مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1400

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1400 و سال های گذشته در اینجا آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشدبرنامه ریزی شهری و منطقه ای 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان برنامه ریزی شهری و منطقه ای در کنکور کارشناسی ارشد سال 99 را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1400 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1400 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1400 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1400 کمک می کند.

 • معرفی رشته شهرسازی و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

  معرفی رشته شهرسازی و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در اینجا آورده شده است. در این مطلب به بررسی تاریخچه شهرسازی و ارشد برنامه ریزی شهری، ظرفیت پذیرش دانشگاه های ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری، چارت و سرفصل دروس این رشته و بازار کار برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری می پردازیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

  گرایش های کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در اینجا بررسی شده است. کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری، شامل سه گرایش برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای و مدیریت شهری می باشد که توضیحات هر گرایش در این مطلب توضیح داده شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در اینجا آمده است. کنکور کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری تنها یک دفترچه دارد و مدت پاسخگویی به سؤالات آن در کنکور 94، 130 دقیقه بوده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد برنامه ریزی شهری 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در سال 1400 به داوطلبان ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد برنامه ریزی شهری 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری + منابع سطح بندی شده کنکور ارشد

  بهترین منابع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری به اضافه منابع سطح بندی شده کنکور ارشد در اینجا آمده است. در این بخش برای هریک از دروس منابع دانشگاهی به ترتیب اولویت معرفی می‏ شوند.

 • نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری

  نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری در این مطلب آمده است. به طور خلاصه روش خواندن دروس کنکور کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری شرح داده شده است. چرا که خواندن هر کدام از دروس در هر کنکور ممکن است کاملاً با یک کنکور دیگر و یا رشته دیگر متفاوت باشد.

 • مقایسه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری با رشته های مرتبط

  مقایسه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری با رشته های مرتبط در اینجا آمده است. انتخاب بین رشته های جغرافیا و برنامه ریزی شهری با مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری از گرایش های رشته مدیریت و گرایش مدیریت شهری از مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری همواره از سؤالات اصلی داوطلبانی است که از رشته دیگری قصد تغییر رشته به این رشته را دارند. در این مطلب توضیحاتی در این خصوص خواهید خواند.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

  همینطور که می دونید مؤسسات زیادی هستند که برای کنکور کارشناسی ارشد خدماتی رو ارائه میدن، اما معمولاً همه خدمات یک مؤسسه از کیفیت یکسان و مناسبی برخوردار نیستند. مثلاً یک مؤسسه ممکنه تو یه درس قوی باشه و بقیه دروسش خوب ارائه نشه. یا اینکه آزمونهای یک مؤسسه بهتر از بقیه باشه و جامعه آماری بیشتری رو پوشش بده. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا بهترینها رو برای شما یکجا جمع کنیم و بهتون ارائه بدیم.

 • ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

  ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای در اینجا آورده شده است. در این مطلب رتبه میانگین و ظرفیت دانشگاه های پذیرنده مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری در اختیار شما قرار داده شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد برنامه ریزی شهری

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری در این مطلب توضیح داده شده است. جدول برنامه ریزی سه ماهه ارشد رشته برنامه ریزی شهری با توجه به شرایط هر داوطلب متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • مشاور تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری 3گام خانم فرزانه جاویدی می باشند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 1400 | تاریخ مشاهده کارنامه اولیه و انتخاب رشته

  زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 1400 | تاریخ مشاهده کارنامه اولیه و انتخاب رشته

  یکی از سوالات داوطلبان کنکور ارشد 1400 درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 1400 است. این مطلب به دنبال پاسخی برای سوالات درباره تاریخ اعلام نتایج اولیه ارشد 1400 است و اطلاعاتی درباره کارنامه اولیه ارشد 1400، زمان انتخاب رشته ارشد 1400، اعلام نتایج نهایی ارشد 1400 ارائه می دهد.

 • تخمین رتبه ارشد 1401 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1401 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1401، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1401 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 1400 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.