مجموعه حسابداری

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری

  مشاوران تخصصی ارشد حسابداری 3گام، علیرضا اسلامی و علیرضا اسمعیل زاده می باشند.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری مبتنی بر این است که به هر یک از اعضای خود برنامه ریزی متناسب با شرایط شخصی و فردی شان ارائه دهد؛ همچنین 3گام منابع مطالعاتی را متناسب با زمان در اختیار و سطح توانمندی داوطلبان به آن ها معرفی نموده و تمامی اطلاعاتی که این افراد برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری نیاز دارند را در اختیارشان قرار می دهد.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد حسابداری

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته حسابداری موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته حسابداری در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد حسابداری 1401

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری از سال 94 تا 1401. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 1401 به داوطلبان ارشد حسابداری سال 1402 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حسابداری 1401 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد حسابداری

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان حسابداری در آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 و سال های قبل از آن را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 1401، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد حسابداری 1402 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد حسابداری 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور حسابداری

  بهترین منابع و کتاب های کارشناسی ارشد حسابداری برای شرکت در کنکور حسابداری 1402، منابعی هستند که بتوانند که با توجه به شرایط شما انتخاب شوند. منابع ارشد کنکور حسابداری به دلیل تعدد منابع و کتاب های حسابداری چه در سطح کتاب های کنکوری حسابداری و چه در سطح کتاب های آموزشی حسابداری، یکی از اصلی ترین چالش های داوطلبان کنکور ارشد حسابداری 1402 می باشد.

 • گرایش های ارشد حسابداری

  گرایش های ارشد حسابداری شامل گرایش حسابداری، گرایش حسابرسی، گرایش حسابداری مدیریت، گرایش حسابداری بخش عمومی می باشد. اطلاع از دروس و ظرفیت های پذیرش گرایش های ارشد حسابداری در زمان انتخاب رشته به داوطلبان کمک زیادی می کند.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری در ادامه آمده است. ظرفیت های دانشگاه برای کنکور ارشد حسابداری به تفکیک نام استان، نام دانشگاه، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده است.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری در اینجا آمده است. دروس کنکور کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری و همچنین ضرایب و نحوه مطالعه آن ها در این مطلب بررسی شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 1402

  سوالات و پاسخنامه سوالات کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد حسابداری 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد حسابداری 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری آورده شده است. اطلاعات ضرایب دروس، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مربوط به هریک از گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری در این مطلب بررسی شده است.

 • کد ضریب ارشد حسابداری

  کد ضریب ارشد حسابداری برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد حسابداری را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • بازار کار گرایش های ارشد حسابداری

  بازار کار گرایش های ارشد حسابداری در اینجا آورده شده است. بازار کار و موقعیت شغلی ارشد حسابداری نسبت به سایر رشته ها مانند مدیریت یا مهندسی وضعیت بهتری دارد که در این مطلب به تفکیک گرایش های مختلف حسابداری، حسابرسی و گرایش عمومی حسابداری بررسی شده است.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401

  نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401 موسسه 3گام، دقیق ترین تخمین رتبه را با توجه به کارنامه های واقعی به شما نشان می دهد. در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401 اطلاعات جامع از همه کارنامه های  کنکور ارشد حسابداری از سال 93 تا 1400 سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد استفاده شده است و می تواند دقیق ترین تخمین رتبه را به شما ارائه دهد. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری را به صورت رایگان هم می توانید استفاده کنید.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد حسابداری 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 1401 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد حسابداری سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد حسابداری 1401 کمک می کند.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد حسابداری 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد حسابداری 99 در اختیارتان قرار می دهد. در این مطلب به تحلیل و بودجه بندی سوالات به تفکیک دروس امتحانی کنکور ارشد حسابداری پرداخته ایم.

 • تحلیل، بودجه بندی و تعداد سوالات ارشد حسابداری 97

  کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 97 را در این مطلب علاوه بر بودجه بندی به صورت دقیق تحلیل کرده ایم تا کسانی که قصد آمادگی برای کنکورهای کارشناسی ارشد حسابداری سال بعد را دارند بتوانند به راحتی درباره نحوه مطالعه خودتصمیم گیری کنند. بسیار مهم است که شما بدانید در کنکور سال گذشته در هر درس از کنکور کارشناسی ارشد حسابداری چه تعدادسوال از هر درس مطرح شده است و سطح سوالات چطور بوده است.

 • بودجه بندی، تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 96

  بودجه بندی، تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 96 آورده شده است. در زیر به نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 96 نسبت به سال های گذشته به تفکیک دروس پرداخته شده است.

 • روش خواندن و مطالعه آمار کارشناسی ارشد حسابداری

  در این مطلب به روش خواندن و مطالعه آمار کارشناسی ارشد حسابداری پرداخته ایم. درس آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری، همیشه به داشتن سوالات وقت گیر و طولانی در کنکور کارشناسی ارشد معروف است.

 • روش خواندن و مطالعه حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری آورده شده است. درس حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری به دلیل مفهومی بودن درس، یکی از بد قلق ترین درس ها در مطالعه برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری می باشد.

 • روش خواندن و مطالعه حسابداری مالی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه درس حسابداری مالی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری آورده شده است. نحوه خواندن درس حسابداری به خاطر اینکه ضریب 3 را در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری به خود اختصاص داده است بسیار مهم می باشد.

 • روش خواندن و مطالعه حسابرسی کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه حسابرسی کارشناسی ارشد حسابداری آورده شده است. درس حسابرسی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری دارای ضریب 2 است و 25 سوال را به خود اختصاص می دهد.

 • روش خواندن و مطالعه درس ریاضی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  درس ریاضی و آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری دارای ضریب 2 می باشد و 30 سوال را در کنکور به خود اختصاص داده است. اولین نکته درمورد درس ریاضی و آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری این است که ریاضی و آمار بسیار رتبه ساز است.

 • روش خواندن و مطالعه دروس تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه دروس تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری در اینجا آمده است. روش خواندن و مطالعه دروس به صورت درس به درس نظیر حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابرسی، ریاضی و آمار برای آمادگی کارشناسی ارشد حسابداری در این مطلب بررسی شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد حسابداری

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد حسابداری در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد حسابداری برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس ارشد رشته حسابداری 99

  ضرایب برخی دروس مجموعه حسابداری برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه حسابداری ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه حسابداری 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • جامع ترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری

  بهترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری را با بررسی ویژگی های یک آزمون آزمایشی استاندارد به شما معرفی می کنیم. جامع ترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری، از نظر هزینه و قیمت، برنامه آزمون آزمایشی، آنالیز و کارنامه و ... بررسی شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1402 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1402 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1402 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1402 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 | نکات تخصصی انتخاب رشته ارشد

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 | نکات تخصصی انتخاب رشته ارشد

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد 1402، کامل ترین راهنمای مباحث تخصصی در هر رشته به صورت مجزا می باشد. در مطلب مشاوره انتخاب رشته ارشد 1402، نکات مهم انتخاب رشته در هر کدام از رشته ها را به صورت جداگانه توضیح داده ایم و به مطلب اصلی همان رشته لینک داده ایم. با کمک این مطلب می توانید انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 را در رشته خودتان به شکلی بهتر انجام دهید.

 • تخمین رتبه ارشد 1402 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1402 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1402، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1402 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 1401 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

انتخاب رشته ارشد حسابداری