زمان اعلام نتایج کنکور 99 - دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 99

تعداد بازدید 7773 دفعه

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99 برای همه داوطلبان کنکور سراسری اهمیت بالایی دارد؛ چراکه داوطلبان بعد یک سال آمادگی و شرکت در کنکور سراسری 99 می خواهند از نتایج اولیه کنکور سراسری 99 مطلع شوند. برای دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99
اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 

زمان اعلام نتایج کنکور 99 - دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 99

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 99 و دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری یکی از مهم ترین خبرهایی است که داوطلبان کنکور 99 می خواهند از آن مطلع شوند. کنکور سال 99 به دلیل شیوع بیماری کرونا با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود و در چندین نوبت عقب افتاد. در نهایت کنکور سراسری 99 از تاریخ 29 تیرماه تا یکم شهریور به مدت چهار روز برگزار شد. معمولا اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری 99 یک ماه بعد از برگزاری کنکور است.

نتایج اولیه کنکور سراسری 99 اواخر شهریور ماه منتشر می شود و پس از آن امکان دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 99فراهم می شود. داوطلبان کنکور سراسری 99 می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sangesh.org مراجعه کنند و کارنامه خود را مشاهده کنند. حداقل اطلاعات برای دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری از سایت سازمان سنجش شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه می باشد.

کارنامه اولیه کنکور سراسری 99 شامل اطلاعات داوطلب، درصد داوطلب در هر درس امتحانی، نمره تراز و رتبه داوطلب و وضعیت مجاز یا غیرمجاز بودن داوطلب برای انتخاب رشته است. با انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری و اعلام نتایج اولیه کنکور 99 زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 آغاز می شود و داوطلبان گروه های مختلف کنکور سراسری (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی) باید برای انتخاب رشته در مدت مقرر اقدام کنند. برای اطلاع دقیق از چگونگی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و نکات مربوط به انتخاب رشته کنکور تجربی، ریاضی، و انسانی مطالب زیر را بخوانید.

انتخاب رشته کنکور تجربی 99

انتخاب رشته کنکور انسانی 99

انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

انتخاب رشته کنکور هنر 99

انتخاب رشته کنکور زبان 99

تقریبا با گذشت یک ماه از انتخاب رشته کنکور سراسری 99، نتایج نهایی کنکور سراسری  و کارنامه نهایی کنکور سراسری 99 اعلام می شود.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 

 راهنمای تصویری دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری 99

داوطلبان کنکور سراسری 99 می توانند برای دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش به آدرس sangesh.org مراجعه کنند و روی لینک کارنامه اعلام نتایج  مرحله اول آزمون کلیک کنند.

دریافت کارنامه کنکور سراسری 99 از سازمان سنجش
دریافت کارنامه کنکور سراسری 99 از سازمان سنجش

 

در مرحله بعد می توانند از طریق یکی از مراحل زیر کارنامه اولیه کنکور سراسری خود را دریافت کنند.

روش اول: شماره داوطلبی + شماره شناسنامه + سال تولد

روش دوم: شماره پرونده + کد رهگیری + شماره شناسنامه

روش سوم: شماره پرونده + شماره سریال + شماره شناسنامه  

دریافت کارنامه کنکور سراسری 99 از سازمان سنجش
دریافت کارنامه کنکور سراسری 99 از سازمان سنجش

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

سوالات متداول:

کارنامه اولیه کنکور سراسری 99 را دریافت کرده ام، انتخاب رشته کنکور تجربی ام را چگونه انجام دهم؟

انتخاب رشته کنکور تجربی نکاتی دارد که باید در چیدمان و اولویت بندی رشته ها به آن توجه کنیم. برای اطلاع از این نکات مطلب انتخاب رشته کنکور تجربی 99 را در سایت 3گام بخوانید.

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج نهایی کنکور سراسری 99 تقریبا یک ماه بعد از انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام می شود.

چگونه می توانم به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 دسترسی پبدا کنم؟

شما می توانید برای تهیه و دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 به مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 مراجعه کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc