رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی ایمنی شناسی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ایمنی شناسی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد ایمنی شناسی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل ایمنی شناسی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس ایمنی شناسی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی ایمنی شناسی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته ایمنی شناسی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد ایمنی شناسی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی ایمنی شناسی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی ایمنی شناسی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته ایمنی شناسی
مدرک کارشناسی(لیسانس) ایمنی شناسی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و  اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)
مهندسی پزشکی (بیومواد)
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
بیوشیمی بالینی
زیست فناوری پزشکی
ژنتیک انسانی
خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی)
میکروب شناسی پزشکی
ویروس شناسی پزشکی
انگل شناسی پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل ایمنی شناسی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان ایمنی شناسی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

ادامه تحصیل در مقطع ارشد میکروب شناسی پزشکی با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی امکان دارد؟

بله، ادامه تحصیل در مقطع ارشد میکروب شناسی پزشکی با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی امکان دارد.

لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس ایمنی شناسی شامل چند رشته می باشد؟

لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس ایمنی شناسی شامل بیست و نج رشته است لذا داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مطلب فوق مراجعه نمایند.

آیا ارشد ویروس شناسی پزشکی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی می باشد؟

بله، ارشد ویروس شناسی پزشکی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی ایمنی شناسی می باشد لذا داوطلبانی که به آن علاقه مند باشند  می توانند اطلاعات مربوط به آن را در مطلب فوق جستجو کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت