مگامگ

مجله اساتید 3گام

درباره ما

هدف ما ایجاد لذت تجربه مطالعه هوشمندانه در ذهن همه دانش‌آموختگان میهن عزیزمان است.

تیم 3گام مجموعه‌ای از رتبه‌های برتر آزمون سراسری، ارشد و دکترا هستند که در نظر دارند با طراحی روش‌های علمی و به‌روز و با استفاده از ترکیب تکنولوژی و علم آموزش و روان‌شناسی یادگیری، روش‌هایی را برای ایجاد لذت مطالعه اثربخش ابداع نمایند. در راستای این هدف، آزمون‌های سراسری محل بسیار مناسبی برای تمرین روش‌های صحیح مطالعه هستند. کما اینکه بسیاری از روش‌هایی که ما به آن‌ها پرداخته‌ایم را در مسیر همین آزمون‌ها آموخته‌ایم.

توصیه‌ای دوستانه

توصیه می‌کنیم به دوران آمادگی خود برای آزمون فقط به دید یک آزمون نگاه نکنید. تلاش کنید در این مسیر، لذت دانستن و فهم عمیق را کسب نمایید تا با کمک هم بتوانیم با مطالعه متون غیردرسی در زمان پس از پذیرفته شدن در آزمون، متوسط زمان مطالعه ایران عزیزمان را بالابرده و نهایتاً در ارتقای سطح عمومی دانش، گامی برداشته باشیم.

آنچه در حال حاضر شاهد خواهید بود.

فاز اول تیم 3گام زیر نظر مؤسسه علمی رتبه سازان 3گام، طراحی و اجرای روش مطالعه اثربخش در آزمون کارشناسی ارشد بود که به توفیقات فراوانی نیز دست‌یافت. در مرحله بعدی ضمن افزودن بخش‌های بسیاری به وب‌سایت و برنامه‌ریزی 3گام امیدواریم با تغییرات جدید بتوانیم در برنامه‌ریزی شما نقش بسیار مؤثرتری داشته باشیم.

3گام در آینده

در فازهای بعدی علاوه بر طراحی روش‌های ارزیابی بر مبنای ظرفیت درونی هر فرد، روشی را نیز برای مؤثر ساختن مطالعه عمومی ارائه خواهیم نمود.

تاریخچه 3گام

ما چگونه ما شدیم!

داستان ما ازآنجا شروع شد که تعدادی از فارغ‌التحصیلان کارشناسی دانشگاه‌های کشور تصمیم گرفتند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند و در آن به رتبه‌هایی عالی برسند. در این مسیر تلاش‌های زیادی انجام دادند تا این موفقیت را به دست آوردند. در دوران کارشناسی ارشد به دلیل همراهی با دیگر داوطلبان برتر در دانشگاه و نیز همکاری با نفرات برتر دیگر رشته‌ها در مؤسسات مختلف آموزش عالی، تیمی تشکیل شد از دانشجویان برتر آزمون‌های سراسری ...

کمک به دوستان از طریق تجربه دوستان

در طی مسیری که ما طی نمودیم، شاهد تجربیات فراوانی از افرادی که در آزمون‌های سراسری موفق شدند و یا نتیجه موردنظرشان را به دست نیاوردند بودیم، چه افرادی که توانستند با تلاش خودشان و راهنمایی ما رتبه‌های برتر آزمون را به دست آورند و چه دوستانی که در این مسیر نتوانستند به نتیجه مطلوب برسند. این تجربیات به ما کمک کرد که داوطلب‌هایی که به ما مراجعه می‌کردند را بهتر راهنمایی نماییم تا در آزمون کارشناسی ارشد موفق شوند.

ترکیب تجربیات در تیم 3گام

سپس تیم ما از طریق تلفیق تجربیات موفق و مباحث علم آموزش، روش خود را پایه‌گذاری نمود که آن را با 3گام می‌شناسیم. این روش در طی سال 90 به‌صورت آفلاین برای تعدادی از داوطلبان امتحان شد و در حال حاضر با گسترش و بهینه‌سازی آن در اختیار شما قرار دارد.