مگامگ

مجله اساتید 3گام

پرسش های متداول

اطلاعات

در صورت فراموشی رمز عبور چه کنم؟

در صفحه ورود کاربران روی قسمت "رمز عبور خود را فراموش کردید؟" کلیک کنید و در صفحه جدید در قسمت مربوطه شماره همراهی که با آن داخل پنل ثبت نام کرده اید را وارد کنید و مراحل را تا انتها ادامه دهید تا رمز شما تغییر کند.

برنامه‌ریزی

چگونه می‌توانم از برنامه‌ریزی رایگان 3گام استفاده کنم؟

با عضویت در 3گام به مدت 1 هفته برنامه‌ریزی رایگان به شما تقدیم خواهد شد. البته این برنامه‌ریزی تنها برای آشنایی بیشتر شما با روش برنامه‌ریزی 3گام است و برنامه‌ریزی دقیق 3گام جهت آمادگی برای آزمون، با سفارش یکی از سرویس‌های برنامه‌ریزی اختصاصی در پنل شخصی شما فعال خواهدشد.

3گام چگونه برنامه‌ریزی می‌کند؟

3گام در دو مرحله برنامه‌ریزی خود را ارائه می‌دهد. برنامه‌ریزی اولیه که توسط سیستم تنها با تأیید مشاور انجام خواهد شد و برنامه‌ریزی اختصاصی که بر مبنای نیازهای هر کاربر، تنظیم و هفته‌به‌هفته در پنل قرار می‌گیرد.

تفاوت برنامه‌ریزی در مرحله مفهومی و تسلط در چیست؟

در مرحله مفهومی، بیشتر تأکید برنامه‌ریزی بر یادگیری مباحث است و در مرحله تسلط، بر تست‌زنی و مهارت‌های آن تأکید خواهد شد.

آیا برای دریافت برنامه‌ریزی 3گام باید عضو 3گام بود؟

بله، برنامه‌ریزی 3گام تنها برای اعضای 3گام خواهد بود که فرایند برنامه‌ریزی را نیز طی نموده‌اند.

آیا برنامه‌ریزی من برای همه درس‌ها تا روز آزمون تمام می‌شود؟

در برنامه‌ریزی 3گام داوطلبان موفق خواهند شد که دروس مدنظر مشاوران 3گام را حداقل یک‌دور مطالعه و 3 دور مرور نمایند.

چرا برنامه‌ریزی من قطع‌ شده است؟

درصورتی‌که بعد از یک هفته یکی از سرویس‌های برنامه‌ریزی اختصاصی 3گام را فعال نفرمایید، برنامه‌ریزی 3گام قطع خواهد شد. البته هر زمان که برنامه‌ریزی خود را فعال نمایید، برنامه‌ریزی شما توسط مشاور با توجه به شرایط شما شخصی سازی شده و مجدداً در پنل شما قابل دسترسی خواهدبود.

چگونه در برنامه‌ریزی خودم تغییر ایجاد کنم؟

  • در صورتی که می‌خواهید باتوجه به برنامه هفته جاری تغییرات ایجاد کنید، مثلاً در یک یا چند درس از برنامه هفته جاری عقب افتاده­اید، باید در قسمت ارزیابی برنامه، درس مورد نظر را نخوانده در نظر بگیرید تا در برنامه هفته بعد سرفصل مورد نظر تکرار شود. بدین ترتیب که روی قسمت ارزیابی سرفصل مورد نظر کلیک کرده و تیک گزینه "خوانده­ام" را بردارید.
  • اما در صورتیکه چند هفته به پنل خود مراجعه نکرده و به میزان زیادی از برنامه درسی خود عقب افتاده اید، با مراجعه به قسمت ویرایش برنامه­ریزی، سرفصلهایی که نخوانده اید را از انتخاب خارج کنید تا در برنامه هفته بعد، در برنامه شما لحاظ شود.

اگر از برنامه‌ریزی هفته جاری عقب افتادم، چه‌کار کنم؟

  • در صورتی که می‌خواهید باتوجه به برنامه هفته جاری تغییرات ایجاد کنید، مثلاً در یک یا چند درس از برنامه هفته جاری عقب افتاده­اید، باید در قسمت ارزیابی برنامه، درس مورد نظر را نخوانده در نظر بگیرید تا در برنامه هفته بعد سرفصل مورد نظر تکرار شود. بدین ترتیب که روی قسمت ارزیابی سرفصل مورد نظر کلیک کرده و تیک گزینه "خوانده­ام" را بردارید.

چند هفته هست که به سایت وارد نشدم و از برنامه‌ریزی بسیار عقب‌افتاده‌ام؟

در صورتیکه چند هفته به پنل خود مراجعه نکرده و به میزان زیادی از برنامه درسی خود عقب افتاده اید، با مراجعه به قسمت ویرایش برنامه­ریزی، سرفصلهایی که نخوانده اید را از انتخاب خارج کنید تا در برنامه هفته بعد، در برنامه شما لحاظ شود.

چرا و چگونه باید منابع خودم را در برنامه‌ریزی اعلام کنم؟

 

برنامه‌ریزی مرور چیست؟

 

چگونه می‌توانم برنامه‌ریزی خود را روی تلفن همراه خودم داشته باشم؟

  • کافیست در پنل شخصی خودتان، سرویس دریافت برنامه­ریزی با پیامک را فعال نمایید.

 

مشاوره

مشاوران 3گام چه کسانی هستند؟

  • مشاوران 3گام، رتبه­های برتر آزمونهای سالهای گذشته هستند که مسیر موفقیت را یکبار طی کرده­اند و تجربه سالها مشاوره و تدریس در مؤسسات مختلف آموزشی و بعضاً در دانشگاههای معتبر کشور را دارند. آنچه شما به دنبال آن هستید سالها خط مشی زندگی آنها بوده است.

چگونه می‌توانم با مشاور خود صحبت کنم؟

  • برای صحبت با مشاور تخصصی رشته خودتان، می­توانید  در پنل شخصی خودتان یکی از بسته­های مشاوره تلفنی را فعال نمایید تا مشاور در حداقل زمان ممکن با شما تماس بگیرد.

ارسال پیام برای مشاور چگونه است؟

  • شما می­توانید با استفاده از گزینه ارسال پیام در پنل شخصی خودتان، برای مشاور خود پیام بفرستید.

ویترین

چگونه می‌توانم از خدمات ویترین 3گام استفاده کنم؟

امکان پرداخت اینترنتی ندارم. چگونه می‌توانم از خدمات 3گام استفاده کنم؟

آیا می‌توانم به اطلاعات پرداخت‌های قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید. سپس روی گزینه "سفارش‌های من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده شود.

دوست دارم از خدمات و محصولات 3گام استفاده کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم. چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

علاوه بر سابقه، تجربه و محتوای غنی وب‌سایت 3گام و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی، به این کسب‌وکار رسمیت و اعتبار می‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‌شود و کسب‌وکار اینترنتی دارای نماد، به‌صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‌توانید در صفحه اصلی وب‌سایت 3گام با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید. همچنین 3گام عضو سازمان نظام صنفی فن‌آوران یارانه استان تهران است و اطلاعات عضویت آن را می‌توانید از این لینک مشاهده نمایید.

همچنین 3گام با بیش از 2 سال سابقه فعالیت و ارائه خدمت به تعداد بسیار زیادی از داوطلبان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به‌عنوان برندی نوآور درزمینه تجارت الکترونیک شناخته می‌شود. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصربه‌فرد 3گام استفاده کنید.

آیا برای خرید از ویترین، حتماً باید در سایت عضو باشم؟

بله، با اینکه بدون وارد شدن به سایت می‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل نمایید.

آیا در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‌هایی که در ساعت‌های غیر کاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌شوند، در اولین ساعت‌های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارش‌های روز بعد انجام خواهد شد.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‌ام (در مورد محصولاتی که برای شما ارسال می‌گردد)، چگونه می‌توانم مطلع شوم؟

3گام با ارسال پیامک، مرحله‌به‌مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‌کند.

می‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

بله می‌توانید با تماس تلفنی با دفتر مرکزی 3گام سفارش خود را ثبت نموده، مدنظر داشته باشید که ثبت تلفنی سفارش نیز تنها برای اعضای 3گام مقدور است.