مجموعه حقوق

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد حقوق

  مشاوران تخصصی ارشد حقوق 3گام، علیرضا فتحی، یونس حسین پور، سید محمد حسین موسوی و امیرحسین گماریان می باشند.

 • بهترین گرایش ارشد حقوق برای مهاجرت

  شرایط مهاجرت تحصیلی در رشته حقوق از جمله مدرک زبان، رزومه، پایان نامه و رتبه علمی دانشگاه ها و ... در این مطلب بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد حقوق 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حقوق سال 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حقوق در سال 1400 به داوطلبان ارشد حقوق سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حقوق 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد حقوق 97

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حقوق از سال 93 تا 97. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حقوق در سال 97 به داوطلبان ارشد حقوق سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حقوق 97 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد حقوق 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کنکور ارشد حقوق 1400 در کنکور کارشناسی ارشد و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حقوق در سال 1400، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد حقوق سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • منابع کنکور ارشد حقوق (کلیه گرایش ها) | منابع حقوق خصوصی، جزا و بین الملل

  مطلب منابع کنکور ارشد حقوق، به یکی از مهم ترین سوالات داوطلبان کارشناسی ارشد حقوق یعنی برای کنکور ارشد حقوق چی بخونم پاسخ می دهد. این منابع به صورت پک های مطالعاتی سطح بندی شده و پیشنهاد شده که هر کدام از پک ها متناسب با شرایط داوطلبان مختلف می باشد.

 • معرفی کارشناسی ارشد حقوق

  معرفی کارشناسی ارشد حقوق برای داوطلبان این رشته اهمیت دارد. تیم 3گام هم برای خدمت رسانی به داوطلبان عزیز در این مطلب به بررسی و معرفی ارشد رشته حقوق، بازار کار رشته حقوق، ظرفیت پذیرش مجموعه حقوق، چارت درسی و سرفصل های ارشد حقوق و ... پرداخته است.

 • گرایش ها و منابع کارشناسی ارشد حقوق

  گرایش ها و منابع کارشناسی ارشد حقوق متفاوت هستند. در این مطلب به صورت مجزا بعد از معرفی گرایش های ارشد حقوق شامل: حقوق عمومی، حقوق خانواده، حقوق خصوصی، حقوق بشر، حقوق تجارت بین الملل و چارت درسی آن ها، منابع متناسب با آن گرایش ها هم آمده است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه حقوق به تفکیک گرایش ها بر اساس دفترچه انتخاب رشته 97 در این مطلب آمده است. ظرفیت ها به تفکیک استان به استان، دانشگاه به دانشگاه، گرایش ها و نوع دوره بررسی شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد حقوق 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد حقوق سال 1401 و سال های گذشته آماده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد حقوق 1401، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد حقوق 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • کد ضریب ارشد حقوق

  کد ضریب ارشد حقوق برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد حقوق را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته حقوق

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته حقوق به داوطلبان کمک می کند تا با نحوه زمانبدی کنکور آشنا شوند. تعداد سوالات به تفکیک هر درس، زمان پاسخگویی و عنواین دروس از جمله اطلاعاتی است که در این مطلب بررسی شده اند.

 • بازار کار گرایش های ارشد حقوق

  بازار کار گرایش های ارشد حقوق در این مطلب آمده است. بررسی بازار کار مجموعه حقوق در مقطع ارشد به تفکیک گرایش های مختلف: حقوق بین الملل، حقوق بشر، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق خانواده، حقوق عمومی، حقوق مالکیت فکری، حقوق محیط زیست، حقوق نفت و گاز و ... بررسی شده است.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 1401

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حقوق 1401 با نرم افزار مربوطه در این مطلب آمده است. در ربات تخمین رتبه ارشد حقوق می توانید رتبه خود را در گرایش های ارشد حقوق: حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق جزا، حقوق عمومی، حقوق بشر، مالکیت فکری و تجارت الکترونیک، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین المل، حقوق خانواده، حقوق ارتباطات و حقوق تجاری مشاهده کنید. در این ربات تخمین رتبه ارشد حقوق رایگان هم امکان پذیر است. اطلاعات وارد شده به ربات تخمین رتبه شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و بیست وپنج درصد ایثارگران میباشد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد حقوق 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد حقوق سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد حقوق سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد حقوق سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد حقوق 1401 کمک می کند.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق

  تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق برای بسیار از داوطلبان اتفاق می افتد. این را در نظر بگیرید که اگر قصد تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق را دارید، صرف داشتن مدرک ارشد و حتی دکتری در رشته حقوق بدون اینکه مدرک کارشناسی شما حقوق باشد برای شرکت در کنکور وکالت و قضاوت کافی نیست و باید حتما مدرک کارشناسی شما حقوق و یا فقه و مبانی حقوق یا مدرک حوزوی معادل لیسانس باشد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق 1401

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق 1401، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد حقوق 1401 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق 1400

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق 1400 در این مطلب قرار گرفته است. تحلیل درس به درس سوالات دروس حقوق تجارت، حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی و جزا و آیین دادرسی کیفری ارشد حقوق به صورت مجزا و تعداد سوالات طرح شده از هر مبحث درسی در این تحلیل بررسی شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق 99

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حقوق 99 در این مطلب قرار گرفته است. تحلیل درس به درس سوالات دروس حقوق تجارت، حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی و جزا و آیین دادرسی کیفری ارشد حقوق به صورت مجزا و تعداد سوالات طرح شده از هر مبحث درسی در این تحلیل بررسی شده است.

 • تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد حقوق 97

  تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد حقوق 97، برای داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد حقوق سال بعد را دارند کمک می کند با سطح سوالات در کنکورهای گذشته آشنا شوند. بودجه بندی و تحلیل ارشد مجموعه حقوق بر اساس عنواین سرفصل ها و تعداد سوالات هر درس به صورت مجزا بررسی شده است.

 • بهترین برنامه ریزی سه ماهه ارشد حقوق

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد حقوق در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد حقوق برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه بررسی داده شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه ارشد حقوق 99

  تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه ارشد حقوق 99 برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. ضرایب برخی دروس مجموعه حقوق برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه حقوق 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه حقوق ارشد 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت