مجموعه شیمی

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی را می توانید به وسیله نرم افزار تخمین رتبه ارشد 3گام انجام دهید. ربات تخمین رتبه ارشد شیمی، رتبه شما را در گرایش های شیمی فیزیک، آموزش شیمی، شیمی آلی، شیمی دارویی، پلیمر، فتوشیمی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی کاتالیست و نانو شیمی نمایش خواهد داد. نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی از اطلاعات کارنامه های سال 1400 و قبل از آن شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد می باشد. تخمین رتبه رایگان ارشد شیمی در این ربات امکان پذیر است.

 • کد ضریب ارشد شیمی

  کد ضریب ارشد شیمی برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد شیمی را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • تحلیل کلی سوالات کنکور کارشناسی ارشد شیمی 1400

  در این مطلب به بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1400، نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1400 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مجموعه شیمی

  مصاحبه با رتبه های برتر مجموعه شیمی موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر مجموعه شیمی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد شیمی 1400

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد شیمی 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد شیمی 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • دروس گرایش های ارشد شیمی

  دروس گرایش های ارشد شیمی در این مطلب آورده شده است. در واقع به چارت درس های کارشناسی ارشد شیمی به تفکیک دروس جبرانی، دروس تخصصی الزامی و دروس تخصصی اختیاری پرداخته شده است.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته شیمی

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته شیمی 3گام، خانم نسیم چاپاری دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی کاتالیست دانشگاه بهشتی می باشند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد شیمی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان شیمی در کنکور کارشناسی ارشد 99 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد شیمی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد شیمی 1401 + کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد شیمی

  بهترین منابع ارشد شیمی 1401 به اضافه کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد شیمی در اینجا آورده شده است. مهم ترین منابع کارشناسی ارشد مجموعه شیمی به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی در این مطلب بررسی شده است.

 • معرفی ارشد شیمی + گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد شیمی

  معرفی ارشد شیمی به اضافه گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد شیمی در اینجا آورده شده است. معرفی مجموعه شیمی در مقطع کارشناسی ارشد و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته شیمی به تفکیک گرایش ها، نوبت پذیرش، طول دوره و سرفصل دروس در این مطلب بررسی شده است.

 • بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96

  در این مطلب به بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96، نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. شاخه های ارشد رشته شیمی شامل شیمی آلی، نانو شیمی، شیمی معدنی، فیتوشیمی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی دارویی، شیمی فیزیک، آموزش شیمی،شیمی پلیمر، شیمی دریا و... به تفکیک مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. این اطلاعات شامل عناوین دروس ارشد شیمی، زمان پاسخگویی، ضرایب دروس و تعداد سوالات هر درس می باشد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد شیمی 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شیمی از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد شیمی در سال 1400 به داوطلبان ارشد شیمی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد شیمی 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. ّمنابع پیشنهادی ارشد رشته شیمی 3گام در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی بررسی شده است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. ظرفیت پذیرش در هر گرایش و دانشگاه هایی که در مقطع کارشناسی ارشد مجموعه شیمی دانشجو پذیرش می کنند به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها در این مطلب بررسی شده است.

 • نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. اولویت بندی و نحوه مطالعه دروس کنکور ارشد رشته شیمی در این مطلب به تفکیک دروس توضیح داده شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. فلسفه 3گام در رشته شیمی ارائه برنامه ریزی مناسب و تمامی اطلاعات مورد نیاز داوطلبان کنکور مجموعه شیمی در مقطع کارشناسی ارشد است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی سال 1400 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد شیمی سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد شیمی در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 برای شرکت در کنکور ارشد الزامی می باشد. در این مطلب اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد، زمان دریافت کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت، ویرایش اطلاعات به هنگام دریافت کار ورود به جلسه و باجه های رفع نقص برای ویرایش اطلاعات مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.