مشاور تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا

تعداد بازدید 69 دفعه

مشاور تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا، آقای امیر سلیمانی فارغ التحصیل مقطع ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران می باشند.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

من امیر سلیمانی مشاور تخصصی رشته ی مهندسی هوافضا در موسسه 3گام. فارغ التحصیل  مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه تهران در گرایش تبدیل انرژی هستم.

بعد از پایان دبیرستان و با شرکت در کنکور سراسری در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیر کبیر پذیرفته شدم و در پایان دوره کارشناسی با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش تبدیل انرژی رتبه ی 53، در گرایش طراحی کاربردی 62 و در مهندسی پزشکی رتبه 43 را کسب کردم.

در این مدتی که من در موسسه 3گام به عنوان مشاوره تخصصی مشغول به کار بوده ام، توانسته ایم که با استفاده از سیستم کاملا تخصصی و منحصر به فرد برنامه ریزی 3گام به بسیاری از دانشجویان این رشته در تمامی نقاط ایران برای ورود به دانشگاه های برتر کمک کنیم که این تعداد زیاد دانشجو باعث غنی تر شدن سیستم برنامه ریزی 3گام شده است. از طرفی مشاوره برای طیف های متنوع و زیاد داوطلبان کارشناسی ارشد این رشته با هدف گذاری های مختلف باعث بالاتر رفتن مهارت های شخصی من در امر مشاوره و برنامه ریزی شده است. با توجه به این سوابق، هم اکنون  ما برای هر دانشجویی با هر سابقه تحصیلی قابلیت ارائه بهترین مسیر برای دست یابی به هدف های تعیین شده را داریم که موفقیت های گذشته ما گویای این موضوع می باشد.

با توجه به فراگیر شدن کنکورهای سراسری در کشور و تعداد زیاد داوطلبان و هیاهوی تبلیغاتی ای که در زمینه وجود دارد اغلب داوطلبان برای انتخاب مسیر درس خواندن برای کنکور دچار سردرگمی می شوند. که هدف من در موسسه سه گام این است که با ارائه ی بهترین روش ها ( که شامل منابع و روش درس خواندن و... می شود) داوطلبان را در رسیدن به هدف هایشان کمک کنم.

اما روش سه گام برای کاهش سردرگمی در مطالعه و برنامه ریزی چیست؟ در اینجا ما در ابتدا با توجه به سطح فعلی داوطلب و هدف گذاری او مسیر کلی داوطلب را تعیین می کنیم که شامل تعیین دروسی که باید خوانده شود، منابع متناسب با وضعیت فرد، روش درس خواندن در هر درس و مشاوره و پاسخ گویی مستمر دانشجویان تا روز کنکور می باشد. حالا با همه این توضیحات توصیه می کنم داوطلبان مطالب زیر را در سایت 3گام مطالعه کنند:

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی هوافضا

معرفی کارشناسی ارشد هوافضا

در واقع روش برنامه ریزی 3گام بدین صورت می باشد که بعد از انتخاب دروس و منابع  متناسب با سطح شما برنامه برای شما ریخته می شود که در غالب دو فاز می باشد که در فاز اول تمرکز بر روی یادگیری و یادآوری دروس البته به همراه حل تست می باشد و در فاز دوم تمرکز بر روی حل تست و به تسلط رساندن دروسی هست که تا کنون خوانده اید و در این مدت من به عنوان مشاور تخصصی شما کاملا پیگیر روند درسی شما می باشم و در این مسیر با شما همراه و پاسخ گوی سوالات شما خواهم بود که این پیگیری مستمر به شما کمک می کند که از مسیر درست خارج نشوید. به این امید که بتوانیم به همراه یکدیگر به هدف های از پیش تعیین شده ی شما برسیم.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc