مجموعه حسابداری

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد حسابداری 99 در اختیارتان قرار می دهد. در این مطلب به تحلیل و بودجه بندی سوالات به تفکیک دروس امتحانی کنکور ارشد حسابداری پرداخته ایم.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد حسابداری 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • کد ضریب ارشد حسابداری

  کد ضریب ارشد حسابداری برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد حسابداری را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • جامع ترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری

  بهترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری را با بررسی ویژگی های یک آزمون آزمایشی استاندارد به شما معرفی می کنیم. جامع ترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری، از نظر هزینه و قیمت، برنامه آزمون آزمایشی، آنالیز و کارنامه و ... بررسی شده است.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401

  نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401 موسسه 3گام، دقیق ترین تخمین رتبه را با توجه به کارنامه های واقعی به شما نشان می دهد. در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401 اطلاعات جامع از همه کارنامه های  کنکور ارشد حسابداری از سال 93 تا 1400 سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد استفاده شده است و می تواند دقیق ترین تخمین رتبه را به شما ارائه دهد. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری را به صورت رایگان هم می توانید استفاده کنید.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد حسابداری

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته حسابداری موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته حسابداری در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد حسابداری

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد حسابداری در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد حسابداری برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس ارشد رشته حسابداری 99

  ضرایب برخی دروس مجموعه حسابداری برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه حسابداری ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه حسابداری 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 1400

  سوالات و پاسخنامه سوالات کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد حسابداری 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد حسابداری 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد حسابداری 1400

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 1400 به داوطلبان ارشد حسابداری سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حسابداری 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بازار کار گرایش های ارشد حسابداری

  بازار کار گرایش های ارشد حسابداری در اینجا آورده شده است. بازار کار و موقعیت شغلی ارشد حسابداری نسبت به سایر رشته ها مانند مدیریت یا مهندسی وضعیت بهتری دارد که در این مطلب به تفکیک گرایش های مختلف حسابداری، حسابرسی و گرایش عمومی حسابداری بررسی شده است.

 • گرایش های ارشد حسابداری

  گرایش های ارشد حسابداری شامل گرایش حسابداری، گرایش حسابرسی، گرایش حسابداری مدیریت، گرایش حسابداری بخش عمومی می باشد. اطلاع از دروس و ظرفیت های پذیرش گرایش های ارشد حسابداری در زمان انتخاب رشته به داوطلبان کمک زیادی می کند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری

  مشاوران تخصصی ارشد حسابداری 3گام، علیرضا اسلامی و علیرضا اسمعیل زاده می باشند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد حسابداری

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان حسابداری در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 و سال های قبل از آن را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 99، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد حسابداری 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد حسابداری 1400 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 1400 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 1400 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد حسابداری سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد حسابداری 1400 کمک می کند.

 • بهترین منابع ارشد حسابداری 1401 - منابع سطح بندی شده کنکور حسابداری

  بهترین منابع و کتاب های کارشناسی ارشد حسابداری برای شرکت در کنکور حسابداری 1401، منابعی هستند که بتوانند که با توجه به شرایط شما انتخاب شوند. منابع ارشد کنکور حسابداری به دلیل تعدد منابع و کتاب های حسابداری چه در سطح کتاب های کنکوری حسابداری و چه در سطح کتاب های آموزشی حسابداری، یکی از اصلی ترین چالش های داوطلبان کنکور ارشد حسابداری 1401 می باشد.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری آورده شده است. اطلاعات ضرایب دروس، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مربوط به هریک از گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری در این مطلب بررسی شده است.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری در اینجا آمده است. دروس کنکور کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری و همچنین ضرایب و نحوه مطالعه آن ها در این مطلب بررسی شده است.

 • تحلیل، بودجه بندی و تعداد سوالات ارشد حسابداری 97

  کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 97 را در این مطلب علاوه بر بودجه بندی به صورت دقیق تحلیل کرده ایم تا کسانی که قصد آمادگی برای کنکورهای کارشناسی ارشد حسابداری سال بعد را دارند بتوانند به راحتی درباره نحوه مطالعه خودتصمیم گیری کنند. بسیار مهم است که شما بدانید در کنکور سال گذشته در هر درس از کنکور کارشناسی ارشد حسابداری چه تعدادسوال از هر درس مطرح شده است و سطح سوالات چطور بوده است.

 • روش خواندن و مطالعه دروس تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه دروس تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری در اینجا آمده است. روش خواندن و مطالعه دروس به صورت درس به درس نظیر حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابرسی، ریاضی و آمار برای آمادگی کارشناسی ارشد حسابداری در این مطلب بررسی شده است.

 • بودجه بندی، تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 96

  بودجه بندی، تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 96 آورده شده است. در زیر به نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد حسابداری سال 96 نسبت به سال های گذشته به تفکیک دروس پرداخته شده است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری در ادامه آمده است. ظرفیت های دانشگاه برای کنکور ارشد حسابداری به تفکیک نام استان، نام دانشگاه، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری مبتنی بر این است که به هر یک از اعضای خود برنامه ریزی متناسب با شرایط شخصی و فردی شان ارائه دهد؛ همچنین 3گام منابع مطالعاتی را متناسب با زمان در اختیار و سطح توانمندی داوطلبان به آن ها معرفی نموده و تمامی اطلاعاتی که این افراد برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری نیاز دارند را در اختیارشان قرار می دهد.

 • روش خواندن و مطالعه آمار کارشناسی ارشد حسابداری

  در این مطلب به روش خواندن و مطالعه آمار کارشناسی ارشد حسابداری پرداخته ایم. درس آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری، همیشه به داشتن سوالات وقت گیر و طولانی در کنکور کارشناسی ارشد معروف است.

 • روش خواندن و مطالعه درس ریاضی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  درس ریاضی و آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری دارای ضریب 2 می باشد و 30 سوال را در کنکور به خود اختصاص داده است. اولین نکته درمورد درس ریاضی و آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری این است که ریاضی و آمار بسیار رتبه ساز است.

 • روش خواندن و مطالعه حسابرسی کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه حسابرسی کارشناسی ارشد حسابداری آورده شده است. درس حسابرسی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری دارای ضریب 2 است و 25 سوال را به خود اختصاص می دهد.

 • روش خواندن و مطالعه حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری آورده شده است. درس حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری به دلیل مفهومی بودن درس، یکی از بد قلق ترین درس ها در مطالعه برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری می باشد.

 • روش خواندن و مطالعه حسابداری مالی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه درس حسابداری مالی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری آورده شده است. نحوه خواندن درس حسابداری به خاطر اینکه ضریب 3 را در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری به خود اختصاص داده است بسیار مهم می باشد.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 برای شرکت در کنکور ارشد الزامی می باشد. در این مطلب اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد، زمان دریافت کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت، ویرایش اطلاعات به هنگام دریافت کار ورود به جلسه و باجه های رفع نقص برای ویرایش اطلاعات مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.