رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی علوم تشریحی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی علوم تشریحی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی علوم تشریحی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی علوم تشریحی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی علوم تشریحی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی علوم تشریحی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد علوم تشریحی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل علوم تشریحی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس علوم تشریحی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی علوم تشریحی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته علوم تشریحی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد علوم تشریحی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی علوم تشریحی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی علوم تشریحی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی علوم تشریحی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی علوم تشریحی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته علوم تشریحی
مدرک کارشناسی(لیسانس) علوم تشریحی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
اقتصاد بهداشت
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فیزیولوژی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)
مهندسی پزشکی (بیومواد)
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی علوم تشریحی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل علوم تشریحی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان علوم تشریحی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

 

سوالات متداول:

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی علوم تشریحی چندتا است؟

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی علوم تشریحی بیست تا است که در مطلب فوق به صورت یک جدول ارائه شده است لذا داوطلبان برای آگاهی نسبت به کل این رشته های می توانند به آن مراجعه کنند.

بهترین رشته برای ادامه تحصیل علوم تشریحی در مقطع ارشد کدام است؟

حدود بیست رشته برای ادامه تحصیل علوم تشریحی در مقطع ارشد وجود دارد که داوطلبان گرامی بسته به نوع علاقه خود می توانند رشته ای را برای شان بهترین است انتخاب کنند لذا برای دسترسی راحت داوطلبان لیست رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل علوم تشریح در مطلب بالا آورده شده است.

آیا رشته سلامت و رفاه اجتماعی را می توان در مقطع ارشد با مدرک کارشناسی علوم تشریحی خواند؟

بله، رشته سلامت و رفاه اجتماعی را در مقطع ارشد با مدرک کارشناسی علوم تشریحی می توان خواند و از این نظر جای هیچ گونه نگرانی برای داوطلبان نیست لذا توصیه می کنیم برای آگاهی از لیست کامل رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی علو.م تشریحی به مطلب فوق مراجعه کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت