تالار اساتید

تجربه 360 درجه تدریس و مشاوره

تالار اساتید پلتفرم (Market Place) خدمات آموزشی 3گام است. در این پلتفرم امکان ارائه خدمات تخصصی اساتید اعم از کلاس، آزمون آنلاین، مشاوره و حتی سایر خدمات سفارشی دیگر فراهم شده است.

به ما بپیوندید
تالار اساتید

دسته‌بندی خدمات در تالار اساتید

آزمون‌های ورودی

آزمون‌های ورودی

خدمات کمک آموزشی برای آزمون های سراسری بخصوص کنکور، ارشد، دکتری

توسعه فردی

توسعه فردی

تدریس و مشاوره برای شناسایی و بهبود استعدادها، پتانسل یادگیری و اشتغال توسط مربیان

مهاجرت

مهاجرت

مشاوره و راهنمایی برای اپلای تحصیلی یا مهاجرت توسط دانشجویان خارج از ایران

زبان

زبان

آموزش و مشاوره برای یادگیری زبان بخصوص زبان انگلیسی و آزمون های ایلتس و تافل

ارتقاء تحصیلی

ارتقاء تحصیلی

خدمات کمک آموزشی برای امتحانات پایان ترم دانشجویان و دانش آموزان

مهارت های شغلی

مهارت های شغلی

مشاوره و آموزش در خصوص مشاغل گوناگون توسط متخصصان با تجربه در هر شغل

با تخصص خود مرزهای جدیدی را تجربه کنید

1.

برند شخصی خود را خلق کنید

در بالای محصولات و محتوا نام شما منتشر می شود و دنبال کنندگان خود را خواهید داشت

2.

روش خودتان را ارائه دهید

برای کمک به دانشجویان، سیستم تماس امن، چت آنلاین، کلاس، آزمون و برنامه ریزی در دستان شماست

3.

درآمد های جانبی بیشتری کسب کنید

به کمک سیستم آزمون آنلاین و فروشگاه کتاب جریان های جدید درآمد برای خود ایجاد کنید

مزایای تالار اساتید برای اعضا

مهمترین مزیتی که تالار اساتید 3گام را می توان در جامعه بزرگ اعضا دانست، 3گام از سال 92 در زمینه آموزش فعالیت دارد و جایگاه خاصی در بین کاربران خود دارد بنابراین اساتید و مشاوران می توانند با حضور در تالار با همه این اعضا در ارتباط باشند و خدمات خود را به آنها ارائه کنند.

اساتید

اساتید

با دانش خود دنیای بهتری برای دیگران بسازید

از جمله دغدغه های اساتید، امنیت محتوای آموزشی و حفظ حریم خصوصی است. کلیه کلاس های آنلاین و ویدیو های آموزشی در 3گام غیر قابل دانلود هستند و تماس امن از افشای اطلاعات خصوصی مانند شماره موبایل جلوگیری می کند همچنین اساتید می توانند با برگزاری آزمون های آنلاین برای خود درآمدهای جانبی بیشتری ایجاد نمایند.

شروع کنید
مشاوران تحصیلی

مشاوران تحصیلی

مسیر موفقیت دانش آموزانتان را هموار کنید

برنامه ریزی سنتی و دستی یکی از سخت ترین کارهای هر مشاور تحصیلی است ولی هوش مصنوعی برنامه ریزی 3گام نه تنها دقیقتر و اثربخشتر از برنامه ستنی است بلکه بسیار ساده تر هم هست. همچنین سیستم رزرواسیون اتوماتیک و تماس امن کمک می کند نظم جلسات مشاوره بیشتر شود و حریم خصوصی مشاور حفظ گردد.

شروع کنید
رتبه های برتر

رتبه های برتر

روش موفقیت خود را به دیگران آموزش دهید

دورکاری کامل و مدیریت زمان های مشاوره از طریق اپلیکیشن بدون وجود محدودیت به رتبه های برتر این امکان را می دهد که کاملا هماهنگ با برنامه دانشگاهی خود به عنوان مشاور فعالیت کنند همچنین هوش مصنوعی تعبیه شده در دفتر برنامه ریزی زمان مورد نیاز برای برنامه ریزی متقاضیان را نیز بهینه می کند.

شروع کنید
مهاجرت

دانشجویان خارج از کشور

در راه سخت مهاجرت چراغ راهنما باشید

شاید برای شما جالب باشد که سیستم تماس حتی در خارج از ایران نیز در دسترس است بنابراین به کمک این سیستم علاوه بر اینکه اطلاعات خصوصی مشاوران حفظ می گردد امکان ارتباط ساده تر با کیفیت بسیار بهتر نیز بین مشاور و متقاضی فراهم شده است. همچنین محتوای تصویری در 3گام غیر قابل دانلود در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

شروع کنید
اساتید مشاوران تحصیلی رتبه های برتر مهاجرت

چرا باید عضو
why-hall ۳گام شوید؟

500,000+

هزار کاربر عضو

20,000+

بازدید کننده روزانه
application

اپلیکیشن اختصاصی اساتید

داشبورد مدیریتی اساتیدکه می توانیدهمه امور مربوط به خدمات خودتان از مشاهده دانشجویان، چت، مدیریت کلاس و تماس امن تا تسویه حساب های مالی را از طریق این اپلیکیشن انجام دهید.

decision

تصمیم سازی مستقل و تخصصی

در اداره همه امور شامل محتوای تخصصی ارائه شده در کلاس ها و مشاوره ها، قیمت گذاری، برنامه کاری و شرایط برگزاری کاملاً مستقل و مختار هستید.

دورکار

دورکاری حتی از کشورهای دیگر

با توجه به اپلیکیشن اختصاصی، نیازی به حضور فیزیکی ندارید. پس از هر کجای ایران و جهان می توانید بدون هیچ نگرانی ای خدمات آموزشی و مشاوره ای خود را ارائه کنید.

اپلیکیشن برنامه

وقتی آینده را شکل می دهی

اولین اپلیکیشن ویژه اساتید که ابزارهای لازم برای کمک به دیگران در مسیر موفقیت را در اختیار آنها قرار می دهد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن

نظر سایر اساتید در مورد تالار

دعوت از موسسات

با افتخار از سایر موسسات فعال در زمینه خدمات کمک آموزشی دعوت می کنیم تا در تالار اساتید حضور یابند و خدمات آموزشی خود را به خانواده بزرگ دانش آموزان و دانشجویان 3گام نیز ارائه دهند.

به ما بپیوندید
موسسات

سوالات متداول

اساتید تالار همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. آنها بی صبرانه مشتاق کمک به کاربران هستند. ارائه و نمایش هنر و دانش آنها به شیوه ای قانع کننده در اطمینان بخشی به کاربران نقش به سزایی خواهد داشت.

سالانه بیش از 4.5 میلیون کاربر منحصر بفرد از 3گام بازدید می کنند و برخی از آنها در پی کسب اطلاعات هستند، برخی وارد گود می شوند و برای موفقیت تلاش می کنند. هدف ما کمک به آنها برای رسیدن به موفقیت است.

ابتدا فرم عضویت ساده و سریع ما را تکمیل فرمایید سپس تا سه روز کاری کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت خواهند کرد. فرآیند ارزیابی شما طی دو تا سه هفته خاتمه خواهد یافت.

پیش از هر چیز در نظر داشته باشد که کلیه فرآیندهای تالار از طریق اپلیکیشن ویژه اساتید انجام می شود و نیاز به حضور فیزیکی نیست. همچنین، زمانی که شما اختصاص می دهید با توجه به خدماتی که مدنظر دارید می تواند از هفته ای 3 ساعت شروع شود و بنا به نظر خود شما افزایش یابد.

پرداخت ها به صورت درصدی از هر خرید محاسبه می شوند و ماهانه پرداخت می گردند. جزئیات کلیه پرداخت ها به صورت شفاف در اپلیکیشن قابل مشاهده است. حداقل حق السهم 50 درصد و حد اکثر آن 85 درصد است که با توجه به نوع محصولات و خدمات ارائه شده مشخص می شود.

ما یک تیم کامل برای پشتیبانی شما در کلیه مراحل داریم. همچنین بخش ویژه ای در اپلیکیشن برای پشتیبانی از شما درنظر گرفته ایم.
یک پشتیبان مستقیم نیز دارید که مستقیما با شما در ارتباط است و مشکلات شما را برطرف می کند.
تیم پشتیبانی کاربران مشکلات دانش آموزان و دانشجویان شما پس از خرید محصولات را برطرف می کند.
تیم فروش و بازاریابی برای ارائه هرچه بهتر محصولات و خدمات شما تلاش می کند.
ماهانه چند جلسه همفکری با عنوان «کافه تالار» برگزار می کنیم تا با سایر اساتید نیز گفتگو کنید.