رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی فناوری اطلاعات سلامت برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل فناوری اطلاعات سلامت در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس فناوری اطلاعات سلامت در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته فناوری اطلاعات سلامت پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات سلامت را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته فناوری اطلاعات سلامت
مدرک کارشناسی(لیسانس) فناوری اطلاعات سلامت آمار زیستی
آموزش بهداشت و ارتقا سلامت
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
پدافند غیرعامل در نظام سلامت
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)
مهندسی پزشکی (بیومواد)
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل فناوری اطلاعات سلامت کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان فناوری اطلاعات سلامت بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت چندتا است؟

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت 21 رشته می باشد.

آیا رشته پدافند غیر عامل در نظام سلامت جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت می باشد؟

بله، پدافند غیر عامل در نظام سلامت جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت می باشد که در مطلب بالا سایر رشته ارشد مجاز با مدرک لیسانس فناوری اطلاعات سلامت آورده شده است و لذا داوطلبان می توانند متناسب با علاقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنند.

آیا می توان با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را در مقطع ارشد خواند؟

بله، می توان با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را در مقطع ارشد خواند لذا داوطلبان می توانند به مطلب بالا رجوع کرده و لیست تمام رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت را مطالعه کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت