مجموعه مشاوره

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته مشاوره

  مشاوران تخصصی ارشد رشته مشاوره 3گام خانم زینب کاظمی، خانم عاطفه صمدی و آقای سید محمد مهدی رئیس کرمی می باشند.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مشاوره

  بذار توضیح فلسفه 3گام رو با یک واقعیت ملموس شروع کنم همه ما بسیاری از افراد را می شناسیم که زمان زیادی برای درس خواندن گذاشته اند اما نتوانسته اند دانشگاهی که مد نظرشون هست پذیرفته بشوند. علت این هست که درس خواندن زیاد، شرط لازم برای قبولی هست، ولی شرط کافی نیست!

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مشاوره

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مشاوره موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مشاوره در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مشاوره 1400

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مشاوره از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مشاوره در سال 1400 به داوطلبان ارشد مشاوره سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مشاوره 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مشاوره

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کنکور کارشناسی ارشد مشاوره 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مشاوره 1400، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مشاوره سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع کنکور ارشد مشاوره 1402 + منابع سطح بندی شده کنکور مشاوره

  بهترین منابع کنکور ارشد مشاوره به صورت منابع سطح بندی شده کنکور مشاوره در این مطلب آورده شده است. این منابع در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی نظیر: پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • معرفی کارشناسی ارشد مشاوره

  معرفی کارشناسی ارشد مشاوره در اینجا آورده شده است. در این معرفی ما به بررسی گرایش های کارشناسی ارشد مشاوره، طول دوره و چارت دروس ارشد مشاوره به تفکیک دروس تخصصی و دروس مشترک گرایش ها، بازار کار ارشد مشاوره و ظرفیت پذیرش ارشد مجموعه مشاوره پرداخته ایم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مشاوره

  گرایش های کارشناسی ارشد مشاوره در این مطلب بررسی شده است. گرایش های مختلف رشته مشاوره نظیر: مشاوره خانواده، مشاوره مدرسه، مشاوه شغلی و توانبخشی به صورت جداگانه توضیح داده شده اند.

 • دروس گرایش های ارشد مشاوره

  در این مطلب چارت درسی کارشناسی ارشد مشاوره و لیست دروس گرایش های ارشد مشاوره به همراه ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده برای آشنایی بیشتر داوطلبان آورده شده است.

 • دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مشاوره

  دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مشاوره در این مطلب، برای آشنایی هر چه بیشتر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مشاوره با دروس این رشته آورده شده است. این دروس به دو دسته حفظی و تحلیلی تقسیم بندی شده که به توضیح هر کدام به صورت جداگانه پرداخته می شود.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد رشته مشاوره

  در جداول زیر ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد رشته مشاوره در سال گذشته در گرایش های مختلف رشته مشاوره اقدام به پذیرش دانشجو نموده اند آورده شده است. این ظرفیت ها به تفکیک استان، دانشگاه، نوع دوره، گرایش و سایر پارامترها برای داوطلبان ارائه شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد مشاوره 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مشاوره 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مشاوره در اینجا آورده شده است. این اطلاعات شامل عناوین دروس، تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی به آن می باشد. کنکور کارشناسی ارشد رشته مشاوره در یک نوبت، معمولاً پنج شنبه عصر برگزار می شود.

 • وضعیت بازار کار رشته مشاوره

  وضعیت بازار کار رشته مشاوره در این مطلب آمده است. موقعیت های شغلی و بازار کار کارشناسی ارشد مشاوره به تفکیک گرایش های مختلف آن نظیر: مشاوره خانواده، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی و... بررسی شده است.

 • وضعیت ادامه تحصیل، رتبه بندی دانشگاه های معتبر دنیا و بازار کار در رشته مشاوره

  اگر می خواهید اطلاعات جامعی در رابطه با وضعیت ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل و خارج از ایران، رتبه بندی دانشگاه های معتبر دنیا و بازار کار در رشته مشاوره بدست آورید، این مطلب را از دست ندهید.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401

  با دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره می توانید رتبه خود را با کمترین خطا در کنکور ارشد 1401تخمین بزنید. نرم افزار تخمین رتبه ارشد مشاوره 1401 از اطلاعات کارنامه های کنکور ارشد 92 تا 1400 در سهمیه های مختلف شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران برای تخمین رتبه استفاده می کند. تخمین رتبه ارشد مشاوره رایگان در این نرم افزار امکان پذیر است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مشاوره 1401 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مشاوره سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مشاوره سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کنکور کارشناسی ارشد مشاوره سال های اخیر را می توانید در جداول مشاهده کنید. اطلاعات این مطلب به شما در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد مشاوره 1401 به شما کمک خواهد کرد.

 • تغییر رشته به ارشد مشاوره

  تغییر رشته به ارشد مشاوره در این مطلب آورده شده است. تغییر رشته به کارشناسی ارشد مشاوره با بررسی مواردی نظیر دلایل تغییر رشته به ارشد مشاوره، مزایا و معایب تغییر رشته به ارشد مشاوره و معادل سازی دروس برای تغییر گرایش در این رشته ارائه گردیده است.

 • تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره

  تفاوت کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره شاید برای بسیاری از داوطلبان این دو رشته مهم باشد. وجه تمایز رشته روانشناسی و مشاوره به ویژه در مقطع ارشد بیشتر در نوع گرایش های دو رشته نمایان می شود که در این مطلب گرایش های هر دو رشته مورد بررسی قرار گفته اند.

 • بودجه بندی درس به درس و تحلیل سوالات کنکور ارشد مشاوره 99

  تحلیل و بودجه بندی درس به درس سوالات کنکور ارشد مشاوره 99 را در این مطلب مشاهده می کنید. مطالعه این بودجه بندی و تحلیل ها به داوطلبان کنکور ارشد مشاوره 1400 در تنظیم برنامه ریزی و مطالعه بهینه مفید خواهد بود.

 • بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مشاوره 97

  اطلاع از تحلیل و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مشاوره 97، باعث صرفه جویی در زمان و جلو افتادن از سایر داوطلبان می شود. در این مطلب به تحلیل و بودجه بندی دروس کنکور ارشد مشاوره سال 97 به صورت درس به درس پرداخته شده است.

 • ارشد مشاوره یا روانشناسی؟

  بعضی از افراد به اشتباه فکر می کنند که رشته روانشناسی بالاتر از رشته مشاوره است و بدون هیچ اطلاعات دقیقی صرفا بدون شناخت کافی و بررسی علاقه و توانمندی خود و شناخت کافی از هر دو رشته وارد رشته روانشناسی می شوند.

 • روش خواندن دروس نظریه های روان درمانی و شخصیت

  اطلاع از روش خواندن دروس نظریه های روان درمانی و شخصیت به داوطلبان کمک می کند که بتوانند به راحتی  بر مفاهیم آن مسلط شوند. در این مطلب به تعداد سوالات این دروس در کنکور ارشد مشاوره اشاره شده و همچنین نحوه مطالعه آن ها به تفکیک داوطلبان تغییر رشته ای و داوطلبان قوی بررسی شده است.

 • مجموعه مشاوره به روش 3گام

  داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد رشته مشاوره، شما امروز، با برداشتن اولین قدم، یعنی تصمیم برای درس خواندن در یکی از گرایهشای رشته مشاوره قدم در راهی گذاشته اید که می تواند فرصت های بهتر و در نتیجه موفقیت های آتی بیشتری (فرصت شعلی مناسب تر، منزلت اجتماعی بیشتر، ازدواج راحت تر و ...) را برای شما به ارمغان آورد

 • برنامه ریزی سه ماهه ارشد مشاوره

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مشاوره در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مشاوره برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت