رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی فناوری تصویربرداری پزشکی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل فناوری تصویربرداری پزشکی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس فناوری تصویربرداری پزشکی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته فناوری تصویربرداری پزشکی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی
مدرک کارشناسی(لیسانس) فناوری تصویربرداری پزشکی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل فناوری تصویربرداری پزشکی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان فناوری تصویربرداری پزشکی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

سوالات متداول:

آیا رشته پدافند غیر عامل در نظام سلامت جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی می باشد؟

خیر، پدافند غیر عامل در نظام سلامت جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی نمی باشد. داوطلبانی که برای ادامه تحصیل به رشته پدافند غیر عامل در نظام سلامت دارند می توانند به مطلب بالا مراجعه کرده و لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی را مشاهده کنند.

آیا می توان با مدرک لیسانس فناوری تصویربرداری پزشکی رشته آموزش پزشکی را در مقطع ارشد خواند؟

بله، می توان با مدرک لیسانس فناوری تصویربرداری پزشکی رشته آموزش پزشکی را در مقطع ارشد خواند. 

آیا زیست فناوری پزشکی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی می باشد؟

بله، زیست فناوری پزشکی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری تصویربرداری پزشکی می باشد که ممکن است بسیاری از داوطلبان علاقه مند باشند این رشته را در مقطع ارشد بخوانند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات مفصلی را که در مطلب فوق گردآوری کرده ایم مطالعه کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت