آمار زیستی

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی

  منابع کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی در اینجا آمده است. دپارتمان آمار زیستی 3گام، با توجه به تجربه‌ چندساله خود، منابع را بر اساس میزان زمان مطالعه افراد، به سه پک مطالعاتی پیشنهادی شامل: پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی طبقه ‌بندی کرده است.

 • منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی 1402

  منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی 1402 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی نباشند.

 • معرفی کارشناسی ارشد آمار زیستی

  معرفی کارشناسی ارشد آمار زیستی را در اینجا مشاهده می کنید. آمار زیستی شاخه ‌ای از آمار (کاربردی) است که تمرکز و تأکید آن بر توسعه و استفاده از روش های آماری است که در راستای حل مسائل و پاسخ به سئوالاتی که در بهداشت، پزشکی و ژنتیک و بیولوژی انسانی مطرح می ‌شوند.

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد آمار زیستی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش آمار زیستی

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد آمار زیستی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آمار زیستی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد آمار زیستی به تفکیک دانشگاه 1400

  ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد آمار زیستی سال 1400 را به تفکیک دانشگاه های پذیرنده و گرایش های این رشته در جدول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد آمار زیستی به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

 • دروس کارشناسی ارشد آمار زیستی

  دروس کارشناسی ارشد آمار زیستی در اینجا آورده شده است. مشخصات دروس دوره آموزشی کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته آمار زیستی شامل: دروس اختصاصی اجباری (core)، دروس اختصاصی اختیاری (noncore) و پایان نامه در این مطلب بررسی شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد آمار زیستی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد آمار زیستی برای داوطلبان این رشته ضروری است. در اینجا ما به شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد آمار زیستی و رشته های مشابه در داخل کشور پرداخته ایم.

اطلاعیه های ویژه

 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 ، برای دانلود قرار داده شده است. قبل از اقدام به ثبت نام، حتما دفترچه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت را به دقت مطالعه نمایید. همچنین نکات مهم دفترچه ثبت نام کنکور ارشد بهداشت که حتما باید به آن توجه کنید را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  در این مطلب درباره راهنمای ثبت نام ارشد بهداشت 1402 صحبت خواهیم کرد. این راهنمای تصویری ثبت نام ارشد بهداشت تمام اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام ارشد بهداشت را برای شما داوطلبان پوشش می دهد. ثبت نام ارشد بهداشت در تاریخ 29 بهمن به صورت اینترنتی آغاز می شود و تا 10 اسفند 1401 ادامه دارد. ثبت نام ارشد بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس sanheshp.ir انجام می شود. می توانید با استفاده از این راهنما، ثبت نام ارشد بهداشت خود را به صورت دقیق انجام دهید.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت