مجموعه مهندسی مواد و متالورژی

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی

  حمید رضا عابدین و محمد حسین لطیفی مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی 3گام می باشند.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی مواد

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی مواد شامل تکنیک های متنوعی است. برنامه ریزی متناسب با شرایط داوطلبان، نحوه مطالعه دروس، انتخاب منابع درست زیر نظر مشاوران از روش های 3گام برای موفقیت داوطلبان این رشته در کنکور ارشد می باشد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد مهندسی مواد و متالورژی 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژِی از سال 93 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژِی در سال 1400 به داوطلبان ارشد مهندسی مواد و متالوژِی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی مواد و متالوژِی 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی در آزمون کارشناسی ارشد 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد مهندسی مواد 1402 + منابع سطح بندی شده کنکور مهندسی مواد

  بهترین منابع ارشد مهندسی مواد برای داوطلبان آماده شده است. این منابع به صورت پک های مطالعاتی اعم از پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربی دسته بندی شده اند که به متناسب با شرایط داوطلبان طراحی شده است.

 • معرفی ارشد مهندسی مواد و متالورژی + گرایش ها و ظرفیت پذیرش مهندسی مواد

  معرفی ارشد مهندسی مواد و متالوژی با تاکید بر گرایش ها و ظرفیت پذیرش مهندسی مواد در اینجا آورده شده است. ما در این مطلب به صورت مفصل به توضیح گرایش ها، چارت درسی به تفکیک هر گرایش و ظرفیت های پذیرش در هر گرایش به طور جداگانه پرداخته ایم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

  گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی برای شناخت این رشته ضروری هستن. مقطع ارشد مهندسی مواد در دانشگاه های ایران به 3 رشته کلی و 9 گرایش اعم از مهندسی پزشکی بیومتریال، شناسایی و انتخاب مواد مهندسی، شکل دادن فلزات، جوشکاری و ... تقسیم می شود که در این مطلب بررسی شده اند.

 • کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیومواد و مهندسی بافت

  کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیومواد و مهندسی بافت برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. در این مطلب چارت درسی رشته مهندسی بیومواد و مهندسی بافت به صورت مجزا و به تفکیک دروس مشترک، اجباری و اختیاری بررسی شده است.

 • دروس گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

  دروس گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی به صورت مجزا فراهم شده است. در این مطلب برای آشنایی بیشتر داوطلبان کنکور ارشد مهندسی مواد و متالورژی، لیست دروس گرایش های این رشته به همراه تعداد واحدها، توسط دپارتمان ارشد مهندسی مواد و متالورژی 3گام، آماده شده است.

 • دانلود رایگان منابع اصلی کنکور ارشد مهندسی مواد و متالورژی

  دانلود رایگان منابع اصلی کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی برای داوطلبان این رشته فراهم شده است. لینک دانلود کتاب های زبان تخصصی مواد، کتاب ترمودینامیک مواد دیوید راگن، متالوژی مکانیکی دیتر و ... در این مطلب قرار داده شده است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مواد و متالورژی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مواد و متالورژی در این مطلب امده است. ظرفیت های پذیرش ارشد مهندسی مواد و متالوژی به تفکیک استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها برای داوطلبان ارائه شده است.

 • سوالات کنکور ارشد مهندسی مواد و متالورژی 1402 به همراه پاسخنامه

  سوالات کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی 1402 به همراه پاسخنامه اماده شده است. در این مطلب می توانید سوالات کارشناسی ارشد رشته مواد و متالوژی را از سال 94 تا سال 1402 به صورت رایگان دانلود کنید.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مواد و متالورژی

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی مواد و متالوژی به داوطلبان کمک می کند تا با سوالات آن آشنا شوند. ضرایب دروس به تفکیک گرایش ها، تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی آن در این مطلب قرار گرفته است.

 • کد ضریب ارشد مهندسی مواد

  کد ضریب ارشد مواد برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد مواد را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • فرصت های شغلی و بازار کار مهندسی مواد و متالورژی

  فرصت های شغلی و بازار کار مهندسی مواد و متالوژی برای داوطلبان این رشته بسیار مهم می باشد. موقعیت های شغلی رشته مواد و متالوژی به تفکیک گرایش ها در ایران و سایر کشورها مانند آمریکا، استرالیا و انگلستان در این مطلب بررسی شده است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مواد و متالورژی 1401 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مواد و متالورژی سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی فراهم شده است. همچنین نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مواد و متالورژی سال 1401و برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد مواد و متالورژی در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت