دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99 - انتخاب رشته تجربی دانشگاه سراسری و آزاد

تعداد بازدید 91034 دفعه

در این مطلب می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99 را دانلود کنید. علاوه بر این اطلاعاتی درباره انتخاب رشته کنکور تجربی 99 دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته کنکور تجربی 99 دانشگاه آزاد ارائه شده است.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

دانلود دفترچه انتخاب رشته تجربی 99

در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 بهتر است اطلاعات لازم در مورد شانس قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف را با توجه به رتبه خود در هر زیرگروه جمع آوری کنید و پس از اولویت بندی همه انتخاب های خود، اقدام به انتخاب رشته نهایی نمایید. سعی کنید در پر کردن فرم نهایی انتخاب رشته سنجش عجله نکنید.

انتخاب رشته تجربی 99 وقتی صحیح انجام می شود که شما براساس علاقه انتخاب های خود را چیده باشید و اولویت بندی انتخاب رشته خود را براساس علاقه به رشته و دانشگاه قرار دهید. برای این که بتوانید شانس قبولی خود را به دقت ارزیابی کنید و اولویت بندی خود را به خوبی انجام دهید، می توانید از ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی استفاده کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

دفترچه انتخاب رشته تجربی 99 مدتی بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 99 در سایت سنجش به آدرس sanjesh.org  منتشر می گردد و پس از آن سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری باز می شود.

معمولا داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته کنکور تجربی خود وارد کنند. لازم است داوطلبان گروه آزمایشی تجربی قبل از شروع به انتخاب رشته، دفترچه انتخاب رشته تجربی 99 را مطالعه کنند و کد رشته محل های مورد نظر خود را (بر اساس ضوابطی که در دفترچه انتخاب رشته تجربی  99 درج شده) انتخاب و بر اساس اولویت بندی،  چیدمان آن ها را ابتدا در فرم پیش نویس مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99 درج نمایند و پس از اطمینان آن ها را در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند.

بدیهی است پس از تائید نهایی کد رشته های انتخابی توسط داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می شود. داوطلبان باید توجه داشته باشند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته به هر داوطلب داده می شود. همچنین پس از انتخاب رشته و دریافت رسید 15 رقمی نیز داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش نمایند.

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه می باشد. زمان انتخاب رشته کنکور تجربی دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور سراسری 99 نیز در محل موسسه واقع در میدان انقلاب توسط مشاوران بسیار باتجربه و خبره انجام خواهد شد. از مشاوره های تلفنی انتخاب رشته کنکور تجربی 99 نیز می توانید بنا به نیاز و به خصوص داوطلبان شهرستانی استفاده کنند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته  تجربی 98 و 97 را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید.

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

رزرو مشاوره حضوری و تلفنی

 

سوالات متداول:

چگونه می توانیم به دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99 دسترسی پیدا کنیم؟

شما می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99 را از مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 99 در سایت 3گام دانلود کنید.

چگونه انتخاب رشته کنکور تجربی بدون کنکور 99 و براساس سوابق تحصیلی را انجام دهم؟

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی از سال 1392 در کنار پذیرش از طریق کنکور اجرا می شد. داوطلبان در زمان ثبت نام برای کنکور سراسری با انتخاب یک گزینه در فرم ثبت نام می توانستند رشته های بر اساس سوابق تحصیلی را در زمان انتخاب رشته، انتخاب کنند.  برای انتخاب رشته کنکور تجربی بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی 99 به مطلب لیست رشته های بدون کنکور سراسری 99 -پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مراجعه کنید.

شرایط انتخاب رشته کنکور تجربی 99 دانشگاه آزاد چگونه است؟

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه است. زمان انتخاب رشته کنکور تجربی دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

سایر بخش های کنکور سراسری تجربی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  کیمیا ام‏ - 99/6/12

  سلام ایا رشته فیزیوتراپی تعهدی میشه رفت

 • تصویر فرد

  N‏ - 99/5/24

  سلام
  الان دفترچه ۹۹ک براساس سوابقه هنوز نیومدع؟؟

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/5/25

  سلام چرا اومده از لینک زیر می تونید دریافت کنید
  دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

 • تصویر فرد

  علی‏ - 99/2/26

  با سلام ، سوالی داشتم اینکه شما لیست دانشگاه های تجربی هر استان رو میزارید خیلی خوله ولی نوشته با آزمون و از کجا بفهمیم ملی هست یا آزاد.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc