دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 - انتخاب رشته ریاضی دانشگاه سراسری و آزاد

تعداد بازدید 17708 دفعه

در این مطلب می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 را دانلود کنید. علاوه بر این اطلاعاتی درباره انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 دانشگاه آزاد ارائه شده است.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99

در زمان انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 بهتر است اطلاعات لازم در مورد شانس قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف را با توجه به رتبه خود در هر زیرگروه جمع آوری کنید و پس از اولویت بندی همه انتخاب های خود، اقدام به انتخاب رشته نهایی کنید. سعی کنید در پر کردن فرم نهایی انتخاب رشته سنجش عجله نکنید.

انتخاب رشته ریاضی 99 وقتی صحیح انجام می شود که شما براساس علاقه انتخاب های خود را چیده باشید و اولویت بندی انتخاب رشته خود را براساس علاقه به رشته و دانشگاه قرار دهید. برای این که بتوانید شانس قبولی خود را به دقت ارزیابی کنید و اولویت بندی خود را به خوبی انجام دهید، می توانید از ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی استفاده کنید.

دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 - انتخاب رشته کنکور ریاضی دانشگاه سراسری

دفترچه انتخاب رشته سراسری 99 مدتی بعد از کنکور ریاضی در سایت سنجش به آدرس sanjesh.org منتشر می شود و پس از آن سامانه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 باز می شود.

معمولا داوطلبان مدت یک هفته فرصت دارند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند. لازم است داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی قبل از شروع به انتخاب رشته، دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 را مطالعه کنند و کد رشته محل های مورد نظر خود را (بر اساس ضوابطی که در دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 درج شده) انتخاب و بر اساس اولویت بندی،  چیدمان آن ها را ابتدا در فرم پیش نویس مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99درج نمایند و پس از اطمینان آن ها را در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند.

بدیهی است پس از تائید نهایی کد رشته های انتخابی توسط داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می شود. داوطلبان باید توجه داشته باشند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته به هر داوطلب داده می شود. همچنین پس از انتخاب رشته و دریافت رسید 15 رقمی نیز داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش نمایند.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی 99 - انتخاب رشته کنکور ریاضی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه است. زمان انتخاب رشته کنکور سراسری دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور سراسری 99 نیز در محل موسسه واقع در میدان انقلاب توسط مشاوران بسیار باتجربه و خبره انجام خواهد شد. از مشاوره های تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 نیز می توانید بنا به نیاز و به خصوص داوطلبان شهرستانی استفاده کنند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته ریاضی 98 و 97 را از طریق لینک های زیر دانلود کنید. همچنین داوطلبان کنکور ریاضی 99 می توانند از نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 در سایت 3گام استفاده کنند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

 

 

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

 

سوالات متداول:

چگونه می توانیم به دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 دسترسی پیدا کنیم؟

شما می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 را از مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 در سایت 3گام دانلود کنید.

چگونه انتخاب رشته کنکور ریاضی بدون کنکور 99 و براساس سوابق تحصیلی را انجام دهم؟

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی از سال 1392 در کنار پذیرش از طریق کنکور اجرا می شد. داوطلبان در زمان ثبت نام برای کنکور سراسری با انتخاب یک گزینه در فرم ثبت نام می توانستند رشته های بر اساس سوابق تحصیلی را در زمان انتخاب رشته، انتخاب کنند.  برای انتخاب رشته کنکور ریاضی بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی 99 به مطلب لیست رشته های بدون کنکور سراسری 99 -پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مراجعه کنید.

شرایط انتخاب رشته کنکور ریاضی 99 دانشگاه آزاد چگونه است؟

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه است. زمان انتخاب رشته کنکور ریاضی دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

سایر بخش های کنکور ریاضی نظام قدیم و نظام جدید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    ابوالفضل‏ - 99/6/30

    دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی و فیزیک ۹۹

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc