رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی شنوایی شناسی برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شنوایی شناسی پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد شنوایی شناسی داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل شنوایی شناسی در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس شنوایی شناسی در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی شنوایی شناسی به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته شنوایی شناسی پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد شنوایی شناسی را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی شنوایی شناسی توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی شنوایی شناسی می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته شنوایی شناسی
مدرک کارشناسی(لیسانس) شنوایی شناسی آمار زیستی
اپیدمیولوژی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت سالمندی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
علوم تشریحی
فیزیولوژی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
مدیریت توانبخشی
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل شنوایی شناسی کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان شنوایی شناسی بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

سوالات متداول:

آیا مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس شنوایی شناسی هست؟

بله، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی جزو رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس شنوایی شناسی است لذا داوطلبان می توانند با مراجعه به مطلب بالا اطلاعات بیشتری در مورد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی کسب کنند.

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی چندتا است؟

تعداد رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی بیست تا می باشد که لیست کامل آن در جدولی در مطلب فوق آورده شده است لذا داوطلبان می توانند رشته های مورد علاقه خود را در آن مشاهده کنند.

آیا ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی قابل حصول است؟

بله، ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی جزوه رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی شنوایی شناسی می باشد که داوطلبان می توانند در مطلب بالا آن را مشاهده کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت