رشته های مجاز برای کنکور ارشد ایمنی شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ایمنی شناسی

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد ایمنی شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ایمنی شناسی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته ایمنی شناسی را در جدول زیر مشاهده می کنید. همچنین با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید رشته های مجاز برای کنکور ارشد ایمنی شناسی را پیدا کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. البته آمادگی برای کنکور ارشد این رشته مستلزم داشتن اطلاعات کامل در مورد بهترین منابع، بازار کار و سایر اطلاعات است لذا به داوطلبان مطالعه مطالب زیر را پیشنهاد می کنیم:

منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی

منابع وزارت بهداشت کنکور کارشناسی ارشد رشته ایمونولوژی

وضعیت اشتغال و بازار کار در رشته ایمنی شناسی پزشکی

 

در ادامه به بررسی لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ایمنی شناسی که مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد، می پردازیم و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی کارشناسی ارشد رشته ایمنی شناسی پزشکی (ایمونولوژی) را مطالعه کنید. 

 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد رشته ایمنی شناسی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد ایمنی شناسی

ایمنی شناسی

ایمنی شناسی

انگل شناسی پزشکی

باکتری شناسی

بیوشیمی

بیوتکنولوژی

زیست شناسی (با گرایش جانوری؛ سلولی و مولکولی؛ میکروبیولوژی؛ عمومی و یا ژنتیک)

میکروبیولوژی

علوم آزمایشگاهی

فیزیولوژی

ویروس شناسی

 
شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد ایمنی شناسی پزشکی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی ایمنی شناسی پزشکی استفاده کنید.
 
 

 
 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد ایمنی شناسی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 10 رشته کارشناسی از جمله : بیوشیمی و فیزیو لوژی می توانند در کنکور ارشد ایمنی شناسی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی

 

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد ایمنی شناسی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد ایمنی شناسی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی ایمنی شناسی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد ایمنی شناسی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته ایمنی شناسی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

  • تصویر فرد

    بهمان‏ - 00/12/19

    سلام با ارشد میکروبیولوژی میشه ارشد ایمونولوژی شرکت کرد ؟

  • تصویر فرد

    عاطفه بومحسن‏ - 99/6/30

    سلام من کارشناسی زیست دریا میخونم ...میتونم تو کنکور ایمونولوژی شرکت کنم؟؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت