رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون

لیست کامل رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون، برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی تکنولوژی گردش خون برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

 

رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون

در این مطلب به یکی از متداول ترین سوال های دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی تکنولوژی گردش خون پاسخ خواهیم داد. سوالاتی مثل رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون کدام رشته ها هستند؟ کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون داریم یا نه؟ بهترین رشته برای ادامه تحصیل تکنولوژی گردش خون در مقطع ارشد کدام است؟ با لیسانس تکنولوژی گردش خون در کدام رشته های پزشکی می توان شرکت کرد؟ تغییر رشته درست از کارشناسی تکنولوژی گردش خون به کارشناسی ارشد چطوری است و سوالاتی نظیر به این سوالات که بسیار پر تکرار است و از مشاورین تخصصی 3گام توسط دانشجویان رشته تکنولوژی گردش خون پرسیده می شود. در مطالب قبل در مورد لیست کامل مدارک مورد نیاز برای کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هر رشته صحبت کرده بودیم و به خصوص رشته های مجاز برای کنکور ارشد تکنولوژی گردش خون را مورد بررسی قرار دادیم ولی در این مطلب لیست رشته های ارشد مجاز برای مدرک کارشناسی رشته های وزارت بهداشت و به ویژه کارشناسی تکنولوژی گردش خون توضیح داده شده است. لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون به فارغ التحصیلان این رشته کمک می کند تا شانس قبولی خود را در یکی از رشته های مورد علاقه امتحان کنند به ویژه که پذیرفته شدن در مقطع ارشد وزارت بهداشت برای بسیاری از فارغ التحصیلان به صورت یک هدف مهم می باشد که برای آن تلاش می کنند. از آنجا که در مقطع کارشناسی ارشد بر دانش و تخصص دانشجویان افزوده می شود لذا بازار کار خوبی هم می تواند در انتظار آن ها باشد که چه بسا بازار کار خوب رشته های مقطع ارشد وزارت بهداشت هم مورد توجه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان قرار گرفته است. ما در اینجا لیست تمام رشته های کارشناسی ارشد که با کارشناسی تکنولوژی گردش خون می توانید در آن ها کنکور داده و ادامه تحصیل بدهید از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای شما استخراج کرده ایم و از همه مهم تر تمامی این رشته ها از نظر کیفیت تحصیل توسط مشاوران تخصصی 3گام مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات تخصصی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

جدول رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون

رشته کارشناسی  رشته ارشد مجاز برای شرکت با مدرک کارشناسی رشته تکنولوژی گردش خون
مدرک کارشناسی(لیسانس) تکنولوژی گردش خون آمار زیستی
اپیدمیولوژی
انفورماتیک پزشکی
ارزیابی فناوری سلامت (HTA)
تاریخ علوم پزشکی
ژورنالیسم پزشکی
سلامت و ترافیک
سلامت و رفاه اجتماعی
فناوری اطلاعات سلامت
کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی
مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 
نانوفناوری پزشکی
یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی
زیست فناوری پزشکی
آموزش پزشکی

 

حالا که با تمام رشته های مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون آشنا شدیم مهم ترین سوالی که برای داوطلبان پیش می آید این است که بین رشته های جدول بالا بهترین رشته برای ادامه تحصیل تکنولوژی گردش خون کدام رشته است و حتی آینده شغلی کدام رشته برای دانشجویان تکنولوژی گردش خون بهتر است و درآمد کدام رشته بهتر از بقیه است.

 

سوالات متداول:

آیا می توان کارشناسی ارشد علوم تشریحی را با مدرک لیسانس تکنولوژی گردش خون خواند؟

خیر، کارشناسی ارشد علوم تشریحی را با مدرک لیسانس تکنولوژی گردش خون نمی توان خواند زیرا این رشته در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی تکنولوژی گردش خون نیست.

ارزیابی فناوری سلامت در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی تکنولوژی خون قرار دارد؟

بله، ارزیابی فناوری سلامت در لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک کارشناسی تکنولوژی خون قرار دارد و داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند این رشته متناسب با علایق و توانایی های خود انتخاب کنند. در مطلب گردآوری شده تمامی رشته هایی را که می توان در مقطع ارشد با استفاده از مدرک کارشناسی تکنولوژی خون خواند نوشته شده اند و داوطلبان گرامی می توانند به آن رجوع کنند.

لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس تکنولوژی گردش خون را چگونه می توان تهیه کرد؟

لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس تکنولوژی گردش خون را می توان از دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت تهیه کرد لذا برای دسترسی راحت داوطلبان به این رشته ها، جدول لیست رشته های ارشد مجاز با مدرک لیسانس تکنولوژی گردش خون در مطلب فوق قرار داده شده است.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت