مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 

مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین
مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

نرم افزار انتخاب رشته ارشد

 

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام و مشاوره انتخاب رشته ارشد روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

 

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد، با توجه به نیاز داوطلبان آزمون ارشد، انواع مختلفی دارد. ما در  موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام سعی کرده ایم  که با توجه به شرایط داوطلبان عزیز امکان انجام مشاوره به صورت: مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین را فراهم کنیم. در ادامه برای هر کدام از انواع مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد، راه ارتباطی را با کارشناسان و مشاوران تخصصی موسسه 3گام را به شما معرفی می کنیم. 

شما می توانید در انتهای این مطلب، به محتوای تخصصی رشته ارشد مد نظر خود دسترسی داشته باشید یا در قسمت نظرات سوالات خود را در رابطه با مشاوره کنکور ارشد بپرسید.
 

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد به صورت حضوری می توانید به آدرس موسسه 3گام واقع در، تهران - خیابان اسکندری شمالی - فرصت شیرازی - پلاک 140 طبقه اول مراجعه کنید. 

 

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد به صورت آنلاین می توانید از طریق آی دی های زیر در تلگرام و اینستاگرام با ما در تماس باشید.

 

لینک مستقیم صفحه اینستاگرام موسسه 3گام برای مشاوره کنکور ارشد آنلاین (کلیک کنید): 
 

 

لینک مستقیم تلگرام پشتیبانی موسسه 3گام برای مشاوره کنکور ارشد آنلاین (کلیک کنید): 

 

 

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد به صورت تلفنی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاوره با این شماره ها کاملا رایگان! می باشد.

شماره های تماس برای مشاوره کنکور ارشد تلفنی
02162839000
02166594524
02166593942
02166595077
02166595143

 

همچنین تمام داوطلبان عزیز با ثبت نام در سایت 3گام می توانند یک جلسه مشاوره، با مشاور تخصصی رشته خود رزرو کنند. از طریق لینک زیر می توانید در سایت

3گام ثبت نام کنید. 

نرم افزار انتخاب رشته ارشد

 

همچنین برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400 نیز می توانید از طریق لینک زیر نحوه صحیح انتخاب رشته را مطالعه کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
برای عضویت و دریافت مشاوره کنکور ارشد در اینستاگرام 3گام می توانید از لینک های زیر اقدام کنید

 

صفحه اینستاگرام 3گام

 

 

بهترین مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مهم ترین ویژگی های یک جلسه موفق مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد در هر سه حالت تلفنی، حضوری و آنلاین در عوامل زیر خلاصه می شود:

1- شناخت کامل هدف داوطلب از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

2- شناخت و تسلط کامل مشاور تخصصی آزمون ارشد درباره رشته مورد نظر و سایر رشته های مرتبط کارشناسی ارشد

3- تشریح کامل شرایط آزمون کارشناسی ارشد

4- اطلاعات دقیق درباره کارنامه ها، رتبه ها و درصدهای مورد نیاز برا یاقبولی در انواع دانشگاههای کارشناسی ارشد

5- تسلط بر روی شرایط خاص شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

6- فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد

7- قدرت مشاور در ارائه منابع دقیق آزمون کارشناسی ارشد

8- توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد مختلف

9- تسلط مشاور در شناخت اساتید برجسته کنکور کارشناسی ارشد و کلاسهای مناسب با توجه به شرایط داوطلب کارشناسی ارشد

10- توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

11- توانایی دادن انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد

12- تجربه بالا درهدایت داوطلبان و تخصص همراه با تجربه در مشاوره تحصیلی

 

نرم افزار انتخاب رشته ارشد

 

تمامی ویژگیهای بالا در کنار هم جمع می آیند تا یک مشاوره تحصیلی کنکور ارشد، اهمیت و ارزش بالایی را داشته باشد. موسسه 3گام به عنوان مستقل ترین و عملا برترین نهاد مشاوره و برنامه ریزی آزمون های کارشناسی ارشد در سراسر کشور، مشاورانی با ویژگی های بالا را گرد آورده است تا بتواند با کیفیت ترین خدمات را به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ارائه دهد. همچنین وجود یک سیستم هوشمند برنامه ریزی که یکی از افتخارت 3گام در زمینه برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و مشاوره آزمون های کارشناسی ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت باعث می شود تا عملاً در زمینه برنامه ریزی های تضمین شده و موثر، دقیق و صحیح، موسسه 3گام برترین و شماره یک قلمداد شود. برای ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می توانید با کلیک بر روی لینک زیر، اقدام نمایید.

 

نرم افزار انتخاب رشته ارشد


مشاوره کنکور ارشد (تلفنی، حضوری و آنلاین) - رشته های 3گام

رشته هایی که در موسسه 3گام می توانید به صورت کاملا تخصصی مشاوره کنکور ارشد در آن ها دریافت کنید به شرح زیر است. می توانید با پیدا کردن نام رشته خود، به صفحه  اطلاعات تخصصی همان رشته بروید و همچنین رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد آن رشته را هم مشاهده کنید. 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی عمران، به عهده آقایان نورهاشمی و قوامی جمال (مشاوران تخصصی ارشد عمران) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی عمران دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد عمران 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی برق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی برق، به عهده آقایان گیوه کی و بمانی (مشاوران تخصصی ارشد برق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی برق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد برق 

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مکانیک (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مکانیک، به عهده آقایان سلیمانی، مهدوی و توکلی (مشاوران تخصصی ارشد مکانیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی مکانیک دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مکانیک

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی شیمی، به عهده هوشیاری و شوشتری (مشاوران تخصصی ارشد مهندسی شیمی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی شیمی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی شیمی

مشاوره کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، به عهده بیچرانلو، آهنگرانی و خرم نژاد (مشاوران تخصصی ارشد کامپیوتر و IT) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات IT

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی صنایع (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی صنایع، به عهده آقای سعید نسیم سبحان (مشاور تخصصی ارشد صنایع) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی صنایع دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی صنایع

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی، به عهده حمیدرضا عابدین و محمد حسین لطیفی (مشاوران تخصصی ارشد مواد و متالوژی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی مواد و متالوژی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی مواد و متالوژی

 

مشاوره کنکور ارشد مهندسی هوافضا (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مهندسی هوافضا، به عهده مهدی مهرآبادی (مشاوران تخصصی ارشد هوافضا) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی هوافضا دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مهندسی هوافضا

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حسابداری (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حسابداری، به عهده علیرضا اسلامی و علیرضا اسمعیل زاده (مشاوران تخصصی ارشد حسابداری) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه حسابداری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه حسابداری

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت، به عهده صفری، کریمی، رفتاری و پدرامی (مشاوران تخصصی ارشد مدیریت) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مدیریت

 

نرم افزار انتخاب رشته ارشد

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق، به عهده علیرضا فتحی و یونس حسین پور (مشاور تخصصی ارشد حقوق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه حقوق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه حقوق

 

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی، به عهده خانم فرخنده فکور (مشاور تخصصی ارشد روانشناسی بالینی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی بالینی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی بالینی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی، به عهده خانم تمدن (مشاوران تخصصی ارشد روانشناسی عمومی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی عمومی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی عمومی

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته روانشناسی تربیتی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره، به عهده خانم ها کاظمی و صمدی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مشاوره) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مشاوره دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مشاوره

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی، به عهده صادق پور، پات داد، زکی زاده و رحیمی (مشاوران تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه زبان انگلیسی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار، به عهده خانم مریم عبادی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم سیاسی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم سیاسی، به عهده خانم معصومه گودرزی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه علوم سیاسی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه علوم سیاسی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه علوم سیاسی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی، به عهده خانم ریحانه حسن زاده (مشاور تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته تربیت بدنی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته تربیت بدنی، به عهده حسنا خدیوی و آرمین جبینی(مشاور تخصصی ارشد رشته تربیت بدنی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته تربیت بدنی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد رشته تربیت بدنی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه شیمی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه شیمی، به عهده خانم نسیم چاپاری (مشاور تخصصی ارشد مجموعه شیمی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه شیمی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه شیمی

 

مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک، به عهده آقای محمد جواد نوحی (مشاور تخصصی ارشد فیزیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید.همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه فیزیک دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 

محتوای تخصصی کنکور ارشد مجموعه فیزیک

 

مشاوره کنکور ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی، به عهده آقای امید دهقانی(مشاور تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته زیست شناسی سلولی مولکولی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد زیست شناسی سلولی مولکولی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته علوم تربیتی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته علوم تربیتی، به عهده خانم عاطفه عزیزی (مشاوران تخصصی ارشد رشته علوم تربیتی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته علوم تربیتی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد علوم تربیتی

 

مشاوره کنکور ارشد رشته مجموعه معماری (حضوری، تلفنی، آنلاین)

 با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته معماری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد معماری

مشاوره کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای(حضوری،تلفنی وآنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته برنامه ریزی شهری، به عهده خانم فرزانه جاویدی (مشاور تخصصی ارشد رشته برنامه ریزی شهری) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته برنامه ریزی شهری دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد برنامه ریزی شهری

 

مشاوره کنکور ارشد رشته مهندسی علوم باغبانی (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته علوم باغبانی، به عهده خانم زینب دهقانی (مشاور تخصصی ارشد رشته علوم باغبانی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته علوم باغبانی دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد علوم باغبانی

مشاوره کنکور ارشد رشته فقه و حقوق (حضوری، تلفنی، آنلاین)

مشاوره کنکور ارشد رشته فقه و حقوق، به عهده محمد حسن زاده (مشاور تخصصی ارشد رشته فقه و حقوق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته فقه و حقوق دسترسی داشته باشید. اگر پاسخ سوالات شما در قسمت محتوای تخصصی قرار نداشت می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بپرسید تا مشاوران تخصصی پاسخ سوالات شما را بدهند. 
محتوای تخصصی کنکور ارشد فقه و حقوق

 

 

سوالات متداول:

🔥آیا مشاوره کنکور ارشد 3گام رایگان است؟

شما می توانید از طریق قسمت نظرات همین مطلب سوالات خود را بپرسید و منتظر پاسخ کارشناس و مشاور مربوطه باشید. در اسرع وقت به نظرات و سوالات شما پاسخ داده می شود. همچنین می توانید در تلگرام و اینستاگرام 3گام سوالات خود را بپرسید که در همین مطلب به آدرس این صفحات اشاره شده.است.

🔥آیا برای رشته من، مشاوره کنکور ارشد دارید؟

موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام به عنوان تخصصی ترین مرکز مشاوره کنکور ارشد مستقل اکثر رشته های کنکور ارشد را پشتیبانی می کند. برای اطلاع از لیست کامل رشته ها می توانید صفحه مشاوره کنکور ارشد 3گام را مشاهده کنید. در صورتی که رشته شما در لیست نیست می توانید از طریق قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ سوال شما را بدهند. 

🔥در چه موضوعاتی می توانم از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنم؟

داوطلبان عزیز می توانند در کلیه موضوعات مرتبط با کنکور ارشد شامل: انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد، انتخاب گرایش در رشته مورد نظر، وضعیت نظام وظیفه، نمونه کارنامه در کنکور ارشد رشته مورد نظر، رتبه ها و محل قبولی، منابع مطالعاتی برای کنکور ارشد و دیگر موضوعات از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  فاطمه گلی‏ - 01/4/3

  سلام وقت شما بخیر، من کارشناسی علوم کامپیوتر دارم، میتونم ارشد رو طراحی لباس و پارچه بخونم؟ اگه میشه دقیق توضیح بدین

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/4

  سلام خدمت شما بله مشکلی نداره می تونید بخونید

 • تصویر فرد

  غزل‏ - 01/4/3

  میخواستم بدونم دانشگاه دولتی مجازی بهتره یا غیراتتفاعی؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/4

  سلام خدمت شما بستگی به هدف شما داره به طور مثال چون دانشگاه مجازی آموزش محور هست شما نمی تونید برای مقطع دکتری اقدام کنید

 • تصویر فرد

  محسن‏ - 01/4/1

  سلام، خسته نباشید، ببخشید رتبه ارشدم توی رشته فیزیک شد 1000،آیا دانشگاه شیراز روزانه قبول میشم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/4/4

  سلام خدمت شما برای اطلاع دقیق از شانس قبولی حتما از نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام استفاده کنید
  https://3gaam.ir/sH4

 • تصویر فرد

  سمیرا‏ - 01/4/1

  سلام من ارشد گروه زیست شرکت کرده بودم ولی الان پشیمون شدم .میتونم تو انتخاب رشته رشته های دیگه رو بزنم ؟و یا اینکه بعد از یک ترم تحصیل در دانشگاه میتونم به شرط معدل بالا تغییر رشته بدم ؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/4/2

  سلام خدمت شما امکان انتخاب رشته ارشد فقط تو رشته ای هست که آزمونش رو دادین و تغییر رشته در مقطع ارشد هم خلاف قوانین هست

 • تصویر فرد

  مریم همتی‏ - 01/4/1

  سلام
  با رتبه ی 183 مترجمی عربی تهران قبول میشم

 • تصویر فرد

  پویا‏ - 01/3/30

  سلام وقت بخیر

  بنده شهریور 1400 فارغ التحصیل شدم و از یکسال فرجه خودم استفاده کردم و ارشد 1401 شرکت کردم - میخواستم بپرسم من هم لازمه که اون فرم تعداد واحدهای گذرانده شده که آخر دفترچه بود رو پر کنم یا خیر؟ و اگر لازمه تا کی وقت دارم پر کنم؟ - در ضمن من نامه آخرین وضعیت تحصیلی رو از دانشگاه گرفتم. و اینکه برای ثبت نام دانشگاه مقصد کدوم فرم رو میخواد؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/31

  سلام خدمت شما بله فرم باید پر بشه ولی الان نیازی نیست و هرموقع دانشگاه قبول بشین فرم هایی که لازمه رو ازتون می خوان وراهنماییتون هم می کنن 

 • تصویر فرد

  Yalda‏ - 01/3/30

  سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری دانشگاه پیام نور دارم ولی میخواستم برای ارشد یه رشته خوب توی دانشگاه دولتی بخونم ولی نمیدونم باید چه کتابایی رو مطالعه کنم و چه آزمون آزمایشی ای رو شرکت کنم ،میشه لطفا راهنمایی کنید از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/31

  سلام خدمت شما در درجه اول باید رشته ای که می خواین امتحان بدین مشخص بشه بعدش کارتون خیلی راحت تره و اینکه تو مقطع ارشد خیلی نیازی بهشرکت در آزمون آزمایشی نیست
  از لینک زیر می تونید اقدام کنید برای دریافت مشاوره تغییر رشته
  مشاوره تغییر رشته در ارشد

 • تصویر فرد

  mehdi‏ - 01/3/29

  با درود
  برای ارشد زبان کدام دانشگاه در تهران اولیت دارد؟
  متشکر

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/30

  سلام خدمت شما پیشنهاد می کنم از طریق لینک زیر از مشاوره انتخاب رشته استفاده کنید که بتونید نظر مشاور متخصص رو بدونید
  https://3gaam.ir/UMj

 • تصویر فرد

  مرضیه‏ - 01/3/27

  سلام.من ترم ۶ زیست جانوری دانشگاه شیرازم.اگر بخوام دوباره کنکور بدم و فرهنگیان بیارم باید حتما قبلش از دانشگاه خودم انصراف بدم؟با توجه به این نکته که هم دانشگاه خودم ،هم فرهنگیان دولتی هستند.
  امکانش نیست کنکور بدم و اگر قبولی مد نظرمو بدست اوردم ،بعد انصراف بدم؟
  در صورتی که مجبور به انصراف باشم آیا مجددا امکان بازگشت و ادامه رشته خودم وجود داره؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/28

  سلام خدمت شما برای ثبت نام باید انصراف قطعیتون ثبت بشه و اینکه محدودیت سنی دانشگاه فرهنگیان رو هم در نظر بگیرین و اینکه در صورت انصراف نمیتونید برگردین و رشته و دانشگاهی که ازش انصراف دادین رو ادامه بدین. 

 • تصویر فرد

  سمانه عطائی‏ - 01/3/4

  با سلام ، من کارشناسی روانشناسی دارم ، قصد دارم کنکور ارشد رو در رشته ی تربیت بدنی شرکت کنم ، آیا می تونم ؟؟؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/3/7

  سلام خدمت شما بله با داشتن مدرک کارشناسی معتبر می تونید برای کنکور ارشد هر رشته ای تو وزارت علوم اقدام کنید

 • تصویر فرد

  آرتا‏ - 01/2/28

  وقت بخیر
  با برگه سفید در کنکور ارشد حسابداری مجاز به انتخاب رشته هستیم؟
  شانسی برای قبولی در پیام نور یا غیرانتفایی هست؟

  چون یه چیزایی راجب حدنصاب و... شنیدم اطلاعی ندارم راجبش

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/31

  سلام خدمت شما در صورتی که پاسخنامه رو سفید تحویل بدین مجاز به انتخاب رشته نمیشین

 • تصویر فرد

  خدادوست‏ - 01/2/26

  با عرض سلام تحصیلات بنده کارشناسی کشاورزی و ۳۴سال سن دارم.قصد داشتم در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم تربیتی گرایش آموزش دبستان ادامه تحصیل دهم.بامیدش شرکت در آزمون واستخدام در آموزش و پرورش.حالا متوجه شدم که در سال ۱۴۰۰ مصوبه ی منع پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی از رشته های غیر مرتبط مطرح شده که تصویب نشده اما قرار هست در سال های آتی به آن پرداخته شود خلاصه کمی دچار تردید شدم.لطفا من را راهنمایی کنید که آیا ادامه تحصیل بدهم‌؟؟واینکه در استخدام مطابقت رشته ی کارشناسی و کارشناسی ارشد تاثیر گذار هست یا خیر ممنون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/27

  سلام خدمت شما همونطور که فرمودین این مصوبه لغو شده و خبری مبنی بر اینکه بعدا قراره انجام بشه نداشتیم ولی مهم ترین نکته ای که شما باید در نظر بگیرین شرایط سنی ازمون استخدامی هست که محدودیت هایی داره

 • تصویر فرد

  ستاره‏ - 01/1/30

  سلام وعرض ادب
  من دانشجوی کارشناسی روان شناسی هستم
  میخام ارشد مشاور مدرسه بخونم
  میخاستم ببینم کدوم دانشگاه های اصفهان رشته ارشد مشاوره مدرسه داره وبا چه رتبه ای پذیرش می‌کنند؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/2/4

  سلام خدمت شما از دفترچه انتخاب رشته می تونید ببینید کدوم دانشگاه ها این رشته رو پذیرش دارن
  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد
  رتبه های قبولی ارشد رشته مشاوره هم از طریق لینک زیر می تونید دسترسی داشته باشید
  رتبه های قبولی در ارشد رشته مشاوره 

 • تصویر فرد

  علیرضا‏ - 01/1/19

  سلام وقتتون بخیر. میخواستم بدونم با کارشناسی پرستاری میشه آزمون‌ ورود به کارشناسی ارشد علوم تغذیه داد؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 01/1/20

  سلام خدمت شما بله می تونید برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید 

  رشته های مجاز برای کنکور ارشد علوم تغذیه

 • تصویر فرد

  گنجوری‏ - 01/1/16

  و اینکه من میخوام آموزگارابتدایی بشم اما نمیدونم ارشد روانشناسی بخونم یا ارشد علوم تربیتی؟
  کدومش راحت تره ممنون میشم راهنمایی کنید
  در علوم تربیتی هم زبان انگلیسی مهمه؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/17

  پیشنهاد می کنم برای راهنمایی بهتر یک جلسه مشاوره رزرو کنید تا بشه شرایطتتون رو بهتر بررسی کنیم می تونید از لینک زیر ثبت نام کنید و رزرو رو انجام بدین 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  گنجوری‏ - 01/1/16

  سلام خسته نباشید درادامه سوالم میخواستم بدونم پس من نمیتونم ارشدفرهنگیان شرکت کنم چون حکم کارگزینی از آموزش وپرورش ندارم درسته؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/17

  سلام خدمت شما بله نمی تونید 

 • تصویر فرد

  عاطفه‏ - 01/1/16

  سلام من لیسانس حسابداری دارم میخوام کنکور ارشد روانشناسی یا ارشد علوم تربیتی بدم آیا امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان هست؟یا نه اصلا نمیتونم برم دانشگاه فرهنگیان

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/16

  در ادامه پاسختون باید بگم که برای دانشگاه فرهنگیان خوندن لازمه که حکم کارگزینی آموزش و پرورش داشته باشید و به عبارتی همه نمی تونن شرکت کنن برای ارشد فرهنگیان و فقط مخصوص فرهنگی ها هست

 • تصویر فرد

  گنجوری‏ - 01/1/16

  سلام من لیسانس حسابداری دارم از دانشگاه پیام نور .میخواستم بدونم میتونم کنکورارشد روانشناسی روبدم و در دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/16

  سلام خدمت شما بله می تونید برای کنکور ارشد روانشناسی اقدام کنید مشکلی نیست 

 • تصویر فرد

  زارع‏ - 01/1/14

  درود و وقت بخیر

  آیا امکان دادن کنکور ارشد و تغییر رشته از مدیریت بازرگانی به رشته مهندسی صنایع، یا سایر زیرشاخه های مهندسی وجود دارد؟
  آیا امکان ثبت نام بدون کنکور در پردیس خودگردان دانشگاه امیرکبیر یا دانشگاه تهران برای رشته های زیر شاخه مهندسی وجود دارد؟ به طور مثال برای سال ۱۴۰۱ در رشته مهندسی صنایع یا سایر رشته های مهندسی در پردیس خودگردان دانشگاه امیرکبیر یا تهران برای امسال ثبت نام نمایم؟

  سپاس

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/1/15

  سلام خدمت شما تغییر رشته برای مقطع ارشد امکان پذیر هست و مشکلی پیش نمیاد ولی برای دانشگاه پردیس باید کنکور بدین 

 • تصویر فرد

  Good Good‏ - 00/12/12

  سلام، روزتون بخیر
  میخواستم بپرسم رشته ی مهندسی صنایع، ارشد دانشگاه خیام مشهد با چه رتبه ای قبول میشم،خیلی ممنون میشم جواب بدید چون اصلا جایی نزده.

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/12/14

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید مشاهده کنید
  رتبه ها و محل قبولی ارشد مهندسی صنایع 

 • تصویر فرد

  مجتبی ارشادی‏ - 00/11/27

  ارشد مدیریت دولتی با مدیریت بازرگانی و اینا کنکورشون متفاوته؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/11/30

  سلام خدمت شما هر دو در مجموعه مدیریت هستن و دروس عمومیشون مشترکه ولی دروس تخصصی ای که باید از دفترچه پاسخ بدین متفاوته

 • تصویر فرد

  Shadima‏ - 00/11/16

  سلام وقت بخیر.میخواستم بدونم حذف کنکور ارشد رشته های غیر مرتبط چه زمانی اجرا میشه؟و اینکه ما وقت داریم کنکور ۱۴۰۲ رو هم بدیم در رشته ی غیر مرتبط؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/18

  سلام خدمت شما فعلا این طرح به حالت تعلیق دراومده

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/11/15

  سلام سوالات ارشد پیوسته با ناپیوسته فرق داره؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/18

  سلام خدمت شما بله ارشد ناپویسته یعنی بعد گرفتن مدرک کارشناسی مجددا ازمون بدین ولی رشته های کارشناسی ارشد پیوسته با همون کنکور سراسری هست

 • تصویر فرد

  زهرا اسکندری‏ - 00/11/11

  سلام . هیچ مشاوری رو برای ارشد هنر(نقاشی) معرفی نکردید! تو این زمینه مشاوره ندارید؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/12

  سلام خدمت شما برای این رشته مشاور عمومی داریم
  از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا پشتیبان بیشتر راهنماییتون کنن
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  نگار‏ - 00/11/11

  سلام ممکنه بفرمایید قبولی در کدوم گرایش ترشد رشته زبان اگلیسی راحت تر از بقیس؟کدوم متقاضی کم تری داره و علتش چیه

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/11/12

  سلام خدمت شما 
  بستگی به شرایط هر فرد داره و متفاوت هست ولی به طور کل ظرفیت گرایش ادبیات کمتره و معمولا برای داوطلبان سخت تر هم هست برای اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا پشتیبان بیشتر راهنماییتون کنن 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  مهتا‏ - 00/11/8

  سلام وقتتون بخیر ، من منابع اصلی رشته مدیریت کسب و کار رو میخواستم

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/11/9

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید منابع ارشد MBA رو مشاهده کنید
  منابع ارشد مدیریت کسب و کار 

 • تصویر فرد

  سحر‏ - 00/10/22

  سلام،ممنون از مطالب مفیدتون.درباره ارشد مامایی مطلبی نبود.تو این رشته هم مشاوره میدین؟و اینکه تاریخ آزمون کی هست؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/10/25

  سلام خدمت شما از طریق لینک زیر می تونید به اطلاعات تخصصی ارشد مامایی دسترسی داشته باشین
  ارشد مامایی 

 • تصویر فرد

  سید مهدی حسینی‏ - 00/10/10

  سلام بهترین منابع رشته1153 مدیریت اطلاعاتی چیه

 • تصویر فرد

  شهلاجعفری‏ - 00/10/4

  سلام سه ماه مانده به کنکور علوم قرآن وحدیث چطور برنامه ریزی کنم سپاس ازشما9

 • تصویر فرد

  ویس‏ - 00/9/29

  سلام ببخشید من کارشناسی علوم تربیتی (دانشگاه فرهنگیان) خوندم اگه ارشد روانشناسی بالینی بخونم می تونم کلینیک داشته باشم؟ یا باید دو مقطح یکسان باشند؟

 • تصویر فرد

  S‏ - 00/9/26

  سلام وقت بخیر
  من ورودی 99بودم نوبت روزانه مقطع ارشد
  که حکم اخراجی بنده ثبت شده در دانشگاه
  الآن با توجه به اخراجی بنده برای ثبت نام کنکور ارشد بند 37 رو چی بزنم؟ فقط بزنم ثبت نام نموده ام؟ همین؟

 • تصویر فرد

  k‏ - 00/9/25

  سلام من لیسانس صنایع هستم برای ارشد امسال شرکت کردم، برای من در شهرستان زندگی میکردیم اما برای زندگی به تهران رفتیم، برای شغلی که در تهران دارم باید ارشد برم ، پیام نورم شرکت کردم،یه سوالی داشتم؟ رتبه قبول روزانه درتهران زیر صد، من چنین رتبه نمیتونم کسب کنم، برای قبولی ارشد روزانه قم که نزدیک تهران چه رتبه نیاز یا پیام نور تهران م چه رتبه قابل قبول، میشه بگیدچه درسایی با چه درصد بهم کمک مکنه

 • تصویر فرد

  Sima‏ - 00/9/20

  سلام من الان در دانشگاه روزانه مشغول تحصیل هستم مقطع ارشد، میخواستم بدونم میشه بازم کنکور شرکت کنم در ۱۴۰۱ یا خیر ؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/10/18

  سلام خدمت شما مطالعه مطلب زیر می تونه کمکتون کنه
  شرایط تحصیل مجدد در مقطع ارشد

 • تصویر فرد

  دانشجو‏ - 00/8/30

  سلام وقت شما بخیر
  بهترین منبع زبان برای کنکور ارشد سم شناسی پزشکی چیه؟

 • تصویر فرد

  دانشجو‏ - 00/8/30

  سلام وقت شما بخیر، من میخام کنکور ارشد سم شناسی پزشکی بدم برای درس زبان بهترین منبع چیه؟ میشه لطفا راهنماییم کنید؟

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/8/10

  سلام من کارشناسیم مهندسی تولیدو ژنتیک‌گیاهیه(زیرشاخه کشاورزی)میتونم ارشد هماتولوژی بخونم؟کلا چ رشتع هایی از وزارت بهداشتومیتونم بخونم؟

 • تصویر فرد

  حسام‏ - 00/8/4

  سلام، ببخشید از کارنامه سبز ارشد چطور میشه استفاد کرد؟
  و اینکه دانشگاه اراک یا یزد یا باهنر یا رازی یا گیلان
  کدوم بهتر برا ارشد مهندسی شیمی؟

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 00/7/29

  باسلام بنده کارشناسی فیزیک سال۹۱دارم الان می‌خوام ارشدتربیتی بخونم وکنکوربدم حالایه سوال دارم اینکه اگرارشدتربیتی بخونم دکتری چه گرایشی بایدبخونم که بتونم مطب بزنم ؟
  توروخداپاسخ دهید ممنون میشم

 • تصویر فرد

  سمیرا باقری ‏ - 00/7/28

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من کارشناسی زیست بودم امسال شبانه دانشگاه فردوسی رشته خودم آوردم،برای ارشد علوم تربیتی بخونم بهتره یا همینی قبول شدم برم اولویتم بازار کاره فقط و علوم پایه بازار کار بسیار ضعیفی داره و چون شبانه هست و هزینه داره،به نظر شما چکار کنم؟رشته های بدون ازمون برای علوم تربیتی هست برای همین امسال که بشه شرکت کرد؟؟

 • تصویر فرد

  A.t‏ - 00/7/27

  سلام وقت به خیر.میخواستم بدونم اگر امسال مهر 1400کارشناسی ارشد روزانه قبول شده باشم.و تا سال بعد در حال تحصیل باشم آیا امکان ثبت نام و شرکت درآزمون ارشد همان رشته برای قبولی سال بعد1401 وجود داره؟در صورتی قبولی سال بعد همان رشته و گرایش آیا امکان انصراف و ثبت نام در دانشگاه جدید وجود دارد؟یعنی هم دانشگاه ثبت نام کنم و هم ارشد امتحان بدم

 • تصویر فرد

  Ag‏ - 00/7/16

  سلام من کارشناسی مهندسی کامپیوتر میخونم میتونی ارشد روانشناسی بالینی بخونم؟

 • تصویر فرد

  نسترن‏ - 00/7/14

  سلام امکانش هس منابع ارشد روانشناسی واس سال۱۴۰۱ رو لطف کنین

 • تصویر فرد

  سپیده‏ - 00/7/9

  سلام وقتتون بخیر، من کارشناسی زمین شناسی تموم کردم، میخواستم بدونم برای ارشد میتونم آموزش ابتدایی رو بخونم و در کنکورش شرکت کنم؟ و اینکه از نظر بازار کار به نظر شما رشته ی خودم را ادامه بدم بهتره و یا آموزش ابتدایی رو؟

 • تصویر فرد

  مینامیرحیدری‏ - 00/7/8

  سلام ممکنه منابع ارشد برای رشته هماتولوژی رو لطف کنید.

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/7/10

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید دسترسی داشته باشید
  منابع ارشد هماتولوژی 

 • تصویر فرد

  مهشید‏ - 00/7/7

  سلام، میخوام امسال ارشد زبان شرکت کنم ولی بین دو گرایش ادبیات و ترجمه تردید دارم. کدوم راحت تره و شانس کدوم واسه اپلای بیشتره؟

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 00/7/7

  باسلام من لیسانس ایمنی وبهداشت HSEرودارم میخواستم ببینم واسه فوق لیسانس کدوم ازاین رشته هارومیتونم بخونم بین (بهداشت عمومی یا بهداشت محیط یا بهداشت مدارس یاتغذیه )کدوم ازاین رشته هایی روکه خدمتتون عرض کردم میتونم بخونم ؟

 • تصویر فرد

  ناییجی‏ - 00/7/5

  سلام وقت بخیر.با کارشناسی رشته بهذاشت و بازرسی گوشت میتونم برای ارشد بهداشت محیط شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما 
  نه امکانش نیست 

 • تصویر فرد

  کیمیا راجی‏ - 00/7/5

  سلام وقتتون بخیر میشه منابع کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی رو لطف کنید بگید؟ سایت های دیگه منابع رو ناقص ارائه کردن.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید دسترسی داشته باشید
  منابع ارشد مترجمی زبان

 • تصویر فرد

  f‏ - 00/7/4

  سلام
  من کارشناسی رو ، آموزش ابتدایی (علوم تربیتی) خوندم. میتونم ارشد رو ژنتیک بخونم؟
  یا میتونم ارشد رو سلولی مولکولی بخونم و دکتری رو ژنتیک؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما بله برای کنکور ارشد همه رشته های وزارت علوم رو می تونید شرکت کنید ولی برای وزارت بهداشت شرایط متفاوته 

 • تصویر فرد

  سمانه شمسی‏ - 00/7/3

  سلام وقت بخیر اگر فوق لیسانس روانشناسی عمومی داشته باشیم و لیسانس ی رشته ی دیگه میشه اموزگار ابتدایی برای ازمون استخدامی شرکت کرد؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/7/6

  سلام خدمت شما
  برای آزمون های استخدامی در رشته های مختلف معمولا رشته های مجاز اعلام میشه که باید در دفترچه آزمون استخدامی چک بشه 

 • تصویر فرد

  محمدحسین هوشنگی‏ - 00/6/23

  سلام برای ارشد وزارت بهداشت آلی مک موری کدوم جلد ها و تجزیه اسکوگ کدوم جلد ها نیاز هست خوند؟ و اینکه کدوم مباحث هست که مهم تره و بیشتر‌ سوال اومده ازش؟ منظورم اینه کل کتاب رو باید خوند یا فصول خاصی از این دو درس مد نظر طراح هست؟

 • تصویر فرد

  Amin‏ - 00/6/16

  سلام با ۹ ترم با توجه ب اینکه ترم اخر فقط یک درس بوده میشود از سهمیه رتبه اولی استفاده کرد؟ چون در ایین نامه نوشت ۸ ترم

 • تصویر فرد

  F‏ - 00/6/15

  باعرض سلام و ادب با رتبه ۱۱۰۰۰و سهمیه آزاد و معدل موثر ۱۷/۱۹امکان قبولی در رشته روانشناسی عمومی یا بالینی ارشد دانشگاه آزاد رو دارم ممنونم

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/6/14

  سلام خسته نباشید ارشد روانشناسی با رتبه ۳۲۳۷ میشه روانشناسی بالینی قبول شد؟

 • تصویر فرد

  ملک‏ - 00/6/13

  سلام
  آیا دانشجوی دکتری که شهریور 1400 فارغ التحصیل شود می تواند در کنکور ارشد 1400انتخاب رشته کند؟ یا قبولی او باطل است؟

 • تصویر فرد

  masoumeh‏ - 00/6/13

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی علوم قرآن و حدیث هستم، باتوجه به مصوبه جدید سازمان سنجش، پذیرش دانشجو از رشته های زیر گروه رشته کارشناسی، میخواستم بپرسم من که دانشجوی علوم قرآن و حدیث هستم میتونم در آزمون ارشد فقه و حقوق شرکت کنم یا نه؟باتوجه به اینکه هردو زیرشاخه الهیات هستند.

 • تصویر فرد

  یاسین رحمانی‏ - 00/6/11

  سلام من ارشد حسابداری دانشگاه رازی ورودی سال ۱۳۹۵ هستم که در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۶ اخراج شدم ولی تا به امروز کارهای تسویه رو انجام ندادم الان در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کردم که رتبه م شده ۱۳۹ و صدرصد روزانه قبول میشم اگر من تعیین رشته بکنم و تو این هفته یا هفته بعد کارهای تسویه رو نهایی کنم در صورت قبولی اجازه ثبت نام در دانشگاه مورد قبولی رو دارم و نمیگن چون بعد از ثبت نام در آزمون ارشد تسویه نکردی پس قبولیت لغو میشه؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما نه تسویه اهمیتی نداره تا قبل از اتمام شهریور کاراش رو بکنید بعید هست به مشکل بخورین 

 • تصویر فرد

  ناشناس‏ - 00/6/11

  سلام خسته نباشید من کاردانی پیوستا حسابداری خوندم
  کارشناسی ناپیوسته مدیریت
  میخواستن ببینم معدل من میانگین گرفته میشه؟
  و من چون رشتم رو تغییر دادن یعنی از کاردانی حسابداری ناپیوسته مدیریت رفتم مجاز هستم در کنکور ارشد مدیریت شرکت کنم؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما بله معدل میانگین گرفته میشه و مجاز هم هستین به شرکت در کنکور ارشد مدیریت 

 • تصویر فرد

  یاسمن‏ - 00/6/11

  سلام
  من چطور میتونم مشاوره آنلاین یاتلفنی دریافت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما
  کافیه از طریق لینک زیر ثبت نام انجام بدین تا پشتیبانای 3گام خدمتتون تماس بگیرن
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 00/6/11

  سلام خسته نباشید من کاردانی پیوسته حسابداری خوندم
  کارشناسی ناپیوسته مدیریت
  من میتونم در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت شرکت کنم؟
  و چون رشتم رو تغییر دادم معدلم میدونید چه جوری حساب میشه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  بله می تونید تغییر بدین 
  معدل برای همه 20 درصد تاثیر داره که در مجموع میشه 2000 نمره تراز و حداقل ضریبش یکه و اینجوری نیست چون تغییر رشته بخواین بدین معدلتون کم بشه

 • تصویر فرد

  Fatemeh‏ - 00/6/11

  سلام وقت بخیر
  منابع ارشد علوم سیاسی گرایش سیاستگذاری عمومی رو میخواستم ممنون میشم راهنمایی کنید؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما از لینک زیر می تونید بهترین منابع ارشد علوم سیاسی رو ببینید
  منابع ارشد علوم سیاسی

 • تصویر فرد

  حسنی‏ - 00/6/10

  با سلام. من رتبه ام ۸۶۰ شده است. ساکن بوشهر هستم. احتمال قبولی بنده با این رتبه چه روزانه چه شبانه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر چقدر هست؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/12

  سلام خدمت شما
  در حال حاضر نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام فعال هست، می تونید ازش استفاده کنید و شانس قبولی خودتون رو با رتبه ای که آوردین تو کد رشته های مختلف ببینید لینکش رو براتون قرار میدم
  final.3gaam.com

 • تصویر فرد

  Maryam‏ - 00/6/10

  سلام من دانشجوی سال آخری بودم موقع ثبت نام معدل تاریخ۹۹/۱۱/۳۰ روثبت کردم ۱۶.۴۱ ویکماه بعد دروسی که تطبیق واحد داشتم اضافه شد به واحد های پاس کردم معدلم شد ۱۶.۴۸ ودر حال حاضر معدلی که همون اول ثبت کرده بودم سنجش در نظر گرفته آیا باید تغییرش بدم یا نه همون ۱۶.۴۱ بمونه باتشکر از راهنمایی هاتون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  اگر معدلتون رو کمتر وارد کرده باشین معمولا مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره اگر فرصت ویرایش دادن معدل نهاییتون رو وارد کنید 

 • تصویر فرد

  فاطمه طبرزدی‏ - 00/6/10

  سلام دوست عزیز
  شرکت کردن در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور
  هزینه شهریه اش با اینک از طریق کنکور بریم فرقی داره
  ینی بیشتر یا نه ؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  برای کنکور ارشد که بدون آزمون نداریم ولی در مقطع کارشناسی هزینه هاش فرقی نداره 

 • تصویر فرد

  فاطمه طبرزدی‏ - 00/6/10

  با سلام
  وقت بخیر
  دوست عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید. من پدرم ایثارگر جبهه میباشد من برای ارشد سال دیگ چجوری باید از سهیمه پدرم استفاده کنم؟؟
  کدام ارگان برم؟
  و اینک همزمان دوفرزند ینی من و خواهرم میتونیم از سهمیه اش استفاده کنیم؟؟؟


  پیشاپیش با تشکر از راهنمایی شما

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  سلام خدمت شما باید به سازمان بسیج یا وزارت جهاد کشاوری مراجعه کنید و کد تایید بگیرید 
  مشکلی برای استفاده همزمان فرزندان از سهمیه وجود نداره 

 • تصویر فرد

  فاطمه طبرزدی‏ - 00/6/10

  سلام وقت بخیر
  رشته کارشناسی من علوم سیاسی میباشد. کنکور ارشد1400 مدیریت را کاملا سفید دادم که فقط دانشگاه آزاد برم
  موقع ثبت نام مایل ب شرکت در پیام نور و غیر انتفاعی نبودم و گزینه خیر را زدم.
  حالا نتایج اولیه کنکور اومده و متاسفانه برای من زده مجاز نیستم
  من هدفم فقط این بود سفید بدم ک بروم دانشگاه آزاد.
  ممنونم میشم راهنماییم کنید.که چرا مجاز به انتحاب رشته نشدم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/10

  سلام خدمت شما در حال حاضر دو سالی میشه که در صورتی که اگر میانگین وزنی داوطلبا صفر یا منفی بشه کلا غیر مجاز میشن و شما عهم چون سفید گذاشتین در واقع میانگینتون صفر شده 

 • تصویر فرد

  شادی‏ - 00/6/8

  سلام ارشد باستان شناسی رتبه 150 کدام دانشگاه امکانی قبول شدن داره

 • تصویر فرد

  الهه بهرامی‏ - 00/6/8

  سلام من با ۲۶۹۰ میتونم ارشد مجازی جزا شرکت کنم؟روزانه و شبانه مجاز نشدم

 • تصویر فرد

  ساحل چراغی‏ - 00/6/8

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم در کارنامه رتبه داوطلب در سهمیه در نظر گرفته میشه یا رتبه داوطلب بدون سهمیه؟؟ میشه لطفا منو راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/8

  سلام خدمت شما برای انتخاب رشته درست هر دو مهم هستن و باید در نظر بگیرین و حتی به ظرفیت ها هم باید توجه کنید با توجه به سهمیتون

 • تصویر فرد

  احمد مرادی‏ - 00/6/6

  با سلام و وقت بخیر
  من فارغ التحصیل سال 96 کارشناسی ریاضیات هستم
  الان هم در مدرسه غیر دولتی مشغول به تدریس هستم و میخوام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی شرکت کنم، برای شرکت در این آزمون باید مدرکت علوم تربیتی یا روانشناسی یا ...باشه و با رشته ریاضی نمیتوان شرکت کرد
  من الان برای ادامه تحصیل میخوام در یکی از دانشگاه‌های پیام نور یا ازاد ثبت نام کنم برای رشته ی علوم تربیتی یا روانشناسی
  خواستم بدونم میتونم بدون ازمون در این رشته‌ها ثبت نام کنم؟
  چون فکر کنم الان برای ثبت نام باید منتظر تکمیل ظرفیت شد
  راه دیگه‌ای برای ثبت نام بدون ازمون در دانشگاه پیام نور هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 • تصویر فرد

  ارغوان‏ - 00/6/5

  سلام من در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی در حال تحصیل هستم ولی مدرک کارشناسیم مرتبط با روان شناسی نبود برای اخذ مجوز جهت مشاوره و روان شناسی باید مدرک کارشناسیم مرتبط باشد ایا می توانم حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ارشدم در مقطع کارشناسی روان شناسی شرکت کنم تا بتوانم مجوز داشتن دفتر مشاوره و روان شناسی بگیرم؟

 • تصویر فرد

  ملیله‏ - 00/6/1

  سلام خسته نباشید،من دانشجوی کارشناسی روانشناسی هستم اما۵واحد از درسم در کارشناسی باقی مانده و دانشگاهمون معرفی به استاد بهم نمیده آیا راهی هست که همزمان هم ارشد بالینی دانشگاه بخونم وهم ترم مهر این ۵ واحد را پاس کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/6/2

  سلام خدمت شما 
  نه شرط تحصیل در مقطع ارشد فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی هست

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/5/21

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی پیوسته رشته مهندسی مواد و متالورژی ورودی ۹۶ دانشگاه دولتی یاسوج هسم. رتبه اول ورودی شدم . میخوام توی فراخوان های بدون آزمون بر اساس استعداد درخشان دانشگاه های سراسری شرکت کنم.شما میدونید به چندتا دانشگاه میتونم درخواست بدم؟ مثلا اگر به یک دانشگاه درخواست بدم و قبولم نکنن ، ممکنه بتونم به یه دانشگاه دیگه هم درخواست بدم؟ یا فقط میشه به یک دانشگاه درخواست داد؟

 • تصویر فرد

  نگار‏ - 00/5/16

  سلام وقتتون بخیر، من دانشجوی رشته ی روانشناسی دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی هستم؛ میتونم برای ارشد هم بدون کنکور همین دانشگاه ثبت نام کنم و هم علاوه بر اون کنکور ارشد شرکت کنم؟ که در نهایت اگر دانشگاه دولتی قبول شدم مقطع کارشناسی ارشد رو اونجا بگذرونم و اگر قبول نشدم همین دانشگاهی که الان تحصیل می کنم بدون کنکور ادامه بدم؟؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/5/17

  سلام خدمت شما بله امکانش هست 

 • تصویر فرد

  علی‏ - 00/5/13

  سلام خسته نباشید
  به نظرتون بهترین رشته برای بازار در کارشناسی ارشد دامپزشکی کدومه؟؟؟

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/5/11

  Yaomi:
  سلام خسته نباشید
  بنده دانش آموز کنکور سراسری هستم
  و میخوام رشته ی زیست شناسی دریا تحصیل کنم
  در این صورت امکان شرکت در تمام گرایش های بیوتکنولوژی برای من خواهد بود؟

  اگر امکانش باشه
  ممکنه در سال های آینده این امکان برداشته بشه؟

  و آیا اصلا تحصیل در ارشد بیوتکنولوژی با کارشناسی زیست دریا از لحاظ سختی امکان پذیره یا دور از انتظار هست؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/5/12

  سلام خدمت شما
  بله همه گرایش های زیست می تونن ارشد بیوتکنولوژی بخونن 
  چرا می خواین گرایش دریا بخونید بعد تغییر رشته بدین؟ به هر حال نمیشه گفت اسونه یا سخت و سختیای خودشو داره قوانین هم ممکنه تغییر کنه 

 • تصویر فرد

  پریسا‏ - 00/5/4

  سلام ببخشید من مدرک علوم و مهندسی صنایع غذایی دارم گفتند امکانش هست که ارشد علوم تغذیه بخونم داخل خود دفترچه ارشد زده شماره نظام پزشکی بعد تحصیل داده نمیشه درصورتی که من خونده بودم اگر ارشد بگیرم و دوسال طرح اختیاری در بیمارستان بگذرونم میتونم مطب بزنم ؟

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 00/5/3

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر درسی را افتاده باشیم که مجدد با نمره قبولی بگذرانیم برای ویرایش معدل کنکور کارشناسی ارشد؛ نمرات افتاده هم در معدل تا ترم ۷که باید وارد شود حساب می شود؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/4

  سلام خدمت شما 
  معدلی که تو سامانه آموزش دانشگاهتون به عنوانم عدل کل زده ملاک هست یعنی اگر دروس افتاده نمرشون حذف شده اینجا هم قابل قبوله 

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/5/3

  سلام وقتتون بخیر.
  من فارغ التحصیل ۳ اسفند ۹۹ هستم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه اسفند فارغ التحصیل شدم برای ویرایش نهایی، دقیقا چه معدلی رو باید وارد کنم؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/3

  سلام خدمت شما 
  معدل کل نهاییتون رو درج کنید 

 • تصویر فرد

  مهدیه‏ - 00/5/3

  سلام وقت بخیر من دانشجوی کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی هستم برای کنکور ارشد میخوام در رشته کتابداری پزشکی تحصیل کنم اما نمیدونم منابع همون منابع دوره کارشناسی هست یا متفاوت و اینکه برای ثبت نام باید چیکارکنم وزارت علوم و تحقیقات یا علوم پزشکی باید کنکور بدم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/3

  سلام خدمت شما 
  باید کنکور ارشد بهداشت رو شرکت کنید و منابعش هم متفاوت هست که از سمت مرکز سنجش و آموزش و پزشکی معرفی میشه 

 • تصویر فرد

  خانم رمضانی‏ - 00/4/31

  سلام،من ترم ۶ روانشناسی ام و شاغل هستم،برای اینکه ارشد دانشگاه دولتی خوب قبول شم میخواستم یه برنامه خوب بهم بدید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/2

  سلام خدمت شما لطفا تو پنل ثبت نام کنید همکارانم تماس میگیرن برای مشاوره کنکور ارشد راهنماییتون می کنن برای شاغلان برنامه ریزی خیلی ویژه داریم 
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 00/4/30

  سلام،برای مشاوره و برنامه ریزی ارشد روانشناسی بالینی، از روز اول تا کنکور ۱۴۰۱هزینتون به چه صورته؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/2

  سلام خدمت شما
  از طریق لینک زیر بعد از ثبت نام می تونید طرح ها رو مشاهده کنید
  مشاهده طرح های برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 00/4/25

  سلام من معدل بالای ۱۷ روانشناسی دارم برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه ازاد باید حتما در کنکور شرکت کنم؟ یا ربطی به شرکت در کنکور نداره میتونم شرکت نکنم؟ موقع ثبت نام باید ریزنمرات از دانشگاه بگیرم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/26

  سلام خدمت شما می تونید از طریق دانشگاه و بدون کنکور هم اقدام کنید 

 • تصویر فرد

  Sona‏ - 00/4/24

  سلام وقت بخیر من در کنکور ارشدِ سال 99 دوره روزانه در تهران پذیرفته شد م. درصورت انصراف قطعی از تحصیل سوالم اینه : آیا با توجه به این که از کنکور 1400 محرومم می تونم در کنکور 1401 شرکت کن م؟ و رشته مورد علاقم رو دوباره در دوره های روزانه انتخاب کنم ؟ ممنوعیتی از لحاظ کنکور و انتخاب رشته در دوره های روزانه در سال 1401 وجود نداره برای من؟با تشکر.

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/26

  سلام خدمت شما محرومیت یک ساله هست و برای سال 1401 می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  Elaheh‏ - 00/4/20

  سلام..من تازه متوجه شدم ک ثبت نامی کنکور ارشد رو تمدید کردن.لیسانس شیمی هستم و کنکور شیمی هم ثبت نام کردم ولی الان میخولستم ارشد بیوشیمی ثبت نام ...تو این وقت کمی ک دارم چیکار باید کنم....خیلی دوست دارم بیوشیمی بالینی قبول بشم

 • تصویر فرد

  مهناز‏ - 00/4/20

  سلام میخواستم بدونم میتونم برای سال ۱۴۰۱ در مقطع ارشد تغییر رشته بدم؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/5/3

  سلام خدمت شما اگر طرح جدید در شورای سنجش و پذیرش تصویب نشه می تونید در غیر این صورت فقط به رشته هایی می تونید تغییر رشته بدین که اعلام میشه طبق مدرک کارشناسیتون

 • تصویر فرد

  مهلا‏ - 00/4/19

  سلام و وقت بخیر. من میخوام برای ارشد تغییر رشته بدم به روانشناسی میخواستم بدونم میتونم در گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان شرکت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/20

  سلام خدمت شما طبق اخرین مصوبه شورای تحول علوم انسانی رشته های غیر مرتبط نمیتونن برای ارشد روانشناسی بالینی اقدام کنن ولی زمان اجرای طرح و جزئیات بیشتری هنوز اعلام نشده

 • تصویر فرد

  زینب‏ - 00/4/15

  سلام و عرض ادب

  وقتتون بخیر

  بنده رشته م مترجمی زبان انگلیسی هست و امسال ارشد دارم. می خواستم بپرسم درصد بخش تخصصیبه چه صورت محاسبه میشه. مثلا اگر من در بخش تخصصی، "زبان شناسی" و "مهارت ترجمه" هر کدوم رو 90 بزنم، آیا میانگین تخصصیم میشه 36؟

  رشته مترجمی در بخش تخصصی، 5 تا درس داره که توی کارنامه درصد هر کدوم از درسا رو نمی نویسه فقط میانگین کل رو می نویسه.

  ممنون میشم اگر به این سوالم پاسخ بدید

  از سایت خوبتون هم بسیار ممنونم

  موفق باشید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/4/19

  سلام خدمت شما بله درس های تخصصی ارشد زبان به همین شکل که فرمودین محاسبه میشه

 • تصویر فرد

  اراد‏ - 00/3/31

  با سلام و وقت بخیر من دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دوسال سابقه ی کار در مرکز اعصاب و روان دارم میخواستم بدونم کار در این مرکز برام جزو سوابق بالین برای ارشد ویژه حساب میشه یا خیر؟

 • تصویر فرد

  ستایش‏ - 00/3/28

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس هوشبری دارم آیا میتوانم ارشد روانشناسی بالینی یا عمومی دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/29

  سلام وقت بخیر
  برای مقطع ارشد فعلا چیزی به عنوان سوابق تحصیلی نداریم در مورد سوال دیگتون می تونید تو لینک زیر اطلاعات جامعی کسب کنید
  رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با کارشناسی هوشبری 

 • تصویر فرد

  فاطیما محمدی نژاد‏ - 00/3/26

  سلام استاد/آقای مقدم
  خسته نباشید
  🌹🌹🌹

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 00/3/26

  سلام ممنونم 🙏

 • تصویر فرد

  هانیه‏ - 00/3/24

  سلام
  چه دانشگاه هایی پذیرش رشته ی تجارت الکترونیک بدون کنکور دارند در مقطع کارشناسی ارشد ؟(تهران)

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/25

  سلام خدمت شما در حال حاضر تنها حالتی که برای ارشد بدون کنور هست به صورت استعداد درخشانه تو لینک زیر می تونید اطلاعاتشو ببینید
  سهمیه استعداد درخشان کنکور ارشد 

 • تصویر فرد

  طاهره رفیعی‏ - 00/3/21

  سلام
  با سهمیه ۲۵ درصد باید چه درصد هایی در ارشد mba بدست بیاریم تا شریف قبول شیم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/22

  سلام می تونید تو لینک زیر نمونه کارنامه های در سهمیه رو تو رشته MBA ببینید
  نمونه کارنامه ارشد MBA

 • تصویر فرد

  پردیس‏ - 00/3/20

  سلام ببخشید من کنکور ارشد مدیریت ثبت نام کردم مقطع کارشناسی مدیریت مالی بودم الان ثبت نام ارشد گرایشی مشخص نکردن برام میتونم سوالات گرایش بازرگانی رو جواب بدم یا حتما باید مالی شرکت کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/22

  سلام خدمت شما بله شما می تونید اون گرایشی که مد نظرتون هست رو پاسخ بدین 

 • تصویر فرد

  شقایق محمدپور‏ - 00/3/9

  سلام من لیسانس باستان شناسی دارم میخام برافوق روانشناسی بخونم آیاامکانش هست؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/3/10

  سلام خدمت شما به جز گرایش بالینی بقیه گرایش های روانشناسی رو می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  فرزانه باقری‏ - 00/3/4

  سلام وممنون بابت مشاوره تون.
  کارشناس حسابداری ام ومیخوام ارشد تاریخ علوم پزشکی بخونم.تو سایتها گفتن که امکانش هست. میخواستم بدونم اگه امکانش باشه، آیا ارشد این رشته تو شهر ارومیه، یا استان آ. غ هست یا خیر؟
  واینکه گفتن با فارغ التحصیل شدن این رشته طبیب سنتی خواهید بود. بنده هم همینو میخوام آیا درسته یا فقط یه رشته ی تئوری هست؟
  خیییلی ممنون

 • تصویر فرد

  Mirmoini‏ - 00/2/26

  سلام میشه لطفا نمونه کارنامه های قبولی دانشگاه بوعلی و بهشتی تهران (ارشد حسابداری) رو بزارید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/27

  سلام خدمت شما تو لینک های زیر می تونید ببیند
  نمونه کارنامه ارشد حسابداری
  نمونه رتبه و محل قبولی ارشد حسابداری 

 • تصویر فرد

  شقایق خدادای‏ - 00/2/26

  سلام وقت بخیر
  من با کارشناسی فیزیک می تونم ارشد مدیریت ای تی شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/26

  سلام وقت بخیر بله مشکلی نداره با یه مدرک کارشناسی مرتبط تو همه رشته های کنکور ارشد وزارت علوم می تونید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 00/2/25

  سلام، وقت بخیر. بنده مهر ماه 99 فارغ التحصیل شدم و امسال برای دومین بار میخوام کنکور ارشد برق شرکت کنم.
  الان که تاریخ آزمون عوض شده، کد نظام وظیفه رو باید چی بزنم؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/25

  سلام وقت بخیر تو لینک زیر می تونید با توجه به وضعیتتون کد مربوط به نظام وظیفتونو پیدا کنید
  کد نظام وظیفه برای ثبت نام ارشد

 • تصویر فرد

  علی‏ - 00/2/25

  سلام من یازدهم تجربی هستم.میتونم کنکور 1401 کنکور ریاضی بدم؟؟مانعی نداره؟بعد توی دانشگاه واسم مشکلی پیش نمیاد بخاطر اینکه دیپلمم تجربیه؟و اینکه تاثیر معدلم برای کنکور چطوری میشه وقتی دیپلمم تجربیه و کنکور ریاضی ممنون

 • تصویر فرد

  مجتبی‏ - 00/2/21

  سلام…..من کارشناسی رشته حسابداری دارم….میتونم گرایش های زیست ارشد مثل بیوشیمی یا ژنتیک یا خود زیست رو بخونم….این گرایش ها با وزارت علومه یا بهداشت

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/22

  سلام خدمت شما 
  گرایش های زیست شناسی مثل زیست شناسی  گیاهی یا جانوری و زیست سلولی مولکولی رو می تونید شرکت کنید چون زیر مجموعه وزارت علوم هستن ولی رشته های بیوشیمی و ژنتیک زیر مجموعه وزارت بهداشت هستن و رشته حسابداری جزو رشته های مورد پذیرششون نیست 

 • تصویر فرد

  فانو‏ - 00/2/20

  سلام من از رشته اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیانم.. خواستم یه مشاوره حضوری داشته باشم برای ارشد.. ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/21

  سلام خدمت شما در حال حاضر بخاطر محدودیتای کرونایی امکان مشاوره حضوری نداریم می تونید مشاوره تلفنی استفاده کنید 

 • تصویر فرد

  محمد حسین‏ - 00/2/6

  سلام وقتتون بخیر بنده کارشناسی میکروبیولوزی میخونم میخوام برای ارشد وزارت بهداشت گرایش ژنتیک انسانی ( پزشکی) بدم. اما دقیقا نمیدونم چه منابعی رو باید مطالعه کنم چون منابع ارائه شده توسط وزارت بهداشت بسیار زیاد هست.الان ترم ۴ هستم و میخوام از الان شروع کنم و سراسری قبول بشم اگر ممکن هست هم منابع برای مطالعه و تست معرفی کنید. خیلی ممنون ار کمکتون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/2/7

  سلام وقت بخیر اون منابع وزارت بهداشت برای اینکه بتونید پایتونو قوی کنید خوبه وقتم که دارین پیشنهاد می کنم حتما بخونید بعدش می تونید از منابعی که تو لینک زیر هست استفاده کنید.
  منابع ارشد ژنتیک پزشکی

 • تصویر فرد

  آرزو دانشمند‏ - 00/1/29

  سلام ببخشید برای قبولی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد خوراسگان اصفهان چه رتبه ای لازمه؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/30

  سلام تو لینک زیر نمونه رتبه های قبولی ارشد روانشناسی دانشگاه های مختلف در چند سال اخیر موجوده
  رتبه ها و محل قبولی ارشد روانشناسی

 • تصویر فرد

  محدثه باغستانی‏ - 00/1/9

  برای دوماه مانده به کنکور ارشد روان شناسی چه طوری برنامه ریزی کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/10

  سلام خدمت شما می تونید مطلب برنامه ریزی  فشرده ارشد روانشناسی  رو مطالعه کنید یه دید خوب بهتون میده و اگر حتما براتون مهمه که قبول بشین می تونید از طرح ضربتی کنکور ارشد 3گام استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - 99/12/18

  سلام وقت بخیر من لیسانسم در رشته ی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه روزانه گرفتم ، میخواستم بدونم برای ارشد میتونم تو انتخاب رشته دانشگاه تربیت مدرس انتخاب بکنم یا فقط کسانی که کارشناسی دانشگاه فرهنگیان بودن میتون دانشگاه تربیت مدرس ادامه تحصیل بدن ؟ممنون میشم پاسخ بدین .

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما بله شما هم میتونید انتخاب کنید و این دانشگاه یه دانشگاه تحصیلات تکمیلی هست و اسمش خیلی هارو به اشتباه میندازه ولی یه دانشگاه با سطح بالا هستش و همه می تونن تو انتخاب رشتشون این دانشگاه رو انتخاب کنن

 • تصویر فرد

  Zahra‏ - 99/12/18

  سلام وقت بخیر من لیسانسم در رشته ی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه روزانه گرفتم ، میخواستم بدونم برای ارشد میتونم تو انتخاب رشته دانشگاه تربیت مدرس انتخاب بکنم یا فقط کسانی که کارشناسی دانشگاه فرهنگیان بودن میتون دانشگاه تربیت مدرس ادامه تحصیل بدن ؟ممنون میشم پاسخ بدین .

 • تصویر فرد

  ندا‏ - 99/11/14

  سلام دانشجوی روزانه ارشد رشته مکانیک سال ۹۹ هستم. میخواستم در کنکورارشد ۱۴۰۰ شرکت کنم و برای همین انصرا دادم و انصرافمم تایید شده. درخواست رفع محرومیت از کنکور هم دادم که در سیستم ثبت شده ولی بررسی نشده می خواستم بدونم چه مدت زمان برای اعلام نتیجه رفع محرمیت باید بگذره؟ و اینکه مجاز هستم کنکور۱۴۰۰ بدم و از روزانه انتخاب رشته کنم ؟ لطفا این مورد رو هم راهنمایی کنین که اگر روزانه نشد شبانه چطور میتونم انتخاب رشته کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما سنجش برای پاسخگویی زمان دقیقی مشخص نکرده و طبق اطلاع ما تعدادی از درخواست هارو جواب داده و خیلی درخواست هم بی جواب مونده شما می تونید به قسمت پشتیبانی سنجش برین و سوالتون رو مطرح کنید راهنماییتون می کنن بابت انتخاب روزانه اگر محرومیتتون رفع بشه می تونید روزانه هم انتخاب کنید اگر رفع نشده باشه بجز روزانه بقیه رو ازادین هرجوری می خواین انتخاب رشته کنید و مشکل خاصی نداره

 • تصویر فرد

  علی‏ - 99/8/25

  سلام
  من کنکور ۹۹ ارشد فیزیک شرکت کردم
  شبانه دانشگاه تهران قبول شدم میخواستم بدونم طبق کارنامه سبز میتونم یه دانشگاه دیگ ک قبول شدم برم من فرهنگی هستم دانشگاه تهران دانشجوی تمام وقت میخواد میخوام برم رجایی که مخصوص فرهنگیان هست
  از طریق سازمان سنجش هیچ اقدامی نکردم.
  الان میشه کاری کرد ؟ وگرنه یک سالغ عقب میفتم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما طبق قوانینی که سنجش خیلی سفت و سخت اعلام کرده تو مقطع ارشد به هیچ وجه امکان جابجایی وجود نداره و کارنامه سبز هم بر خلاف دوره کارشناسی جنبه اطلاع رسانی داره با این حال درخواستتون رو هم از طریق سنجش هم دانشگاه مبدا و مقصد پیگیری کنید

 • تصویر فرد

  Negar‏ - 99/8/6

  سلام من میخوام ارشد ۱۴۰۰ رو بدم اما بین چندتا رشته موندم و دقیقا بازار کار اونارو نمیدونم نیاز به مشاوره دارم

 • تصویر فرد

  آرزو‏ - 99/7/11

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم من رشته لیسانسم حسابداری بوده.چطوری میتونم پزشکی بخونم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما باید مجدد کنکور کارشناسی شرکت کنید

 • تصویر فرد

  حسن محمدی‏ - 99/6/17

  سلام اگر تو یک رشته که مثلا 7 نفر ظرفیت داره و بافرض اینکه 80% آخرین پذیرفته شده رو آورده باشه همچنین با فرض اینکه 25%ی هم تو اون رشته نباشه آیا از سهمیه 5% ی ها کسی رو بر میدارن؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  سلام خدمت شما در صورتی که داوطلبانی که سهمیه 25 در صدی کنکور ارشد هستن به هر دلیلی نتونن ظرفیت ها رو پر کنن ظرفیت های خالی اونها اول به سهمیه های 5 درصدی می رسه و اگر این داوطلبان شرایط رو داشتن که تو اون رشته پذیرفته میشن و اگر نه اون سهمیه باقی مونده به داوطلبان با سهمیه ازاد می رسه

 • تصویر فرد

  Fariba‏ - 99/6/14

  سلام من کنکور هنرهای پژوهشی وصنایع دستی شرکت کردم ورتبم در رشته صنایع دستی ۴۲ شده آیا من با این رتبه صنایع دستی دانشگاه هنر اصفهان قبول هستم ؟؟؟ من ساکن اصفهان هستم

 • تصویر فرد

  ندا افراشته پور‏ - 99/5/15

  با سلام من لیسانس کشاورزی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه پیام نور دارم.ایا میتونم برای ارشد پرستاری یا بهداشت خانواده یا مبارزه با بیماری ها شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 00/1/5

  تو لینک زیر می تونید مدارک مجاز برای شرکت در کنکور ارشد رشته های مورد نظرتون رو مشاهده کنید
  https://3gaam.com/tips/3726

 • تصویر فرد

  ...‏ - 99/5/2

  سلام.من یه لیسانس از دانشگاه آزاد گرفتم چند سال بیکار بودم دوباره کنکور شرکت کردم و الان فارغالتحصیل حسابداری از دانشگاه دولتی هستم.و در کارشناسی ارشد بدون آزمون شرکت کردم.و احتمالا پذیرفته شوم.در حال حاضر نمیدونم ارشد بخونم یا در آزمون استخدام خصوصی و آموزش و پرورش شرکت کنم یا دنبال کار باشم تا سابقه ام رو هر چه زودتر بیشتر کنم با توجه به اینکه31سال دارم

 • تصویر فرد

  ریحانه فیض اله‏ - 99/4/22

  سلام به راهنمایی فوری نیاز دارم.میخوام ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم.درس ها رو چند بار دوره کردم.ولی ازمون جامع شرکت کردم و درصد بیوشیمی که اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر کم باشه، کم بود. تو این مدت کم چیکار باید بکنم که تو کنکور کم نیارم؟
  ممنون میشم راهنمایم کنید

 • تصویر فرد

  کتی‏ - 99/4/11

  سلام من در کارشناسی تغییر رشته دادم و اگه تطبیق واحد انجام بدم برای ارشد بدون کنکور میتونم درخواست بدم؟

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 99/4/11

  سلام برای ارشد روانشناسی وزارت بهداشت پذیرش بدون آزمون براساس معدل و استعداد درخشان داره؟

 • تصویر فرد

  Eeeee‏ - 99/4/11

  سلام با مدرک ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم میتونم دکتری علوم اعصاب وزارت بهداشت شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  ص ح‏ - 99/4/11

  سلام ،من می خواستم بدونم در شهر قم رشنهی طراحی صنعتی ارائه میشه ؟؟
  و همین طور اگر من دو رشته رو با هم ،هم زمان بخونم می تونم درس هایی که یک سان هستند رو مثل عمومی ها فقط در یکی از رشته ها
  و در یکی از دانشگته ها پاس کنم و بعد برای رشته ی بعدی تطبیق بزنم ؟؟؟
  و این که من رشتم تجربی بوده می تونم ثبت نام کنم؟

 • تصویر فرد

  اسدی‏ - 99/3/27

  سلام وقتتون بخیر .
  من یک سوالی داشتم من دیپلم تجربی ، کاردانی شیمی آزمایشگاه، و کارشناسی، کارشناس حرفه ای مدیریت شعب بانک در دانشگاه علمی کاربردی خوندم.
  دانشگاه سراسری ارشد، چه رشته ای میتونم بخونم ؟

 • تصویر فرد

  nafas‏ - 99/3/19

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس مهندسی نرم افزار دارم و ارشد مدیریت اجرایی خوندم در دانشگاه آزاد با معدل ۱۸/۵۴ اما مقاله ای ننوشتم و دکتری قبول شدم اما نرفتم از شما راهنمایی میخواستم در مورد تصمیماتی که تو ذهنم در حال حرکت اند
  ا)برم دکتری مدیریت بازرگانی بخونم
  ۲)برم ارشد مدیریت اجرایی بخونم اما ایندفعه کنکور بخونم برم دولتی
  ۳) برم ارشد یه رشته دیگه بخونم اما نمیدونم رشته های زیر آیا نیاز به لیسانس مرتبط دارد یا کلا بهتر مرتبط خونده باشی
  الف)مجموعه روانشناسی
  ب)مشاوره
  ج)مجموعه مدیریت برم زیر مجموعه مدیریت بازرگانی- مدیریت دولتی-مدیریت صنعتی
  د)مجموعه برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری
  ه)مجموعه طراحی شهری
  ممنون میشم بهم در تصمیم گیری کمک کنید و بهم بگید آیا این پنج رشته که گفتم نیاز به تحصیلات مرتبط دارد برای اینکه بتونم بخونم یا حتی اگه موقع ثبت نام هم نیاز به لیسانس مرتبط نیست از پسش برمیام یا واقعا نیاز به پیش زمینه وسیعی داره
  سپاسگزارم

 • تصویر فرد

  ف‏ - 99/3/17

  سلام‌من‌تکمیل‌ظرفیت‌ارشد‌ازاد‌‌۹۸شرکت‌کردم‌‌اما‌قبول‌نشدم‌‌دو‌روز‌پیش‌از‌صندوق‌رفاه‌دانشگاه‌ازاد‌‌برام‌پیامک‌اومد‌ووقتی‌اسمم‌رو‌می زنم‌‌جز‌‌ورودی‌های‌جدید‌‌اسمم‌هست‌از‌طرفی‌هم‌کد‌دسترسی دانگاه‌ازاد‌‌رو‌گم‌کردم‌
  حالا‌می‌خواستم‌‌بدونم‌حالا‌که‌یک‌ترم‌گذشته‌‌باید‌چکار‌کنم‌میتونم‌ترم جدید‌ثبت‌نام‌کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/3/17

  سلام باید با همون واحد دانشگاه آزاد هماهنگ کنید 

 • تصویر فرد

  حیدری‏ - 99/3/8

  من هدفم از رشته ریاضی این هست که مهندسی هسته ای رو بردارم (البته به فیزیک و ریاضی هم علاقه دارم که اومدم این رشته)مهندسی هسته ای از ارشد میشه خوندش میخواستم بدونم رشته دانشگاهی که بعد کنکور انتخاب میکنم باید چی باشه تا بتونم مهندسی هسته ای رو ارشد بخونم؟

 • تصویر فرد

  سعید‏ - 99/2/22

  سلام من لیسانس عمران دارم و می‌خوام کنکور ارشد سال ۹۹ شرکت کنم که ثبت نامش هم اردیبهشت ۹۸ هس ، دوص دارم ارشد گرایش حمل و نقل قبول بشم دانشگاه دولتی . چه کتابایی باید بخونم ؟؟

 • تصویر فرد

  علی یزدی‏ - 99/2/5

  سلام وقتتون بخیر...یه سوال داشتم اگه شما راهنماییم کنید ممنونتون میشم...من دانشجوی کارشناسی پیوسته عمران هستم.ولی علاقه ی بنده شدیدا به معماری هست .متاسفانه این علاقه از ترم 4 مشخص شد واز همون ترم مشغول به کار شدم در رشته دکوراسیون داخلی و طراحی و اجرا...الان ترم 10 هستم و اصلا به رشتم که عمران هست علاقه ندارم به همین علت هم اینطور طول کشید...هنوزم 40 واحد برام مونده...میخواستم بدونم من الان اگر فوق دیپلم خودم رو بگیرم و انصراف بدم میتونم برای ارشد پیوسته معماری که بسیار به این رشته علاقمند هستم اقدام کنم و در رشته ای که بهش علاقه دارم ادامه بدم؟

 • تصویر فرد

  aaa‏ - 99/2/2

  سلام خسته نباشید
  سهمیه فرزند جانباز کمتر از 25 درصد در کنکور تاثیر بیشتری دارد یا سهمیه فرزند رزمنده ستاد کل نیرو های مسلح؟

 • تصویر فرد

  سمانه‏ - 99/1/31

  سلام وقت بخیر ..میبخشید لیسانس فناوری اطلاعات میتونه ارشد تاریخ یاتربیت بدنی بده؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/2/1

  سلام خدمت شما 
  بله مشکلی نیست شما با هر مدرک کارشناسی ای میتونید تو کنکور ارشد هر رشته ای  وزارت علوم شرکت کنید.

 • تصویر فرد

  Z. Gh‏ - 99/1/31

  سلام خسته نباشین... من دانشجوی کارشناسی آموزش الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فرهنگیان هستم قصد دارم بلافاصله بعد از تمام شدن درسم ارشد شرکت کنم. بنظر شما ارشد چه رشته ایی رو ادامه بدم؟ مربوط به رشته خودم ادامه بدم یا زیر شاخ گه های علوم تربیتی یا روانشناسی ارشد شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  الهام‏ - 98/12/20

  سلام و عرض ادب.سوالی داشتم که اگر کسی جوابش رو میدونه لطفا اعلام کنه.من کاردانی نرم افزار خوندم.کارشناسی مدیریت کسب و کار.آیا امسال میتونم کنکور ارشد کامپیوتر بدم؟یعنی من که مدیریت بودم میشه ارشد کامپیوتر رو شرکت کنم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/12/20

  سلام خدمت شما 
  بله برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم می تونید هر رشته ای که بخواید شرکت کنید 

 • تصویر فرد

  مرجان‏ - 98/12/17

  سلام
  من ارشد معماری دانشگاه تهران دارم. برای استفاده در بیوتکنیک در معماری نیاز بة خوندن ارشد یکی از رشته های بیوفیزیک، بیوتکنولوژی یا مهندسی پزشکی بیو مواد دارم.
  امکان تحصیل در هیچکدوم این گرایشها در ارشد برای گرایش معماری در وزارت علوم نیست؟

 • تصویر فرد

  محمدعلی‏ - 98/11/18

  سلام
  رشته ی من علوم تربیتیه . می خوام ارشد ریاضی بدم . می خواستم بدونم باید توی دانشگاه باید دروس جبرانی حتما بخونم یا نه ؟؟

 • تصویر فرد

  علیرضا کمالی‏ - 98/11/6

  سلام
  من ورودی ارشد 97 بودم بعد 24 آذر امسال انصراف دادم و 27 آذر ارشد 99 ثبت نام کردم انصراف اولمم هس میخواستم بدونم مشکل سربازی یا آموزشی برای قبولی ارشد 99 ندارم?
  ممنون

 • تصویر فرد

  زهره‏ - 98/11/3

  سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میخاستم ارشدروزانه کنکوربدم.نمیدونم چه شاخه ای بهتره وچه درسایی بایدبخونم واینکه ساکن کرج هستم.دانشگاه تهران بخام قبول بشم چه راهنمایی برای من دارین واقعاااسردرگم هستم اضطراب دارم نمیدونم چکارکنم قبول بشم چطوربخونم چه موسسه وآموزشگاهی برم خواهش دارم راهنمایی کنیدوبگیدآیاسال۹۸تمدیدمیشه زمان ثبت نام ارشد؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/11/5

  سلام خدمت شما
  با ثبت نام توی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می تونید یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تو رشته ای که میخواین شرکت کنید داشته باشید
  ثبت نام کنکور ارشد هم از اواسط ماه بهمن امکان پذیر خواهد بود.
  روی لینک زیر کلیک کنید
  ثبت نام و استفاده یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان

 • تصویر فرد

  زهره‏ - 98/10/19

  سلام خسته نباشید من لیسانس فناوری اطلاعات دارم و به رشته های روانشناسی ،مشاوره،مددکاری اجتماعی علاقه دارم ،میخواستم بدونم کدوم از این رشته ها تو زمینه ارشد بازار کار خوبی داره؟کدوم از شاخه های روانشناسی بهتر و آینده شغلی خوبی داره؟رشته ارشد مددکاری اجتماعی به صورت مجازی هم پذیرش داره؟ممنونم

 • تصویر فرد

  🌸 دانشجو 🌸‏ - 98/9/23

  با سلام
  من ورودی مهر ۹۶ دانشگاه تربیت معلم بوشهر هستم
  میخوام انصراف بدم
  شرایط انصراف از دانشگاه
  و جریمه نقدی انصراف چه مقداره ؟
  ممنون میشم توضیحات مختصر و مفیدی لطف بفرمایید
  🌷🌷🌷

 • تصویر فرد

  نازگل‏ - 98/9/21

  من خیلی به معلمی علاقه دارم الان مدرکم کارشناسی حسابداری هستش گه ارشد رو، رشته ی اموزش ابتدایی بخونم میتونم بعدا تو کنکور استخدامی اموزش پرورش رشته ی ((اموزگار ابتدایی)) رو امتحان بدم؟ یا باید حتما مدرک کارشناسیم هم اموزش ابتدایی باشه؟

 • تصویر فرد

  .‏ - 98/9/19

  سلام وققتون بخیر ببخشید من فراگیر ارشد پیام نور ثبت نام کردم آموزش زبان انگلیسی میخواستم بپرسم اگه دوره الکترونیکیش را برم عنوان الکترونیکی در مدرکم میخوره؟

 • تصویر فرد

  سحر‏ - 98/9/18

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مهندسی نرم افزار هستم میخواستم برای ارشد رشته مدیریت بازرگانی بخونم اما رشته مدیریت جزء رشته های شناور نیست یعنی نمیتونم ارشد این رشته بخونم؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما 
  چرا شما می تونید مدیریت شرکت کنید ربطی به مدرک لیسانستون نداره و رشته شناور هم مربوط به این سولی که کردین نیست 
  با ثبت نام می تونید از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان برای کنکور مدیریت بازرگانی استفاده کنیدثبت نام جلسه مشاوره تخصصی رایگان

 • تصویر فرد

  حاند‏ - 98/9/17

  سلام. من لیسانس علمی کاربردی معماری دارم آیا میتونم در دانشگاه ملی یا غیر انتفاعی ارشد hse بخونم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/18

  سلام خدمت شما 
  فقط کارشناسی رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی تکنولوژی ایمنی، مهندسی صنایع (گرایش ایمنی) مجاز به شرکت در کنکور ارشد HSE هستن

 • تصویر فرد

  maya‏ - 98/9/15

  سلام من 28سالمه لیسانس مهندسی مدیریت پروژه دارم ..تو دبیرستان نه علاقه و نه پایه و ذهن قویی برای رشته ریاضی داشتم وفقط به یک دلیل رفتم رشته ریاضی و اشتباهاتم از اون موقع شروع شد روز به روز افت میکردم و
  ضعیف میشدم دیپلمم به زور گرفتم یه ماه فقط واسه کنکور خوندم اونم پیام نور قبول شدم مهندسی مدیریت پروژه که هنوز خیلی شناخته نشده …الان به جایی رسیدم که خیلی پشیمونم و سردرگم .حسرت و غبطه خوردنم روز به روز زیاد میشه که چرا وقتمو هدر دادم .واسه ارشد خواستم بخونم که نشد چون نمیدونستم چی بخونم و از کجا شروع کنم
  میخوام ادامه تحصیل بدم خیلی دوست دارم درس بخونم .متاسفانه پول کافی هم برای کلاس رفتن ندارم .چهارساله بعد از لیسانسم خونه نشین شدم وافسردگی گرفتم لطفا کمکم کنید راهمو واقعا گم کردم

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/9/16

  با سلام با ثبت نام توی سایت 3گام می تونید از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تو هر رشته ای که می خواید استفاده کنید. مشاوران تخصصی 3گام همه سعیشونو می کنن که به شما کمک کنن. از طریق لینک زیر می تونید ثبت نام کنید
  یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان 
  اگر راهنمایی بیشتر لازم دارین می تونید با شماره موسسه 02162839000 تماس بگیرین

 • تصویر فرد

  راد‏ - 98/8/18

  سلام، من لیسانس آی تی دارم از علمی کاربردی ، میتونم ارشد مدیریت بخونم؟

 • تصویر فرد

  سحر‏ - 98/8/16

  سلام من کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم آیا میتونم کارشناسی ارشد حقوق بخون

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 98/8/18

  سلام بله شما با هر مدرک کارشناسی می تونید ه کارشناسی ارشد حقوق تغییر رشته بدین پیشنهاد می کنم مطلب تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق که تو سایت منتشر شده رو مطالعه کنید 

 • تصویر فرد

  🌹😕 🌹‏ - 98/8/8

  🌟🌟Somayeh🌟 🌟:
  با سلام وخسته نباشید.

  ببخشید من ورودی97 کارشناسی ارشد دانشگاه روزانه هستم،بدلیل دوترم متوالی مشروطی حالا ازدانشگاه اخراج شدم، میخواستم بپرسم میتونم درآزمون کارشناسی ارشدروزانه سال 99 پذیرش بشم؟؟؟؟

  برای شرکت درآزمون ارشد دوره روزانه99 چه شرایطی لازمه؟؟

  باید دقیقا چیکارکنم؟؟؟؟

  آیا میتونم دوباره تو رشته که اخراج شدم تو دوره روزانه مشغول به تحصیل شم؟

  مسئول آموزش دانشکده گفته میتونم کنکور بدم بعد دوباره همین رشته قبولشم ادامه بدم نمیدونم واقعا میشه یا نه ؟؟

  تورو خدا راهنمایی کنید؟ من این رشته مو خیلی دوست دارم ولی فقط به خاطر بی مسئولیتی برخی اساتید کردستان که بدون مشورت با باقی اساتیدمون (درکل چهار تا استاد داریم که دوتاشون درخواست 3برابردادن )درخواست 3برابر بیشتر از ظرفیت دفترچه انتخاب رشته (6 )بود دادند الان میگن ما نه استاد داریم نه مواد آزمایشگاهی نه جایی برای شما الان فقط همون 6نفر رو گذاشتن چند تا هم همون اول انصراف دادن 5تای دیگه هم به هر روشی که ممکن بود اخراج کردن نمیدونم چرا با زندگی وآینده بچه ها بازی میکنند من باید چیکار کنم؟

 • تصویر فرد

  پری‏ - 98/7/23

  سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم اما الان دلم میخواد ارشد اموزش زبان شرکت کنم زبانم در دانشگاه همیشه 20 بوده اما مکالمه و گوش جالبی ندارم ایا ارشد زبان خوندن برام مناسبه یا خیر؟میتونم از پسش بربیام؟

 • تصویر فرد

  رفیعی‏ - 98/7/8

  با سلام
  برای کنکور ارشد محیط زیست کدوم گرایش اولویت داره؟و اینکه ارزش داره من تنوع زیستی بخونم ولی شهر خودم

 • تصویر فرد

  ش‏ - 98/7/7

  سلام میخاستم بپرسم برای ارشد بین مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی و مدیریت مالی کدوم ازاین ها رشتش سخت است دروسش میگم چون من یکم با ریاضی مشکل دارم بلد نیستم ریاضی میخاستم بدونم مدیریت مالی ریاضی داره یا نه کدومش آسونه ومنابع ارشدش چیه؟؟ من چون زیاد نمیام تو سایت لطفا جواب به ایمیلم بفرستین. تشکر

 • تصویر فرد

  بهار‏ - 98/6/22

  سلام میخواستم بدونم ممکنه دانشگاه دولتی روزانه ارشد دربیای وبه دلیل به حدنصاب نرسیدن قبولیت دردانشگاه قبول شده لغوبشه

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 98/6/21

  سلام من استعداد درخشان سال ۹۷شرکت کردم اما نرفتم مجددا سال۹۸ شرکت کردم اما نتیجه رو حذف اعلام کرد راهی هست که بتونم دانشگاه خودم برای سال ۹۸برم مثل درخواست به دانشگاه برای پذیرش

 • تصویر فرد

  سارا ‏ - 98/6/21

  سلام من استعداد درخشان سال ۹۷شرکت کردم اما نرفتم مجددا سال۹۸ شرکت کردم اما نتیجه رو حذف اعلام کرد راهی هست که بتونم دانشگاه خودم برای سال ۹۸برم مثل درخواست به دانشگاه برای پذیرش

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
loading

انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۱