رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش میکروب شناسی مواد غذایی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش میکروب شناسی مواد غذایی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته میکروب شناسی مواد غذایی مطلع شوید اما برای دسترسی راحت داوطلبان این لیست را در جدول زیر آورده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطالب زیر را مطالعه کنید:

معرفی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی 

منابع کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت

 

 

جدول مدارک مورد پذیرش در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

میکروب شناسی مواد غذایی

میکروب شناسی

علوم آزمایشگاهی

علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

علوم تغذیه

علوم و صنایع غذایی

بیوشیمی

زیست شناسی (گرایش های میکروبیولوژی، بیوشیمی، ژنتیک)

بهداشت و بازرسی گوشت

بهداشت مواد غذایی

دکترای عمومی پزشکی

دکترای داروسازی

دکترای دامپزشکی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی از یک جلسه رایگان مشاوره تخصصی میکروب شناسی مواد غذایی استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 12 رشته کارشناسی از جمله : بیوشیمی و علوم تغذیه می توانند در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی که اعلام کرده اید، بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی میکروب شناسی مواد غذایی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته میکروب شناسی مواد غذایی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت