رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
مدرک کارشناسی(لیسانس) مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی آمار زیستی
آموزش بهداشت و ارتقا سلامت
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
پدافند غیرعامل در نظام سلامت
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت سالمندی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت توانبخشی
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
مهندسی بهداشت محیط
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

کدام رشته های سلامت را می توان با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در مقطع ارشد خواند؟

رشته های سلامت سالمندی، سلامت و ترافیک و سلامت و رفاه اجتماعی را می توان با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در مقطع ارشد خواند که هر داوطلب می بایست متناسب با علاقه و شرایط خود یکی از آن ها را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد برگزیند.

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی چندتا است؟

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی بیست و یک رشته می باشد.

آیا ادامه تحصیل در مقطع ارشد مهندسی بهداشت محیط با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی امکان پذیر است؟

بله، ادامه تحصیل در مقطع ارشد مهندسی بهداشت محیط با مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی بر طبق جدول موجود در مطلب فوق امکان پذیر است و لیست رشته های ارشد مجاز برای با مدرک لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی نیز ارائه شده است.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  عیسی خوشنام‏ - 01/2/6

  سلام و درود من ساکن خارج از کشورم لیسناس از health administrationدارم همان مدیریت خدمات و بهداشت درمانی ایران میشود و قصد فوق لیسانس و تغیر رشته دارم به رشته های پزشکی برای مثال آموزش پزشکی_مهندسی پزشکی..آیا این تغییر رشته برای فوق لیسانس شامل من میشود؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/2/10

  سلام خدمت شما برای بررسی بهتر شرایط و دریافت پاسخ مناسب لطفا از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و یک جلسه مشاوره رزرو کنید
  رزرو مشاوره با رتبه های برتر

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت