دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان های خارجی 99 - انتخاب رشته هنر و زبان دانشگاه سراسری و آزاد

تعداد بازدید 27190 دفعه

در این مطلب می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان های خارجی 99 را دانلود کنید. علاوه بر این اطلاعاتی درباره انتخاب رشته کنکور هنر و زبان های خارجی 99 دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته کنکور هنر و زبان های خارجی 99 دانشگاه آزاد ارائه شده است.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان انگلیسی 99
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان انگلیسی 99

دانلود دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 99

در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 بهتر است اطلاعات لازم در مورد شانس قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف را با توجه به رتبه خود در هر زیرگروه جمع آوری کنید و پس از اولویت بندی همه انتخاب های خود، اقدام به انتخاب رشته نهایی نمایید. سعی کنید در پر کردن فرم نهایی انتخاب رشته سنجش عجله نکنید.

انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 99 وقتی صحیح انجام می شود که شما براساس علاقه انتخابهای خود را چیده باشید و اولیت بندی انتخاب رشته خود را براساس علاقه به رشته و دانشگاه قرار دهید. برای این که بتوانید شانس قبولی خود را به دقت ارزیابی کنید و اولویت بندی خود را به خوبی انجام دهید، می توانید از نرم افزار انتخاب رشته کنکور 3گام استفاده کنید.

دانلود دفترچه کنکور زبان 99

دانلود دفترچه کنکور هنر 99

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان 99 - انتخاب رشته کنکور هنر و زبان 99 دانشگاه سراسری

دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 99 بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در سایت سنجش منتشر می گردد و پس از آن سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 باز می شود. معمولا داوطلبان به مدت یک هفته فرصت دارند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، حداکثر 150 رشته از دانشگاه های روزانه، نویت دوم، پیام نور، مجازی، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان را انتخاب و در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. 

لازم است داوطلبان گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی قبل از شروع به انتخاب رشته، دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 99 را مطالعه کنند و کد رشته محل های مورد نظر خود را (بر اساس ضوابطی که در دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 99درج گردیده) انتخاب و بر اساس اولویت بندی،  چیدمان آن ها را ابتدا در فرم پیش نویس مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 درج نمایند و پس از اطمینان آن ها را در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری  خود وارد نمایند.

بدیهی است پس از تائید نهایی کد رشته های انتخابی توسط داوطلب، شماره 15 رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می شود. داوطلبان باید توجه داشته باشند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته به هر داوطلب داده می شود. همچنین پس از انتخاب رشته و دریافت رسید 15 رقمی نیز داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش نمایند.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان 99 - انتخاب رشته کنکور هنر و زبان 99 دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و دانشگاه آزاد 99 به صورت جداگانه می باشد. زمان انتخاب رشته کنکور سراسری دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور سراسری 99 نیز در محل موسسه واقع در میدان انقلاب توسط مشاوران بسیار باتجربه و خبره انجام خواهد شد. از مشاوره های تلفنی انتخاب رشته نیز می توانید بنا به نیاز و به خصوص داوطلبان شهرستانی استفاده نمایند.

می توانید دفترچه انتخاب رشته هنر و زبان های خارجی 98 و 97 را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید.

 

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

کانال تلگرام کنکور سراسری هنر 

سوالات متداول:

چگونه می توانیم به دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان 99 دسترسی پیدا کنیم؟

شما می توانید دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان انگلیسی 99 را از مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و زبان 99 در سایت 3گام دانلود کنید.

چگونه انتخاب رشته هنر و زبان انگلیسی بدون کنکور 99 را انجام دهم؟

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی از سال 1392 در کنار پذیرش از طریق کنکور اجرا می شد. داوطلبان در زمان ثبت نام برای کنکور سراسری با انتخاب یک گزینه در فرم ثبت نام می توانستند رشته های بر اساس سوابق تحصیلی را در زمان انتخاب رشته، انتخاب کنند.  برای انتخاب رشته هنر و زبان انگلیسی بدون کنکور 99 به مطلب لیست رشته های بدون کنکور سراسری 99 -پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مراجعه کنید.

شرایط انتخاب رشته کنکور هنر و زبان انگلیسی 99 دانشگاه آزاد چگونه است؟

انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و دانشگاه آزاد 98 به صورت جداگانه است. زمان انتخاب رشته کنکور هنر و زبان انگلیسی دانشکاه آزاد 99، لیست رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد در دفترچه ای جداگانه تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود و همه ی داوطلبان می توانند برای انتخاب رشته این دانشگاه، به سایت ذکر شده مراجعه کنند و پس دریافت دفترچه، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

سایر بخش های کنکور سراسری هنر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc