دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 - انتخاب رشته انسانی دانشگاه سراسری و آزاد

تعداد بازدید 36832 دفعه

در این مطلب می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 را دانلود کنید. علاوه بر این اطلاعاتی درباره انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه آزاد ارائه شده است.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته انسانی 99

در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 بهتر است اطلاعات لازم در مورد شانس قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف را با توجه به رتبه خود در هر زیرگروه جمع آوری کنید و پس از اولویت بندی همه انتخاب های خود، اقدام به انتخاب رشته نهایی کنید. سعی کنید در پر کردن فرم نهایی انتخاب رشته کنکور انسانی سنجش عجله نکنید.

انتخاب رشته انسانی 99 وقتی صحیح انجام می شود که شما براساس علاقه انتخاب های خود را چیده باشید و اولیت بندی انتخاب رشته خود را براساس علاقه به رشته و دانشگاه قرار دهید. برای این که بتوانید شانس قبولی خود را به دقت ارزیابی کنید و اولویت بندی خود را به خوبی انجام دهید، می توانید از نرم افزار انتخاب رشته کنکور 3گام استفاده کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته انسانی 99 - انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه سراسری

دفترچه انتخاب رشته سراسری 99 بعد از کنکور سراسری انسانی در سایت سنجش به آدرس sanjesh.org منتشر می شود و بعد از آن سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 باز می شود. به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 در همین صفحه قابل دانلود می شود.

داوطلبان برای انتخاب رشته کنکور سراسری 99 تا یک هفته فرصت دارند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند. 

لازم است داوطلبان گروه آزمایشی انسانی قبل از شروع به انتخاب رشته کنکور انسانی، دفترچه انتخاب رشته انسانی 99 را مطالعه کنند و کد رشته محل های مورد نظر خود را (بر اساس ضوابطی که در دفترچه انتخاب رشته انسانی 99درج شده) انتخاب و بر اساس اولویت بندی،  چیدمان آن ها را ابتدا در فرم پیش نویس مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 درج کنند و پس از اطمینان آن ها را در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند.

بدیهی است پس از تائید نهایی کد رشته های انتخابی داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می شود. داوطلبان باید توجه کنند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته انسانی 99 به هر داوطلب داده می شود. همچنین پس از انتخاب رشته و دریافت رسید 15 رقمی نیز داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش کنند.

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته انسانی 99 - انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه است. زمان انتخاب رشته کنکور انسانی دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 ارائه شده هم می توانید استفاده کنید. مشاوره حضوری در محل موسسه واقع در میدان انقلاب توسط مشاوران بسیار باتجربه و خبره انجام خواهد شد. از مشاوره های تلفنی انتخاب رشته کنکور انسانی 99 نیز می توانید بنا به نیاز و به خصوص داوطلبان شهرستانی استفاده نمایند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته انسانی 99 را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید. همچنین می توانید از نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی 99 در سایت 3گام استفاده کنید.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

سوالات متداول:

چگونه می توانیم به دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دسترسی پیدا کنیم؟

شما می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 را از مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 99 در سایت 3گام دانلود کنید.

چگونه انتخاب رشته کنکور انسانی بدون کنکور 99 را انجام دهم؟

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی از سال 1392 در کنار پذیرش از طریق کنکور اجرا می شد. داوطلبان در زمان ثبت نام برای کنکور سراسری با انتخاب یک گزینه در فرم ثبت نام می توانستند رشته های بر اساس سوابق تحصیلی را در زمان انتخاب رشته، انتخاب کنند.  برای انتخاب رشته کنکور انسانی بدون کنکور 99 به مطلب لیست رشته های بدون کنکور سراسری 99 -پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مراجعه کنید.

شرایط انتخاب رشته کنکور انسانی 99 دانشگاه آزاد چگونه است؟

انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و دانشگاه آزاد 98 به صورت جداگانه است. زمان انتخاب رشته کنکور انسانی دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

سایر بخش های کنکور انسانی نظام قدیم و نظام جدید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc