مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین
مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

 

 

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام و مشاوره انتخاب رشته ارشد روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

 

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد، با توجه به نیاز داوطلبان آزمون ارشد، انواع مختلفی دارد. ما در  موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام سعی کرده ایم  که با توجه به شرایط داوطلبان عزیز امکان انجام مشاوره به صورت: مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین را فراهم کنیم. در ادامه برای هر کدام از انواع مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد، راه ارتباطی را با کارشناسان و مشاوران تخصصی موسسه 3گام را به شما معرفی می کنیم. 

شما می توانید در انتهای این مطلب، به محتوای تخصصی رشته ارشد مد نظر خود دسترسی داشته باشید یا در قسمت نظرات سوالات خود را در رابطه با مشاوره کنکور ارشد بپرسید.
 

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد به صورت حضوری می توانید به آدرس موسسه 3گام واقع در، تهران - خیابان اسکندری شمالی - فرصت شیرازی - پلاک 140 طبقه اول مراجعه کنید. 

 

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد به صورت آنلاین می توانید از طریق آی دی های زیر در تلگرام و اینستاگرام با ما در تماس باشید.

 

لینک مستقیم صفحه اینستاگرام موسسه 3گام برای مشاوره کنکور ارشد آنلاین (کلیک کنید): 
 

 

لینک مستقیم تلگرام پشتیبانی موسسه 3گام برای مشاوره کنکور ارشد آنلاین (کلیک کنید): 

 

 

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد به صورت تلفنی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاوره با این شماره ها کاملا رایگان! می باشد.

شماره های تماس برای مشاوره کنکور ارشد تلفنی
02162839000
02166594524
02166593942
02166595077
02166595143

 

همچنین تمام داوطلبان عزیز با ثبت نام در سایت 3گام می توانند یک جلسه مشاوره، با مشاور تخصصی رشته خود رزرو کنند. از طریق لینک زیر می توانید در سایت

3گام ثبت نام کنید. 

 

 

همچنین برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1401 نیز می توانید از طریق لینک زیر نحوه صحیح انتخاب رشته را مطالعه کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
برای عضویت و دریافت مشاوره کنکور ارشد در اینستاگرام 3گام می توانید از لینک های زیر اقدام کنید

 

 

 

 

بهترین مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مهم ترین ویژگی های یک جلسه موفق مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد در هر سه حالت تلفنی، حضوری و آنلاین در عوامل زیر خلاصه می شود:

1- شناخت کامل هدف داوطلب از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

2- شناخت و تسلط کامل مشاور تخصصی آزمون ارشد درباره رشته مورد نظر و سایر رشته های مرتبط کارشناسی ارشد

3- تشریح کامل شرایط آزمون کارشناسی ارشد

4- اطلاعات دقیق درباره کارنامه ها، رتبه ها و درصدهای مورد نیاز برا یاقبولی در انواع دانشگاههای کارشناسی ارشد

5- تسلط بر روی شرایط خاص شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

6- فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد

7- قدرت مشاور در ارائه منابع دقیق آزمون کارشناسی ارشد

8- توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد مختلف

9- تسلط مشاور در شناخت اساتید برجسته کنکور کارشناسی ارشد و کلاسهای مناسب با توجه به شرایط داوطلب کارشناسی ارشد

10- توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

11- توانایی دادن انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد

12- تجربه بالا درهدایت داوطلبان و تخصص همراه با تجربه در مشاوره تحصیلی

 

 

 

تمامی ویژگیهای بالا در کنار هم جمع می آیند تا یک مشاوره تحصیلی کنکور ارشد، اهمیت و ارزش بالایی را داشته باشد. موسسه 3گام به عنوان مستقل ترین و عملا برترین نهاد مشاوره و برنامه ریزی آزمون های کارشناسی ارشد در سراسر کشور، مشاورانی با ویژگی های بالا را گرد آورده است تا بتواند با کیفیت ترین خدمات را به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ارائه دهد. همچنین وجود یک سیستم هوشمند برنامه ریزی که یکی از افتخارت 3گام در زمینه برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و مشاوره آزمون های کارشناسی ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت باعث می شود تا عملاً در زمینه برنامه ریزی های تضمین شده و موثر، دقیق و صحیح، موسسه 3گام برترین و شماره یک قلمداد شود. برای ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می توانید با کلیک بر روی لینک زیر، اقدام نمایید.

 

 


مشاوره کنکور ارشد (تلفنی، حضوری و آنلاین) - رشته های 3گام

رشته هایی که در موسسه 3گام می توانید به صورت کاملا تخصصی مشاوره کنکور ارشد در آن ها دریافت کنید به شرح زیر است. می توانید با پیدا کردن نام رشته خود، به صفحه  اطلاعات تخصصی همان رشته بروید و همچنین رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد آن رشته را هم مشاهده کنید. 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران، به عهده آقایان نورهاشمی و قوامی جمال (مشاوران تخصصی ارشد عمران) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی عمران دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد عمران 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی برق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی برق، به عهده آقای بمانی (مشاور تخصصی ارشد برق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی برق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد برق 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مکانیک (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مکانیک، به عهده آقایان سلیمانی، مهدوی و توکلی (مشاوران تخصصی ارشد مکانیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی مکانیک دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مکانیک

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی، به عهده هوشیاری و آزاد (مشاوران تخصصی ارشد مهندسی شیمی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی شیمی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی شیمی

مشاوره کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، به عهده خرم نژاد (مشاوران تخصصی ارشد کامپیوتر و IT) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات IT

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی صنایع (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی صنایع، به عهده سعید نسیم سبحان و هومن پوررستمی (مشاوران تخصصی ارشد صنایع) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی صنایع دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی صنایع

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی، به عهده حمیدرضا عابدین و محمد حسین لطیفی (مشاوران تخصصی ارشد مواد و متالوژی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی مواد و متالوژی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی هوافضا (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی هوافضا، به عهده مهدی مهرآبادی (مشاوران تخصصی ارشد هوافضا) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی هوافضا دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حسابداری (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حسابداری، به عهده علیرضا اسلامی و علیرضا اسمعیل زاده (مشاوران تخصصی ارشد حسابداری) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه حسابداری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه حسابداری

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت، به عهده  کریمی، پدرامی و حامدی نژاد (مشاوران تخصصی ارشد مدیریت) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مدیریت

 

 

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق، به عهده فتحی، حسین پور، موسوی و گماریان (مشاوران تخصصی ارشد حقوق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه حقوق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه حقوق

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی، تربیتی و بالینی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه روانشناسی، به عهده خانم تمدن (مشاور تخصصی ارشد روانشناسی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی عمومی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی تربیتی

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره، به عهده خانم ها کاظمی، صمدی و رئیس کرمی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مشاوره) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مشاوره دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مشاوره

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی، به عهده زکی زاده (مشاوران تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار، به عهده خانم مریم عبادی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم سیاسی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم سیاسی، به عهده معصومه گودرزی و فاطمه وطن پرست (مشاور تخصصی ارشد مجموعه علوم سیاسی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه علوم سیاسی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه علوم سیاسی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی، به عهده خانم ریحانه حسن زاده (مشاور تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته تربیت بدنی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته تربیت بدنی، به عهده حسنا خدیوی و آرمین جبینی(مشاور تخصصی ارشد رشته تربیت بدنی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته تربیت بدنی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته تربیت بدنی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه شیمی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه شیمی، به عهده خانم نسیم چاپاری (مشاور تخصصی ارشد مجموعه شیمی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه شیمی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه شیمی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک، به عهده آقای محمد جواد نوحی (مشاور تخصصی ارشد فیزیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید.همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه فیزیک دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه فیزیک

 

مشاوره کنکور ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی، به عهده آقای امید دهقانی(مشاور تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد زیست شناسی سلولی مولکولی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته علوم تربیتی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته علوم تربیتی، به عهده آقای مصطفی جلالی (مشاور تخصصی ارشد رشته علوم تربیتی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته علوم تربیتی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد علوم تربیتی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته مجموعه معماری (حضوری، تلفنی، آنلاین)

 با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته معماری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد معماری

مشاوره کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای(حضوری،تلفنی وآنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته برنامه ریزی شهری، به عهده خانم فرزانه جاویدی (مشاور تخصصی ارشد رشته برنامه ریزی شهری) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته برنامه ریزی شهری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد برنامه ریزی شهری

 

مشاوره کنکور ارشد رشته مهندسی علوم باغبانی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته علوم باغبانی، به عهده خانم زینب دهقانی (مشاور تخصصی ارشد رشته علوم باغبانی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته علوم باغبانی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد علوم باغبانی

مشاوره کنکور ارشد رشته فقه و حقوق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته فقه و حقوق، به عهده محمد حسن زاده (مشاور تخصصی ارشد رشته فقه و حقوق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته فقه و حقوق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد فقه و حقوق

مشاوره کنکور ارشد رشته بیوشیمی بالینی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته بیوشیمی بالینی، به عهده زهرا قره گوزلو (مشاور تخصصی ارشد رشته بیوشیمی بالینی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد بیوشیمی بالینی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد بیوشیمی بالینی

مشاوره کنکور ارشد رشته ژنتیک انسانی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته ژنتیک انسانی، به عهده سحر سپیانی (مشاور تخصصی ارشد رشته ژنتیک انسانی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد بیوشیمی بالینی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد ژنتیک انسانی

 

سوالات متداول:

🔥آیا مشاوره کنکور ارشد 3گام رایگان است؟

شما می توانید از طریق قسمت نظرات همین مطلب سوالات خود را بپرسید و منتظر پاسخ کارشناس و مشاور مربوطه باشید. در اسرع وقت به نظرات و سوالات شما پاسخ داده می شود. همچنین می توانید در تلگرام و اینستاگرام 3گام سوالات خود را بپرسید که در همین مطلب به آدرس این صفحات اشاره شده.است.

🔥آیا برای رشته من، مشاوره کنکور ارشد دارید؟

موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام به عنوان تخصصی ترین مرکز مشاوره کنکور ارشد مستقل اکثر رشته های کنکور ارشد را پشتیبانی می کند. برای اطلاع از لیست کامل رشته ها می توانید صفحه مشاوره کنکور ارشد 3گام را مشاهده کنید. در صورتی که رشته شما در لیست نیست می توانید از طریق قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ سوال شما را بدهند. 

🔥در چه موضوعاتی می توانم از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنم؟

داوطلبان عزیز می توانند در کلیه موضوعات مرتبط با کنکور ارشد شامل: انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد، انتخاب گرایش در رشته مورد نظر، وضعیت نظام وظیفه، نمونه کارنامه در کنکور ارشد رشته مورد نظر، رتبه ها و محل قبولی، منابع مطالعاتی برای کنکور ارشد و دیگر موضوعات از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  مژده غفاری‏ - 01/12/20

  سلام کسی که در آزمون کارشناسی ارشد هنگام ثبت نام و نیز صدور کارت سهمیش تایید شده ممکنه در هنگام اعلام نتایج اولیه سهمیش رد بشه ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/12/22

  سلام خدمت شما نه سهمیه اگر تایید و لحاظ بشه یعنی مشکلی وجود نداشته اما ممکنه سهمیه تو قبولی نهایی تاثیر نذاره که البته جدای از بحث تایید هست 

 • تصویر فرد

  محبوبه نظری‏ - 01/12/16

  سلام من دانشجوی ترم ۶معماری هستم میخاستم بپرسم میتونم واس۱۴۰۳کنکور ارشد غیرمرتبط طراحی لباس شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/12/20

  سلام خدمت شما 
  بله می تونید شرکت کنید مشکلی نیست 

 • تصویر فرد

  میثم پرنیان خوی ‏ - 01/12/3

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم ،می تونم در مقطع ارشد وارد دانشگاه فرهنگیان بشم و آیا دانشجوی ارشد دارای حقوق و استخدام رسمی هست در زمان تحصیل یانه ، باید آزمون استخدامی شرکت کند

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/12/8

  سلام خدمت شما باید آزمون استخدامی شرکت کنید

 • تصویر فرد

  میثم پرنیان خوی ‏ - 01/12/3

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم میتونم در مقطع ارشد وارد دانشگاه فرهنگیان بشم ، و آیا دانشجوی ارشد دارای حقوق و استخدامی است یا نه علاوه بر آزمون ارشد دوباره باید آزمون بدهد

 • تصویر فرد

  صبا نفر‏ - 01/12/3

  سلام. برای ارشد مستقیم از دانشگاه دولتی به آزاد میتونیم تغییر رشته داشته باشیم؟ و اینکه دقیقا چیجوری باید اقدام کنم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/12/8

  سلام خدمت شما برای ارشد مستقیم رعایت شرط تجانس مهمه برای اطلاعات بیشتر میتونید یک جلسه مشاوره از لینک زیر تهیه کنید.
  مشاوره ادامه تحصیل مقطع ارشد

 • تصویر فرد

  مبین احمدی‏ - 01/11/21

  سلام
  برای شرکت در المپیاد دانشجویی فقط گذراندن ۷۰ واحد کافی است؟ یعنی اگه ترم ۴ هم باشم اگه ۷۰ واحد گذرانده باشم میتونم شرکت کنم ؟ منظورم المپیادی هستش که با کنکور ارشد برگزار میشه

 • تصویر فرد

  پریا فربود‏ - 01/11/17

  سلام وقت بخیر. با مدرک کارشناسی در رشته زیست شناسی میشه در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کرد؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/11/24

 • تصویر فرد

  علی اکبرنیا‏ - 01/11/14

  سلام خدمت شما. میخواستم بدونم در مقطع ارشد وقتی یک درس رو دوبار بیوفتم، اگه بار سوم قبول بشم آیا تاثیر اون نمرات روی معدل کل حذف میشن یا میمونن؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/11/16

  سلام خدمت شما تاثیرش باقی می مونه 

 • تصویر فرد

  امیر محمدی‏ - 01/11/13

  سلام وقت بخیر
  باتوجه به اینکه دانسجویان سال اخر کارشناسی باید قسمت تا تاریخ ۶/۳۱ فارغ التحصیل میشوند رو تیک بزنند.اگر سال اخر باشیم و ارشد ثبتنام کنیم ولی تا اون تاریخ فارغ التحصیل نشویم مثلا درس پاس نشده داشته باشیم میتونیم ازمون رو شرکت کنیم؟ محرومیت یا قانون خاصی داره؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/11/16

  سلام خدمت شما می تونید کنکور ارشد رو شرکت کنید ولی اگه انتخاب رشته کنید و قبول بشید نمیتونید وارد دانشگاه بشید و محروم میشید 

 • تصویر فرد

  امیر حسین عسگری ‏ - 01/11/11

  سلام وقت بخیر من کنکور ارشد ثبت نام نکردم .استعداد درخشان هم چون معادل سازی داشتم گفتند نمیشه مثل اینکه.ارشد هم ثبت نام با سوابق تحصیلی داره ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/11/12

  سلام خدمت شما در حالحاضر مقطع ارشد پذیرش با سوابق تحصیلی نداره 

 • تصویر فرد

  مبین احمدی‏ - 01/11/4

  من یک جلسه مشاوره خریداری کردم
  حالا توی زمان مقرر خودم باید تماس بگیرم یا مشاور تماس میگیرند؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/11/5

  سلام خدمت شما مشاور تو همون روز و بازه ای که انتخاب کردین حتما باهاتون تماس میگیرن

 • تصویر فرد

  مبین احمدی‏ - 01/11/2

  من آموزش ابتدایی میخونم و واقعا بین اون سه رشته موندم شما میتونید در انتخاب راهنمایی کنید؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/11/3

  سلام وقت بخیر
  بله حتما در خدمتتون هستم از طریق لینک زیر میتونید مشاوره رزرو کنید.
  مشاوره تغییر رشته

 • تصویر فرد

  مبین احمدی‏ - 01/10/28

  فعلا تصمیم نگرفتم ولی بین این سه رشته

  روانشناسی ـ علوم تربیتی ـ مشاوره

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/11/1

  خب پس بهتره اول رشته رو انتخاب کنید و بستگی به این داره که تغییر رشته ای باشین یا نه و کلا نسبی هست نه میشه گفت حتما باید رفرنس خوند نه اینکه بگیم بدون اونا میشه نتیجه گرفت

 • تصویر فرد

  مبین احمدی‏ - 01/10/27

  سلام
  برای ارشد میشه فقط به خوندن کتاب های مدرسان شریف اکتفا کرد و نتیجه خوب گرفت ؟ یا حتما منابع اصلی هم باید خوانده بشه ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/10/28

  سلام خدمت شما برای ارشد چه رشته ای 

 • تصویر فرد

  Zamani Ali‏ - 01/10/20

  سلام برای رشته فیزیولوژی ارشد دانشگاه شاهد تقریبا چه رتبه ای میخواد؟؟؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/10/26

  سلام وقت بخیر خود رشته فیزیولوژی تو وزارت بهداشت منظورتونه؟

 • تصویر فرد

  علیرضا رفیع زاده افشار ‏ - 01/10/9

  سلام من کارمندم وقت بدا خوندن ندارم میخوام ارشد حقوق بخونم کسی میتونه راهنمایی کنه تو این وقت کم چه بخونم موفق شم با تشکر

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/10/10

  سلام خدمت شما می تونید از لینک زیر طرح بیمه قبولی رو فعال کنید. مشاور با توجه به شرایطتتون همه چیزو برای قبولی بهتون توضیح میدن
  فعالسازی طرح بیمه قبولی 

 • تصویر فرد

  Zahra Malek‏ - 01/10/8

  سلام
  من کارشناس بیهوشی هستم و میخوام ارشد بخونم.. نمیدونم برای ارشد چه رشته ای باید بخونم.. بین آی سی یو پرستاری و رشته های دیگه شک دارم
  ممنون میشم اگه در این زمینه کمکم کنید

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/10/10

  سلام خدمت شما می تونید یک جلسه مشاوره تغییر رشته از لینک زیر فعال کنید
  مشاوره تغییر رشته در ارشد 

 • تصویر فرد

  بهار یاری‏ - 01/10/3

  سلام تهران ارشد علوم ارتباطات اجتماعی داره؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/10/10

  سلام خدمت شما بله 

 • تصویر فرد

  کیمیا حربی‏ - 01/9/27

  سلام،من کنکور ارشد هنرهای و تصویری ثبت نام کردم برای رشته نقاشی میخوام بخونم ولی از اونجایی که وقت کم هست و تعداد کتاب‌ها و منابع زیاداست نمیدونم چطوری میتونم منابع و رو به طور خلاصه و اون هایی که مهم تر هستش رو بخونم.ممنون میشم کمکم کنید.

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/10/3

  سلام خدمت شما می تونید یک جلسه مشاوره تخصصی با مشاور رشته هنر داشته باشید راهنماییتون کنن
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر 

 • تصویر فرد

  Iman Raf‏ - 01/9/22

  سلام وقت خوش
  بنده کنکور ثبت نام کردم برای دو رشته هم ثبت نام کردم
  اما کارهای خدمتم انجام نشد و باید سربازی برم راهی هست ک من سریال های کنکورم رو بفروشم یا کلا لغو کنم؟
  با تشکر از شما

 • تصویر فرد

  بامداد پاکزاد‏ - 01/9/18

  سلام خسته نباشید
  من تقریبا ۲ سال دیگه می‌خوام کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر بدم، کارشناسی ناپیوسته دارم رشته مهندسی حرفه ای کامپیوتر نرم افزار از دانشکده شهید شمسی پور تهران با معدل ۱۹.۵ کاردانی هم باز شمسی پور معدل ۱۹ برای ارشد هم به مدت ۱ سال میتونم روزی تقریبا بین ۱۲ تا ۱۵ ساعت مطالعه داشته باشم یا حتی شایدم بیشتر! هدفمم هم ارشد هوش مصنوعی شریفه، با این شرایط بنظرتون قابل دسترس هست؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/9/20

  سلام خدمت شما بله حتما تو این بازه قابل دسترسه و نیاز به اون تعداد ساعت هم نیست
   و شرایطی که فرمودین رویایی هست پیشنهاد می کنم برای اگاهی بهتر یک جلسه مشاوره تخصصی از لینک زیر رزرو کنید
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر 

 • تصویر فرد

  JJ Kk‏ - 01/9/15

  سلام، وقتتون به خیر ،با توجه به آئین نامه جدید سازمان سنجش پزشکی برای تأسیس مطب تغذیه هست ذکر شده به کسانی که مدرک کارشناسی غیر مرتبط دارند شماره نظام پزشکی داده نخواهد شد.
  با توجه به اینکه این افراد اجازه شرکت و تحصیل در رشته تغذیه را دارند، آیا تبصره ای یا راهی هست که بتوانند شماره نظام پزشکی دریافت کنند ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/9/20

  سلام خدمت شما نه فعلا تبصره ای در این مورد نیست و سخت گیری های زیادی وجود داره

 • تصویر فرد

  فاطمه ساعتی ‏ - 01/9/5

  سلام‌. برای رشته کارشناسی ارشد فیزیولوژی دانشگاه شاهد کدوم درس ها بیشتر باید خونده بشه و درصد ها چجوری باشه؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/9/13

  سلام خدمت شما به پایه علمی شما بستگی داره
  از طریق لینک زیر می تونید با مشاور تخصصی در این مورد صحبت کنید
  رزرو مشاوره تخصصی 

 • تصویر فرد

  سید امیر جواد رضوی راد ‏ - 01/8/20

  سلام وقت بخیر من کارشناسی علوم و مهندسی صنایع غذایی دارم اگر ارشد و دکتری تغذیه بخونم با احتساب اینکه با کارشناسی غیر مرتبط نمیشه مطب زد میتونم در کلینیک یا بیمارستان کار کنم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/8/21

  سلام خدمت شما بله در صورت ادامه تحصیل می تونید به صورت آزاد مغول به کار بشید ولی خب شرایط به این سادگی ها هم نیست 

 • تصویر فرد

  عرشیا جعفریان‏ - 01/8/11

  سلام عرض ادب آقا ببخشید من رشته علوم انسانی ورداشتم میخوام دادستان شم چه رشته ای باید بردارم و چه مدرکی باید داشته باشم و مراحل چیه میشه تو اون رشته به صورت آزاد بریم دانشگاه بی زحمت به سوالم جواب بدید ممنونم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/8/14

  سلام خدمت شما باید رشته حقوق رو در دانشگاه انتخاب کنید و بعد از گرفتن لیسانس در ازمون های تخصصی مربوط به قضاوت شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  اکرم داستار‏ - 01/8/10

  سلام من امسال میخوام برا ارشد طراحی لباس شرکت کنم شهری که میخوام برم برام مهمه هم دولتی هم غیر انتفاعی ایا همون شهر رو تنها انتخاب کنم یانه ریسکه واینکه امسال باید حتما شروع کنم مدرکش رو نیاز دارم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/8/11

  سلام خدمت شما بهتره از همه انتخاباتون استفاده کنید و محدود نکنید خودتون رو تو انتاب رشته و در نهایت به نمره ازمونتون هم بستگی داره که ریسکش چقدر باشه 

 • تصویر فرد

  بهاره سلیمانی‏ - 01/7/26

  سلام من دانشجوی کارشناسی اموزش ابتدایی فرهنگیان هستم رشته تحصیلیم انسانی ،اگه بخوام دوران خدمتم روازاموزش ابتدایی به متوسطه تغییر بدم برای ارشد چه رشته ای بخونم راحتتر میشه تغییر مقطع بدم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/8/1

  سلام خدمت شما این موضوع به خیلی عوامل بستگی داره میتونید از لینک زیر یه جلسه مشاوره می تونید بگیرین راهنماییتون کنن
  رزرو جلسه مشاوره 

 • تصویر فرد

  Mohammad Ahmedi‏ - 01/7/16

  سلام خسته نباشید من ترم دو کارشناسی معماری هستم و میخوام تغییر رشته بدم چه گرایشی میتونم انتخاب کنم ک ب مشکل نخورم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/7/18

  سلام خدمت شما مشکل از چه نظر می فرمایید؟

 • تصویر فرد

  Mosayeb Ghorbani‏ - 01/7/13

  سلام خسته نباشید
  من ارشد مهندسی شیمی و ارشد مهندسی ایمنی بهداشت و محیط زیستhse قبول شدم
  میخواستم بدونم بازار کار کدومش بهتره.

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/7/16

  سلام خدمت شما هر دو رشته به طور کل وضعیت مشابهی دارن تعداد فرصت های شغلی در مهندسی شیمی ممکنه بیشتر باشه

 • تصویر فرد

  زهرا مددی‏ - 01/7/12

  سلام خسته نباشید بنده دانشجوی کارشناسی حقوق هستم ک ب اتمام رسیده خواستم بدونم میتونم تو دانشکاه خودم آزاد برای ارشد ادامه بدم با معدل ۱۵ یا نه باید آزمون بدم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/7/16

  سلام خدمت شما بستگی به این داره رتبه چند دارین تو ورودیتون و واحد دانشگاه آزادتون بهتره با آموزش دانشکده صحبت کنید امکانش رو بهتون میگن

 • تصویر فرد

  حسنا جباری‏ - 01/7/6

  سلام.من لیسانس صنایع غذایی دارم.در مقطع ارشد میتونم مشاوره بخونم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/7/9

  سلام خدمت شما بله میتونید در مقطع ارشد تغییر رشته بدین برای اطلاعات بیشتر میتونید از طریق لینک زیر یک جلسه مشاوره تغییر رشته رزرو کنید
  مشاوره تغییر رشته ارشد

 • تصویر فرد

  زهرا محمدي‏ - 01/7/3

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی مهندسی بهداشت محیط دارم میخواستم ببینم برای ارشد رشته ی خودم رو بخونم بهتره یا HSE؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/7/4

  سلام خدمت شما رشته HSE  بازار کار مشخص تری داره

 • تصویر فرد

  Zahra Ahadi‏ - 01/6/13

  سلام
  من امسال مهر ماه ترم اخر مقطع کارشناسیمه
  کنکور ارشد مثل اینکه ۲۲ اسفنده
  میتونم شرکت کنم تو ارشد ؟!

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/6/14

  سلام خدمت شما بله می تونید شرکت کنید مشکلی نداره

 • تصویر فرد

  زهرا موسوی‏ - 01/6/8

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی عمران هستم کنکور ارشد دادم و دانشگاه سراسری قبول شدم
  ولی میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
  امکانش هست؟!

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/6/12

  سلام خدمت شما بله میتونید کنکور سراسری شرکت کنید ولی نمیتونید همزمان هر دو مقطع رو با هم بخونید

 • تصویر فرد

  مریم افلاکیان‏ - 01/6/7

  سلام من مدرک کارشناسی زمین شناسی دارم آیا میتوانم درکنکورارشد روانشناسی شرکت کنم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/6/9

  سلام خدمت شما بله میتونید تو مقطع ارشد روانشناسی بخونید

 • تصویر فرد

  امیر میرانی‏ - 01/5/26

  سلام . من مدرک کارشناسی حسابداری دارم،آیا می توانم در آزمون ارشد علوم اقتصادی شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/5/29

  سلام خدمت شما بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر می تونید از لینک زیر مشاوره تغییر رشته در رشته مقطع ارشد رو دریافت کنید
  تغییر رشته در ارشد

 • تصویر فرد

  Amir mirani‏ - 01/5/26

  سلام.من مدرک کارشناسی حسابداری و ارشد مدیریت بازرگانی دارم.آیا می توانم در آزمون سراسری ارشد علوم اقتصادی شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/5/29

  سلام خدمت شما به شرط نداشتن مشکل نظام وظیفه بله می تونید

 • تصویر فرد

  هانیه‏ - 01/5/25

  سلام .وقت بخیر بنده کارشناسی علوم تربیتی دارن و دو ساله فارق التخصیل شدم میخوام ارشد مشاوره شرکت کنم و تصمیمم بر اینه تا الان چیزی نخوندم ایا از الان که ۲۶ مرداد هست میتونم بخونم و یه دانشگاه دولتی قبول بشم چطور باید بخونم ؟ روزی چند ساعت و اصلا نمیدونم از کدوم کتاب شروع کنم که این مهن ترین سوالمه و اینکه مشاوره رتبه برتر ها چطوریه ؟ پولی هست ؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/5/29

  سلام خدمت شما بله قطعا شدنی هست پیشنهاد میکنم حتما از مشاوره استفاده کنید که استارت کارتون اصولی باشه بله هزینه داره ولی خیلی هزینه پایینی هست
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  ریحانه‏ - 01/5/22

  سلام میبخشد منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته ی روانشناسی رو میشه معرفی کنید ؟ و اینکه توی 6 ماه امکان خوندن این حجم وجود داره یا خیر ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/5/23

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید منابع رو مشاهده کنید
  منابع ارشد روانشناسی 
  با توجه به اینکه کنکور ارشد زودتر از تاریخ مورد انتظار برگزار میشه و حجم نسبتا بالای مطالب کنکور ارشد روانشناسی قطعا داشتن یک برنامه ریزی مناسب در کنار مشاوره گرفتن می کتون کمکتون کنه از لینک زیر می تونید یک جلسه مشاوره رزرو کنید تا مشاور تخصصی بهتر راهنماییتون کنن
  مشاوره تخصصی ارشد روانشناسی

 • تصویر فرد

  بیتا حسینی نژاد‏ - 01/5/20

  سلام وقت بخیر. من کارشناسی بیوتکنولوژی دارم، میتونم برای ارشد، نانوتکنولوژی پزشکی بخونم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/5/22

  از لینک زیر لیست رشته های مجاز برای ارشد نانوتکنولوژی رو می تونید مشاهده کنید
  رشته های مجاز ارشد نانو تکنولوژی

 • تصویر فرد

  مرضیه‏ - 01/5/3

  سلام.برای جذب هیئت علمی دانشگاه باید همه مقاطع را در دانشگاه دولتی گذرانده باشی یا پیام نور و ازاد هم میشه ؟اگر رشته تحصیلی لیسانس غیر مرتبط با ارشد و دکتری باشه چی ،میپذیرند؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/5/4

  سلام خدمت شما برای جذب هیئت علمی معمولا دو مقطع آخر مهم تر هست براشون قطعا دانشگاه دولتی شانس رو بالاتر می بره برای هیئت علمی و اینکه با مدرک دانشگاه های غیر دولتی مثل آزاد می تونید برای همون دانشگاه ازاد اقدام کنید و هیئت علمی بشین

 • تصویر فرد

  عارف‏ - 01/4/26

  سلام وقت شما بخیر بنده لیسانس مکانیک خودرو از دانشگاه دولتی دارم میخوام ارشد رو تغییر رشته به مهندسی مکانیک مثلا سیالات بدم ایا مشکلی نداره ؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/28

  سلام خدمت شما نه مشکلی نداره می تونید تغییر رشته بدین

 • تصویر فرد

  Mmydbpv‏ - 01/4/25

  هوافضا


  سلام خواهشا مشاورین گرامی هوافضا راهنمایی کنید تربیت مدرس به تازگی دینامیک پرواز ارائه داده میشه بگید حدود رتبه قبولیش چند خواهد بود؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/28

  سلام خدمت شما
  معمولا گرایش های جدیدی هم که در دانشگاه ها ارائه میشه حدود رتبه قبولی خیلی متفاوت نیست
  از لینک زیر می تونید برخی رتبه های قبولی رو چک کنید
  رتبه های قبولی ارشد هوافضا

 • تصویر فرد

  غزل امیری‏ - 01/4/20

  سلام خسته نباشید من ارشد بهداشت رشتهدنانو فناوری مزشکی شرکت کردم الان برا انتخاب رشته فقط همین رشته رو میتونم انتخاب کنم دیگه حالا شهرای مختلف یا رشته های دیگم میتونم؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/21

  سلام خدمت شما فقط رشته ای که شرکت کردین می تونید انتخاب کنید

 • تصویر فرد

  مرضیه‏ - 01/4/18

  سلام .وقت بخیر.من رشته ام زیست شناسی جانوریه.برای کارشناسی ارشد قصد دارم روانشناسی بخونم.آیا در آینده امکان مطب زدن برای من که لیسانس غیرمرتبط هستم وجود داره؟و اینکه چه زیرشاخه ای از روانشناسی بازار کار بهتری داره؟آیا اینکه از کدام دانشگاه فارغ التحصیل بشم هم تاثیری تو مجوز مطب داره؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/20

  سلام خدمت شما اگر دکتری رو هم در همین رشته ادامه بدین امکان تاسیس مطب دارین
  برای انتخاب بهترین گرایش از طریق لینک زیر می تونید مشاوره تخصصی دریافت کنید
  مشاوره تخصصی ارشد روانشناسی 

 • تصویر فرد

  Samira‏ - 01/4/17

  سلام،وقت بخیر
  من لیسانس مدیریت جهانگردی دارم و میخوام ارشد حسابداری شرکت کنم،آیا امکانش هست؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/18

  سلام خدمت شما بله می تونید تغییر رشته بدین برای اطلاعات یشتر هم می تونید یک جلسه مشاوره تغییر رشته در مقطع ارشد رزرو کنید
  مشاوره تغییر رشته ارشد

 • تصویر فرد

  حانیه‏ - 01/4/15

  سلام وقت بخیر
  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان و به طور معمولی از طریق کنکور چه فرقی باهم دارن؟چه مزایای در استعدادهای درخشان وجود داره و خب چه مقدار شانس قبولی هست؟ایا ممکن به خاطر سهیمه استعدادهای درخشان مقدار شهریه کمتر بشه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/18

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید اطلاعات کاملی در مورد استعداد درخشان داشته باشید
  سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 01/4/15

  سلام مجدد خدمتتون، به نظرشما اساتید بزرگوار و محترم کدوم یک از رشته‌های زیرشاخه علوم سیاسی برای ادامه تحصیل در ارشدبهترهستند؟؟؟چرا؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/18

  سلام خدمت شما برای جواب دقیق تر پیشنهاد می کنم از یک جلسه مشاوره تخصصی استفاده کنید تو لینک زیر می تونید رزرو انجام بدین
  رزرو مشاوره تخصصی 

 • تصویر فرد

  SLD‏ - 01/4/13

  سلام من الان ترم 10 کارشناسی ئیوسته هستم و اینکه یک نیم سال درخواست سنوات میخوام بدم ( برای مهر 1401 و بعداز فارغ التحصیلی 6 ماه معافیت بیشتر ندارم ) سوالم اینکه اگر فارغ التحصیل بشم بعد از استفاده از یک ترم سنوات امکان شرکت در کنکور ارشد و انتخاب رشته رو دارم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/15

  سلام خدمت شما بله مشکلی نداره می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 01/4/13

  سلام وقتتون بخیر،مدرک کارشناسی من علوم اجتماعیه و امسال هم درکنکور ارشد دررشته فوق شرکت کردم ولی دوست دارم در کنکور ارشدسال آینده دررشته علوم سیاسی شرکت کنم آیا امکان شرکت در رشته علوم سیاسی درکنکورارشدسال آینده رو دارم؟؟؟،آیاامکان شرکت درهردو رشته فوق در کنکورارشد سال آینده رو دارم؟؟؟
  باتشکر

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/15

  سلام خدمت شما 
  بله مشکلی از بابت رشته ای که می خواین شرکت کنید نیست 
  در مورد شرکت در دو رشته همزمان شرط داره که یک رشته اصلی و یک رشته شناور می تونید شرکت کنید که هر دوی رشته هایی که نام بردین اصلی هستن و نمیشه همزمان جفتشونو شرکت کنین برای اطلاات بیشتر لینک زیر رو مطالعه کنید
  رشته های شناور در کنکور ارشد

 • تصویر فرد

  محسینی‏ - 01/4/8

  سلام و درود
  گفته شده برای کارشناسی ارشد قرار مثل دکترا ، مصاحبه در نظر بگیرن و کار برای دانشجوهایی که مدرک دانشگاه آزاد دارن سخت میشه چون اگر رتبه یک هم بشیم و دانشگاه شریف رو انتخاب کنیم با توجه به مدرکمون ما رو قبول نمی کنن

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/11

  سلام خدمت شما فعلا همچین تصمیمی در مورد ارشد اعلام نشده هروقت اعلام بشه اطلاع رسانی میکنیم

 • تصویر فرد

  فاطمه گلی‏ - 01/4/3

  سلام وقت شما بخیر، من کارشناسی علوم کامپیوتر دارم، میتونم ارشد رو طراحی لباس و پارچه بخونم؟ اگه میشه دقیق توضیح بدین

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/4

  سلام خدمت شما بله مشکلی نداره می تونید بخونید

 • تصویر فرد

  غزل‏ - 01/4/3

  میخواستم بدونم دانشگاه دولتی مجازی بهتره یا غیراتتفاعی؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/4

  سلام خدمت شما بستگی به هدف شما داره به طور مثال چون دانشگاه مجازی آموزش محور هست شما نمی تونید برای مقطع دکتری اقدام کنید

 • تصویر فرد

  محسن‏ - 01/4/1

  سلام، خسته نباشید، ببخشید رتبه ارشدم توی رشته فیزیک شد 1000،آیا دانشگاه شیراز روزانه قبول میشم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/4

  سلام خدمت شما برای اطلاع دقیق از شانس قبولی حتما از نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام استفاده کنید
  https://3gaam.ir/sH4

 • تصویر فرد

  سمیرا‏ - 01/4/1

  سلام من ارشد گروه زیست شرکت کرده بودم ولی الان پشیمون شدم .میتونم تو انتخاب رشته رشته های دیگه رو بزنم ؟و یا اینکه بعد از یک ترم تحصیل در دانشگاه میتونم به شرط معدل بالا تغییر رشته بدم ؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/2

  سلام خدمت شما امکان انتخاب رشته ارشد فقط تو رشته ای هست که آزمونش رو دادین و تغییر رشته در مقطع ارشد هم خلاف قوانین هست

 • تصویر فرد

  مریم همتی‏ - 01/4/1

  سلام
  با رتبه ی 183 مترجمی عربی تهران قبول میشم

 • تصویر فرد

  پویا‏ - 01/3/30

  سلام وقت بخیر

  بنده شهریور 1400 فارغ التحصیل شدم و از یکسال فرجه خودم استفاده کردم و ارشد 1401 شرکت کردم - میخواستم بپرسم من هم لازمه که اون فرم تعداد واحدهای گذرانده شده که آخر دفترچه بود رو پر کنم یا خیر؟ و اگر لازمه تا کی وقت دارم پر کنم؟ - در ضمن من نامه آخرین وضعیت تحصیلی رو از دانشگاه گرفتم. و اینکه برای ثبت نام دانشگاه مقصد کدوم فرم رو میخواد؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/31

  سلام خدمت شما بله فرم باید پر بشه ولی الان نیازی نیست و هرموقع دانشگاه قبول بشین فرم هایی که لازمه رو ازتون می خوان وراهنماییتون هم می کنن 

 • تصویر فرد

  Yalda‏ - 01/3/30

  سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری دانشگاه پیام نور دارم ولی میخواستم برای ارشد یه رشته خوب توی دانشگاه دولتی بخونم ولی نمیدونم باید چه کتابایی رو مطالعه کنم و چه آزمون آزمایشی ای رو شرکت کنم ،میشه لطفا راهنمایی کنید از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/31

  سلام خدمت شما در درجه اول باید رشته ای که می خواین امتحان بدین مشخص بشه بعدش کارتون خیلی راحت تره و اینکه تو مقطع ارشد خیلی نیازی بهشرکت در آزمون آزمایشی نیست
  از لینک زیر می تونید اقدام کنید برای دریافت مشاوره تغییر رشته
  مشاوره تغییر رشته در ارشد

 • تصویر فرد

  mehdi‏ - 01/3/29

  با درود
  برای ارشد زبان کدام دانشگاه در تهران اولیت دارد؟
  متشکر

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/30

  سلام خدمت شما پیشنهاد می کنم از طریق لینک زیر از مشاوره انتخاب رشته استفاده کنید که بتونید نظر مشاور متخصص رو بدونید
  https://3gaam.ir/UMj

 • تصویر فرد

  مرضیه‏ - 01/3/27

  سلام.من ترم ۶ زیست جانوری دانشگاه شیرازم.اگر بخوام دوباره کنکور بدم و فرهنگیان بیارم باید حتما قبلش از دانشگاه خودم انصراف بدم؟با توجه به این نکته که هم دانشگاه خودم ،هم فرهنگیان دولتی هستند.
  امکانش نیست کنکور بدم و اگر قبولی مد نظرمو بدست اوردم ،بعد انصراف بدم؟
  در صورتی که مجبور به انصراف باشم آیا مجددا امکان بازگشت و ادامه رشته خودم وجود داره؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/28

  سلام خدمت شما برای ثبت نام باید انصراف قطعیتون ثبت بشه و اینکه محدودیت سنی دانشگاه فرهنگیان رو هم در نظر بگیرین و اینکه در صورت انصراف نمیتونید برگردین و رشته و دانشگاهی که ازش انصراف دادین رو ادامه بدین. 

 • تصویر فرد

  سمانه عطائی‏ - 01/3/4

  با سلام ، من کارشناسی روانشناسی دارم ، قصد دارم کنکور ارشد رو در رشته ی تربیت بدنی شرکت کنم ، آیا می تونم ؟؟؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/7

  سلام خدمت شما بله با داشتن مدرک کارشناسی معتبر می تونید برای کنکور ارشد هر رشته ای تو وزارت علوم اقدام کنید

 • تصویر فرد

  آرتا‏ - 01/2/28

  وقت بخیر
  با برگه سفید در کنکور ارشد حسابداری مجاز به انتخاب رشته هستیم؟
  شانسی برای قبولی در پیام نور یا غیرانتفایی هست؟

  چون یه چیزایی راجب حدنصاب و... شنیدم اطلاعی ندارم راجبش

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/31

  سلام خدمت شما در صورتی که پاسخنامه رو سفید تحویل بدین مجاز به انتخاب رشته نمیشین

 • تصویر فرد

  خدادوست‏ - 01/2/26

  با عرض سلام تحصیلات بنده کارشناسی کشاورزی و ۳۴سال سن دارم.قصد داشتم در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم تربیتی گرایش آموزش دبستان ادامه تحصیل دهم.بامیدش شرکت در آزمون واستخدام در آموزش و پرورش.حالا متوجه شدم که در سال ۱۴۰۰ مصوبه ی منع پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی از رشته های غیر مرتبط مطرح شده که تصویب نشده اما قرار هست در سال های آتی به آن پرداخته شود خلاصه کمی دچار تردید شدم.لطفا من را راهنمایی کنید که آیا ادامه تحصیل بدهم‌؟؟واینکه در استخدام مطابقت رشته ی کارشناسی و کارشناسی ارشد تاثیر گذار هست یا خیر ممنون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/27

  سلام خدمت شما همونطور که فرمودین این مصوبه لغو شده و خبری مبنی بر اینکه بعدا قراره انجام بشه نداشتیم ولی مهم ترین نکته ای که شما باید در نظر بگیرین شرایط سنی ازمون استخدامی هست که محدودیت هایی داره

 • تصویر فرد

  ستاره‏ - 01/1/30

  سلام وعرض ادب
  من دانشجوی کارشناسی روان شناسی هستم
  میخام ارشد مشاور مدرسه بخونم
  میخاستم ببینم کدوم دانشگاه های اصفهان رشته ارشد مشاوره مدرسه داره وبا چه رتبه ای پذیرش می‌کنند؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/4

  سلام خدمت شما از دفترچه انتخاب رشته می تونید ببینید کدوم دانشگاه ها این رشته رو پذیرش دارن
  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد
  رتبه های قبولی ارشد رشته مشاوره هم از طریق لینک زیر می تونید دسترسی داشته باشید
  رتبه های قبولی در ارشد رشته مشاوره 

 • تصویر فرد

  علیرضا‏ - 01/1/19

  سلام وقتتون بخیر. میخواستم بدونم با کارشناسی پرستاری میشه آزمون‌ ورود به کارشناسی ارشد علوم تغذیه داد؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/1/20

  سلام خدمت شما بله می تونید برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید 

  رشته های مجاز برای کنکور ارشد علوم تغذیه

 • تصویر فرد

  گنجوری‏ - 01/1/16

  و اینکه من میخوام آموزگارابتدایی بشم اما نمیدونم ارشد روانشناسی بخونم یا ارشد علوم تربیتی؟
  کدومش راحت تره ممنون میشم راهنمایی کنید
  در علوم تربیتی هم زبان انگلیسی مهمه؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/17

  پیشنهاد می کنم برای راهنمایی بهتر یک جلسه مشاوره رزرو کنید تا بشه شرایطتتون رو بهتر بررسی کنیم می تونید از لینک زیر ثبت نام کنید و رزرو رو انجام بدین 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  گنجوری‏ - 01/1/16

  سلام خسته نباشید درادامه سوالم میخواستم بدونم پس من نمیتونم ارشدفرهنگیان شرکت کنم چون حکم کارگزینی از آموزش وپرورش ندارم درسته؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/17

  سلام خدمت شما بله نمی تونید 

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 01/1/16

  سلام من لیسانس حسابداری دارم میخوام کنکور ارشد روانشناسی یا ارشد علوم تربیتی بدم آیا امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان هست؟یا نه اصلا نمیتونم برم دانشگاه فرهنگیان

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/16

  در ادامه پاسختون باید بگم که برای دانشگاه فرهنگیان خوندن لازمه که حکم کارگزینی آموزش و پرورش داشته باشید و به عبارتی همه نمی تونن شرکت کنن برای ارشد فرهنگیان و فقط مخصوص فرهنگی ها هست

 • تصویر فرد

  گنجوری‏ - 01/1/16

  سلام من لیسانس حسابداری دارم از دانشگاه پیام نور .میخواستم بدونم میتونم کنکورارشد روانشناسی روبدم و در دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/16

  سلام خدمت شما بله می تونید برای کنکور ارشد روانشناسی اقدام کنید مشکلی نیست 

 • تصویر فرد

  زارع‏ - 01/1/14

  درود و وقت بخیر

  آیا امکان دادن کنکور ارشد و تغییر رشته از مدیریت بازرگانی به رشته مهندسی صنایع، یا سایر زیرشاخه های مهندسی وجود دارد؟
  آیا امکان ثبت نام بدون کنکور در پردیس خودگردان دانشگاه امیرکبیر یا دانشگاه تهران برای رشته های زیر شاخه مهندسی وجود دارد؟ به طور مثال برای سال ۱۴۰۱ در رشته مهندسی صنایع یا سایر رشته های مهندسی در پردیس خودگردان دانشگاه امیرکبیر یا تهران برای امسال ثبت نام نمایم؟

  سپاس

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/15

  سلام خدمت شما تغییر رشته برای مقطع ارشد امکان پذیر هست و مشکلی پیش نمیاد ولی برای دانشگاه پردیس باید کنکور بدین 

 • تصویر فرد

  Good Good‏ - 00/12/12

  سلام، روزتون بخیر
  میخواستم بپرسم رشته ی مهندسی صنایع، ارشد دانشگاه خیام مشهد با چه رتبه ای قبول میشم،خیلی ممنون میشم جواب بدید چون اصلا جایی نزده.

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/12/14

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید مشاهده کنید
  رتبه ها و محل قبولی ارشد مهندسی صنایع 

 • تصویر فرد

  مجتبی ارشادی‏ - 00/11/27

  ارشد مدیریت دولتی با مدیریت بازرگانی و اینا کنکورشون متفاوته؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/11/30

  سلام خدمت شما هر دو در مجموعه مدیریت هستن و دروس عمومیشون مشترکه ولی دروس تخصصی ای که باید از دفترچه پاسخ بدین متفاوته

 • تصویر فرد

  Shadima‏ - 00/11/16

  سلام وقت بخیر.میخواستم بدونم حذف کنکور ارشد رشته های غیر مرتبط چه زمانی اجرا میشه؟و اینکه ما وقت داریم کنکور ۱۴۰۲ رو هم بدیم در رشته ی غیر مرتبط؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/18

  سلام خدمت شما فعلا این طرح به حالت تعلیق دراومده

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/11/15

  سلام سوالات ارشد پیوسته با ناپیوسته فرق داره؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/18

  سلام خدمت شما بله ارشد ناپویسته یعنی بعد گرفتن مدرک کارشناسی مجددا ازمون بدین ولی رشته های کارشناسی ارشد پیوسته با همون کنکور سراسری هست

 • تصویر فرد

  زهرا اسکندری‏ - 00/11/11

  سلام . هیچ مشاوری رو برای ارشد هنر(نقاشی) معرفی نکردید! تو این زمینه مشاوره ندارید؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/12

  سلام خدمت شما برای این رشته مشاور عمومی داریم
  از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا پشتیبان بیشتر راهنماییتون کنن
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  نگار‏ - 00/11/11

  سلام ممکنه بفرمایید قبولی در کدوم گرایش ترشد رشته زبان اگلیسی راحت تر از بقیس؟کدوم متقاضی کم تری داره و علتش چیه

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/12

  سلام خدمت شما 
  بستگی به شرایط هر فرد داره و متفاوت هست ولی به طور کل ظرفیت گرایش ادبیات کمتره و معمولا برای داوطلبان سخت تر هم هست برای اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا پشتیبان بیشتر راهنماییتون کنن 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  مهتا‏ - 00/11/8

  سلام وقتتون بخیر ، من منابع اصلی رشته مدیریت کسب و کار رو میخواستم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/11/9

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید منابع ارشد MBA رو مشاهده کنید
  منابع ارشد مدیریت کسب و کار 

 • تصویر فرد

  سحر‏ - 00/10/22

  سلام،ممنون از مطالب مفیدتون.درباره ارشد مامایی مطلبی نبود.تو این رشته هم مشاوره میدین؟و اینکه تاریخ آزمون کی هست؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/10/25

  سلام خدمت شما از طریق لینک زیر می تونید به اطلاعات تخصصی ارشد مامایی دسترسی داشته باشین
  ارشد مامایی 

 • تصویر فرد

  سید مهدی حسینی‏ - 00/10/10

  سلام بهترین منابع رشته1153 مدیریت اطلاعاتی چیه

 • تصویر فرد

  شهلاجعفری‏ - 00/10/4

  سلام سه ماه مانده به کنکور علوم قرآن وحدیث چطور برنامه ریزی کنم سپاس ازشما9

 • تصویر فرد

  ویس‏ - 00/9/29

  سلام ببخشید من کارشناسی علوم تربیتی (دانشگاه فرهنگیان) خوندم اگه ارشد روانشناسی بالینی بخونم می تونم کلینیک داشته باشم؟ یا باید دو مقطح یکسان باشند؟

 • تصویر فرد

  S‏ - 00/9/26

  سلام وقت بخیر
  من ورودی 99بودم نوبت روزانه مقطع ارشد
  که حکم اخراجی بنده ثبت شده در دانشگاه
  الآن با توجه به اخراجی بنده برای ثبت نام کنکور ارشد بند 37 رو چی بزنم؟ فقط بزنم ثبت نام نموده ام؟ همین؟

 • تصویر فرد

  k‏ - 00/9/25

  سلام من لیسانس صنایع هستم برای ارشد امسال شرکت کردم، برای من در شهرستان زندگی میکردیم اما برای زندگی به تهران رفتیم، برای شغلی که در تهران دارم باید ارشد برم ، پیام نورم شرکت کردم،یه سوالی داشتم؟ رتبه قبول روزانه درتهران زیر صد، من چنین رتبه نمیتونم کسب کنم، برای قبولی ارشد روزانه قم که نزدیک تهران چه رتبه نیاز یا پیام نور تهران م چه رتبه قابل قبول، میشه بگیدچه درسایی با چه درصد بهم کمک مکنه

 • تصویر فرد

  Sima‏ - 00/9/20

  سلام من الان در دانشگاه روزانه مشغول تحصیل هستم مقطع ارشد، میخواستم بدونم میشه بازم کنکور شرکت کنم در ۱۴۰۱ یا خیر ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/10/18

  سلام خدمت شما مطالعه مطلب زیر می تونه کمکتون کنه
  شرایط تحصیل مجدد در مقطع ارشد

 • تصویر فرد

  دانشجو‏ - 00/8/30

  سلام وقت شما بخیر
  بهترین منبع زبان برای کنکور ارشد سم شناسی پزشکی چیه؟

 • تصویر فرد

  دانشجو‏ - 00/8/30

  سلام وقت شما بخیر، من میخام کنکور ارشد سم شناسی پزشکی بدم برای درس زبان بهترین منبع چیه؟ میشه لطفا راهنماییم کنید؟

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/8/10

  سلام من کارشناسیم مهندسی تولیدو ژنتیک‌گیاهیه(زیرشاخه کشاورزی)میتونم ارشد هماتولوژی بخونم؟کلا چ رشتع هایی از وزارت بهداشتومیتونم بخونم؟

 • تصویر فرد

  حسام‏ - 00/8/4

  سلام، ببخشید از کارنامه سبز ارشد چطور میشه استفاد کرد؟
  و اینکه دانشگاه اراک یا یزد یا باهنر یا رازی یا گیلان
  کدوم بهتر برا ارشد مهندسی شیمی؟

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 00/7/29

  باسلام بنده کارشناسی فیزیک سال۹۱دارم الان می‌خوام ارشدتربیتی بخونم وکنکوربدم حالایه سوال دارم اینکه اگرارشدتربیتی بخونم دکتری چه گرایشی بایدبخونم که بتونم مطب بزنم ؟
  توروخداپاسخ دهید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  سمیرا باقری ‏ - 00/7/28

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من کارشناسی زیست بودم امسال شبانه دانشگاه فردوسی رشته خودم آوردم،برای ارشد علوم تربیتی بخونم بهتره یا همینی قبول شدم برم اولویتم بازار کاره فقط و علوم پایه بازار کار بسیار ضعیفی داره و چون شبانه هست و هزینه داره،به نظر شما چکار کنم؟رشته های بدون ازمون برای علوم تربیتی هست برای همین امسال که بشه شرکت کرد؟؟

 • تصویر فرد

  A.t‏ - 00/7/27

  سلام وقت به خیر.میخواستم بدونم اگر امسال مهر 1400کارشناسی ارشد روزانه قبول شده باشم.و تا سال بعد در حال تحصیل باشم آیا امکان ثبت نام و شرکت درآزمون ارشد همان رشته برای قبولی سال بعد1401 وجود داره؟در صورتی قبولی سال بعد همان رشته و گرایش آیا امکان انصراف و ثبت نام در دانشگاه جدید وجود دارد؟یعنی هم دانشگاه ثبت نام کنم و هم ارشد امتحان بدم

 • تصویر فرد

  Ag‏ - 00/7/16

  سلام من کارشناسی مهندسی کامپیوتر میخونم میتونی ارشد روانشناسی بالینی بخونم؟

 • تصویر فرد

  نسترن‏ - 00/7/14

  سلام امکانش هس منابع ارشد روانشناسی واس سال۱۴۰۱ رو لطف کنین

 • تصویر فرد

  سپیده‏ - 00/7/9

  سلام وقتتون بخیر، من کارشناسی زمین شناسی تموم کردم، میخواستم بدونم برای ارشد میتونم آموزش ابتدایی رو بخونم و در کنکورش شرکت کنم؟ و اینکه از نظر بازار کار به نظر شما رشته ی خودم را ادامه بدم بهتره و یا آموزش ابتدایی رو؟

 • تصویر فرد

  مینامیرحیدری‏ - 00/7/8

  سلام ممکنه منابع ارشد برای رشته هماتولوژی رو لطف کنید.

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/7/10

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید دسترسی داشته باشید
  منابع ارشد هماتولوژی 

 • تصویر فرد

  مهشید‏ - 00/7/7

  سلام، میخوام امسال ارشد زبان شرکت کنم ولی بین دو گرایش ادبیات و ترجمه تردید دارم. کدوم راحت تره و شانس کدوم واسه اپلای بیشتره؟

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 00/7/7

  باسلام من لیسانس ایمنی وبهداشت HSEرودارم میخواستم ببینم واسه فوق لیسانس کدوم ازاین رشته هارومیتونم بخونم بین (بهداشت عمومی یا بهداشت محیط یا بهداشت مدارس یاتغذیه )کدوم ازاین رشته هایی روکه خدمتتون عرض کردم میتونم بخونم ؟

 • تصویر فرد

  ناییجی‏ - 00/7/5

  سلام وقت بخیر.با کارشناسی رشته بهذاشت و بازرسی گوشت میتونم برای ارشد بهداشت محیط شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما 
  نه امکانش نیست 

 • تصویر فرد

  کیمیا راجی‏ - 00/7/5

  سلام وقتتون بخیر میشه منابع کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی رو لطف کنید بگید؟ سایت های دیگه منابع رو ناقص ارائه کردن.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید دسترسی داشته باشید
  منابع ارشد مترجمی زبان

 • تصویر فرد

  f‏ - 00/7/4

  سلام
  من کارشناسی رو ، آموزش ابتدایی (علوم تربیتی) خوندم. میتونم ارشد رو ژنتیک بخونم؟
  یا میتونم ارشد رو سلولی مولکولی بخونم و دکتری رو ژنتیک؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما بله برای کنکور ارشد همه رشته های وزارت علوم رو می تونید شرکت کنید ولی برای وزارت بهداشت شرایط متفاوته 

 • تصویر فرد

  سمانه شمسی‏ - 00/7/3

  سلام وقت بخیر اگر فوق لیسانس روانشناسی عمومی داشته باشیم و لیسانس ی رشته ی دیگه میشه اموزگار ابتدایی برای ازمون استخدامی شرکت کرد؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما
  برای آزمون های استخدامی در رشته های مختلف معمولا رشته های مجاز اعلام میشه که باید در دفترچه آزمون استخدامی چک بشه 

 • تصویر فرد

  محمدحسین هوشنگی‏ - 00/6/23

  سلام برای ارشد وزارت بهداشت آلی مک موری کدوم جلد ها و تجزیه اسکوگ کدوم جلد ها نیاز هست خوند؟ و اینکه کدوم مباحث هست که مهم تره و بیشتر‌ سوال اومده ازش؟ منظورم اینه کل کتاب رو باید خوند یا فصول خاصی از این دو درس مد نظر طراح هست؟

 • تصویر فرد

  Amin‏ - 00/6/16

  سلام با ۹ ترم با توجه ب اینکه ترم اخر فقط یک درس بوده میشود از سهمیه رتبه اولی استفاده کرد؟ چون در ایین نامه نوشت ۸ ترم

 • تصویر فرد

  F‏ - 00/6/15

  باعرض سلام و ادب با رتبه ۱۱۰۰۰و سهمیه آزاد و معدل موثر ۱۷/۱۹امکان قبولی در رشته روانشناسی عمومی یا بالینی ارشد دانشگاه آزاد رو دارم ممنونم

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/6/14

  سلام خسته نباشید ارشد روانشناسی با رتبه ۳۲۳۷ میشه روانشناسی بالینی قبول شد؟

 • تصویر فرد

  ملک‏ - 00/6/13

  سلام
  آیا دانشجوی دکتری که شهریور 1400 فارغ التحصیل شود می تواند در کنکور ارشد 1400انتخاب رشته کند؟ یا قبولی او باطل است؟

 • تصویر فرد

  masoumeh‏ - 00/6/13

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی علوم قرآن و حدیث هستم، باتوجه به مصوبه جدید سازمان سنجش، پذیرش دانشجو از رشته های زیر گروه رشته کارشناسی، میخواستم بپرسم من که دانشجوی علوم قرآن و حدیث هستم میتونم در آزمون ارشد فقه و حقوق شرکت کنم یا نه؟باتوجه به اینکه هردو زیرشاخه الهیات هستند.

 • تصویر فرد

  یاسین رحمانی‏ - 00/6/11

  سلام من ارشد حسابداری دانشگاه رازی ورودی سال ۱۳۹۵ هستم که در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۶ اخراج شدم ولی تا به امروز کارهای تسویه رو انجام ندادم الان در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کردم که رتبه م شده ۱۳۹ و صدرصد روزانه قبول میشم اگر من تعیین رشته بکنم و تو این هفته یا هفته بعد کارهای تسویه رو نهایی کنم در صورت قبولی اجازه ثبت نام در دانشگاه مورد قبولی رو دارم و نمیگن چون بعد از ثبت نام در آزمون ارشد تسویه نکردی پس قبولیت لغو میشه؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما نه تسویه اهمیتی نداره تا قبل از اتمام شهریور کاراش رو بکنید بعید هست به مشکل بخورین 

 • تصویر فرد

  ناشناس‏ - 00/6/11

  سلام خسته نباشید من کاردانی پیوستا حسابداری خوندم
  کارشناسی ناپیوسته مدیریت
  میخواستن ببینم معدل من میانگین گرفته میشه؟
  و من چون رشتم رو تغییر دادن یعنی از کاردانی حسابداری ناپیوسته مدیریت رفتم مجاز هستم در کنکور ارشد مدیریت شرکت کنم؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما بله معدل میانگین گرفته میشه و مجاز هم هستین به شرکت در کنکور ارشد مدیریت 

 • تصویر فرد

  یاسمن‏ - 00/6/11

  سلام
  من چطور میتونم مشاوره آنلاین یاتلفنی دریافت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما
  کافیه از طریق لینک زیر ثبت نام انجام بدین تا پشتیبانای 3گام خدمتتون تماس بگیرن
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 00/6/11

  سلام خسته نباشید من کاردانی پیوسته حسابداری خوندم
  کارشناسی ناپیوسته مدیریت
  من میتونم در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت شرکت کنم؟
  و چون رشتم رو تغییر دادم معدلم میدونید چه جوری حساب میشه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  بله می تونید تغییر بدین 
  معدل برای همه 20 درصد تاثیر داره که در مجموع میشه 2000 نمره تراز و حداقل ضریبش یکه و اینجوری نیست چون تغییر رشته بخواین بدین معدلتون کم بشه

 • تصویر فرد

  Fatemeh‏ - 00/6/11

  سلام وقت بخیر
  منابع ارشد علوم سیاسی گرایش سیاستگذاری عمومی رو میخواستم ممنون میشم راهنمایی کنید؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید بهترین منابع ارشد علوم سیاسی رو ببینید
  منابع ارشد علوم سیاسی

 • تصویر فرد

  حسنی‏ - 00/6/10

  با سلام. من رتبه ام ۸۶۰ شده است. ساکن بوشهر هستم. احتمال قبولی بنده با این رتبه چه روزانه چه شبانه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر چقدر هست؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما
  در حال حاضر نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام فعال هست، می تونید ازش استفاده کنید و شانس قبولی خودتون رو با رتبه ای که آوردین تو کد رشته های مختلف ببینید لینکش رو براتون قرار میدم
  final.3gaam.com

 • تصویر فرد

  Maryam‏ - 00/6/10

  سلام من دانشجوی سال آخری بودم موقع ثبت نام معدل تاریخ۹۹/۱۱/۳۰ روثبت کردم ۱۶.۴۱ ویکماه بعد دروسی که تطبیق واحد داشتم اضافه شد به واحد های پاس کردم معدلم شد ۱۶.۴۸ ودر حال حاضر معدلی که همون اول ثبت کرده بودم سنجش در نظر گرفته آیا باید تغییرش بدم یا نه همون ۱۶.۴۱ بمونه باتشکر از راهنمایی هاتون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  اگر معدلتون رو کمتر وارد کرده باشین معمولا مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره اگر فرصت ویرایش دادن معدل نهاییتون رو وارد کنید 

 • تصویر فرد

  فاطمه طبرزدی‏ - 00/6/10

  سلام دوست عزیز
  شرکت کردن در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور
  هزینه شهریه اش با اینک از طریق کنکور بریم فرقی داره
  ینی بیشتر یا نه ؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  برای کنکور ارشد که بدون آزمون نداریم ولی در مقطع کارشناسی هزینه هاش فرقی نداره 

 • تصویر فرد

  فاطمه طبرزدی‏ - 00/6/10

  با سلام
  وقت بخیر
  دوست عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید. من پدرم ایثارگر جبهه میباشد من برای ارشد سال دیگ چجوری باید از سهیمه پدرم استفاده کنم؟؟
  کدام ارگان برم؟
  و اینک همزمان دوفرزند ینی من و خواهرم میتونیم از سهمیه اش استفاده کنیم؟؟؟


  پیشاپیش با تشکر از راهنمایی شما

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  سلام خدمت شما باید به سازمان بسیج یا وزارت جهاد کشاوری مراجعه کنید و کد تایید بگیرید 
  مشکلی برای استفاده همزمان فرزندان از سهمیه وجود نداره 

 • تصویر فرد

  فاطمه طبرزدی‏ - 00/6/10

  سلام وقت بخیر
  رشته کارشناسی من علوم سیاسی میباشد. کنکور ارشد1400 مدیریت را کاملا سفید دادم که فقط دانشگاه آزاد برم
  موقع ثبت نام مایل ب شرکت در پیام نور و غیر انتفاعی نبودم و گزینه خیر را زدم.
  حالا نتایج اولیه کنکور اومده و متاسفانه برای من زده مجاز نیستم
  من هدفم فقط این بود سفید بدم ک بروم دانشگاه آزاد.
  ممنونم میشم راهنماییم کنید.که چرا مجاز به انتحاب رشته نشدم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  سلام خدمت شما در حال حاضر دو سالی میشه که در صورتی که اگر میانگین وزنی داوطلبا صفر یا منفی بشه کلا غیر مجاز میشن و شما عهم چون سفید گذاشتین در واقع میانگینتون صفر شده 

 • تصویر فرد

  شادی‏ - 00/6/8

  سلام ارشد باستان شناسی رتبه 150 کدام دانشگاه امکانی قبول شدن داره

 • تصویر فرد

  الهه بهرامی‏ - 00/6/8

  سلام من با ۲۶۹۰ میتونم ارشد مجازی جزا شرکت کنم؟روزانه و شبانه مجاز نشدم

 • تصویر فرد

  ساحل چراغی‏ - 00/6/8

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم در کارنامه رتبه داوطلب در سهمیه در نظر گرفته میشه یا رتبه داوطلب بدون سهمیه؟؟ میشه لطفا منو راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/8

  سلام خدمت شما برای انتخاب رشته درست هر دو مهم هستن و باید در نظر بگیرین و حتی به ظرفیت ها هم باید توجه کنید با توجه به سهمیتون

 • تصویر فرد

  احمد مرادی‏ - 00/6/6

  با سلام و وقت بخیر
  من فارغ التحصیل سال 96 کارشناسی ریاضیات هستم
  الان هم در مدرسه غیر دولتی مشغول به تدریس هستم و میخوام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی شرکت کنم، برای شرکت در این آزمون باید مدرکت علوم تربیتی یا روانشناسی یا ...باشه و با رشته ریاضی نمیتوان شرکت کرد
  من الان برای ادامه تحصیل میخوام در یکی از دانشگاه‌های پیام نور یا ازاد ثبت نام کنم برای رشته ی علوم تربیتی یا روانشناسی
  خواستم بدونم میتونم بدون ازمون در این رشته‌ها ثبت نام کنم؟
  چون فکر کنم الان برای ثبت نام باید منتظر تکمیل ظرفیت شد
  راه دیگه‌ای برای ثبت نام بدون ازمون در دانشگاه پیام نور هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 • تصویر فرد

  ارغوان‏ - 00/6/5

  سلام من در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی در حال تحصیل هستم ولی مدرک کارشناسیم مرتبط با روان شناسی نبود برای اخذ مجوز جهت مشاوره و روان شناسی باید مدرک کارشناسیم مرتبط باشد ایا می توانم حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ارشدم در مقطع کارشناسی روان شناسی شرکت کنم تا بتوانم مجوز داشتن دفتر مشاوره و روان شناسی بگیرم؟

 • تصویر فرد

  ملیله‏ - 00/6/1

  سلام خسته نباشید،من دانشجوی کارشناسی روانشناسی هستم اما۵واحد از درسم در کارشناسی باقی مانده و دانشگاهمون معرفی به استاد بهم نمیده آیا راهی هست که همزمان هم ارشد بالینی دانشگاه بخونم وهم ترم مهر این ۵ واحد را پاس کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/2

  سلام خدمت شما 
  نه شرط تحصیل در مقطع ارشد فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی هست

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/5/21

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی پیوسته رشته مهندسی مواد و متالورژی ورودی ۹۶ دانشگاه دولتی یاسوج هسم. رتبه اول ورودی شدم . میخوام توی فراخوان های بدون آزمون بر اساس استعداد درخشان دانشگاه های سراسری شرکت کنم.شما میدونید به چندتا دانشگاه میتونم درخواست بدم؟ مثلا اگر به یک دانشگاه درخواست بدم و قبولم نکنن ، ممکنه بتونم به یه دانشگاه دیگه هم درخواست بدم؟ یا فقط میشه به یک دانشگاه درخواست داد؟

 • تصویر فرد

  نگار‏ - 00/5/16

  سلام وقتتون بخیر، من دانشجوی رشته ی روانشناسی دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی هستم؛ میتونم برای ارشد هم بدون کنکور همین دانشگاه ثبت نام کنم و هم علاوه بر اون کنکور ارشد شرکت کنم؟ که در نهایت اگر دانشگاه دولتی قبول شدم مقطع کارشناسی ارشد رو اونجا بگذرونم و اگر قبول نشدم همین دانشگاهی که الان تحصیل می کنم بدون کنکور ادامه بدم؟؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/5/17

  سلام خدمت شما بله امکانش هست 

 • تصویر فرد

  علی‏ - 00/5/13

  سلام خسته نباشید
  به نظرتون بهترین رشته برای بازار در کارشناسی ارشد دامپزشکی کدومه؟؟؟

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/5/11

  Yaomi:
  سلام خسته نباشید
  بنده دانش آموز کنکور سراسری هستم
  و میخوام رشته ی زیست شناسی دریا تحصیل کنم
  در این صورت امکان شرکت در تمام گرایش های بیوتکنولوژی برای من خواهد بود؟

  اگر امکانش باشه
  ممکنه در سال های آینده این امکان برداشته بشه؟

  و آیا اصلا تحصیل در ارشد بیوتکنولوژی با کارشناسی زیست دریا از لحاظ سختی امکان پذیره یا دور از انتظار هست؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/5/12

  سلام خدمت شما
  بله همه گرایش های زیست می تونن ارشد بیوتکنولوژی بخونن 
  چرا می خواین گرایش دریا بخونید بعد تغییر رشته بدین؟ به هر حال نمیشه گفت اسونه یا سخت و سختیای خودشو داره قوانین هم ممکنه تغییر کنه 

 • تصویر فرد

  پریسا‏ - 00/5/4

  سلام ببخشید من مدرک علوم و مهندسی صنایع غذایی دارم گفتند امکانش هست که ارشد علوم تغذیه بخونم داخل خود دفترچه ارشد زده شماره نظام پزشکی بعد تحصیل داده نمیشه درصورتی که من خونده بودم اگر ارشد بگیرم و دوسال طرح اختیاری در بیمارستان بگذرونم میتونم مطب بزنم ؟

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 00/5/3

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر درسی را افتاده باشیم که مجدد با نمره قبولی بگذرانیم برای ویرایش معدل کنکور کارشناسی ارشد؛ نمرات افتاده هم در معدل تا ترم ۷که باید وارد شود حساب می شود؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/4

  سلام خدمت شما 
  معدلی که تو سامانه آموزش دانشگاهتون به عنوانم عدل کل زده ملاک هست یعنی اگر دروس افتاده نمرشون حذف شده اینجا هم قابل قبوله 

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/5/3

  سلام وقتتون بخیر.
  من فارغ التحصیل ۳ اسفند ۹۹ هستم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه اسفند فارغ التحصیل شدم برای ویرایش نهایی، دقیقا چه معدلی رو باید وارد کنم؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/3

  سلام خدمت شما 
  معدل کل نهاییتون رو درج کنید 

 • تصویر فرد

  مهدیه‏ - 00/5/3

  سلام وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی هستم برای کنکور ارشد میخوام در رشته کتابداری پزشکی تحصیل کنم اما نمیدونم منابع همون منابع دوره کارشناسی هست یا متفاوت و اینکه برای ثبت نام باید چیکارکنم وزارت علوم و تحقیقات یا علوم پزشکی باید کنکور بدم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/3

  سلام خدمت شما 
  باید کنکور ارشد بهداشت رو شرکت کنید و منابعش هم متفاوت هست که از سمت مرکز سنجش و آموزش و پزشکی معرفی میشه 

 • تصویر فرد

  خانم رمضانی‏ - 00/4/31

  سلام،من ترم ۶ روانشناسی ام و شاغل هستم،برای اینکه ارشد دانشگاه دولتی خوب قبول شم میخواستم یه برنامه خوب بهم بدید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/2

  سلام خدمت شما لطفا تو پنل ثبت نام کنید همکارانم تماس میگیرن برای مشاوره کنکور ارشد راهنماییتون می کنن برای شاغلان برنامه ریزی خیلی ویژه داریم 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/4/30

  سلام،برای مشاوره و برنامه ریزی ارشد روانشناسی بالینی، از روز اول تا کنکور ۱۴۰۱هزینتون به چه صورته؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/2

  سلام خدمت شما
  از طریق لینک زیر بعد از ثبت نام می تونید طرح ها رو مشاهده کنید
  مشاهده طرح های برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 00/4/25

  سلام من معدل بالای ۱۷ روانشناسی دارم برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه ازاد باید حتما در کنکور شرکت کنم؟ یا ربطی به شرکت در کنکور نداره میتونم شرکت نکنم؟ موقع ثبت نام باید ریزنمرات از دانشگاه بگیرم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/26

  سلام خدمت شما می تونید از طریق دانشگاه و بدون کنکور هم اقدام کنید 

 • تصویر فرد

  Sona‏ - 00/4/24

  سلام وقت بخیر من در کنکور ارشدِ سال 99 دوره روزانه در تهران پذیرفته شد م. درصورت انصراف قطعی از تحصیل سوالم اینه : آیا با توجه به این که از کنکور 1400 محرومم می تونم در کنکور 1401 شرکت کن م؟ و رشته مورد علاقم رو دوباره در دوره های روزانه انتخاب کنم ؟ ممنوعیتی از لحاظ کنکور و انتخاب رشته در دوره های روزانه در سال 1401 وجود نداره برای من؟با تشکر.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/26

  سلام خدمت شما محرومیت یک ساله هست و برای سال 1401 می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  Elaheh‏ - 00/4/20

  سلام..من تازه متوجه شدم ک ثبت نامی کنکور ارشد رو تمدید کردن.لیسانس شیمی هستم و کنکور شیمی هم ثبت نام کردم ولی الان میخولستم ارشد بیوشیمی ثبت نام ...تو این وقت کمی ک دارم چیکار باید کنم....خیلی دوست دارم بیوشیمی بالینی قبول بشم

 • تصویر فرد

  مهناز‏ - 00/4/20

  سلام میخواستم بدونم میتونم برای سال ۱۴۰۱ در مقطع ارشد تغییر رشته بدم؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/3

  سلام خدمت شما اگر طرح جدید در شورای سنجش و پذیرش تصویب نشه می تونید در غیر این صورت فقط به رشته هایی می تونید تغییر رشته بدین که اعلام میشه طبق مدرک کارشناسیتون

 • تصویر فرد

  مهلا‏ - 00/4/19

  سلام و وقت بخیر. من میخوام برای ارشد تغییر رشته بدم به روانشناسی میخواستم بدونم میتونم در گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان شرکت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/20

  سلام خدمت شما طبق اخرین مصوبه شورای تحول علوم انسانی رشته های غیر مرتبط نمیتونن برای ارشد روانشناسی بالینی اقدام کنن ولی زمان اجرای طرح و جزئیات بیشتری هنوز اعلام نشده

 • تصویر فرد

  زینب‏ - 00/4/15

  سلام و عرض ادب

  وقتتون بخیر

  بنده رشته م مترجمی زبان انگلیسی هست و امسال ارشد دارم. می خواستم بپرسم درصد بخش تخصصیبه چه صورت محاسبه میشه. مثلا اگر من در بخش تخصصی، "زبان شناسی" و "مهارت ترجمه" هر کدوم رو 90 بزنم، آیا میانگین تخصصیم میشه 36؟

  رشته مترجمی در بخش تخصصی، 5 تا درس داره که توی کارنامه درصد هر کدوم از درسا رو نمی نویسه فقط میانگین کل رو می نویسه.

  ممنون میشم اگر به این سوالم پاسخ بدید

  از سایت خوبتون هم بسیار ممنونم

  موفق باشید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/19

  سلام خدمت شما بله درس های تخصصی ارشد زبان به همین شکل که فرمودین محاسبه میشه

 • تصویر فرد

  اراد‏ - 00/3/31

  با سلام و وقت بخیر من دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دوسال سابقه ی کار در مرکز اعصاب و روان دارم میخواستم بدونم کار در این مرکز برام جزو سوابق بالین برای ارشد ویژه حساب میشه یا خیر؟

 • تصویر فرد

  ستایش‏ - 00/3/28

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس هوشبری دارم آیا میتوانم ارشد روانشناسی بالینی یا عمومی دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/29

  سلام وقت بخیر
  برای مقطع ارشد فعلا چیزی به عنوان سوابق تحصیلی نداریم در مورد سوال دیگتون می تونید تو لینک زیر اطلاعات جامعی کسب کنید
  رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با کارشناسی هوشبری 

 • تصویر فرد

  فاطیما محمدی نژاد‏ - 00/3/26

  سلام استاد/آقای مقدم
  خسته نباشید
  🌹🌹🌹

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/3/26

  سلام ممنونم 🙏

 • تصویر فرد

  هانیه‏ - 00/3/24

  سلام
  چه دانشگاه هایی پذیرش رشته ی تجارت الکترونیک بدون کنکور دارند در مقطع کارشناسی ارشد ؟(تهران)

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/25

  سلام خدمت شما در حال حاضر تنها حالتی که برای ارشد بدون کنور هست به صورت استعداد درخشانه تو لینک زیر می تونید اطلاعاتشو ببینید
  سهمیه استعداد درخشان کنکور ارشد 

 • تصویر فرد

  طاهره رفیعی‏ - 00/3/21

  سلام
  با سهمیه ۲۵ درصد باید چه درصد هایی در ارشد mba بدست بیاریم تا شریف قبول شیم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/22

  سلام می تونید تو لینک زیر نمونه کارنامه های در سهمیه رو تو رشته MBA ببینید
  نمونه کارنامه ارشد MBA

 • تصویر فرد

  پردیس‏ - 00/3/20

  سلام ببخشید من کنکور ارشد مدیریت ثبت نام کردم مقطع کارشناسی مدیریت مالی بودم الان ثبت نام ارشد گرایشی مشخص نکردن برام میتونم سوالات گرایش بازرگانی رو جواب بدم یا حتما باید مالی شرکت کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/22

  سلام خدمت شما بله شما می تونید اون گرایشی که مد نظرتون هست رو پاسخ بدین 

 • تصویر فرد

  شقایق محمدپور‏ - 00/3/9

  سلام من لیسانس باستان شناسی دارم میخام برافوق روانشناسی بخونم آیاامکانش هست؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/10

  سلام خدمت شما به جز گرایش بالینی بقیه گرایش های روانشناسی رو می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  فرزانه باقری‏ - 00/3/4

  سلام وممنون بابت مشاوره تون.
  کارشناس حسابداری ام ومیخوام ارشد تاریخ علوم پزشکی بخونم.تو سایتها گفتن که امکانش هست. میخواستم بدونم اگه امکانش باشه، آیا ارشد این رشته تو شهر ارومیه، یا استان آ. غ هست یا خیر؟
  واینکه گفتن با فارغ التحصیل شدن این رشته طبیب سنتی خواهید بود. بنده هم همینو میخوام آیا درسته یا فقط یه رشته ی تئوری هست؟
  خیییلی ممنون

 • تصویر فرد

  Mirmoini‏ - 00/2/26

  سلام میشه لطفا نمونه کارنامه های قبولی دانشگاه بوعلی و بهشتی تهران (ارشد حسابداری) رو بزارید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/27

  سلام خدمت شما تو لینک های زیر می تونید ببیند
  نمونه کارنامه ارشد حسابداری
  نمونه رتبه و محل قبولی ارشد حسابداری 

 • تصویر فرد

  شقایق خدادای‏ - 00/2/26

  سلام وقت بخیر
  من با کارشناسی فیزیک می تونم ارشد مدیریت ای تی شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/26

  سلام وقت بخیر بله مشکلی نداره با یه مدرک کارشناسی مرتبط تو همه رشته های کنکور ارشد وزارت علوم می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/2/25

  سلام، وقت بخیر. بنده مهر ماه 99 فارغ التحصیل شدم و امسال برای دومین بار میخوام کنکور ارشد برق شرکت کنم.
  الان که تاریخ آزمون عوض شده، کد نظام وظیفه رو باید چی بزنم؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/25

  سلام وقت بخیر تو لینک زیر می تونید با توجه به وضعیتتون کد مربوط به نظام وظیفتونو پیدا کنید
  کد نظام وظیفه برای ثبت نام ارشد

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت