مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

تعداد بازدید 76091 دفعه

موسسه 3گام، پیشگام روش های جدید برنامه ریزی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد. سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید.

 

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین
مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد، با توجه به نیاز داوطلبان آزمون ارشد، انواع مختلفی دارد. ما در  موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام سعی کرده ایم  که با توجه به شرایط داوطلبان عزیز امکان انجام مشاوره به صورت: مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین را فراهم کنیم. در ادامه برای هر کدام از انواع مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد، راه ارتباطی را با کارشناسان و مشاوران تخصصی موسسه 3گام را به شما معرفی می کنیم. 

شما می توانید در انتهای این مطلب، به محتوای تخصصی رشته ارشد مد نظر خود دسترسی داشته باشید یا در قسمت نظرات سوالات خود را در رابطه با مشاوره کنکور ارشد بپرسید.
 

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد به صورت حضوری می توانید به آدرس موسسه 3گام واقع در، تهران - میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 6 واحد 3 مراجعه کنید. 

 

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد به صورت آنلاین می توانید از طریق آی دی های زیر در تلگرام و اینستاگرام با ما در تماس باشید.

 

لینک مستقیم صفحه اینستاگرام موسسه 3گام برای مشاوره کنکور ارشد آنلاین (کلیک کنید): 
 

 

لینک مستقیم تلگرام پشتیبانی موسسه 3گام برای مشاوره کنکور ارشد آنلاین (کلیک کنید): 

 

 

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد به صورت تلفنی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاوره با این شماره ها کاملا رایگان! می باشد.

شماره های تماس برای مشاوره کنکور ارشد تلفنی
02162839000
02166592191
02166595827
2166942876
02166562782

 

همچنین تمام داوطلبان عزیز با ثبت نام در سایت 3گام می توانند یک جلسه مشاوره، با مشاور تخصصی رشته خود رزرو کنند. از طریق لینک زیر می توانید در سایت

3گام ثبت نام کنید. 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

همچنین برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400 نیز می توانید از طریق لینک زیر نحوه صحیح انتخاب رشته را مطالعه کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
برای عضویت و دریافت مشاوره کنکور ارشد در تلگرام و اینستاگرام 3گام می توانید از لینک های زیر اقدام کنید

 کانال تلگرام برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد موسسه 3گام 

صفحه اینستاگرام 3گام

 

بهترین مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مهم ترین ویژگی های یک جلسه موفق مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد در هر سه حالت تلفنی، حضوری و آنلاین در عوامل زیر خلاصه می شود:

1- شناخت کامل هدف داوطلب از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

2- شناخت و تسلط کامل مشاور تخصصی آزمون ارشد درباره رشته مورد نظر و سایر رشته های مرتبط کارشناسی ارشد

3- تشریح کامل شرایط آزمون کارشناسی ارشد

4- اطلاعات دقیق درباره کارنامه ها، رتبه ها و درصدهای مورد نیاز برا یاقبولی در انواع دانشگاههای کارشناسی ارشد

5- تسلط بر روی شرایط خاص شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

6- فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد

7- قدرت مشاور در ارائه منابع دقیق آزمون کارشناسی ارشد

8- توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد مختلف

9- تسلط مشاور در شناخت اساتید برجسته کنکور کارشناسی ارشد و کلاسهای مناسب با توجه به شرایط داوطلب کارشناسی ارشد

10- توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

11- توانایی دادن انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد

12- تجربه بالا درهدایت داوطلبان و تخصص همراه با تجربه در مشاوره تحصیلی

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

تمامی ویژگیهای بالا در کنار هم جمع می آیند تا یک مشاوره تحصیلی کنکور ارشد، اهمیت و ارزش بالایی را داشته باشد. موسسه 3گام به عنوان مستقل ترین و عملا برترین نهاد مشاوره و برنامه ریزی آزمون های کارشناسی ارشد در سراسر کشور، مشاورانی با ویژگی های بالا را گرد آورده است تا بتواند با کیفیت ترین خدمات را به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ارائه دهد. همچنین وجود یک سیستم هوشمند برنامه ریزی که یکی از افتخارت 3گام در زمینه برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و مشاوره آزمون های کارشناسی ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت باعث می شود تا عملاً در زمینه برنامه ریزی های تضمین شده و موثر، دقیق و صحیح، موسسه 3گام برترین و شماره یک قلمداد شود. برای ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می توانید با کلیک بر روی لینک زیر، اقدام نمایید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر


مشاوره کنکور ارشد (تلفنی، حضوری و آنلاین) - رشته های 3گام

رشته هایی که در موسسه 3گام می توانید به صورت کاملا تخصصی مشاوره کنکور ارشد در آن ها دریافت کنید به شرح زیر است. می توانید با پیدا کردن نام رشته خود، به صفحه  اطلاعات تخصصی همان رشته بروید و همچنین رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد آن رشته را هم مشاهده کنید. 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران، به عهده آقایان مهری و نورهاشمی (مشاوران تخصصی ارشد عمران) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی عمران دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد عمران 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی برق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی برق، به عهده آقای کیانمهر ایزدی (مشاور تخصصی ارشد برق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی برق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد برق 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مکانیک (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مکانیک، به عهده آقای امیر سلیمانی (مشاور تخصصی ارشد مکانیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی مکانیک دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مکانیک

مشاوره کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، به عهده خانم زهرا توفیقی (مشاورتخصصی ارشد کامپیوتر و IT) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات IT

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی صنایع (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی صنایع، به عهده آقای سعید نسیم سبحان (مشاور تخصصی ارشد صنایع) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی صنایع دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی صنایع

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی، به عهده آقای مهدی کرم آبیان (مشاور تخصصی ارشد مواد و متالوژی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی مواد و متالوژی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حسابداری (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حسابداری، به عهده آقای فرشاد رسولی (مشاور تخصصی ارشد حسابداری) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه حسابداری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه حسابداری

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت، به عهده آقای محمد مقدم (مشاور تخصصی ارشد مدیریت) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مدیریت

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق، به عهده آقای علیرضا فتحی (مشاور تخصصی ارشد حقوق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه حقوق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه حقوق

 

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی، به عهده خانم فرخنده فکور (مشاور تخصصی ارشد روانشناسی بالینی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی بالینی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی، به عهده خانم فرزانه رمضانی (مشاور تخصصی ارشد روانشناسی عمومی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی عمومی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی تربیتی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی تربیتی، به عهده خانم عاطفه ارزبین (مشاور تخصصی ارشد روانشناسی تربیتی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی تربیتی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی تربیتی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره، به عهده خانم زینب کاظمی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مشاوره) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مشاوره دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مشاوره

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی، به عهده آقای نوید بهرامی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار، به عهده خانم مریم عبادی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی، به عهده خانم ریحانه حسن زاده (مشاور تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته تربیت بدنی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته تربیت بدنی، به عهده آقای محمد قاسمی (مشاور تخصصی ارشد رشته تربیت بدنی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته تربیت بدنی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته تربیت بدنی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه شیمی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه شیمی، به عهده آقای محمد جواد آزاد (مشاور تخصصی ارشد مجموعه شیمی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه شیمی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه شیمی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک، به عهده آقای نیما اسدزاده (مشاور تخصصی ارشد مجموعه فیزیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه فیزیک دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه فیزیک

 

مشاوره کنکور ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی، به عهده خانم فرانک فرهمند (مشاور تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد زیست شناسی سلولی مولکولی

 

عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد 3گام

 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی کشاورزی همه گرایشها

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی مهندسی هوافضا

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد روانشناسی کودکان استثنایی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد علوم تربیتی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد ریاضی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد آمار

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد معماری

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل

 

سوالات متداول:

🔥آیا مشاوره کنکور ارشد 3گام رایگان است؟

شما می توانید از طریق قسمت نظرات همین مطلب سوالات خود را بپرسید و منتظر پاسخ کارشناس و مشاور مربوطه باشید. در اسرع وقت به نظرات و سوالات شما پاسخ داده می شود. همچنین می توانید در تلگرام و اینستاگرام 3گام سوالات خود را بپرسید که در همین مطلب به آدرس این صفحات اشاره شده.است.

🔥آیا برای رشته من، مشاوره کنکور ارشد دارید؟

موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام به عنوان تخصصی ترین مرکز مشاوره کنکور ارشد مستقل اکثر رشته های کنکور ارشد را پشتیبانی می کند. برای اطلاع از لیست کامل رشته ها می توانید صفحه مشاوره کنکور ارشد 3گام را مشاهده کنید. در صورتی که رشته شما در لیست نیست می توانید از طریق قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ سوال شما را بدهند. 

🔥در چه موضوعاتی می توانم از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنم؟

داوطلبان عزیز می توانند در کلیه موضوعات مرتبط با کنکور ارشد شامل: انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد، انتخاب گرایش در رشته مورد نظر، وضعیت نظام وظیفه، نمونه کارنامه در کنکور ارشد رشته مورد نظر، رتبه ها و محل قبولی، منابع مطالعاتی برای کنکور ارشد و دیگر موضوعات از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  طاهره رفیعی‏ - 00/3/21

  سلام
  با سهمیه ۲۵ درصد باید چه درصد هایی در ارشد mba بدست بیاریم تا شریف قبول شیم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/22

  سلام می تونید تو لینک زیر نمونه کارنامه های در سهمیه رو تو رشته MBA ببینید
  نمونه کارنامه ارشد MBA

 • تصویر فرد

  پردیس‏ - 00/3/20

  سلام ببخشید من کنکور ارشد مدیریت ثبت نام کردم مقطع کارشناسی مدیریت مالی بودم الان ثبت نام ارشد گرایشی مشخص نکردن برام میتونم سوالات گرایش بازرگانی رو جواب بدم یا حتما باید مالی شرکت کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/22

  سلام خدمت شما بله شما می تونید اون گرایشی که مد نظرتون هست رو پاسخ بدین 

 • تصویر فرد

  شقایق محمدپور‏ - 00/3/9

  سلام من لیسانس باستان شناسی دارم میخام برافوق روانشناسی بخونم آیاامکانش هست؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/10

  سلام خدمت شما به جز گرایش بالینی بقیه گرایش های روانشناسی رو می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  فرزانه باقری‏ - 00/3/4

  سلام وممنون بابت مشاوره تون.
  کارشناس حسابداری ام ومیخوام ارشد تاریخ علوم پزشکی بخونم.تو سایتها گفتن که امکانش هست. میخواستم بدونم اگه امکانش باشه، آیا ارشد این رشته تو شهر ارومیه، یا استان آ. غ هست یا خیر؟
  واینکه گفتن با فارغ التحصیل شدن این رشته طبیب سنتی خواهید بود. بنده هم همینو میخوام آیا درسته یا فقط یه رشته ی تئوری هست؟
  خیییلی ممنون

 • تصویر فرد

  Mirmoini‏ - 00/2/26

  سلام میشه لطفا نمونه کارنامه های قبولی دانشگاه بوعلی و بهشتی تهران (ارشد حسابداری) رو بزارید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/27

  سلام خدمت شما تو لینک های زیر می تونید ببیند
  نمونه کارنامه ارشد حسابداری
  نمونه رتبه و محل قبولی ارشد حسابداری 

 • تصویر فرد

  شقایق خدادای‏ - 00/2/26

  سلام وقت بخیر
  من با کارشناسی فیزیک می تونم ارشد مدیریت ای تی شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/26

  سلام وقت بخیر بله مشکلی نداره با یه مدرک کارشناسی مرتبط تو همه رشته های کنکور ارشد وزارت علوم می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/2/25

  سلام، وقت بخیر. بنده مهر ماه 99 فارغ التحصیل شدم و امسال برای دومین بار میخوام کنکور ارشد برق شرکت کنم.
  الان که تاریخ آزمون عوض شده، کد نظام وظیفه رو باید چی بزنم؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/25

  سلام وقت بخیر تو لینک زیر می تونید با توجه به وضعیتتون کد مربوط به نظام وظیفتونو پیدا کنید
  کد نظام وظیفه برای ثبت نام ارشد

 • تصویر فرد

  علی‏ - 00/2/25

  سلام من یازدهم تجربی هستم.میتونم کنکور 1401 کنکور ریاضی بدم؟؟مانعی نداره؟بعد توی دانشگاه واسم مشکلی پیش نمیاد بخاطر اینکه دیپلمم تجربیه؟و اینکه تاثیر معدلم برای کنکور چطوری میشه وقتی دیپلمم تجربیه و کنکور ریاضی ممنون

 • تصویر فرد

  مجتبی‏ - 00/2/21

  سلام…..من کارشناسی رشته حسابداری دارم….میتونم گرایش های زیست ارشد مثل بیوشیمی یا ژنتیک یا خود زیست رو بخونم….این گرایش ها با وزارت علومه یا بهداشت

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/22

  سلام خدمت شما 
  گرایش های زیست شناسی مثل زیست شناسی  گیاهی یا جانوری و زیست سلولی مولکولی رو می تونید شرکت کنید چون زیر مجموعه وزارت علوم هستن ولی رشته های بیوشیمی و ژنتیک زیر مجموعه وزارت بهداشت هستن و رشته حسابداری جزو رشته های مورد پذیرششون نیست 

 • تصویر فرد

  فانو‏ - 00/2/20

  سلام من از رشته اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیانم.. خواستم یه مشاوره حضوری داشته باشم برای ارشد.. ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/21

  سلام خدمت شما در حال حاضر بخاطر محدودیتای کرونایی امکان مشاوره حضوری نداریم می تونید مشاوره تلفنی استفاده کنید 

 • تصویر فرد

  محمد حسین‏ - 00/2/6

  سلام وقتتون بخیر بنده کارشناسی میکروبیولوزی میخونم میخوام برای ارشد وزارت بهداشت گرایش ژنتیک انسانی ( پزشکی) بدم. اما دقیقا نمیدونم چه منابعی رو باید مطالعه کنم چون منابع ارائه شده توسط وزارت بهداشت بسیار زیاد هست.الان ترم ۴ هستم و میخوام از الان شروع کنم و سراسری قبول بشم اگر ممکن هست هم منابع برای مطالعه و تست معرفی کنید. خیلی ممنون ار کمکتون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/7

  سلام وقت بخیر اون منابع وزارت بهداشت برای اینکه بتونید پایتونو قوی کنید خوبه وقتم که دارین پیشنهاد می کنم حتما بخونید بعدش می تونید از منابعی که تو لینک زیر هست استفاده کنید.
  منابع ارشد ژنتیک پزشکی

 • تصویر فرد

  آرزو دانشمند‏ - 00/1/29

  سلام ببخشید برای قبولی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد خوراسگان اصفهان چه رتبه ای لازمه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/30

  سلام تو لینک زیر نمونه رتبه های قبولی ارشد روانشناسی دانشگاه های مختلف در چند سال اخیر موجوده
  رتبه ها و محل قبولی ارشد روانشناسی

 • تصویر فرد

  محدثه باغستانی‏ - 00/1/9

  برای دوماه مانده به کنکور ارشد روان شناسی چه طوری برنامه ریزی کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/10

  سلام خدمت شما می تونید مطلب برنامه ریزی  فشرده ارشد روانشناسی  رو مطالعه کنید یه دید خوب بهتون میده و اگر حتما براتون مهمه که قبول بشین می تونید از طرح ضربتی کنکور ارشد 3گام استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - 99/12/18

  سلام وقت بخیر من لیسانسم در رشته ی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه روزانه گرفتم ، میخواستم بدونم برای ارشد میتونم تو انتخاب رشته دانشگاه تربیت مدرس انتخاب بکنم یا فقط کسانی که کارشناسی دانشگاه فرهنگیان بودن میتون دانشگاه تربیت مدرس ادامه تحصیل بدن ؟ممنون میشم پاسخ بدین .

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما بله شما هم میتونید انتخاب کنید و این دانشگاه یه دانشگاه تحصیلات تکمیلی هست و اسمش خیلی هارو به اشتباه میندازه ولی یه دانشگاه با سطح بالا هستش و همه می تونن تو انتخاب رشتشون این دانشگاه رو انتخاب کنن

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - 99/12/18

  سلام وقت بخیر من لیسانسم در رشته ی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه روزانه گرفتم ، میخواستم بدونم برای ارشد میتونم تو انتخاب رشته دانشگاه تربیت مدرس انتخاب بکنم یا فقط کسانی که کارشناسی دانشگاه فرهنگیان بودن میتون دانشگاه تربیت مدرس ادامه تحصیل بدن ؟ممنون میشم پاسخ بدین .

 • تصویر فرد

  ندا‏ - 99/11/14

  سلام دانشجوی روزانه ارشد رشته مکانیک سال ۹۹ هستم. میخواستم در کنکورارشد ۱۴۰۰ شرکت کنم و برای همین انصرا دادم و انصرافمم تایید شده. درخواست رفع محرومیت از کنکور هم دادم که در سیستم ثبت شده ولی بررسی نشده می خواستم بدونم چه مدت زمان برای اعلام نتیجه رفع محرمیت باید بگذره؟ و اینکه مجاز هستم کنکور۱۴۰۰ بدم و از روزانه انتخاب رشته کنم ؟ لطفا این مورد رو هم راهنمایی کنین که اگر روزانه نشد شبانه چطور میتونم انتخاب رشته کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما سنجش برای پاسخگویی زمان دقیقی مشخص نکرده و طبق اطلاع ما تعدادی از درخواست هارو جواب داده و خیلی درخواست هم بی جواب مونده شما می تونید به قسمت پشتیبانی سنجش برین و سوالتون رو مطرح کنید راهنماییتون می کنن بابت انتخاب روزانه اگر محرومیتتون رفع بشه می تونید روزانه هم انتخاب کنید اگر رفع نشده باشه بجز روزانه بقیه رو ازادین هرجوری می خواین انتخاب رشته کنید و مشکل خاصی نداره

 • تصویر فرد

  علی‏ - 99/8/25

  سلام
  من کنکور ۹۹ ارشد فیزیک شرکت کردم
  شبانه دانشگاه تهران قبول شدم میخواستم بدونم طبق کارنامه سبز میتونم یه دانشگاه دیگ ک قبول شدم برم من فرهنگی هستم دانشگاه تهران دانشجوی تمام وقت میخواد میخوام برم رجایی که مخصوص فرهنگیان هست
  از طریق سازمان سنجش هیچ اقدامی نکردم.
  الان میشه کاری کرد ؟ وگرنه یک سالغ عقب میفتم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما طبق قوانینی که سنجش خیلی سفت و سخت اعلام کرده تو مقطع ارشد به هیچ وجه امکان جابجایی وجود نداره و کارنامه سبز هم بر خلاف دوره کارشناسی جنبه اطلاع رسانی داره با این حال درخواستتون رو هم از طریق سنجش هم دانشگاه مبدا و مقصد پیگیری کنید

 • تصویر فرد

  Negar‏ - 99/8/6

  سلام من میخوام ارشد ۱۴۰۰ رو بدم اما بین چندتا رشته موندم و دقیقا بازار کار اونارو نمیدونم نیاز به مشاوره دارم

 • تصویر فرد

  آرزو‏ - 99/7/11

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم من رشته لیسانسم حسابداری بوده.چطوری میتونم پزشکی بخونم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما باید مجدد کنکور کارشناسی شرکت کنید

 • تصویر فرد

  حسن محمدی‏ - 99/6/17

  سلام اگر تو یک رشته که مثلا 7 نفر ظرفیت داره و بافرض اینکه 80% آخرین پذیرفته شده رو آورده باشه همچنین با فرض اینکه 25%ی هم تو اون رشته نباشه آیا از سهمیه 5% ی ها کسی رو بر میدارن؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما در صورتی که داوطلبانی که سهمیه 25 در صدی کنکور ارشد هستن به هر دلیلی نتونن ظرفیت ها رو پر کنن ظرفیت های خالی اونها اول به سهمیه های 5 درصدی می رسه و اگر این داوطلبان شرایط رو داشتن که تو اون رشته پذیرفته میشن و اگر نه اون سهمیه باقی مونده به داوطلبان با سهمیه ازاد می رسه

 • تصویر فرد

  Fariba‏ - 99/6/14

  سلام من کنکور هنرهای پژوهشی وصنایع دستی شرکت کردم ورتبم در رشته صنایع دستی ۴۲ شده آیا من با این رتبه صنایع دستی دانشگاه هنر اصفهان قبول هستم ؟؟؟ من ساکن اصفهان هستم

 • تصویر فرد

  ندا افراشته پور‏ - 99/5/15

  با سلام من لیسانس کشاورزی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه پیام نور دارم.ایا میتونم برای ارشد پرستاری یا بهداشت خانواده یا مبارزه با بیماری ها شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  تو لینک زیر می تونید مدارک مجاز برای شرکت در کنکور ارشد رشته های مورد نظرتون رو مشاهده کنید
  https://3gaam.com/tips/3726

 • تصویر فرد

  ...‏ - 99/5/2

  سلام.من یه لیسانس از دانشگاه آزاد گرفتم چند سال بیکار بودم دوباره کنکور شرکت کردم و الان فارغالتحصیل حسابداری از دانشگاه دولتی هستم.و در کارشناسی ارشد بدون آزمون شرکت کردم.و احتمالا پذیرفته شوم.در حال حاضر نمیدونم ارشد بخونم یا در آزمون استخدام خصوصی و آموزش و پرورش شرکت کنم یا دنبال کار باشم تا سابقه ام رو هر چه زودتر بیشتر کنم با توجه به اینکه31سال دارم

 • تصویر فرد

  ریحانه فیض اله‏ - 99/4/22

  سلام به راهنمایی فوری نیاز دارم.میخوام ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم.درس ها رو چند بار دوره کردم.ولی ازمون جامع شرکت کردم و درصد بیوشیمی که اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر کم باشه، کم بود. تو این مدت کم چیکار باید بکنم که تو کنکور کم نیارم؟
  ممنون میشم راهنمایم کنید

 • تصویر فرد

  کتی‏ - 99/4/11

  سلام من در کارشناسی تغییر رشته دادم و اگه تطبیق واحد انجام بدم برای ارشد بدون کنکور میتونم درخواست بدم؟

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 99/4/11

  سلام برای ارشد روانشناسی وزارت بهداشت پذیرش بدون آزمون براساس معدل و استعداد درخشان داره؟

 • تصویر فرد

  Eeeee‏ - 99/4/11

  سلام با مدرک ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم میتونم دکتری علوم اعصاب وزارت بهداشت شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  ص ح‏ - 99/4/11

  سلام ،من می خواستم بدونم در شهر قم رشنهی طراحی صنعتی ارائه میشه ؟؟
  و همین طور اگر من دو رشته رو با هم ،هم زمان بخونم می تونم درس هایی که یک سان هستند رو مثل عمومی ها فقط در یکی از رشته ها
  و در یکی از دانشگته ها پاس کنم و بعد برای رشته ی بعدی تطبیق بزنم ؟؟؟
  و این که من رشتم تجربی بوده می تونم ثبت نام کنم؟

 • تصویر فرد

  اسدی‏ - 99/3/27

  سلام وقتتون بخیر .
  من یک سوالی داشتم من دیپلم تجربی ، کاردانی شیمی آزمایشگاه، و کارشناسی، کارشناس حرفه ای مدیریت شعب بانک در دانشگاه علمی کاربردی خوندم.
  دانشگاه سراسری ارشد، چه رشته ای میتونم بخونم ؟

 • تصویر فرد

  nafas‏ - 99/3/19

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس مهندسی نرم افزار دارم و ارشد مدیریت اجرایی خوندم در دانشگاه آزاد با معدل ۱۸/۵۴ اما مقاله ای ننوشتم و دکتری قبول شدم اما نرفتم از شما راهنمایی میخواستم در مورد تصمیماتی که تو ذهنم در حال حرکت اند
  ا)برم دکتری مدیریت بازرگانی بخونم
  ۲)برم ارشد مدیریت اجرایی بخونم اما ایندفعه کنکور بخونم برم دولتی
  ۳) برم ارشد یه رشته دیگه بخونم اما نمیدونم رشته های زیر آیا نیاز به لیسانس مرتبط دارد یا کلا بهتر مرتبط خونده باشی
  الف)مجموعه روانشناسی
  ب)مشاوره
  ج)مجموعه مدیریت برم زیر مجموعه مدیریت بازرگانی- مدیریت دولتی-مدیریت صنعتی
  د)مجموعه برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری
  ه)مجموعه طراحی شهری
  ممنون میشم بهم در تصمیم گیری کمک کنید و بهم بگید آیا این پنج رشته که گفتم نیاز به تحصیلات مرتبط دارد برای اینکه بتونم بخونم یا حتی اگه موقع ثبت نام هم نیاز به لیسانس مرتبط نیست از پسش برمیام یا واقعا نیاز به پیش زمینه وسیعی داره
  سپاسگزارم

 • تصویر فرد

  ف‏ - 99/3/17

  سلام‌من‌تکمیل‌ظرفیت‌ارشد‌ازاد‌‌۹۸شرکت‌کردم‌‌اما‌قبول‌نشدم‌‌دو‌روز‌پیش‌از‌صندوق‌رفاه‌دانشگاه‌ازاد‌‌برام‌پیامک‌اومد‌ووقتی‌اسمم‌رو‌می زنم‌‌جز‌‌ورودی‌های‌جدید‌‌اسمم‌هست‌از‌طرفی‌هم‌کد‌دسترسی دانگاه‌ازاد‌‌رو‌گم‌کردم‌
  حالا‌می‌خواستم‌‌بدونم‌حالا‌که‌یک‌ترم‌گذشته‌‌باید‌چکار‌کنم‌میتونم‌ترم جدید‌ثبت‌نام‌کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/3/17

  سلام باید با همون واحد دانشگاه آزاد هماهنگ کنید 

 • تصویر فرد

  حیدری‏ - 99/3/8

  من هدفم از رشته ریاضی این هست که مهندسی هسته ای رو بردارم (البته به فیزیک و ریاضی هم علاقه دارم که اومدم این رشته)مهندسی هسته ای از ارشد میشه خوندش میخواستم بدونم رشته دانشگاهی که بعد کنکور انتخاب میکنم باید چی باشه تا بتونم مهندسی هسته ای رو ارشد بخونم؟

 • تصویر فرد

  سعید‏ - 99/2/22

  سلام من لیسانس عمران دارم و می‌خوام کنکور ارشد سال ۹۹ شرکت کنم که ثبت نامش هم اردیبهشت ۹۸ هس ، دوص دارم ارشد گرایش حمل و نقل قبول بشم دانشگاه دولتی . چه کتابایی باید بخونم ؟؟

 • تصویر فرد

  علی یزدی‏ - 99/2/5

  سلام وقتتون بخیر...یه سوال داشتم اگه شما راهنماییم کنید ممنونتون میشم...من دانشجوی کارشناسی پیوسته عمران هستم.ولی علاقه ی بنده شدیدا به معماری هست .متاسفانه این علاقه از ترم 4 مشخص شد واز همون ترم مشغول به کار شدم در رشته دکوراسیون داخلی و طراحی و اجرا...الان ترم 10 هستم و اصلا به رشتم که عمران هست علاقه ندارم به همین علت هم اینطور طول کشید...هنوزم 40 واحد برام مونده...میخواستم بدونم من الان اگر فوق دیپلم خودم رو بگیرم و انصراف بدم میتونم برای ارشد پیوسته معماری که بسیار به این رشته علاقمند هستم اقدام کنم و در رشته ای که بهش علاقه دارم ادامه بدم؟

 • تصویر فرد

  aaa‏ - 99/2/2

  سلام خسته نباشید
  سهمیه فرزند جانباز کمتر از 25 درصد در کنکور تاثیر بیشتری دارد یا سهمیه فرزند رزمنده ستاد کل نیرو های مسلح؟

 • تصویر فرد

  سمانه‏ - 99/1/31

  سلام وقت بخیر ..میبخشید لیسانس فناوری اطلاعات میتونه ارشد تاریخ یاتربیت بدنی بده؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/1

  سلام خدمت شما 
  بله مشکلی نیست شما با هر مدرک کارشناسی ای میتونید تو کنکور ارشد هر رشته ای  وزارت علوم شرکت کنید.

 • تصویر فرد

  Z. Gh‏ - 99/1/31

  سلام خسته نباشین... من دانشجوی کارشناسی آموزش الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فرهنگیان هستم قصد دارم بلافاصله بعد از تمام شدن درسم ارشد شرکت کنم. بنظر شما ارشد چه رشته ایی رو ادامه بدم؟ مربوط به رشته خودم ادامه بدم یا زیر شاخ گه های علوم تربیتی یا روانشناسی ارشد شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  الهام‏ - 98/12/20

  سلام و عرض ادب.سوالی داشتم که اگر کسی جوابش رو میدونه لطفا اعلام کنه.من کاردانی نرم افزار خوندم.کارشناسی مدیریت کسب و کار.آیا امسال میتونم کنکور ارشد کامپیوتر بدم؟یعنی من که مدیریت بودم میشه ارشد کامپیوتر رو شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/12/20

  سلام خدمت شما 
  بله برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم می تونید هر رشته ای که بخواید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  مرجان‏ - 98/12/17

  سلام
  من ارشد معماری دانشگاه تهران دارم. برای استفاده در بیوتکنیک در معماری نیاز بة خوندن ارشد یکی از رشته های بیوفیزیک، بیوتکنولوژی یا مهندسی پزشکی بیو مواد دارم.
  امکان تحصیل در هیچکدوم این گرایشها در ارشد برای گرایش معماری در وزارت علوم نیست؟

 • تصویر فرد

  محمدعلی‏ - 98/11/18

  سلام
  رشته ی من علوم تربیتیه . می خوام ارشد ریاضی بدم . می خواستم بدونم باید توی دانشگاه باید دروس جبرانی حتما بخونم یا نه ؟؟

 • تصویر فرد

  علیرضا کمالی‏ - 98/11/6

  سلام
  من ورودی ارشد 97 بودم بعد 24 آذر امسال انصراف دادم و 27 آذر ارشد 99 ثبت نام کردم انصراف اولمم هس میخواستم بدونم مشکل سربازی یا آموزشی برای قبولی ارشد 99 ندارم?
  ممنون

 • تصویر فرد

  زهره‏ - 98/11/3

  سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میخاستم ارشدروزانه کنکوربدم.نمیدونم چه شاخه ای بهتره وچه درسایی بایدبخونم واینکه ساکن کرج هستم.دانشگاه تهران بخام قبول بشم چه راهنمایی برای من دارین واقعاااسردرگم هستم اضطراب دارم نمیدونم چکارکنم قبول بشم چطوربخونم چه موسسه وآموزشگاهی برم خواهش دارم راهنمایی کنیدوبگیدآیاسال۹۸تمدیدمیشه زمان ثبت نام ارشد؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/11/5

  سلام خدمت شما
  با ثبت نام توی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می تونید یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تو رشته ای که میخواین شرکت کنید داشته باشید
  ثبت نام کنکور ارشد هم از اواسط ماه بهمن امکان پذیر خواهد بود.
  روی لینک زیر کلیک کنید
  ثبت نام و استفاده یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

 • تصویر فرد

  زهره‏ - 98/10/19

  سلام خسته نباشید من لیسانس فناوری اطلاعات دارم و به رشته های روانشناسی ،مشاوره،مددکاری اجتماعی علاقه دارم ،میخواستم بدونم کدوم از این رشته ها تو زمینه ارشد بازار کار خوبی داره؟کدوم از شاخه های روانشناسی بهتر و آینده شغلی خوبی داره؟رشته ارشد مددکاری اجتماعی به صورت مجازی هم پذیرش داره؟ممنونم

 • تصویر فرد

  🌸 دانشجو 🌸‏ - 98/9/23

  با سلام
  من ورودی مهر ۹۶ دانشگاه تربیت معلم بوشهر هستم
  میخوام انصراف بدم
  شرایط انصراف از دانشگاه
  و جریمه نقدی انصراف چه مقداره ؟
  ممنون میشم توضیحات مختصر و مفیدی لطف بفرمایید
  🌷🌷🌷

 • تصویر فرد

  نازگل‏ - 98/9/21

  من خیلی به معلمی علاقه دارم الان مدرکم کارشناسی حسابداری هستش گه ارشد رو، رشته ی اموزش ابتدایی بخونم میتونم بعدا تو کنکور استخدامی اموزش پرورش رشته ی ((اموزگار ابتدایی)) رو امتحان بدم؟ یا باید حتما مدرک کارشناسیم هم اموزش ابتدایی باشه؟

 • تصویر فرد

  .‏ - 98/9/19

  سلام وققتون بخیر ببخشید من فراگیر ارشد پیام نور ثبت نام کردم آموزش زبان انگلیسی میخواستم بپرسم اگه دوره الکترونیکیش را برم عنوان الکترونیکی در مدرکم میخوره؟

 • تصویر فرد

  سحر‏ - 98/9/18

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مهندسی نرم افزار هستم میخواستم برای ارشد رشته مدیریت بازرگانی بخونم اما رشته مدیریت جزء رشته های شناور نیست یعنی نمیتونم ارشد این رشته بخونم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما 
  چرا شما می تونید مدیریت شرکت کنید ربطی به مدرک لیسانستون نداره و رشته شناور هم مربوط به این سولی که کردین نیست 
  با ثبت نام می تونید از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان برای کنکور مدیریت بازرگانی استفاده کنیدثبت نام جلسه مشاوره تخصصی رایگان

 • تصویر فرد

  حاند‏ - 98/9/17

  سلام. من لیسانس علمی کاربردی معماری دارم آیا میتونم در دانشگاه ملی یا غیر انتفاعی ارشد hse بخونم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما 
  فقط کارشناسی رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی تکنولوژی ایمنی، مهندسی صنایع (گرایش ایمنی) مجاز به شرکت در کنکور ارشد HSE هستن

 • تصویر فرد

  maya‏ - 98/9/15

  سلام من 28سالمه لیسانس مهندسی مدیریت پروژه دارم ..تو دبیرستان نه علاقه و نه پایه و ذهن قویی برای رشته ریاضی داشتم وفقط به یک دلیل رفتم رشته ریاضی و اشتباهاتم از اون موقع شروع شد روز به روز افت میکردم و
  ضعیف میشدم دیپلمم به زور گرفتم یه ماه فقط واسه کنکور خوندم اونم پیام نور قبول شدم مهندسی مدیریت پروژه که هنوز خیلی شناخته نشده …الان به جایی رسیدم که خیلی پشیمونم و سردرگم .حسرت و غبطه خوردنم روز به روز زیاد میشه که چرا وقتمو هدر دادم .واسه ارشد خواستم بخونم که نشد چون نمیدونستم چی بخونم و از کجا شروع کنم
  میخوام ادامه تحصیل بدم خیلی دوست دارم درس بخونم .متاسفانه پول کافی هم برای کلاس رفتن ندارم .چهارساله بعد از لیسانسم خونه نشین شدم وافسردگی گرفتم لطفا کمکم کنید راهمو واقعا گم کردم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/16

  با سلام با ثبت نام توی سایت 3گام می تونید از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تو هر رشته ای که می خواید استفاده کنید. مشاوران تخصصی 3گام همه سعیشونو می کنن که به شما کمک کنن. از طریق لینک زیر می تونید ثبت نام کنید
  یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان 
  اگر راهنمایی بیشتر لازم دارین می تونید با شماره موسسه 02162839000 تماس بگیرین

 • تصویر فرد

  راد‏ - 98/8/18

  سلام، من لیسانس آی تی دارم از علمی کاربردی ، میتونم ارشد مدیریت بخونم؟

 • تصویر فرد

  سحر‏ - 98/8/16

  سلام من کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم آیا میتونم کارشناسی ارشد حقوق بخون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/8/18

  سلام بله شما با هر مدرک کارشناسی می تونید ه کارشناسی ارشد حقوق تغییر رشته بدین پیشنهاد می کنم مطلب تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق که تو سایت منتشر شده رو مطالعه کنید 

 • تصویر فرد

  🌹😕 🌹‏ - 98/8/8

  🌟🌟Somayeh🌟 🌟:
  با سلام وخسته نباشید.

  ببخشید من ورودی97 کارشناسی ارشد دانشگاه روزانه هستم،بدلیل دوترم متوالی مشروطی حالا ازدانشگاه اخراج شدم، میخواستم بپرسم میتونم درآزمون کارشناسی ارشدروزانه سال 99 پذیرش بشم؟؟؟؟

  برای شرکت درآزمون ارشد دوره روزانه99 چه شرایطی لازمه؟؟

  باید دقیقا چیکارکنم؟؟؟؟

  آیا میتونم دوباره تو رشته که اخراج شدم تو دوره روزانه مشغول به تحصیل شم؟

  مسئول آموزش دانشکده گفته میتونم کنکور بدم بعد دوباره همین رشته قبولشم ادامه بدم نمیدونم واقعا میشه یا نه ؟؟

  تورو خدا راهنمایی کنید؟ من این رشته مو خیلی دوست دارم ولی فقط به خاطر بی مسئولیتی برخی اساتید کردستان که بدون مشورت با باقی اساتیدمون (درکل چهار تا استاد داریم که دوتاشون درخواست 3برابردادن )درخواست 3برابر بیشتر از ظرفیت دفترچه انتخاب رشته (6 )بود دادند الان میگن ما نه استاد داریم نه مواد آزمایشگاهی نه جایی برای شما الان فقط همون 6نفر رو گذاشتن چند تا هم همون اول انصراف دادن 5تای دیگه هم به هر روشی که ممکن بود اخراج کردن نمیدونم چرا با زندگی وآینده بچه ها بازی میکنند من باید چیکار کنم؟

 • تصویر فرد

  پری‏ - 98/7/23

  سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم اما الان دلم میخواد ارشد اموزش زبان شرکت کنم زبانم در دانشگاه همیشه 20 بوده اما مکالمه و گوش جالبی ندارم ایا ارشد زبان خوندن برام مناسبه یا خیر؟میتونم از پسش بربیام؟

 • تصویر فرد

  رفیعی‏ - 98/7/8

  با سلام
  برای کنکور ارشد محیط زیست کدوم گرایش اولویت داره؟و اینکه ارزش داره من تنوع زیستی بخونم ولی شهر خودم

 • تصویر فرد

  ش‏ - 98/7/7

  سلام میخاستم بپرسم برای ارشد بین مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی و مدیریت مالی کدوم ازاین ها رشتش سخت است دروسش میگم چون من یکم با ریاضی مشکل دارم بلد نیستم ریاضی میخاستم بدونم مدیریت مالی ریاضی داره یا نه کدومش آسونه ومنابع ارشدش چیه؟؟ من چون زیاد نمیام تو سایت لطفا جواب به ایمیلم بفرستین. تشکر

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 98/6/22

  سلام میخواستم بدونم ممکنه دانشگاه دولتی روزانه ارشد دربیای وبه دلیل به حدنصاب نرسیدن قبولیت دردانشگاه قبول شده لغوبشه

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 98/6/21

  سلام من استعداد درخشان سال ۹۷شرکت کردم اما نرفتم مجددا سال۹۸ شرکت کردم اما نتیجه رو حذف اعلام کرد راهی هست که بتونم دانشگاه خودم برای سال ۹۸برم مثل درخواست به دانشگاه برای پذیرش

 • تصویر فرد

  سارا ‏ - 98/6/21

  سلام من استعداد درخشان سال ۹۷شرکت کردم اما نرفتم مجددا سال۹۸ شرکت کردم اما نتیجه رو حذف اعلام کرد راهی هست که بتونم دانشگاه خودم برای سال ۹۸برم مثل درخواست به دانشگاه برای پذیرش

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 98/6/16

  سلام دوستان تازه امروز نتایج ارشد اعلام شد من رتبم بدون سهمیه 300 بود و با سهمیه 5 درصدی به 22 رسید زمان انتخاب رشته انتخاب اولم رو در رشته جزا روزانه شیراز زدم و سه انتخاب دیگم رو در دانشگاه های تهران و پنجم رو اصفهان زدم ولی هیچ کدوم نياوردم اونم با رتبه 22 الان ماتو مبهوتم می خواستم بدونم آیا. با این رتبه اصلا امکانش هست چنین اتفاقی بی افته؟!!!!!

 • تصویر فرد

  م‏ - 98/6/15

  سلام
  میخواستم بدونم اونایی که دانشگاه ازاد بدون کنکور درس میخونن میتونن تو کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنن؟؟؟

 • تصویر فرد

  محسن‏ - 98/6/5

  با عرض سلام و خسته نباشید

  بنده تا ۳۱/۶ معافیت تحصیلی دارم و امسال نتایج کنکور ارشد دانشگاه ازاد درصورتی که دور تر از این تاریخ بیاید باید پست کنم و در صورت قبولی معافیت تحصیلی خود را تحویل پلیس ۱۰ بدهم حال میخواهم بدانم اگر سال بعد دوباره کنکور بدهم برای دولتی و از دانشگاه ازاد انصراف بدهم بلافاصله بعد از انصراف باید به سربازی بروم یا وقت دارم سال چون قبلش پست کردم؟و سوال دوم اینکه اگر سال بعد دانشگاه دولتی قبول بشوم معافیت تحصیلی من از همان دانشگاه ازاد حساب شده یا دوباره از زمان قبولی در دانشگاه دولتی شروع میشود؟

 • تصویر فرد

  طهماسبی‏ - 98/5/25

  خسته نباشید، درمورد درصدهای دروس در آزمون ارشد انسانی رشته ی فلسفه هنر و رتبه ی قبولی تهران واسه ی این رشته ممنون میشم راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد ‏ - 98/5/23

  سلام
  در کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر کد ۱۲۷۷
  نتیجه کارنامم به صورت زیر است :
  با رتبه ی بدون سهمیه ۱۰۱۷۰ و رتبه با سهمیه ۳۰۰ در رشته نرم افزار
  وآخرین قبولی با سهمیه هم رتبش ۳۹۴ بوده
  سهمیه ی فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر داشتم
  آیا امکان قبولی در رشته نرم افزار یا شبکه در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه را دارم یانه ؟

 • تصویر فرد

  محمدرضا آقایی‏ - 98/5/23

  با سلام و ضمن خسته نباشید من دانشجوی سال اخر رشته فناوری اطلاعات سلامت هستم میخواستم بدونم برای ارشد رشته انفورماتیک پزشکی رو بخونم یا مدیریت خدمات بهداشتی رو اینده کدوم رشته بهتره خودم مدیریت رو دوست دارم از طرفی ولی چون رشته اصلیم نیست نمیدونم میشه راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  مونس‏ - 98/5/19

  سلام وقتتون بخیر
  من ورودی سال 97 ارشد هستم و بعد از دوترم مشروطی ، اخرج شدم.میتونم کنکور همون رشته ای که الان ارشدشو میخوندم برای سال 99 بدم؟

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/20

  سلام وقت بخیر
  بله برای سال 99 میتونید کنکور بدید ولی رشته ای و که ازش اخراج شدید و نمیتونید دوباره بخونید،میتونید برای رشته های دیگه اقدام کنید.
  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  هادی‏ - 98/5/4

  سلام، لظفا در مورد رشته تجارت الکترونیک اطلاعاتی بدهید

 • تصویر فرد

  آرمان‏ - 98/5/1

  سلام خسته نباشید ، خواهر من توسط موسسه شما انتخاب رشته کردن ولی هنوزم استرس دارن که مبادا قبول نشن ، بنظرتون با رتبه ۳۸۱ دانشگاه تهران رشته مدیریت استراتژیک نوبت دوم قبول میشن؟خودشون علاقه مند ب این رشته هستند

 • تصویر فرد

  زهراتوانگر‏ - 98/4/24

  باسلام نیاز به مشاوره جهت انتخاب رشته هستم ممنونم

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/4/25

  سلام وقت بخیر 
  لطفا با موسسه تماس بگیرید

 • تصویر فرد

  پریا‏ - 98/4/19

  سلام .لطفا بدادم برسید.من رتبه در سهمیه ک پیام نوز مجاز شدم همون ردیف یکش واسم زده ۲۹۰۸ردیف دو واسم زده ۲۰۴۴ردیف سه واسم زده ۵۶۶۶ردیف چار واسم زده ۳۰۶۷۲ردیف پنج واسم زده ۲۳۳۹ردیف شیش واسم زده ۷۴۹۸رشته زوانشناسی کد ۱۱۳۳ثبت نام کردم آیا من دغنشگاه تهران جنوب روانشناسی بالینی سا عمومی قبول میشم؟؟؟؟.

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 98/4/18

  سلام ارشد منابع طبیعی مرتع وآبخیزداری بارتبه۱۲۷ تو آبخیزداری و رتبه۷۴ تو مرتعداری مجاز شدم به نظرتون روزانه. اردبیل چند درصد احتمال داره قبول شم؟

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 98/3/28

  سلام
  یه سوال ازتون داشتم اگر در دانشگاه غیرانتفاعی یا پیام نور یا آزاد در رشته ای مقطع کارشناسی ارشد قبول شویم اگه سال بعد کنکور داده و همون رشته رو در دانشگاه روزانه قبول شویم امکان معادل سازی یا تطبیق واحد ها وجود نداره؟

 • تصویر فرد

  امین‏ - 98/3/23

  سلام من کارشناسی مهندسی مکانیک هستم آیا در کنکور ارشد میتونم رشته شناور رو از گروه انسانی مثلا مدیریت جهانگردی یا امورفرهنگی بردارم
  رشته اصلی :مهندسی مکانیک از فنی مهندسی
  شناور:امور فرهنگی از گروه انسانی

 • تصویر فرد

  محمد صادق ‏ - 98/3/12

  سلام ببخشید من علاقه مندی موسسات غیر انتفاعی رو نزدم آیا باز امکانش هست بعدا اینکارو بکنم؟

 • تصویر فرد

  محمد یاورفر‏ - 98/1/27

  سلام.من برنامه کامل رو میخوام که همه دروس رو شامل بشه(دهم و یازدهم و دوازدهم).باید چیکار کنم؟

 • تصویر فرد

  علی‏ - 98/1/21

  سلام
  خسته نباشید
  اگر کسی رشته دکترای عمومی داروسازی رو در دانشگاه دولتی در نوبت روزانه خوانده باشد و تمام کرده باشد و همچنین کارشناسی رشته اقتصاد صنعتی در دانشگاه ازاد خوانده باشد و تمام کرده باشد ایا می تواند برای کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد و تجارت الکترونیک در دانشگاه دولتی ادامه تحصیل دهد یا نه.

 • تصویر فرد

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد‏ - 97/12/26

  خیلی مطالبتون عالی بود.

 • تصویر فرد

  پیمان ‏ - 97/12/20

  باسلام برای قبولی در دانشگاه رازی کرمانشاه چه رتبه هایی لازم هست ..رشته زبان وادبیات فارسی

 • تصویر فرد

  مینا‏ - 97/12/9

  با سلام . من خرداد سال ۹۸ هشت ترمه فارغ التحصیل میشم .ایا از سهمیه شاگرد اولی تو کنکور ارشد ۹۹ میتونم استفاده کنم

 • تصویر فرد

  وحید گروسی‏ - 97/12/8

  سلام من در حال حاضر سرباز معلم هستم و تیر ماه سال 99 سربازیم تموم میشه آیا میتونم برای کنکور سال 98 شرکت کنم ؟

 • تصویر فرد

  فرزاد‏ - 97/12/1

  سلام امکان تمدید مهلت جدید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد بعد از یکم اسفند هست یا دیگه مهلتی نیست؟

 • تصویر فرد

  morteza‏ - 97/11/28

  با عرض سلام و خسته نباشید . من در مقطع کاردانی ناپیوسته با معدل بالای17 ونفر اول در ورودی های خودم شدم سپس در کارشناسی ناپیوسته در بهمن 97 با معدل بالای 17 در دانشگاه های دولتی فارغ تحصیل شده ام ایا برا کارشناسی ارشد بدون کنور میتوانم اقدام کنم؟؟

 • تصویر فرد

  زهره ‏ - 97/11/18

  سلام..من کارشناسی مهندسی پزشکی بیومواد دارم..میتونم ارشد آموزش ریاضی یا آموزش فیزیک شرکت کنم..ممنونم اگه زودتر جواب بدین.خیلی سر درگمم

 • تصویر فرد

  مهدی سلیمانی‏ - 97/11/6

  سلام،من مهندسی فناوری صنایع شیمیایی خوندم،میخوام ارشدمکانیک شرکت کنم،لطفا راهنماییم کنید.

 • تصویر فرد

  طاها‏ - 97/10/27

  سلام ایا امکانش هست که به طور همزمان در ارشد دانشگاه سراسری و کارشناسی پیام نور تحصیل کرد؟ ترم اخر ارشدهستم

 • تصویر فرد

  Maaahtab‏ - 97/10/18

  سلام.من کارشناسی مهندسی پزشکی بیوالکتریک میخونم، آیا من میتونم در کنکور ارشد رادیولوژی یا بینایی سنجی بخونم؟؟
  یعنی میتونم در کنکور ارشد پیراپزشکی شرکت کنم؟؟؟

 • تصویر فرد

  مصطفی‏ - 97/9/28

  سلام
  روزتون بخیر
  من بدون علاقع لیسانس حسابداری خوندم
  حالا میخوام ارشدمو رباتیک بخونم
  از کجا باید شروع کنم؟
  اصلا امکانش هست؟

 • تصویر فرد

  مهوش‏ - 97/9/24

  سلام
  میبخشید سوالی داشتم.
  من بردم اطلاعات رو دادم کافی نت ثبت نامم کرد برا ارشد
  اما شماره همراهم رو اشتباه زد ویرایش نشد گفتن حضوری باید برم سازمان سنجش
  خواستم بدونم برم سازمان یا شماره مهم نیست ؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. شماره همراه فقط از این جهت مهمه که اطلاع رسانی ها براتون پیامک می شه. در تایم ویرایش که اسفند ماه هست می تونید ویرایش کنید. الان نیازی نیست کاری بکنید.

 • تصویر فرد

  ناهید‏ - 97/9/13

  سلام من کارشناسی مهندس پزشکی بیوالکتریک خوندم میتونم واسه ارشدم پرتز دندان بخونم؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. متاسفانه این رشته رو در مقطع ارشد نداریم

 • تصویر فرد

  هادی‏ - 97/7/30

  سلام
  من کارشناسی معدن خوندم میتونم واسه ارشد هوافضا شرکت کنم

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. بله می تونید. با توجه به تغییر رشته تون تو پنل مشاوره و برنامه ریزی سایت ثبت نام کن تا مشاور هوافضا باهات تماس بگیره.

 • تصویر فرد

  امیرعلی‏ - 97/7/23

  سلام من کارشناس میکروبیولوژی هستم میتونم برای ارشد تغذیه بخونم ؟
  رتبه حدودا باید چند باشه

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. اگر هدفتون اینه که بالاخره یه جایی قبول بشید اعم از مازاد و یا هر جای دیگه تقریبا تا رتبه های 300 شانس دارید.

 • تصویر فرد

  زهره‏ - 97/7/20

  سلام خسته نباشید .میخواستم سوال کنم. من کارشناسی حسابداری دارم. میتونم برا ارشد رشته حقوق سردفتری یا حقوق ثبت اسناد بخونم.ممنون از شما

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. بله می تونید ولی امکان شرکت تو آزمون وکالت و یا سردفتری رو نخواهید داشت.

 • تصویر فرد

  رفیعی‏ - 97/7/12

  سلام خسته نباشید
  من دانشجو کارشناسی رشته مهندسی صنایع هستم. میتونم برای کارشناسی ارشد رشته نجوم و اختر فیزیک بخونم؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/9/25

  سلام. بله می تونید

 • تصویر فرد

  Rzh‏ - 97/6/28

  سلام من ارشد معماری سوره و ازاد تهران جنوب قبول شدم ولی نمیدونم کدومشو برم لطفا راهنمایی کنین

 • تصویر فرد

  مهدی‏ - 97/6/23

  با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم خدمتتون بنده چند سال پیش مدرک کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های حقوق (جزا) از دانشگاه آزاد گرفتم ولی الان قصد دارم ارشد روزانه بخونم آیا امکان دارد مجدداً ارشد در گرایش دیگر (خصوصی) دردانشگاه روزانه بخونم؟؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  الهه‏ - 97/6/21

  آیا امسال هم سراسری هم آزاد تکمیل ظرفیت را برداشته اند؟

 • تصویر فرد

  علیرضا‏ - 97/6/21

  سلام من رشته شیمی کاربردی هستم آیا می توانم ارشد بیوشیمی بالینی ثبت نام کنم یا باید سابقه کاری در بالینی داشته باشم؟

 • تصویر فرد

  میرشریفی‏ - 97/6/15

  سلام من ارشد شبانه دانشگاه ارومیه رشته فناوری مواد غذایی قبول شدم میخواستم بدونم برم یا نه؟لطفا راهنماییم کنید ممنون

 • تصویر فرد

  ژیلا شجاعی‏ - 97/6/6

  سلام
  من لیسانس مدیریت برنامه ریزی فرهنگی از دانشگاه علمی کاربردی هستم با معدل 19/41 سه ترمه تموم کردم آیا برای ارشد رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی می تئونم شرط معدل شرکت کنم و به چه صورت است تشکر

 • تصویر فرد

  کهن‏ - 97/5/30

  سلام
  من کارشناسی معماری خوندم ، امکانش هست که برای ارشد بتونم زبان بخونم؟

 • تصویر فرد

  م.ر‏ - 97/5/24

  سلام امکان تحصیل در رشته های مجازی و الکترونیکی(غیرحضوری) همزمان با دوره خدمت سربازی وجود دارد.؟ یعنی از معافیت تحصیلی استفاده نکنیم و همزمان با دوره خدمت تحصیل کنیم.

 • تصویر فرد

  سینا‏ - 97/5/23

  من یک سوال دارم بنده در کنکور ارشد پزشکی رتبه 248 را آوردم رتبه در سهمیه من شده 13 ميخواستم بدون قبول میشم؟؟
  سال 96 کلا 23 نفر قبولی داشته روزنامه و 13 نفر هم شبانه..
  در ضمن این کسب 70 درصد نمره قبولی نفر آخر چی هستش؟؟

 • تصویر فرد

  زهرا پ‏ - 97/5/22

  سلام من کارشناسی زیست شناسی خوندم برا ارشد امسال میکروپزشکی وازرت بهداشت شرکت کردم قبول نشدم بنظرتون چیکار کنم چه رشته ای بخونم ؟

 • تصویر فرد

  Shabi‏ - 97/5/19

  سلام من ارشد روزانه ۹۶ قبول شدم ولی نرفتم محرومیت از کنکورم برای سال ۹۷ بود یعنی امسال که نتونستم کنکور بدم الان میخواستم بدونم برای ارشد سال ۹۸ میتونم اماده بشم ؟؟آخه یه جا شنیدم محرومیت ۲ ساله است!!!!؟؟

 • تصویر فرد

  Hosein. N.h‏ - 97/5/15

  سلام ایا کارشناسی زیست جانوری به ارشد رشته هماتولوژی راه داره؟

 • تصویر فرد

  amin‏ - 97/5/9

  با سلام خدمت مشاور محترم...من در رشته پژوهش هنردر سهمیه 5 درصدی رتبه ی 34 را اوردم و اخرین رتبه مجاز در سهمیه هم 117بود...رتبه ی بدون سهمیه بنده 714 است و ترازم 4530 می باشد..من در انتخاب رشته تمام شهرستان های ممکن رو زدم خواستم بدونم ایا شانسی برای دوره روزانه دارم.با تشکر

 • تصویر فرد

  علی اکبر‏ - 97/4/31

  سلام خسته نباشین . من خرداد ۹۸ لیسانس مکانیک میگیرم آیا در اردیبهشت ۹۸ میتونم هم کنکور ارشد ۹۸بدم هم کنکور تجربی۹۸؟ خواهش میکنم جواب بدین. مرسی

 • تصویر فرد

  زینب‏ - 97/4/9

  بهترین منابع برای درس ایمونولوژی لطفا

 • تصویر فرد

  کاربر مجازی‏ - 97/4/9

  سلام خسته نباشید.ببخشید مشاوره رایگان هم دارید؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/4/10

  سلام دوست عزیز اگر در سایت عضو باشید و مشاور تخصصی در تایم ها حضورشون با داوطلبین جدید تماس میگیرند و راهنمایی لازم بهشون میدن

 • تصویر فرد

  یاشار‏ - 97/4/3

  سلام با رتبه ۱۰۰ و آخرین رتبه مجاز ۴۲۷ ارشد حشره شناسی کشاورزی تبریز روزانه یا شبانه قبول میشم؟

 • تصویر فرد

  یاشار‏ - 97/3/30

  سلام با رتبه ۱۰۰و آخرین رتبه مجاز ۴۲۷ روزانه یا شبانه تبریز قبول میشم

 • تصویر فرد

  نیلوفر71‏ - 97/3/24

  سلام ،بنده این سوال داشتم من دردوره کارشناسی پیام نوررشته مدیریت صنعتی بودم ک انصراف دادم ودوباره درهمون دانشگاه درگرایش مدیریت دولتی تحصیل کردم والان دانشجوترم دوارشدشبانه هستم وترم اول مشروط شدم واین ترمم مشخص نیس هنوز،ایا من میتونم اول ترم سه انصراف بدم ودرکنکورارشدسال دیگه ارشدروزانه درس بخونم باتوجه ب اینکه شهریه ثابت ترم 3واریزکردم ایاباید کل شهریه باقی مانده براترم 3واریزکنم تابشه انصراف بدم ؟

 • تصویر فرد

  Royya‏ - 97/3/23

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم بارتبه۱۸۷۳فیزیک شانس قبولی دردانشگاه رازی رو دارم البته گرایش اتم ملوکولی ممنونم

 • تصویر فرد

  Maria‏ - 97/3/23

  سلام.خسته نباشید
  من رتبه ۱۲ اکوهیدرولوژی شدم که فقط دانشگاه تهران داره.اگر ۷ نفر روزانه و ۲ نفر شبانه بگیره من احتمال قبولی دارم؟

 • تصویر فرد

  Royya‏ - 97/3/23

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم بارتبه۱۸۷۳رشته فیزیک شانس قبولی دردانشگاه رازی باگرایش اتم وملوکولی رودارم ممنون

 • تصویر فرد

  مصطفی‏ - 97/3/22

  ضمن عرض سلام و درود خسته نباشید خدمت مشاوره بزرگوار محترم
  ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون
  من الان ترم اول کارشناسی حقوق هستم ، ولی در کنار درس های کارشناسی که میخونم ، از الان برنامه ریزی کردم که منابع ارشد رو هم بخونم در گرایش حقوق جزا
  سوالی که داشتم این که من میخوام در کنکور ارشد حقوق ، رتبه اول کشوری بیارم ، به همین خواستم ببینم اخذ رتبه اول کشوری چگونه محاسبه میشود ، و ایا این که من فقط دروس گرایش خودم را باید بخوانم که ( جزا و جرم شناسی است ) یا در کنارش دیگر گرایش های حقوق را هم باید بخوانم تا بتوانم رتبه اول کشوری را اخذ کنم ؟ سپاس از شما مشاور عزیز

 • تصویر فرد

  الهام‏ - 97/3/22

  سلام من ارشدزبانشناسی دوره روزانه دارم،امسال گرایش آموزش زبان شرکت کردم ورتبه ام خوب شده میتونم دوباره دوره روزانه روانتخاب کنم؟

 • تصویر فرد

  هاله ‏ - 97/3/20

  سلام و خسته نباشید من خیلی سر در گمم میشه بهم کمک کنید من تبریز زندگی میکنم میخواستم بدونم دانشگاه مدنی بهتره یا زنجان و اورمیه و اردبیل شانس قبولی من از خود دانشگاه تبریز خیلی کمه رتبه الی من 1615 هست حالا نمیدونم برم میدارن حالا شهر های دیگه از الی یا نه ولی
  چون تمرکزم بیشتر رو شیمی الی هست ولی خوب میگن دانشگاه مهمه به این خاطر ازتون راهنمایی میخواستم ممنون سپاس

 • تصویر فرد

  مانیا‏ - 97/3/18

  تو رو خدا حتما راهنماییم کنید وقت زیادی برای انتخاب رشتم نمونده

 • تصویر فرد

  مانیا‏ - 97/3/18

  سلام و خسته نباشید من رتبم تو ارشد علوم تربیتی ۲۲ شده مشاور بهم گفت هر جا بخوام حتی روزانه ی تهران قبول میشم مشکل من شغلم چون معلم یک مدرسه ی غیرانتفاعی تو بابلم و نمیخوام شغلم رو از دست بدم مدیرمونم به هیچ عنوان مرخصی نمیده دوستان گفتن پیام نور تهران رو انتخاب کنم چون نزدیک ترین پیام نور به شهر ماست و گفتن می تونی امتحانم تو بابل بدی میشه راهنماییم کنید که حرف دوستان درست یا نه ؟در مورد زمان امتحان چی ساعتش رو هم می تونم خودم انتخاب کنم و بذارم بعدازظهر؟ واصولا به نظر شما دانشگاه های روزانه یا شبانه یا غیرانتفاعی هم بزنم و صحبت کنم قبول می کنن تو کلاسا حضور نداشته باشم چون واقعا دلم میسوزه روزانه رو از دست بدم لطفا راهنماییم کنید اصلا نمی دونم چی کار کنم خیلی به راهنماییتون احتیاج دارم

 • تصویر فرد

  حسن قاسمیان‏ - 97/3/17

  من رتبه 373 با سهمیه و412بدون سهمیه در هوافضا آوردم می خواستم بدونم قبولی در دانشگاههای تهران چند در صد است

 • تصویر فرد

  الهیاری‏ - 97/3/16

  سلام
  به نظر شما ملاک اصلی رشته است یا دانشگاه؟
  بنده ارشد شرکت کردم و مایلم در رشته بازرگانی بین الملل ادامه بدم اما این رشته رو چندتا از غیرانتفاعی های مشهد دارن که از لحاظ علمی تاپ نیستن.
  از طرفی دانشگاه امام رضا مشهد مدیریت استراتژیک رو پذیرش میکنه.
  میخواستم نظر شما رو بدونم.
  مرسی

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 97/3/15

  سلام،من با سهمیه ایثارگری رتبه 200حسابداری اوردم،هم روزانه هم شبانه مجاز شدم،امیدی هست یکی ازاین دوتا قبول شم؟

 • تصویر فرد

  آسیه‏ - 97/3/15

  سلام رتبه من 583 شده در ارشد. رشته ارتباطات. شبانه قبول شدم. راهنمایی می خواستم

 • تصویر فرد

  مرضیه دهقانی‏ - 97/3/14

  سلام‌من امروز میخوام برای مشاوره تماس بگیرم تو‌این چند روز که تعطیل هست شما پاسخ میدین؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/3/30

  سلام بله ما در تعطیلات هم در بازه انتخاب رشته در دفتر حضور داریم

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 97/3/14

  سلام ببخشید رتبه من در کنکور ارشد زبان انگلیسی تو غیرروزانه و...شده ۱۰۰امیدی هست شبانه یه شهر خوب مثل تهران یا قزوین دربیام؟

 • تصویر فرد

  آهو‏ - 97/3/13

  سلام ،من ارشد امتحان دادم رتبه م در ضریب یک 18653 هست از سیستان و بلوچستان رشته علوم تربیتی ،میخاستم بدونم هیچ دانشگاه شبا نه ای قبدل میشم رشته مدیریت آموزشی یا تکنولوژی آموزشی یا بهبود منابع انسانی ؟

 • تصویر فرد

  ندا‏ - 97/3/12

  سلام وقت شما بخیر
  من داوطلب آزمون کارشناسی ارشد حسابداری هستم. میخواستم بدونم تا چه رتبه و چه درصدهایی میشه روزانه دانشگاه تهران قبول شد. ممنون

 • تصویر فرد

  Sahar Asasi‏ - 97/3/11

  سلام
  ممنون میشم‌به سوال من‌جواب دین چون واقعا به کمکتون‌نیاز دارم
  من رتبه ۱۸۸ حشره شناسی کشاورزیو آوردم ولی تو دوره ی روزانه ۱۴۰ نفر پذیرش میکنه به نظرتون امکان‌پذیرش من تو دوره سراسری هس؟؟و اینکه‌معدل موثر که تو کارنامه زدن‌معنیش چیه؟چون‌من‌معدل کارشناسیم‌۱۶.۹۲ هس ولی معدل موثر زدن ۱۸.۳۲..
  خیلی ممنون‌میشم‌بهم‌جواب بدین

 • تصویر فرد

  زهرا خانم‏ - 97/3/10

  سلام خسته نباشید
  کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم
  الان متوجه شدم تاریخ فارغ التحصیلیمو اشتباه وارد کردم،شنبه که انتخاب رشته اس میتونم تاریخشو تصحیح کنم؟یا فقط معدل امکان ویرایش داره؟
  باید چیکار کنم؟و آیا اگه نتونم تاریخو تصحیح کنم با توجه به اینکه من دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره ممکنه اگه قبول بشم ثبتناممو کنسل کنن بخاطر مغایرت تاریخ فارغ التحصیلیم؟
  و یه سوال دیگه
  کنکور ارشد مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست دادم
  من رتبه ام با سهمیه داوطلبی شده ۱۱۳
  و بدون سهمیه ی داوطلبی شدم ۱۲۰
  و آخرین رتبه ی مجاز شده در دوره ی روزانه ۵۰۸ بوده
  معدلم هم شده پانزده و پنجاه و شش
  به نظر شما امکان قبولی در دانشگاه صنعتی اصفهان روزانه رو دارم؟

 • تصویر فرد

  ث‏ - 97/3/10

  سلام رتبه ۱۲۰جغرافیای روستایی و ۲۹۴ شهری ام چه شهرایی امکان قبولیم زیاده
  روزانه ب نظرتون میشه ؟؟تو مشهد چی امکان قبولی هست
  از زابل هستم

 • تصویر فرد

  مژگان‏ - 97/3/9

  دوره شبانه مربوط به دانشگاه سراسری هست؟
  من در دوره های شبانه و آزاد مجاز شدم

 • تصویر فرد

  رعنا‏ - 97/3/9

  سلام
  ميخواستم بپرسم با رتبه ٢٨٨ مجموعه شيمي ، شيمي دارويي خواجه نصير قبول ميشم ؟
  روزانه يا شبانه فرقي نميكنه

 • تصویر فرد

  میلاد‏ - 97/3/7

  سلام
  خدا قوت
  مهندسی مکانیک_کارشناسی ارشد گرایش ساخت و تولید
  به نظر شما بعد از دانشگاه تهران و امیر کبیر
  اولویت سوم خود را علم و صنعت قرار دهم؟
  یا دانشگاه تربیت مدرس؟
  سپاسگزارم

 • تصویر فرد

  پشتیبان 1 3گام‏ - 97/3/8

  سلام . همزمان با اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد تاریخ 9 خرداد میتوانید از نرم افزار انتخاب رشته 3گام به ادرس final.3gaam.com استفاده نمایید.

 • تصویر فرد

  سید رسول حسینی‏ - 97/3/7

  سلام...من دانشجو رشته حسابدرای هستم..میخوام بدونم برای قبولی در ارشد دانشگاه خوارزمی باید رتبه و دررصدهایم چطور بالشد..لطفن جواب ایمیل کنید

 • تصویر فرد

  پشتیبان 1 3گام‏ - 97/3/7

  سلام. با اعلام نتایج و انتشار کارنامه های کارشناسی ارشد در سایت سنجش می توانید از سامانه و نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 3گام به آدرس final.3gaam.com استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  مهسا منافی‏ - 97/2/23

  سلام
  من قصد شرکت در کنکور ارشناسی ارشد را دارم نیاز به مشاوره دارم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/2/24

  سلام دوست عزیز
  لطفا در سایت ثبت نام نمایید و درخواست مشاوره خود را در آنجا ثبت نمایید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc