بیوشیمی بالینی

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی

  مشاوران تخصصی ارشد بیوشیمی بالینی 3گام، زهرا قره گزلو، امید دهقانی و گلستان اسماعیل نژاد می باشند.

 • برنامه و روش 3گام برای قبولی در ارشد پزشکی رشته بیوشیمی بالینی

  برنامه و روش 3گام برای قبولی در ارشد پزشکی رشته بیوشیمی بالینی در اینجا توضیح داده شده است. قبولی در رشته بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت، به خاطر رقابت فشرده در این رشته و تعدد رشته های مورد پذیرش برای رقابت نیازمند سه اصل ضروری شامل: مهارت درس خواندن و مرور، مهارت در تست زدن و مهارت آزمون دادن است.

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 1402

  منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 1402 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی هم نباشند.

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 1402 وزارت بهداشت - منابع سطح بندی شده کنکور ارشد بیوشیمی بالینی

  منابع کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 1402 وزارت بهداشت به صورت منابع سطح بندی شده ارائه شده است. این منابع به سه دسته از داوطلبان شامل کسانی که زمان کافی برای مطالعه برای کنکور ارشد پزشکی دارند و حداقل 8 ساعت در روز برای بازه زمانی یک ساله تا هشت ماهه مطالعه می کنند، کسانی که زمان متوسطی برای درس خواندن دارند و میانگین روزانه 6 ساعت در بازه زمانی 6 ماهه زمان دارند و کسانی که زمان کوتاهی تا کنکور ارشد پزشکی دارند و یا روزانه 2 ساعت در بازه زمانی طولانی مدت فرصت مطالعه دارند، ارائه می شود.

 • معرفی کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی

  معرفی کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی در اینجا ارائه شده است. در این معرفی به توضیح کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی، ظرفیت های پذیرش کارشناسی ارشد بیوشیمی سال های قبل و تفاوت کارشناسی ارشد بیوشیمی وزارت علوم با بیوشیمی بالینی پرداخته ایم.

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد بیوشیمی بالینی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بیوشیمی بالینی

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی به تفکیک دانشگاه 1400

  ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی به تفکیک دانشگاه 1400 در جداول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

 • دروس و ضرایب کنکور ارشد پزشکی بیوشیمی بالینی

  دروس و ضرایب کنکور ارشد پزشکی بیوشیمی بالینی برای داوطلبان این رشته مهم هستند. ضریب درس بیوشیمی عمومی در کنکور بیوشیمی بالینی 6 است که یک ضریب بسیار بالا و مهم می باشد. مابقی دروس که در ادامه خواهند آمد ضرایب به مراتب پایین تری دارند.

 • دروس دوره کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

  دروس دوره کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت در اینجا آورده شده است. چارت دروس مقطع ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت شامل دروس کمبود یا جبرانی، دروس اختیاری و دروس اصلی می شود که در قالب جدول به تعداد واحد هر درس، کد درس، عنوان دروس و ساعت اختصاص یافته برای هر درس در این مطلب بررسی شده است.

 • مقایسه بازار کار کارشناسی ارشد گرایش های علوم آزمایشگاهی (بیوشیمی بالینی، ایمنی شناسی، هماتولوژی و ...)

  مقایسه بازار کار کارشناسی ارشد گرایش های علوم آزمایشگاهی (بیوشیمی بالینی، ایمنی شناسی، هماتولوژی و ...) در اینجا آمده است. یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبان کنکور ارشد گروه های علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت، انتخاب گرایش به تناسب بازار کار، سهولت در قبولی و تعداد پذیرش می باشد. در اینجا سعی داریم کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی، کارشناسی ارشد ایمنی شناسی، کارشناسی ارشد هماتولوژی، کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی، کارشناسی ارشد ژنتیک پزشکی و... را در پارامترهای مختلف مقایسه و بررسی کنیم.

 • بازار کار بیوشیمی بالینی: مقایسه ارشد و دکترای بیوشیمی بالینی

  بازار کار بیوشیمی بالینی و مقایسه ارشد و دکترای بیوشیمی بالینی در اینجا آورده شده است. یکی از انگیزه های داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت، به دست آوردن بازار کار بهتر می باشد، به خصوص کسانی که با مدارک لیسانس غیر مرتبط و وزارت علوم تصمیم دارند وارد رشته های وزارت بهداشت شوند.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور 1400 کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بهترین روش خواندن درس زیست سلولی مولکولی ارشد وزارت بهداشت

  بهترین روش خواندن درس زیست سلولی مولکولی ارشد وزارت بهداشت رشته بیوشیمی بالینی، روش دیداری، شنیداری و انفرادی است. نحوه مطالعه درس زیست سلولی مولکولی به دلیل حجم بالای مطالب، جزئی بودن نکات و فاصله زمانی زیاد بین مطالعه و کنکور، خواندن مرحله ای می باشد.

 • بهترین روش خواندن درس بیوشیمی کنکور ارشد وزارت بهداشت

  بهترین روش خواندن درس بیوشیمی کنکور ارشد وزارت بهداشت را در اینجا مشاهده می کنید. یکی از مهمترین نکاتی که یک داوطلب کنکور ارشد وزارت بهداشت رو می تونه به موفقیت صد در صد برسونه، اینه که قلق درس خوندن درس های اصلی و مهم و پیچیده رو یاد بگیره و بتونه با روش منحصر بفرد خودش اونو مطالعه کنه. در اینجا سعی داریم بهترین روش خوندن بیوشیمی رو که یکی از مهم ترین درس های اکثر رشته های ارشد وزارت بهداشته رو توضیح بدیم.

اطلاعیه های ویژه

 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 ، برای دانلود قرار داده شده است. قبل از اقدام به ثبت نام، حتما دفترچه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت را به دقت مطالعه نمایید. همچنین نکات مهم دفترچه ثبت نام کنکور ارشد بهداشت که حتما باید به آن توجه کنید را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  در این مطلب درباره راهنمای ثبت نام ارشد بهداشت 1402 صحبت خواهیم کرد. این راهنمای تصویری ثبت نام ارشد بهداشت تمام اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام ارشد بهداشت را برای شما داوطلبان پوشش می دهد. ثبت نام ارشد بهداشت در تاریخ 29 بهمن به صورت اینترنتی آغاز می شود و تا 10 اسفند 1401 ادامه دارد. ثبت نام ارشد بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس sanheshp.ir انجام می شود. می توانید با استفاده از این راهنما، ثبت نام ارشد بهداشت خود را به صورت دقیق انجام دهید.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت