مشاور تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا

تعداد بازدید 373 دفعه

آقای امیر سلیمانی و مهدی مهرآبادی مشاوران تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا، می باشند.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

مشاور تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا - امیر سلیمانی

من امیر سلیمانی مشاور تخصصی رشته ی مهندسی هوافضا در موسسه 3گام. فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه تهران در گرایش تبدیل انرژی هستم.

بعد از پایان دبیرستان و با شرکت در کنکور سراسری در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیر کبیر پذیرفته شدم و در پایان دوره کارشناسی با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش تبدیل انرژی رتبه ی 53، در گرایش طراحی کاربردی 62 و در مهندسی پزشکی رتبه 43 را کسب کردم.

در این مدتی که من در موسسه 3گام به عنوان مشاوره تخصصی مشغول به کار بوده ام، توانسته ایم که با استفاده از سیستم کاملا تخصصی و منحصر به فرد برنامه ریزی 3گام به بسیاری از دانشجویان این رشته در تمامی نقاط ایران برای ورود به دانشگاه های برتر کمک کنیم که این تعداد زیاد دانشجو باعث غنی تر شدن سیستم برنامه ریزی 3گام شده است. از طرفی مشاوره برای طیف های متنوع و زیاد داوطلبان کارشناسی ارشد این رشته با هدف گذاری های مختلف باعث بالاتر رفتن مهارت های شخصی من در امر مشاوره و برنامه ریزی شده است. با توجه به این سوابق، هم اکنون  ما برای هر دانشجویی با هر سابقه تحصیلی قابلیت ارائه بهترین مسیر برای دست یابی به هدف های تعیین شده را داریم که موفقیت های گذشته ما گویای این موضوع می باشد.

با توجه به فراگیر شدن کنکورهای سراسری در کشور و تعداد زیاد داوطلبان و هیاهوی تبلیغاتی ای که در زمینه وجود دارد اغلب داوطلبان برای انتخاب مسیر درس خواندن برای کنکور دچار سردرگمی می شوند. که هدف من در موسسه 3گام این است که با ارائه ی بهترین روش ها ( که شامل منابع و روش درس خواندن و... می شود) داوطلبان را در رسیدن به هدف هایشان کمک کنم.

اما روش 3گام برای کاهش سردرگمی در مطالعه و برنامه ریزی چیست؟ در اینجا ما در ابتدا با توجه به سطح فعلی داوطلب و هدف گذاری او مسیر کلی داوطلب را تعیین می کنیم که شامل تعیین دروسی که باید خوانده شود، منابع متناسب با وضعیت فرد، روش درس خواندن در هر درس و مشاوره و پاسخ گویی مستمر دانشجویان تا روز کنکور می باشد. حالا با همه این توضیحات توصیه می کنم داوطلبان مطالب زیر را در سایت 3گام مطالعه کنند:

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی هوافضا

معرفی کارشناسی ارشد هوافضا

در واقع روش برنامه ریزی 3گام بدین صورت می باشد که بعد از انتخاب دروس و منابع  متناسب با سطح شما برنامه برای شما ریخته می شود که در غالب دو فاز می باشد که در فاز اول تمرکز بر روی یادگیری و یادآوری دروس البته به همراه حل تست می باشد و در فاز دوم تمرکز بر روی حل تست و به تسلط رساندن دروسی هست که تا کنون خوانده اید و در این مدت من به عنوان مشاور تخصصی شما کاملا پیگیر روند درسی شما می باشم و در این مسیر با شما همراه و پاسخ گوی سوالات شما خواهم بود که این پیگیری مستمر به شما کمک می کند که از مسیر درست خارج نشوید. به این امید که بتوانیم به همراه یکدیگر به هدف های از پیش تعیین شده ی شما برسیم.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

مشاور تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا - مهدی مهرآبادی

سلام من مهدی مهرآبادی هستم، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا گرایش ایرودینامیک دانشگاه صنعتی شریف.

از دوران کودکی و نوجوانی علاقه زیادی به هوانوردی و هوافضا داشتم و به همین خاطر در سال دوم دبیرستان وارد رشته ریاضی فیزیک شدم. در ابتدا قصد داشتم تا از طریق کنکور سراسری سال 95 وارد دانشگاه صنعت هواپیمایی کشوری در رشته تعمیر و نگهداری هواپیما شوم اما متاسفانه به سبب مشکلاتی که در سال‌های آخر دبیرستان برای من ایجاد شد نتوانستم رتبه مناسبی در کنکور سراسری کسب کنم. این اتفاق موجب این شد تا برای دنبال کردن رشته مورد علاقه‌ام به ناچار وارد دانشگاه علمی کاربردی شوم. در همان اوایل ورود به دانشگاه علمی کاربردی پی بردم که مطالب ارائه شده در کلاس و منابع معرفی شده برای رساندن من به سطح علمی مورد انتظارم از دانشگاه کافی نیست، به همین دلیل تصمیم گرفتم تا به دروس دانشگاه اکتفا نکنم و شروع به مطالعه و جمع‌آوری منابع مختلف در زمینه هوانوردی کردم. در این میان همواره در این فکر بودم که چگونه می‌توانم پس از پایان دوره کارشناسی و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد در یک دانشگاه دولتی خوب علاقه‌ام را به بهترین شکل دنبال کنم. در تابستان 99، ابتدا زمانی که قصد شروع مطالعه برای آزمون کارشناسی ارشد را داشتم دچار سردرگمی شده بودم، چرا که تعدادی از دروس تخصصی رشته هوافضا که جزو بودجه‌بندی کنکور بودند را هرگز نگذرانده بودم، به جز این موضوع، همزمان مشغول گذراندن دو ترم آخر کارشناسی بودم و همچنین می‌بایست در آزمون‌های ماژولار سازمان هواپیمایی کشوری نیز شرکت می‌کردم. نحوه مدیریت زمان و پیدا کردن منابع مناسب برای کنکور به شدت ذهنم را درگیر کرده بود و این مسئله نیاز من به یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد را به خوبی نشان می‌داد، پس از جست و جو در اینترنت از طریق سایت با موسسه 3گام آشنا شدم و تصمیم گرفتم برای داشتن برنامه‌ریزی مورد نیازم با توجه به شرایطی که داشتم از متخصصین 3گام مشاوره دریافت کنم. در آغاز کار تصور اینکه می‌توانم در یک چنین دانشگاهی در رشته موردعلاقه‌ام مشغول به تحصیل شوم بیشتر شبیه به یک رویا بود، اما با اعتماد به خودم و برنامه‌ریزی که برای من تنظیم شده بود توانستم رتبه 46 کنکور هوافضا را در سال 1400 کسب کنم.

با شناختی که از کنکور هوافضا و منابع آن پیدا کردم و نیز تجربه‌ای که در این یک سال توانستم در نحوه مطالعه حجم زیادی از دروس در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازده کسب کنم، آماده‌ام تا با استفاده از این تجربیات شما را در مسیر رسیدن به هدف و رشته مورد‌علاقه‌تان یاری کنم. اعتماد به مشاور و برنامه‌ای که متناسب با شرایط شما تنظیم شده، و داشتن پشتکار و تلاش مستمر رمز موفقیت شماست.


رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc