رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)
مدرک کارشناسی(لیسانس) مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) آمار زیستی
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
ارگونومی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری تصویربرداری پزشکی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
فیزیک پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) چند رشته وجود دارد؟

در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) بیست رشته وجود دارد.

آیا ارشد رشته فیزیک پزشکی با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) امکان پذیر است؟

بله،  ارشد رشته فیزیک پزشکی با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) امکان پذیر است و همچنین تعدادی دیگر از رشته های وزارت بهداشت را می توان با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) در مقطع ارشد خواند که لیست آن ها در این مطلب گردآوری شده است.

آیا رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در لیست رشته های مجاز ارشد با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) وجود دارد؟

بله، رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در لیست رشته های مجاز ارشد با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) وجود دارد لذا داوطلبان می توانند به مطلب بالا مراجعه کرده و اطلاعات لازم را در این باره به دست بیاورند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  سوگند سلیمی‏ - 01/11/11

  سلام ببخشید من متوجه منظور جدول 3 تو دفترچه نمیشم
  الان من کارشناسی مهندس پزشکی دارم تو جدول 1 نوشته میتونم تصویربرداری بخونم ولی تو جدول 3 مقابل تصویر برداری نوشته دکتری تخصصی یعنی داوطلب دانش آموخته مقطع دکتری باشد .این یعنی چی ؟

 • تصویر فرد

  میثم ابراهیمی‏ - 01/9/3

  سلام.سنجش در دفترچه راهنمای دکتری 1402اعلام کردن همه رشته میتونن برای مهندسی پزشکی امتحان بدهند لطفا مردم و گمراه نکنید

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/9/13

  سلام خدمت شما احتمالا متن رو درست نخوندین 
  این متن برای لیسانس به ارشد هست و نه برای دکتری 
  از طرفی برای ارشد وزارت بهداشت هست نه وزارت علوم و در نتیجه اصلا مربوط به سنجش نمیشه 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت