رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی میکروب شناسی پزشکی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی میکروب شناسی پزشکی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل میکروب شناسی پزشکی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس میکروب شناسی پزشکی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی میکروب شناسی پزشکی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته میکروب شناسی پزشکی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی پزشکی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی میکروب شناسی پزشکی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی میکروب شناسی پزشکی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته میکروب شناسی پزشکی
مدرک کارشناسی(لیسانس) میکروب شناسی پزشکی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و  اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)
مهندسی پزشکی (بیومواد)
میکروب شناسی مواد غذایی
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
ژنتیک انسانی
خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی)
ویروس شناسی پزشکی
انگل شناسی پزشکی
قارچ شناسی پزشکی
سم شناسی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل میکروب شناسی پزشکی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان میکروب شناسی پزشکی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

آیا رشته فناوری اطلاعات سلامت جزو رشته های ارشد برای تغییر رشته از کارشناسی میکروب شناسی پزشکی می باشد؟

بله، رشته فناوری اطلاعات سلامت جزو رشته های ارشد برای تغییر رشته از کارشناسی میکروب شناسی پزشکی می باشد. لیست سایر رشته های مجاز ارشد برای مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی نیز در مطلب فوق اورده شده است.

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی چند رشته می باشد؟

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی بیست و شش رشته می باشد که دارای تنوع زیادی است لذا برای آگاهی از لیست این رشته به مطلب بالا مراجعه کنید.

آیا رشته سم شناسی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی می باشد؟

بله، رشته سم شناسی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی پزشکی می باشد که شرح آن را می توانید در مطلب گردآوری شده مطالعه کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت