نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 - اپلیکیشن انتخاب رشته ارشد

نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 موسسه 3گام، یک نرم افزار اندرویدی به صورت اپلیکیشن موبایل است که بهترین راهنما برای داوطلبان کنکور ارشد 1401 است تا بتوانند مراحل انتخاب رشته ارشد خود را بشناسند و در نهایت ار سامانه نرم افزاری انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 به آدرس final.3gaam.com برای انتخاب رشته ارشد خود استفاده کنند.

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

 

نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401

نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام، یک اپلیکیشن و نرم افزار اندرویدی است که به عنوان یک راهنما برای انتخاب رشته ارشد شما در سال 1401 عمل می کند. نرم افزار اندرویدی راهنمای انتخاب رشته یک راهنمای جامع و کاربردی است تا با فرآیند انتخاب رشته کارشناسی ارشد آشنا شوید. تمام هدف نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته این است که به شما اطلاعات دقیق درباره رشته ها، گرایش ها، رتبه ها و کارنامه ها و بازار کار رشته ها و گرایشهای کارشناسی ارشد بدهد. در واقع ما یک نرم افزار رایگان محتوایی راهنمای انتخاب رشته را در 3گام تولید کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی درباره ابعاد مختلف انتخاب رشته کارشناسی ارشد اطلاعات کسب کنید. نحوه انتخاب رشته ارشد را یاد بگیرید و در نهایت با دانشی که به دست آورده اید، درباره انتخاب رشته خود تصمیم بگیرید. 

نرم افزار و اپلیکیشن رایگان و محتوا محور راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 موسسه 3گام، مکملی است برای سامانه و نرم افزار انتخاب رشته ارشد به آدرس final.3gaam.com که کار انتخاب رشته شما بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد انجام می دهد. بنابراین نرم افزار و اپلیکیشن رایگان "راهنمای  انتخاب رشته ارشد" هیچ انتخاب رشته مجازی و نرم افزاری رابرای شما انجام نمی دهد و یک اپلیکیشن محتوا محور در زمینه انتخاب رشته ارشد است تا شما اطلاعات مناسب را برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد به دست آورید.

در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته، شما بخش های زیر را خواهید داشت:

 

متاسفانه به دلیل مسائل فنی اپلیکیشن انتخاب رشته رایگان 3گام در حال حاضر در دسترس نیست. داوطلبان گرامی می توانند از مطلب انتخاب رشته کنکور ارشد خود آموز انتخاب رشته ارشد را مطالعه کنند. یا با کلیک روی دکمه زیر به نرم افزار آنلاین انتخاب رشته ارشد مراجعه کنند 

 

1- نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 - معرفی کلی نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

صحه اول نرم افزار رایگان و اپلیکیش انتخاب رشته ارشد 97
صفحه اول نرم افزار رایگان و اپلیکیش انتخاب رشته ارشد 1401

 

 

در نرم افزار رایگان اندرویدی انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام، شما در ابتدا رشته خود را انتخاب می کنید. پس از انتخاب رشته ارشد خود، لیست گرایش های موجود در مقطع کارشناسی ارشد آن رشته برای شما نمایش داده می شود. لیست گرایش ها دقیقا براساس دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش است. سپس می توانید گرایش مورد علاقه خود برای کنکور ارشد و یا هر گرایشی را که می خواهید درباره اطلاعات کسب کنید را انتخاب کنید. پس از انتخاب رشته ارشد و سپس انتخاب گرایش رشته مورد نظرخود، اولین گزینه نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد، "معرفی کلی" است که شما در این بخش با مطالب زیر مواجه می شوید:

 

الف) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - معرفی کلی گرایش و هدف از این گرایش در انتخاب رشته ارشد

در این بخش از نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401، ما می خواهیم تا شما با هدف کلی گرایش و دلیل ایجاد آن گرایش در کارشناسی ارشد آشنا شوید و پس از آشنایی با کلیت گرایش برای مقطع ارشد، دروسی را که به صورت جبرانی، اختصاصی، اجباری و اختیاری بگذرانید را به صورت تفکیک شده به شما معرفی می کنیم. هدف از این کار این است تا شما با دروس و ضرایب کارشناسی ارشد گرایش پس از قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آشنا بشوید.

 

صفحه انتخاب رشته نرم افزار رایگان "راهنمای انتخاب رشته ارشد 97"
صفحه انتخاب گرایش نرم افزار رایگان "راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401"

 

 

ب) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - بازار کار گرایش و نقش آن در انتخاب رشته ارشد

درنرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد ما سعی کرده ایم تا بازار کار هر گرایش را به صورت جداگانه برای شما تحلیل کنیم. هدف ما از این کار، این است که شما بدانید که بعد از انتخاب رشته ارشد و قبولی در کنکور ارشد، شما در انتخاب رشته ارشد خود، گرایش هایی را انتخاب کنید که بازار کار خوبی داشته باشند.

 

ج) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 ظرفیت پذیرش دفترچه انتخاب رشته ارشد سازمان سنجش

در نرم افزار رایگان و محتوا محور راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401، ما تلاش کرده ایم تا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش را تحلیل کنیم و یک سری اطلاعات آماری را به شما ارائه دهیم. اینکه در هر گرایش در سال گذشته ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته ها و گرایشهای مختلف د دوره های مختلف روزانه، نوبت دوم و ... چند نفر بوده است را ما به شما می دهیم تا بدانید که کدام گرایش ها در انتخاب رشته کارشناسی ارشد کم پذیرش و کدام گرایش ها، بیشترین پذیرش را دارند. این اطلاعات باعث می شود تا بتوانید نحوه انتخاب رشته ارشد را به درستی درک کنید. در واقع شما با این اطلاعات از محبوبیت و حتی میزان رشد گرایش های کارشناسی ارشد و همچنین مقدار اشباع شدگی گرایش، اطلاعات کسب می کنید. 

 

 

محتواهای موجود در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد
محتواهای موجود در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد

 

د) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - کارنامه های کنکور ارشد برای تخمین رتبه ارشد قبل از اعلام نتایج کارشناسی ارشد

در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401 موسسه 3گام، ما تعدادی از کارنامه های آزمون ارشد سال گذشته را برای شما قرار داده ایم که به شما می گوید که هر رتبه ای چه درصدها و ترازی را در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 به دست آورده است. در واقع اطلاعات بسیار زیادی از کارنامه های کارشناسی ارشد سال گذشته در اختیار موسسه 3گام است که حاصل جمع آوری از دواطلبان خود مجموعه 3گام است که تعداد این کارنامه ها بسیار زیاد است و هدف ما این است که از بین این کارنامه ها، تعدادی کارنامه کنکور کارشناسی ارشد را به شما ارائه دهیم تا ببینید که اوضاع قبل از انتخاب رشته ارشد و اعلام نتایج کارشناسی ارشد به چه نحو بوده است. جذابیت این بخش در این است که مستقیم به ربات تخمین رتبه کارشناسی ارشد می توانید متصل شوید و با وارد کردن درصدها و معدل خود، رتبه تخمینی شما براساس سال گذشته به شما داده می شود. در نهایت از آنجایی که انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1401، به نتایج و کارنامه نهایی شما بستگی دارد و همه چیز توسط این رتبه تعیین می شود، شما استرس رتبه را دارید و در نتیچه این ربات تا حدی می تواند در تخمین رتبه احتمالی شما به شما کمک شایانی بکند.

 

صفحه مربوط به برخی از کارنامه های انتخاب رشته ارشد
صفحه مربوط به برخی از کارنامه های انتخاب رشته ارشد

 

ه) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد در سال گذشته

نرم افزار و اپلیکیشن اندرویدی رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401، یک بخش بسیار ارزشمند دارد که به رایگان ان را در اختیار شما می گذارد و آن برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در سال گذشته است. جالب اینجاست که برخی از وب سایت ها، این مورد را نرم افزار انتخاب رشته به حساب می آورند، در حالی که کار نرم افزار انتخاب رشته ارشد، این است که شما رتبه تان را به آن بدهید و به شما بگوید دقیقا کجاها شانس قبولی دارید و کجاها شانس قبولی ندارید. این کار را ما در سامانه و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد خود به آدرس final.3gaam.com انجام می دهیم که دقیق ترین، صحیح ترین و نام آشناترین نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد طی 4 سال اخیر است. در اپلیکیشن اندرویدی راهنمای نحوه انتخاب رشته ارشد، به شما برخی از رتبه ها و قبولیها را به صورت جدولی ساده نمایش می دهیم تا اطلاعاتی ار قبولی ها داشته باشید ولیکن کار اصلی انتخاب رشته مجازی و نرم افزاری انتخاب رشته شما در نرم افزار و سامانه اصلی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1401 به آدرس final.3gaam.com انجام می شود. 

هدف ما از ارائه رایگان رتبه ها و محل قبولی در نرم افزار و اپلیکیشن اندرویدی راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401 این است که شما بدانید که 3گام یکی از مراکز مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد که عملاً تبدیل به بزرگترین و معتبرترین مرکز برای انتخاب رشته ارشد شده است.

 

 

صفحه مربوط به برخی از رتبه ها ومحل قبولی انتخاب رشته کارشناسی ارشد در سال گذشته در نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 97

صفحه مربوط به برخی از رتبه ها و محل قبولی انتخاب رشته کارشناسی ارشد در سال گذشته در نرم افزار و اپلیکیشن رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد 1401

 

و) نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - سایر بخشهای نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401

از دیگر بخشهای موجود در نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته ارشد که برای دادن اطلاعات درباره نحوه صحیح انتخاب رشته ارشد به شما ارائه شده است، می توان به لینک دسترسی به نرم افزار اصلی و هوشمند انتخاب رشته مجازی و انلاین انتخاب رشته کارشناسی ارشد منطبق با کد رشته های دفترچه ارشد سازمان سنجش، توضیحات درباره نرم ازار انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام و همینطور دسترسی به لینک های ارزشمند موجود در سایت 3گام، اشاره کرد.

 

 

نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - مزایای استفاده از نرم افزار رایگان انتخاب رشته ارشد

نرم افزار انتخاب رشته ارشد دارای مزایای قابل توجهی برای داوطلبان کنکور ارشد می باشد چرا که داوطلبان می توانند یک انتخاب رشته زود هنگام چه قبل از اعلام نتایج اولیه و چه بعد از آن را تجربه کنند. در حقیقیت به جای اینکه داوطلبان ساعت ها به بررسی و تحلیل کارنامه های سال های گذشته مشغول شوند لذا از طریق نرم افزار رایگان انتخاب رشته می توانند دانشگاه و رتبه ای را که احتمال قبولی شان در آن بیشتر است به دست بیاورند. علاوه بر این، نرم افزار انتخاب رشته بر سرعت و دقت داوطلبان می افزاید و داوطلبان را قبل از دیگر رقبا برای نتایج مثبت یا منفی آماده می کند. لذا در صورت کسب نتایج مثبت و قابل قبول، داوطلبان می توانند انتخاب رشته خوبی را تجربه کنند و برای ورود به دانشگاه در مقطع ارشد آماده شوند. از سوی دیگر حتی اگر نتایج مثبت هم نباشد، داوطلبان باز زودتر از رقبا برای پیروزی در یک کارزار جدید آماده می گردند.

علاوه بر همه موارد گفته شده؛ نرم افزار رایگان انتخاب رشته ارشد رتبه داوطلبان را در طیف های خوش بینانه، واقع بینانه و بدبینانه قرار می دهد و دست آن ها را برای اولویت بندی در فرم انتخاب رشته باز می گذارد. به عبارتی دیگر اگر داوطلبان از بازه رتبه خوش بینانه ناامید شوند می توانند شانس قبولی خود را در بازه های بدبینانه و واقع گرایانه امتحان نمایند. مزایای استفاده از نرم افزار رایگان انتخاب رشته بیشتر از همه برای داوطلبانی بارز است که نمی خواهند منتظر اعلام نتایج اولیه یا اعلام نتایج انتخاب رشته بمانند و می خواهند بدون تلف کردن وقت از نتیجه کنکور خود مطلع گردند. با توجه به مزایای ذکر شده، استفاده از نرم افزار رایگان انتخاب رشته اقدامی منطقی برای رسیدن به هدف های آموزشی و تحصیلی می باشد. در واقع بهره گیری از سهمیه تکنولوژی می تواند منجر به صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه ها شود.

 

 

نرم افزار راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 - میزان اعتماد به نتایج نرم افزار رایگان انتخاب رشته ارشد

در استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ارشد داوطلبان می بایست نکات مهمی را مد نظر قرار دهند تا به میزان تحقق نتایج قابل اعتماد در آن آگاهی پیدا کنند. این نکات به شرح زیر می باشند:

 1. اولین نکته این است که ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد در سال های مختلف متغیر است و ثابت نمی ماند لذا دانشگاه ها ظرفیت پذیرش خود را تغییر می دهند و یا ممکن است یک دانشگاه در یک سال اصلا پذیرش نداشته باشد لذا این تغییر ظرفیت ها در اطلاعات پایه نرم افزار می تواند تاثیر گذار باشد و تا حدودی نتایج را دچار خطا و اشتباه کند.
 2. نکته دوم این است که با توجه به اینکه داوطلبان در گرایش های مختلف یک رشته در یک مجموعه امتحانی شرکت می کنند، پذیرش نهایی داوطلبان کنکور ارشد به شدت به انتخاب های دیگر داوطلبان بستگی دارد. لذا توصیه می شود که داوطلبان در هنگام انتخاب رشته، گزینه های متنوعی را در نظر بگیرند تا شانس پذیرش را از دست ندهند.
 3. نکته سوم این است که جامعه آماری شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد در طی هر سال متغیر است لذا این نرم افزار نخواهد توانست قبولی داوطلبان را به صورت صد در صد تضمین کند چون تعداد کسانی که هر سال کد رشته ها را انتخاب می کنند متفاوت می باشد.
 4. نکته چهارم این است که در نرم افزار رایگان انتخاب رشته کارشناسی ارشد تنها اطلاعات محدودی از داوطلبان دریافت می گردد در صورتی که داوطلبان ممکن است دارای شرایط خاصی نیز باشند که نرم افزار قادر به درک و تحلیل آن ها نیست. نظیر اینکه شاید داوطلبی تمایل نداشته باشد در دانشگاه های شهرهای دور از محل زندگی پذیرش یابد و یا عدم تمایل به پذیرفته شدن در دوره های شهریه پرداز از دیگر شرایط خاصی است که ممکن است داوطلبان را به چالش بکشد.

 

 

این لینکها را در اینجا نیز می توانید مشاهده کنید:

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: انتخاب رشته سراسری و آزاد

 

مراحل و شانس قبولی و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

بزرگترین اشتباهات در انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

انتخاب رشته مطمئن در کارشناسی ارشد

 

در انتخاب رشته علاقه مهم است یا بازار کار؟!

 

دسته بندی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد- قسمت اول

 

دسته بندی داوطلبان در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد- قسمت دوم

 

اهمیت اولویت بندی انتخاب رشته بر اساس علاقه

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: انتخاب در انتخاب

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: من هیچ انتخابی ندارم

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد: رشته به رشته، مو به مو

 

انتخاب رشته یا انتخاب سبک زندگی

 

خیلی دور، خیلی نزدیک در انتخاب رشته کارشناسی ارشد!

 

انتخاب رشته بکنم یا نکنم؟

 

دانلود دفترچه سراسری و دانشگاه آزاد انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 

مبنای محاسبه شانس قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 

سهمیه 5 درصد ایثارگری و انتخاب رشته کنکور

 

سهمیه 25 درصد ایثارگران در انتخاب رشته کنکور

سوالات متداول:

بهترین نرم افزار انتخاب رشته چه ویژگی هایی دارد؟

نرم افزار انتخاب رشته خوب نرم افزاری است که ویژگی های زیر را پوشش دهد:

 1. آنلاین بودن آن.
 2. آنالیز تمامی انتخابهای موجود در دفترچه از ابتدا تا انتها از روزانه گرفته تا پردیس خودگردان، مازاد و غیرانتفاعی و پیام نور
 3. مشخص کردن توضیحات منحصربفرد هر کدرشته
 4. به روز رسانی کدرشته ها براساس دفترچه جدید انتخاب رشته کنکور سراسری 1400
 5. آنالیز شانس قبولی در 4 سطح حتمی، پراحتمال، خوشبینانه، کم احتمال.
 6. انتخاب 150 تایی از بین انتخاب ها و مبتنی بر احتمال قبولی
 7. آزمون استعداد سنجی هالند برای مشخص شدن رشته هایی که به درد شخصیت و استعدادهای شما می خورند.
 8. نمایش اولویت بندی عمومی داوطلبان در سال های گذشته
 9. آنالیز پیشرفته برای اولویت بندی اختصاصی
 10. ارائه فایل پی دی اف و اکسل از انتخاب ها
 11. بازگشت چندین باره به سیستم برای تغییرات خاص در بعضی انتخاب ها و آنالیز آن ها. در واقع شما می توانید هر چقدر که خواستید در سیستم آنالیز نمایید بدون این که نگران این باشید که هزینه جداگانه ای بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار انتخاب رشته حرفه ای ارشد می توانید مطلب نرم افزار انتخاب رشته کنکور را بخوانید.

امکان انتخاب رشته دانشگاه آزاد با نرم افزار انتخاب رشته وجود دارد؟

بله

شما می توانید از کمک نرم افزار انتخاب رشته موسسه 3گام، برای قبولی در رشته مورد نظرتان در دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنید.

آیا نرم افزار راهنمای انتخاب رشته ارشد موسسه 3گام رایگان است؟

این نرم افزار اندرویدی به رایگان از بازار و گوگل پلی قابل دانلود است و یک راهنمای جامع و کاربردی است تا با فرآیند انتخاب رشته کارشناسی ارشد آشنا شوید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  ati nadri‏ - 01/8/13

  سلام میخوام بدون کسی میدونه که رشته فناوری تصویربرداری پزشکی تعهد خدمت داره؟؟؟

 • تصویر فرد

  مهدیه‏ - 00/6/11

  من سرچ کردم نرم افزار رایگان.اینکه رایگان نیست

 • تصویر فرد

  فاطیما محمدی نژاد‏ - 99/3/25

  سلام چجوری میشه ثبت نام کرد، اپلیکیشن نصب کردم ولی ثبت نام نمیکنه، میخوام مشاوره بگیرم، نمیدونم چه جوری باید پول پرداخت کرد

 • تصویر فرد

  محمد مقدم درخشان‏ - 99/3/26

  سلام وقت بخیر 
  مشاوره تو چه زمینه ای نیاز دارین 
  بگین که راهنماییتون کنم نحوه ثبت نام و پرداخت به چه شکلی هست 

 • تصویر فرد

  اریانا بهرامی تفرشی‏ - 98/5/18

  سلام من دیروز ۳۹ تومن پول دادم و وارد این نرم افزار شدم ولی امروز نمی تونم بازم وارد بشم بازم میگه وجه ۳۹ تومن رو واریزی کن

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/20

  سلا وقت بخیر 
  لطفا با کدرهگیری که پرداخت انجام دادید وارد بشید، اگر هر سری بخواید با یه کد وارد بشید باید هزینه پرداخت کنید. اگر کدی که باهاش پرداخت انجام دادید و فراموش کردید لطفا با موسسه تماس بگیرید 

 • تصویر فرد

  معصومه‏ - 98/4/17

  سلام.
  یعنی رشته کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی انقدر مهجوره؟

 • تصویر فرد

  شایان‏ - 98/3/27

  سلام خسته نباشید. با رتبه ی 600 الی 800 ارشد ب نظرتون تهران کرج یا قزوین قبول میشم؟؟سراسری

 • تصویر فرد

  mina‏ - 97/3/12

  salam, man 2540 avordam, daneshgah moghagheghe ardebili , ab ghabul misham???

 • تصویر فرد

  مرادی‏ - 97/2/26

  این نرم افزار رایگان همه رتبه ها و قبولیا رو برای انتخاب رشته ارشد امسال می ده؟

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 97/3/5

  سلام. در این اپلیکیشن، برخی از رتبه ها و محل قبولیشون به صورت رایگان و البته پس از ثبت نام رایگان تو اپلیکیشن ارائه میشه.
  در نظر داشته باشید که اطلاعات کامل همه قبولیها و رتبه ها در زمان اعلام نتای ارشد 97 در دهه سوم خرداد توسط نرم افزار انتخاب رشته 3گام که به صورت آنلاین خدمات ارائه می ده وجود داره

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت