مجموعه مهندسی صنایع

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

  مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع موسسه 3گام جناب آقای سعید نسیم سبحان و آقای هومن پوررستمی می باشند.

 • مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

  مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در این مطلب آمده است. ما تلاش کرده ایم همزمان با مشاوره ای جامع و مرحله به مرحله، نحوه ی مشاوره و برنامه ریزی را در موسسه 3گام برای کنکور ارشد مهندسی صنایع 1400 توضیح دهیم. همچنین ویژگی های یک برنامه ریزی خوب را برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 1400 ارائه دهیم.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی صنایع

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی صنایع موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی صنایع در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی صنایع 1400

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی صنایع از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد صنایع در سال 1400 به داوطلبان ارشد مهندسی صنایع سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی صنایع 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • معرفی منابع ارشد مهندسی صنایع 1402 - کتاب های تست کنکور ارشد مهندسی صنایع

  معرفی منابع ارشد مهندسی صنایع 1402 به داوطلبان ضروری است. همچنین پک های مطالعاتی متناسب با افراد به صورت پک رتبه رتر، پک حرفه ای و پک ضربتی در این مطلب بررسی شده است.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع فراهم شده است. به تمامی داوطلبان توصیه می شود ابتدا از کتاب های کنکوری شروع کنند و در صورت نیاز برای فصلهایی که از کتاب کنکوری مفهوم درس را خوب متوجه نمی شوند و نمی توانند تست بزنند به کتاب های تشریحی که عموما کتاب های مرجع دانشگاهی هستند مراجعه شود.

 • معرفی ارشد مهندسی صنایع + گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی صنایع

  معرفی ارشد مهندسی صنایع برای داوطلبان این رشته ضروری است. در این مطلب تعریف رشته مهندسی صنایع، بازار کار، گرایش های ارشد صنایع، چارت دروس، ظرفیت پذیرش و دیگر اطلاعات ضروری مربوط به کارشناسی ارشد مهندسی صنایع بررسی شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع در این مطلب بررسی شده است. گرایش های بهینه سازی سیستم ها، سیستم های سلامت، مدیریت نوآوری و فناوری، مدل سازی سیستم های کلان، آینده پژوهی و ... به صورت مجزا توضیح داده شده اند.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع به تفکیک گرایش ها بررسی شده است. همچنین ظرفیت پذیرفته شدن در کنکور ارشد صنایع به صورت مجزا و بر حسب استان، نوع دوره، دانشگاه ها و دیگر پارامترها توضیح داده شده است.

 • چارت دروس ارشد مهندسی صنایع

  چارت دروس ارشد مهندسی صنایع را اینجا مشاهده می کنید. چارت دروس کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع به تفکیک گرایش های مختلف این رشته و همچنین به تفکیک دروس جبرانی، تخصصی الزامی و انتخابی و پایان نامه مطابق با برنامه درسی ارشد مهندسی صنایع اعلام شده از سوی وزارت علوم در این مطلب آورده شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 1402 و سال های قبل در این مطلب فراهم شده است. داوطلبان کنکور ارشد صنایع باید برای پیدا کردن نکات کلیدی در کنکور های سال های قبل این مطلب را به دقت مطالعه کنند.

 • کد ضریب ارشد صنایع

  کد ضریب ارشد صنایع برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد صنایع را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع برای آشنایی ضرایب دروس مختلف این رشته می‌تواند تأثیر فراوانی در انتخاب رشته متناسب با علاقه و توانمندی‌های فردی و هدف مورد نظر داشته باشد. در این بخش، رشته‌های مجموعه مهندسی صنایع و ضرایب دروس مختلف برای آگاهی بیشتر شما قرار داده شده است.

 • بازار کار گرایش های ارشد مهندسی صنایع

  بازار کار گرایش های ارشد مهندسی صنایع، به دلیل رشد و توسعه صنایع و تولیدات مختلف از وضعیت خوبی برخوردار است. در این مطلب به بررسی جداگانه بازار کار هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع پرداخته شده است.

 • تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401

  تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع 1401 نرم افزاری است که با توجه به اطلاعات کارنامه های کنکور ارشد سال 92 تا 1400 همین رشته در سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران تخمین رتبه شما را انجام می دهد. امکان تخمین رتبه در همه گرایش های مهندسی صنایع و هم چنین امکان تخمین رتبه ارشد مهندسی صنایع رایگان در این نرم افزار وجود دارد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد صنایع 1401 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد صنایع سال 1401 به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری انجام می شود. در این مطلب با نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد صنایع سال 1401 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد صنایع در سال های گذشته آشنا خواهید شد.

 • فصول مهم و پر تکرار کنکور ارشد مهندسی صنایع در ده سال اخیر

  فصول مهم و پرتکرار کنکور ارشد مهندسی صنایع ده سال اخیر به خصوص در دوران جمع بندی، به شما کمک می کند تا بتوانید فصولی که بیشتر مورد توجه طراحان سوال است و تست های بیشتری از آن ها طرح می شود را شناسایی کرده و تمرکز اصلی خود را بر روی این فصول قرار دهید.

 • نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع

  نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع و انتخاب یک روش درست و هدفمند ضروری است. در این مطلب نوع دروس از نظر محاسباتی یا مطالعاتی و حفظی بودن و شیوه مطالعه برای هر کدام به صورت مجزا بررسی شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس رشته مهندسی صنایع ارشد 99

  تحلیل تغییر ضرایب دروس رشته مهندسی صنایع برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته ضروری است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه مهندسی صنایع ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مهندسی صنایع 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی صنایع

  برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در این مطلب توضیح داده شده است. برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی صنایع با توجه به شرایط افراد به تفکیک داوطلبان تغییر رشته ای و داوطلبان با پیش زمینه مرتبط با ساعات مطالعه مختص هر گروه بررسی شده است.

 • پاسخ سؤالات هشتگانه در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع کد 1259

  پاسخ سوالات هشتگانه در کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع کد 1259 برای بسیاری از داوطلبان این رشته مهم می باشد. در پاسخ به این سوالات به تعیین هدف، محدودیت ها، بازار کار و آینده شغلی، الگوهای تناوبی در کنکورهای سال های گذشته و ویژگی های خاص کنکور ارشد مهندسی صنایع پرداخته شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت