رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی قارچ شناسی پزشکی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی قارچ شناسی پزشکی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل قارچ شناسی پزشکی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس قارچ شناسی پزشکی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی قارچ شناسی پزشکی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته قارچ شناسی پزشکی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی قارچ شناسی پزشکی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی قارچ شناسی پزشکی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته قارچ شناسی پزشکی
مدرک کارشناسی(لیسانس) قارچ شناسی پزشکی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و  اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل قارچ شناسی پزشکی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان قارچ شناسی پزشکی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

تعداد رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی چند رشته است؟

تعداد رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی، شانزرده رشته می باشد که لیست آن ها در مطلب فوق آورده شده است.

آیا می توان از کارشناسی قارچ شناسی پزشکی به ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی تغییر رشته داد؟

بله، می توان از کارشناسی قارچ شناسی پزشکی به ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی تغییر رشته داد که توضیح ان در مطلب فوق اورده شده است.

آیا رشته ارزیابی فناوری سلامت در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی قرار دارد؟

بله، رشته ارزیابی فناوری سلامت در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی قارچ شناسی پزشکی قرار دارد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت