مهندسی شیمی

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  مشاوران تخصصی ارشد مهندسی شیمی 3گام، آقای هوشیاری رتبه 10 دکتری مهندسی شیمی و اقای آزاد رتبه 50 ارشد مهندسی شیمی می باشند.

 • مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی شیمی

  مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی شیمی در این مطلب توضیح داده شده است. داشتن مشاوره و برنامه مناسب یکی از عوامل موفقیت در کنکور ارشد مهندسی شیمی است که ضمن شرح آن روش مشاوره و برنامه ریزی 3گام را هم توضیح می دهیم.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی شیمی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی شیمی موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی شیمی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • بهترین گرایش برای اپلای مهندسی شیمی | مهاجرت تحصیلی

  بهترین گرایش ارشد مهندسی شیمی برای مهاجرت تحصیلی و اپلای در مقطع دکتری در این مطلب معرفی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی شیمی 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از سال 96 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال 1400 به داوطلبان ارشد مهندسی شیمی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی شیمی 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی شیمی در آزمون کارشناسی ارشد 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد مهندسی شیمی 1402 - کتاب جامع کنکور ارشد مهندسی شیمی

  بهترین منابع ارشد مهندسی شیمی 1402 کتاب جامع کنکور ارشد مهندسی شیمی در این مطلب آمده است. این منابع به صورت پک های مطالعاتی مانند: پک رتبه برتر، پک حرفه ای، و پک ضربتی تقسیم بندی شده اند.

 • معرفی ارشد مهندسی شیمی - گرایش ها و ظرفیت دانشگاه های ارشد مهندسی شیمی

  معرفی ارشد مهندسی شیمی، گرایش ها و ظرفیت دانشگاه های ارشد مهندسی شیمی برای داوطلبان این رشته ضروری می باشد. در این مطلب کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، گرایش های مختلف آن، بازار کار رشته مهندسی شیمی، ظرفیت پذیرش و چارت دروس به تفکیک گرایش های ارشد شیمی بررسی شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی

  گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی به همراه آنالیز آن ها در این مطلب آمده است. گرایش های مختلف مقطع ارشد شیمی شامل: طراحی فرایندهای صنعت نفت، صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، پلیمر، صنایع گاز، ترموسینیتیک و کاتالیست و پدیده انتقال و فرآینده های جداسازی توضیح داده شده اند.

 • سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی برای آشنایی داوطلبان با مواد کنکور ارشد شیمی آماده شده است. ما در این مطلب به معرفی سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی که شامل دروس زبان عمومی و تخصصی، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال جرم، طراحی راکتورهای شیمیایی وریاضیات عددی و کاربردی است، می پردازیم.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی شیمی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی شیمی و کنکورهای شناور مربوطه به تفکیک گرایش ها در این مطلب آمده است. این ظرفیت ها به تفکیک استان، دانشگاه، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترهای دیگر نیز قبل بررسی هستند.

 • چارت دروس ارشد مهندسی شیمی

  چارت دروس ارشد مهندسی شیمی را اینجا مشاهده می کنید. چارت دروس کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی به تفکیک گرایش های مختلف این رشته و همچنین به تفکیک دروس الزامی، تخصصی، اختیاری و پایان نامه مطابق با برنامه درسی ارشد مهندسی شیمی اعلام شده از سوی وزارت علوم در این مطلب آورده شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد شیمی 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی شیمی 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی و ضرایب دروس

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی و ضرایب دروس برای داوطلبان این رشته فراهم شده است. در این اطلاعات به مواردی مانند عنواین دروس، ضرایب دروس، تعداد سوالات و مدت زمان پاسخگویی پرداخته شده است.

 • بازار کار مهندسی شیمی گرایش محیط زیست

  بازار کار مهندسی شیمی گرایش محیط زیست، با توجه به گسترش مباحث محیط زیستی و نیاز روز افزون صنایع و کارخانجات تولیدی به رعایت شاخص های آلایندگی، همچنین روند رو به توسعه استفاده از انرژی های نو، روند رو به رشد دارد.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

  نرم افزار تخمین رتبه 3گام، امکان دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی را برای شما فراهم کرده است. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی 1401 برای نمایش نتایج با دقت بالا از کارنامه های ارشد مهندسی شیمی سال 92 تا 1400 استفاده می کند. در اطلاعات ورودی به ربات تخمین رتبه ارشد از همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و بیست و پنج درصد ایثارگران استفاده شده است. همچنین امکان استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی به صورت رایگان فراهم شده است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 1401 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مهندسی شیمی سال 1401 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشدمهندسی شیمی در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 1401

  تحلیل و بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی شیمی 1401، توسط مشاوران تخصصی دپارتمان مهندسی شیمی 3گام در این مطلب ارائه شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مهندسی شیمی 99 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 98

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 98 به داوطلبان این رشته کمک می کند تا بتوانند بخش ها و نکات مهم دروس ارشد مهندسی شیمی را که بیشتر مورد توجه طراحان سوال است را شناسایی کرده و در برنامه مطالعاتی خود زمان بیشتری را به این قسمت ها اختصاص دهند.

 • بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی شیمی-سال های 88 تا 97

  بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی شیمی-سال های 88 تا 97 در این مطلب آمده است. تعداد سوالات درس های کنکور ارشد شیمی مانند: ترمودینامیک، انتقال حرارت، زبان انگلیسی، مکانیک سیالات، کنترل فرایند و ... به صورت مجزا بررسی شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی شیمی

  برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی شیمی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی شیمی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن پرداخته شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت