مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

تعداد بازدید 4663 دفعه

مشاور تخصصی ارشد مهندسی شیمی 3گام، آقای محمد شوشتری، کارشناسی رشته مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت و دارای رتبه 19 کنکور ارشد مهندسی شیمی می باشند.

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی شیمی

 

مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

محمد شوشتری هستم دارای رتبه 19 کنکور ارشد سال 1399 در رشته مهندسی شیمی و فارغ التحصیل دوره کارشناسی  رشته مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت اهواز می باشم.

در دوره کارشناسی با اینکه رشته تحصیلی ام مهندسی نفت بود علاقه بیشتری به مهندسی شیمی داشتم لذا با وجود داشتن معدل کارشناسی بالا علاقه خود را انتخاب کردم و می دانم تعداد زیادی از داوطلبان کنکور ارشد موقعیت بنده را دارند لذا با درک شرایط می توانم در جهت انتخاب درست فرد را راهنمایی کنم.

رشته مهندسی شیمی را می توان یکی از پرکاربردترین مهندسی ها در صنایع مختلف به حساب اورد .تقریبا در تمام صنایع نیاز به این رشته در گرایش های مختلف وجود دارد و در کنار اموزش دروس دانشگاهی یادگیری  نرم افزار های تخصصی مهندسی شیمی کمک به سزایی در روند یادگیری بهتر این رشته دارد. 

ادامه تحصیل در مقظع ارشد دلایل مختلفی برای هر فردی دارد و بنده بیشتر برای رسیدن به رشته و شغل مورد علاقه ام و همچنین بالاتر بردن رزومه و شناخت  بهتر از این شغل و حرفه ادامه تحصیل  در کارشناسی ارشد را انتخاب کردم.

معمولا ذهن داوطلبان کنکور ارشد با سوالات و ابهامات زیادی از قبیل انتخاب منابع درست مطالعه ومیزان ساعات مطالعه و همچنین انتخاب دروس  مناسب برای مطالعه و داشتن برنامه منظم درگیر است. نکته بسیار مهم این است که پاسخ این ابهامات با توجه شرایط فردی شخص متفاوت است به این معنا که نمی توان توصیه و پیشنهادات برای یک نفر را به فرد دیگر نیز ارائه کرد. بنابراین انتخاب یک مشاور که تجربه مشابهی با داوطلبان داشته است نقش به سزایی در رسیدن به موفقیت برای افراد دارد.

آن چیزی که برای بنده در مشاوره به داوطلبان اهمیت دارد در ابتدا ایجاد یک ارتباط قوی با داوطلب و سپس ارائه راهکار مناسب با توجه به شرایط داوطلبان می باشد.

متاسفانه بسیاری از داوطلبان به وسیله ارائه راهکار های نادرست از جانب دیگران یا حتی توسط خود داوطلب گمراه می شوند و مطالعه درست و منظم برای کنکور ندارند. چه بسا بسیاری از دوستان بنده که در ابتدا به صورت هدفمند مطالعه دروس را انجام می دادند در میانه راه مطاله درست و با برنامه را کنار گذاشته و تا روز برگزاری کنکور با یک بی نظمی مطالعه را ادامه می دادند. بنده به عنوان مشاور داوطلب وظیفه خود میدانم که با دادن برنامه درست و مناسب و درصورت نیاز با روحیه بخشی به داوطلب مانع از رخداد چنین اتفاقی بشوم.

بنابراین توجه به درک این موضوع و تجربه تغییر رشته در کنکور ارشد و کسب رتبه برتر با این وجود تمام تلاش خود را در جهت ارائه راهکار متناسب با شرایط هر فرد انجام خواهم داد.

 

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

به توصیه مشاور تخصصی کارشناسی ارشد شیمی مطلب معرفی ارشد مهندسی شیمی را مطالعه کنید.

 

آنچه که باعث شده است تا موسسه 3گام، ایشان را به عنوان مشاور تخصصی گروه مهندسی شیمی خود انتخاب کند، توانمندی رفع نقاط ضعف داوطلب، موظف دانستن خود به پیشرفت داوطلب و موفقیت روز افزون وی و توانایی بالا در ایجاد انگیزه و روحیه بالا در پیگیری از داوطلبان می باشد .

مهم ترین تخصص ایشان در نحوه ی آنالیز کنکور، تغییر متناسب با این تحلیل، نحوه کنکور با توجه به روحیات هر فرد و آگاهی از علم روانشناسی و مطالعات ایشان می باشد .

مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی شیمی 

همچنین با توجه به سوابق و آگاهی ایشان در خصوص گرایش های مهندسی شیمی، نفت و بازار کار آن ها و بودن در شرایط عملیاتی هر دو رشته، می توانند با جزئیات دقیقی انتخاب رشته انجام دهند و نگرش فکری و دید بازتری به داوطلبان نسبت به آینده مورد انتظارشان بدهند.

تجربه، موفقیت، وجدان کاری و فن بیان بالا از ایشان مشاوری ساخته است که یک داوطلب با آسودگی خیال بتواند صفر تا صد برنامه ریزی و روش های مطالعه خود را به وی بسپارد.

برای ارتباط با آقای شوشتری و یک جلسه مشاوره تخصصی حضوری یا تلفنی با ایشان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

عضویت در کانال تلگرام تخصصی رشته مهندسی شیمی

عضویت در صفحه اینستاگرام 3گام

سایر بخش های مهندسی شیمی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc