رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فیزیولوژی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فیزیولوژی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی فیزیولوژی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فیزیولوژی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی فیزیولوژی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فیزیولوژی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد فیزیولوژی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل فیزیولوژی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس فیزیولوژی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی فیزیولوژی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته فیزیولوژی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیولوژی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی فیزیولوژی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فیزیولوژی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی فیزیولوژی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فیزیولوژی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته فیزیولوژی
مدرک کارشناسی(لیسانس) فیزیولوژی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)
مهندسی پزشکی (بیومواد)
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
ایمنی شناسی پزشکی
سم شناسی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فیزیولوژی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل فیزیولوژی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان فیزیولوژی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

آیا رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک در لیست رشته های مجاز ارشد با مدرک کارشناسی فیزیولوژی قرار دارد؟

بله، رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک در لیست رشته های مجاز ارشد با مدرک کارشناسی فیزیولوژی قرار دارد و مورد علاقه بسیاری از فارغ التحصیلان رشته فیزیولوژی است.

ارشد نانوفناوری پزشکی را می توان با مدرک کارشناسی فیزیولوژی خواند؟

بله، مقطع کارشناسی ارشد نانوفناوری پزشکی را می توان با مدرک کارشناسی فیزیولوژی خواند که در مطلب فوق مورد بررسی قرار گرفته اند.

آیا ارشد رشته یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی را می توان با مدرک کارشناسی فیزیولوژی خواند؟

بله، ارشد رشته یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی را می توان با مدرک کارشناسی فیزیولوژی خواند و دارای علاقه مندان بسیاری در میان فارغ التحصیلان رشته فیزیولوژی می باشد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت