سم شناسی پزشکی

 • نمونه برنامه ریزی برای کنکور ارشد سم شناسی

  نمونه برنامه ریزی برای کنکور ارشد سم شناسی در اینجا آورده شده است. جزئیات نمونه برنامه ریزی 3گام برای کنکور ارشد سم شناسی شامل انتخاب دروس پر اهمیت و منابع برتر، انتخاب نوع برنامه ریزی(روزانه یا هفتگی) و گزارش هفتگی در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد سم شناسی موسسه 3گام

  خانم عارفه صادقی، رتبه 37 کنکور ارشد سم شناسی 99 و خانم گلستان اسماعیل نژاد رتبه 1 ارشد سم شناسی 99 مشاوران تخصصی 3گام می باشند.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد سم شناسی پزشکی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته سم شناسی پزشکی موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته سم شناسی پزشکی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی

  منابع کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی در اینجا آمده است. داوطلب عزیز شما باید بدونید که برای قبولی در این کنکور بهتر است در زمان مناسب شروع به خواندن دروس با منابع معتبر کنید و در حین تلاش مداوم و پیوسته در نهایت آرامش هرگز نا امید نشوید و در هنگام خواندن دروس تمام تمرکز و حواس خود را به درس دهید تا بتوانید بیشترین بازده و نتیجه را در هنگام کنکور داشته باشید.

 • منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی 1402

  منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی 1402 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشدسم شناسی نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی نباشند.

 • معرفی کارشناسی ارشد رشته سم شناسی پزشکی

  در معرفی کارشناسی ارشد رشته سم شناسی پزشکی باید گفت سم شناسی پزشکی یکی از شاخه های دانش پزشکی است که زیر مجموعه رشته های وزارت بهداشت می باشد. سم شناسی  از رشته های بسیار کارآمد و نوپا در بیشتر حیطه های مربوط به سلامت می باشد که همین امر باعث می شود توجه مسئولین به اهمیت حضور این رشته در جامعه پر رنگ تر شود.

 • کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی داوطلبان گیاه پزشکی

  معرفی کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی برای داوطلبان گیاه پزشکی در اینجا آمده است. از آنجایی که یکی از گرایش های ارشد رشته گیاه پزشکی که وارد دانش پزشکی می شود سم شناسی پزشکی می باشد، می تواند برای فارغ التحصیلان این رشته مورد توجه قرار بگیرد.

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد سم شناسی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش سم شناسی

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد سم شناسی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • دروس و ضرایب کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی

  دروس و ضرایب کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی در اینجا آورده شده است. ضریب درس بیوشیمی عمومی در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در رشته سم شناسی پزشکی 2 می باشد. با توجه به حجیم بودن مطالب و نکته های ریز و فراوان، خواندن این درس هم زمان گیر و هم نیازمند مرور و تکرار زیاد است تا در ذهن تثبیت شود.

 • دروس دوره کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی

  دروس دوره کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی را در اینجا مشاهده می کنید. تعداد کل واحدهای درسی با احتساب پایان نامه 32 واحد می باشد، که شامل موارد دروس جبرانی و دروس اصلی می شود.

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی به تفکیک دانشگاه 1400

  ظرفیت پذیرش دانشگاه های پذیرنده رشته سم شناسی پزشکی برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی چند سال اخیر در این مطلب بررسی شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی

  بودجه بندی و تعداد سوالات کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی را در اینجا مشاهده می کنید. یکی از مهم ترین و نایاب ترین اطلاعات برای برنامه ریزی راحت تر و هوشمندانه تر درس خواندن برای کنکور ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت، اطلاع از بودجه بندی فصل به فصل سوالات می باشد.

 • نحوه مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی

  نحوه مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی برای داوطلبان این رشته آماده شده است. روش خواندن در درجه اول برای دو درس مهم و تاثیر گذار در رتبه کنکور ارشد سم شناسی دروس بیوشیمی و زبان بررسی شده است. این دروس نسبت به سایر دروس دیگر خوندنشون سخت تره و نیاز به مرور بیشتری دارد. اگر پایه ای از درس بیوشیمی ندارید جای هیچ نگرانی و ترسی وجود ندارد و باید قاطعانه بر روی این درس سرمایه گذاری کنید.

 • عوامل موفقیت در کنکور ارشد سم شناسی

  عوامل موفقیت در کنکور ارشد سم شناسی در اینجا آورده شده است. مهارت های تحصیلی، انتخاب هدف، برنامه ریزی صحیح و ثبات شخصیت از عوامل موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد رشته سم شناسی پزشکی می باشند.

اطلاعیه های ویژه

 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 ، برای دانلود قرار داده شده است. قبل از اقدام به ثبت نام، حتما دفترچه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت را به دقت مطالعه نمایید. همچنین نکات مهم دفترچه ثبت نام کنکور ارشد بهداشت که حتما باید به آن توجه کنید را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  در این مطلب درباره راهنمای ثبت نام ارشد بهداشت 1402 صحبت خواهیم کرد. این راهنمای تصویری ثبت نام ارشد بهداشت تمام اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام ارشد بهداشت را برای شما داوطلبان پوشش می دهد. ثبت نام ارشد بهداشت در تاریخ 29 بهمن به صورت اینترنتی آغاز می شود و تا 10 اسفند 1401 ادامه دارد. ثبت نام ارشد بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس sanheshp.ir انجام می شود. می توانید با استفاده از این راهنما، ثبت نام ارشد بهداشت خود را به صورت دقیق انجام دهید.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت