رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی میکروب شناسی مواد غذایی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل میکروب شناسی مواد غذایی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس میکروب شناسی مواد غذایی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته میکروب شناسی مواد غذایی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته میکروب شناسی مواد غذایی
مدرک کارشناسی(لیسانس) میکروب شناسی مواد غذایی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
قارچ شناسی پزشکی
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل میکروب شناسی مواد غذایی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان میکروب شناسی مواد غذایی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

آیا رشته تاریخ علوم پزشکی در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی وجود دارد؟

بله، رشته تاریخ علوم پزشکی در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی وجود دارد.

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی چندتا است؟

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی، هفده رشته می باشد که دانش آموختگان رشته میکروب شناسی مواد غذایی می توانند از میان آن ها دست به انتخاب بزنند.

آیا می توان در مقطع ارشد رشته قارچ شناسی پزشکی با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی ادامه تحصیل داد؟

بله، می توان در مقطع ارشد رشته قارچ شناسی پزشکی با مدرک کارشناسی میکروب شناسی مواد غذایی ادامه تحصیل داد چرا که جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس میکروب شناسی مواد غذایی می باشد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت