نرم افزار رایگان و اپلیکیشن راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

تعداد بازدید 38681 دفعه

نرم افزار رایگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 موسسه 3گام، یک نرم افزار اندرویدی به صورت اپلیکیشن موبایل می باشد که بهترین راهنما برای داوطلبان کنکور ارشد 98 است تا بتوانند مراحل انتخاب رشته ارشد خود را بشناسند و در نهایت ار سامانه نرم افزاری انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 به آدرس final.3gaam.com برای انتخاب رشته ارشد خود استفاده کنند.

نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 98

نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام، یک اپلیکیشن و نرم افزار اندرویدی است که به عنوان یک راهنما برای انتخاب رشته ارشد شما در سال 98 عمل می کند. این نرم افزار اندرویدی به رایگان از بازار و گوگل پلی قابل دانلود است و یک راهنمای جامع و کاربردی است تا با فرآیند انتخاب رشته کارشناسی ارشد آشنا شوید. تمام هدف این نرم افزار رایگان این است که به شما اطلاعات دقیق درباره رشته ها، گرایش ها، رتبه ها و کارنامه ها و بازار کار رشته ها و گرایشهای کارشناسی ارشد بدهد. در واقع ما یک نرم افزار رایگان محتوایی را در 3گام تولید کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی درباره ابعاد مختلف انتخاب رشته کارشناسی ارشد اطلاعات کسب کنید. نحوه انتخاب رشته ارشد را یاد بگیرید و درنهایت با دانشی که به دست آورده اید، درباره انتخاب رشته خود تصمیم بگیرید. 

نرم افزارو اپلیکیشن رایگان و محتوا محور انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 موسسه 3گام، مکملی است برای سامانه و نرم افزار انتخاب رشته ارشد به آدرس final.3gaam.com که کار انتخاب رشته شما بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد انجام می دهد. بنابراین نرم افزار و اپلیکیشن رایگان "راهنمای ارشد" هیچ انتخاب رشته مجازی و نرم افزاری رابرای شما انجام نمی دهد و یک اپلیکیشن محتوا محور در زمینه انتخاب رشته ارشد می باشد تا شما اطلاعات مناسب را برای انتخاب رشته به دست آورید.

در این نرم افزار رایگان که با عنوان "راهنمای ارشد" در بازار و گوگل پلی ارائه شده است؛ شما با بخشهای زیر را خواهید داشت:

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره رایگان

 

دانلود نرم افزار رایگان راهنمای ارشد انتخاب رشته ارشد از گوگل پلی

دانلود ادوب کانکت از بازار

 

 

 

1- معرفی کلی نرم افزار رایگان و محتوا محور راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

صحه اول نرم افزار رایگان و اپلیکیش انتخاب رشته ارشد 97
صفحه اول نرم افزار رایگان و اپلیکیش انتخاب رشته ارشد 98

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

در نرم افزار رایگان اندرویدی انتخاب رشته ارشد 98 موسسه 3گام، شما در ابتدا رشته خود را انتخاب می کنید. پس از انتخاب رشته ارشد خود، لیست گرایشهای موجود در مقطع کارشناسی ارشد آن رشته برای شما نمایش داده می شود. لیست گرایشها دقیقا براساس دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش می باشد. سپس می توانید گرایش مورد علاقه خود برای کنکور ارشد و یا هر گرایشی را که می خواهید درباره اطلاعات کسب کنید را انتخاب کنید. پس از انتخاب رشته ارشد و سپش انتخاب گرایش رشته مورد نظر خود خود اولین گزینه نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد، "معرفی کلی" می باشد که شما در این بخش با مطالب زیر مواجه می شوید:

الف) معرفی کلی گرایش و هدف از این گرایش در انتخاب رشته ارشد

در این بخش از نرم افزار رایگان راهنمای نحوه انتخاب رشته ارشد، ما می خواهیم تا شما با هدف کلی گرایش و دلیل ایجاد آن گرایش در کارشناسی ارشد آشنا شوید و پس از آشنایی با کلیت گرایش برای مقطع ارشد، دروسی را که به صورت جبرانی، اختصاصی، اجباری و اختیاری بگذرانید را به صورت تفکیک شده به شما معرفی می کنیم. هدف از این کار این ست تا شما با دروس و ضرایب کارشناسی ارشد گرایش پس از قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آشنا بشوید.

صفحه انتخاب رشته نرم افزار رایگان "راهنمای انتخاب رشته ارشد 97"
صفحه انتخاب گرایش نرم افزار رایگان "راهنمای انتخاب رشته ارشد 98"

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

ب) بازار کار گرایش و نقش آن در نحوه انتخاب رشته ارشد

درنرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد ما سعی کرده ایم تا بازار کار هر گرایش را به صورت جداگانه برای شما تحلیل کنیم. هدف ما از این کار، این است که شما بدانید که بعد از انتخاب رشته ارشد و قبولی در کنکور ارشد، شما در انتخاب رشته ارشد خود، گرایشهایی را انتخاب کنید که بازار کار خوبی داشته باشند.

ج) ظرفیت پذیرش دفترچه انتخاب رشته ارشد سازمان سنجش

در نرم افزار رایگان و محتوا محور راهنمای انتخاب رشته ارشد، ما تلاش کرده ایم تا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش را تحیل کنیم و یک سری اطلاعات آماری را به شما ارائه دهیم. اینکه در هر گرایش در سال گذشته ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته ها و گرایشهای مختلف د دوره های مختلف روزانه، نوبت دوم و ... چند نفر بوده است را ما به شما می دهیم تا بدانید که کدام گرایشها در انتخاب رشته کارشناسی ارشد کم پذیرش و کدام گرایشها، بیشترین پذیرش را دارند. این اطلاعات باعث می شود تا بتوانید نحوه انتخاب رشته ارشد را به درستی درک کنید. در واقع شما با این اطلاعات از محبوبیت و حتی میزان رشد گرایشهای کارشناسی ارشد و همچنین مقدار اشباع شدگی گرایش، اطلاعات کسب می کنید. 

 

دریافت مشاوره رایگان

محتواهای موجود در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد
محتواهای موجود در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد

د) برخی از کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد برای تخمین رتبه ارشد قبل از اعلام نتایج کارشناسی ارشد

در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام، ما تعدادی از کارنامه های آزمون ارشد سال گذشته را برای شما قرار داده ایم که به شما می گوید که هر رتبه ای چه درصدها و ترازی را در آزمون کارشناسی ارشد سال 97به دست آورده است. در واقع اطلاعات بسیار زیادی از کارنامه های کارشناسی ارشد سال گذشته در اختیار موسسه 3گام است که حاصل جمع اوری از دواطلبان خود مجموعه 3گام می باشد که تعداد این کارنامه ها بسیار زیاد می باشد و هدف ما این است که از بین این کارنامه ها، تعدای کارنامه کنکور کارشناسی ارشد را به شما ارائه دهیم تا ببینید که اوضاع قبل ازانتخاب رشته ارشد و اعلام نتایج کارشناسی ارشد به چه نحو بوده است. جذابیت این بخش در این است که مستقیم به ربات تخمین رتبه کارشناسی ارشد می توانید متصل شوید و با وارد کردن درصدها و معدل خود، رتبه تخمینی شما براساس سال گذشته به شما داده می شود. در نهایت از آنجایی که انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98، به نتایج و کارنامه نهایی شما بستگی دارد و همه چیز توسطاین رتبه تعیین می شود، شما استرس رتبه را دارید و در نتیچه این ربات تا حدی می تواند در تخمین رتبه احتمالی شما به شما کمک شایانی بکند.

صفحه مربوط به برخی از کارنامه های انتخاب رشته ارشد
صفحه مربوط به برخی از کارنامه های انتخاب رشته ارشد

ه) برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد در سال گذشته

نرم افزار و اپلیکیشن اندرویدی رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد، یک بخش بسیار ارزشمند دارد که به رایگان ان را در اختیار شما می گذارد و آن برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در سال گذشته می باشد. جالب اینجاست که برخی از وب سایت ها، این مورد را نرم افزار انتخاب رشته به حساب می آورند، در حالی که کار نرم افزار، این است که شما رتبه تان را به آن بدهید و به شما بگوید دقیقا کجاها شانس قبولی دارید و کجاها شانس قبولی ندارید. این کار را ما در سامانه و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد خود به آدرس final.3gaam.com انجام می دهیم که دقیق ترین، صحیح ترین و نام آشناترین نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد طی 4 سال اخیر می باشد. در اپلیکیشن اندرویدی راهنمای نحوه انتخبا رشته ارشد، به شما برخی از رتبه ها و قبولیها را به صورت جدولی ساده نمایش می دهیم تا اطلاعاتی ار قبولی ها داشته باشید ولیکن کار اصلی انتخاب رشته مجازی و نرم افزاری انتخاب رشته شما در نرم افزار و سامانه اصلی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 به آدرسfinal.3gaam.com انجام می شود. 

هدف مااز ارائه رایگان رتبه ها و محل قبولی در نرم افزار و اپلیکیشن اندرویدی راهنمای انتخاب رشته ارشد 98 این است که شما بدانید که 3گام یکی از مراکز مشاوره تحصلی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد که عملاً تبدیل به بزرگرتین و معتبرترین مرکز برای انتخاب رشته ارشد شده است.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دریافت مشاوره رایگان

 

صفحه مربوط به برخی از رتبه ها ومحل قبولی انتخاب رشته کارشناسی ارشد در سال گذشته در نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 97

صفحه مربوط به برخی از رتبه ها ومحل قبولی انتخاب رشته کارشناسی ارشد در سال گذشته در نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 98

 

و) سایر بخشهای نرم افزار رایگان محتوا محور انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

از دیگر بخشهای مجود در نرم افزار رایگان راهنمای ارشد که برای دادن اطلاعات درباره نحوه صحیح انتخاب رشته ارشد به شما ارائه شده است و از بازار و گوگل پلی قابل دانلود است، می توان به لینک دسترسی به نرم افزار اصلی و هوشمند انتخاب رشته مجازی و انلاین انتخاب رشته کارشناسی ارشد منطبق با کد رشته های دفترچه ارشد سازمان سنجش، توضیحات درباره نرم ازار انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام و همینطور دسترسی به لینکهای ارزشمند موجود در سایت 3گام، اشاره کرد.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دانلود نرم افزار رایگان راهنمای ارشد انتخاب رشته ارشد از گوگل پلی

دانلود ادوب کانکت از بازار

 

 

دریافت مشاوره رایگان

این لینکها را در اینجا نیز می توانید مشاهده کنید:

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 : انتخاب رشته سراسری و آزاد

 

مراحل و شانس قبولی و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

بزرگترین اشتباهات در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

انتخاب رشته مطمئن در کارشناسی ارشد

 

در انتخاب رشته علاقه مهم است یا بازار کار؟!

 

دسته بندی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد- قسمت اول

 

دسته بندی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد- قسمت دوم

 

اهمیت اولویت بندی انتخاب رشته بر اساس علاقه

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: انتخاب در انتخاب

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: من هیچ انتخابی ندارم

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: رشته به رشته، مو به مو

 

انتخاب رشته یا انتخاب سبک زندگی

 

خیلی دور، خیلی نزدیک در انتخاب رشته کارشناسی ارشد!

 

انتخاب رشته بکنم یا نکنم؟

 

دانلود دفترچه سراسری و دانشگاه آزاد انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

مبنای محاسبه شانس قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

 

مشاوره انتخاب رشته و دانلود دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  اریانا بهرامی تفرشی‏ - 98/5/18

  سلام من دیروز ۳۹ تومن پول دادم و وارد این نرم افزار شدم ولی امروز نمی تونم بازم وارد بشم بازم میگه وجه ۳۹ تومن رو واریزی کن

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/20

  سلا وقت بخیر 
  لطفا با کدرهگیری که پرداخت انجام دادید وارد بشید، اگر هر سری بخواید با یه کد وارد بشید باید هزینه پرداخت کنید. اگر کدی که باهاش پرداخت انجام دادید و فراموش کردید لطفا با موسسه تماس بگیرید 

 • تصویر فرد

  معصومه‏ - 98/4/17

  سلام.
  یعنی رشته کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی انقدر مهجوره؟

 • تصویر فرد

  شایان‏ - 98/3/27

  سلام خسته نباشید. با رتبه ی 600 الی 800 ارشد ب نظرتون تهران کرج یا قزوین قبول میشم؟؟سراسری

 • تصویر فرد

  mina‏ - 97/3/12

  salam, man 2540 avordam, daneshgah moghagheghe ardebili , ab ghabul misham???

 • تصویر فرد

  مرادی‏ - 97/2/26

  این نرم افزار رایگان همه رتبه ها و قبولیا رو برای انتخاب رشته ارشد امسال می ده؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/3/5

  سلام. در این اپلیکیشن، برخی از رتبه ها و محل قبولیشون به صورت رایگان و البته پس از ثبت نام رایگان تو اپلیکیشن ارائه میشه.
  در نظر داشته باشید که اطلاعات کامل همه قبولیها و رتبه ها در زمان اعلام نتای ارشد 97 در دهه سوم خرداد توسط نرم افزار انتخاب رشته 3گام که به صورت آنلاین خدمات ارائه می ده وجود داره

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد