رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل نانوتکنولوژی پزشکی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس نانوتکنولوژی پزشکی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته نانوتکنولوژی پزشکی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد نانوتکنولوژی پزشکی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته نانوتکنولوژی پزشکی
مدرک کارشناسی(لیسانس) نانوتکنولوژی پزشکی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل نانوتکنولوژی پزشکی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان نانوتکنولوژی پزشکی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی نانوتکتولوژی پزشکی چند رشته را در بر می گیرد؟

لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی نانوتکتولوژی پزشکی، پانزده رشته را در بر می گیرد.

رشته فناوری اطلاعات سلامت در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی قرار دارد؟

بله، رشته فناوری اطلاعات سلامت در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی قرار دارد. رشته های دیگر این لیست در مطلب بالا آورده شده است که داوطلبان می توانند به آن مراجعه نمایند.

ارشد آمار زیستی با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی امکان پذیر است؟

بله، ارشد آمار زیستی با مدرک کارشناسی نانوتکنولوژی پزشکی امکان پذیر است لذا داوطلبان متناسب با علاقه خود باید انتخاب کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت