مجموعه مهندسی برق

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق

  علیرضا بمانی رتبه 63 ارشد برق، مشاور تخصصی 3گام در رشته ارشد برق می باشند.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی برق

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی برق در وهله اول با شما یک جلسه به صورت رایگان صحبت میکنه البته شما باید قبلش یه عضویت کوچیک تو سایت داشته باشید و شمارتون رو در اختیار ما بزارید که باهاتون تماس بگیریم.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی برق

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی برق موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی برق در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی برق 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد برق از سال 97 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی برق در سال 1400 به داوطلبان ارشد برق سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی برق 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی برق 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی برق در آزمون کارشناسی ارشد 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی برق در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد مهندسی برق 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور ارشد برق

  بهترین منابع ارشد مهندسی برق 1402 به صورت سطح بندی شده برای کنکور ارشد برق آماده شده است. مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد برق 3گام این منابع را به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی مناسب افراد مختلف شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی تقسیم بندی کرده اند.

 • معرفی ارشد مهندسی برق + بازار کار و گرایش های ارشد برق

  معرفی ارشد مهندسی برق که از رشته های پرطرفدار مجموعه مهندسی است در این مطلب بررسی شده است. در این بررسی اطلاعات مفیدی را درباره کارشناسی ارشد مهندسی برق، ظرفیت دانشگاه ها در این رشته ، افق بازار کار، و ... در اختیارتان قرار می دهیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی برق

  گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب آمده است. گرایش مخابرات، مهندسی برق گرایش کنترل، مهندسی برق گرایش الکترونیک، مهندسی برق گرایش قدرت، مهندسی برق گرایش پزشکی (بیوالکتریک)، مهندسی برق گرایش مکاترونیک همه بررسی شده اند.

 • ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد مهندسی برق

  ظرفیت دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب آمده است. اطلاعات این ظرفیت ها به تفکیک دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش های مختلف و سایر پارامترها برای داوطلبان کنکور ارشد مجموعه مهندسی برق آماده شده است.

 • دروس کارشناسی ارشد مهندسی برق

  دروس کارشناسی ارشد مهندسی برق، شامل تنها یک دفترچه است که در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و شامل سوالات تمامی دروس مشترک و همچنین تخصصی تمامی گرایش هاست. در ادامه توضیح مختصری از دروس مهندسی برق در کنکور سراسری کارشناسی ارشد بیان می کنیم.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 1402

  سوالات و پاسخ سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب قرار گرفته است. مطالعه سوالات کنکور ارشد برق 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی برق 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • کد ضریب ارشد برق

  کد ضریب ارشد برق برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد برق را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مهندسی برق

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب آمده است. در این اطلاعات جدول توزیع ضرایب دروس و جدول توزیع سوالات شامل عناوین دروس، تعداد تست های هر درس، زمان پاسخگویی و ... بررسی شده اند.

 • بازار کار گرایش های ارشد برق

  بازار کار گرایش های ارشد برق (گرایش مخابرات، کنترل، الکترونیک، قدرت، پزشکی (بیوالکتریک)، گرایش مکاترونیک) در این مطلب بررسی شده است.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی برق

  ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی برق موسسه 3گام دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه حال حاضر می باشد و اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار می دهد. این ربات تخمین رتبه از اطلاعات چندین هزار کارنامه ارشد مهندسی برق سال های 92 تا 1400 از سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد ایثار گران استفاده می کند. امکان تخمین رتبه رایگان در گرایش های الکترونیک، سیستم های قدرت، الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی، مخابرات میدان و موج، مهندسی مخابرات سیستم، کنترل و مهندسی پزشکی فراهم شده است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق 1401 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد برق سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد برق سال 1401 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد برق در سال های گذشته را در این مطلب فراهم کرده ایم.

 • تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد برق از سال 91 تا 1400

  تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد برق از سال 1391 تا 1400 در این مطلب قرار گرفته است. در این مطلب، بررسی توزیع و بودجه بندی سوالات در هر درس از کنکور کارشناسی ارشد برق برای آمادگی جهت شرکت در کنکور ارشد برق 1401 فراهم شده است.

 • تعداد سوالات از هر درس کنکور کارشناسی ارشد برق (91 تا 1400)

  تعداد سوالات از ر درس کنکور کارشناسی ارشد برق سال 91 تا 1400، تحلیل و بودجه بندی به تفکیک درس به درس و کنکور به کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی برق در این مطلب قرار گرفته است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترومغناطیس در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترومغناطیس در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. تحلیل و بودجه بندی درس به درس و کنکور به کنکور برای درس های الکتریسیته، میدان و شار الکتریکی، پتانسیل و انرژی الکتریکی، عایق ها و شرایط مرزی و ... بررسی شده اند.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترونیک در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترونیک در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. درس الکترونیک از کنکور سال 96 همراه با درس سیستم دیجیتال شده است که از مجموع 15 سوال ارائه شده در کنکور 9 سوال به درس الکترونیک 1 و2 و 6 سوال به درس دیجیتال اختصاص یافته است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس بررسی سیستم‌های قدرت (تحلیل سیستم‌های انرژی) در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس سیستم های قدرت (تحلیل سیستم های انرژی) در کنکور کارشناسی ارشد برق مورد توجه داوطلبان این رشته است. سوالات این درس همراه با سوالات درس ماشین های الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق مطرح می شود و در نظر داشته باشید که مهم ترین درس برای گرایش قدرت به حساب می آید.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس تجزیه و تحلیل سیستم ها و سیگنال ها در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس تجزیه و تحلیل سیستم ها و سیگنال ها در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آورده شده است. در این تحلیل و بودجه بندی مباحثی چون خواص سیگنال ها و سیستم ها، سیستم های خطی تغییرناپذیر، سرس فوریه سیگنال های گسسته و پیوسته و ... در طی شش سال در کنکورهای ارشد بررسی شده است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس کنترل در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس کنترل در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. تعداد سوال ها در طی 7 سال برای مباحث مدل سازی سیستم های مکانیکی و میسون، پایداری و معیار راث، پاسخ حالت دائم، مکان هندسی ریشه ها، پاسخ گذار و ... بررسی شده است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس ماشین های الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس ماشین های الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. از کنکور ارشد 96 درس ماشین های الکتریکی با درس تحلیل سیستم های انرژی ادغام شده است. از مجموع 15 سوال ارائه شده در کنکور، 5 سوال به درس تحلیل سیستم های انرژی و 10 سوال به درس ماشین 1 و 2 اختصاص یافته است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. تحلیل و بودجه بندی درس به درس و کنکور به کنکور برای مباحث مبانی مدارهای الکتریکی، مدارهای مرتبه اول و دوم، حالت دائمی سینوسی، عناصر تزویج کننده و مدارهای تزویج شده و ... بررسی شده اند. این درس که شامل 15 تست می باشد به صورت تقریبی 45 دقیقه زمان دارد به عبارتی هر تست 3 دقیقه. از 15 تست این درس به طور معمول 7 سوال از سرفصل های مدار 1 و 8 سوال از مدار 2 سوال می آید.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای منطقی و سیستم های دیجیتال در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای منطقی و سیستم های دیجیتال در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. درس مدارهای منطقی و سیستم های دیجیتال یکی از درس هایی است که بیشتر مرتبط با رشته کامپیوتر است و به دلیل بین رشته ای بودن بین کامپیوتر و برق، وارد کارشناسی ارشد برق هم شده است. سوالات این درس در کنکور کارشناسی ارشد برق، همراه با درس الکترونیک می باشد.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات دروس ریاضیات در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات دروس ریاضیات در کنکور کارشناسی ارشد برق برای داوطلبان این رشته ضروری است. تعداد کل سوالات مطرح شده از باکس ریاضیات در کنکور ارشد برق، بودجه بندی و تحلیل سوالات آمار و احتمالات، معادلات دیفرانسیل و ریاضیات مهندسی در کنکور ارشد مهندسی برق در این مطلب بررسی شده اند.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق 99

  تحلیل تغییر ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق 99 در این مطلب آمده است. ضرایب برخی دروس مجموعه برق برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه برق ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه برق 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی برق

  برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی برق برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه بررسی شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت