مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 1401 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1401 (تلفنی، آنلاین و حضوری) و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد روانشناسی 1401 را در این مطلب می خوانید. برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی سال های اخیر را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. اطلاع از این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1401 کمک خواهد کرد.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 99 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری
مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 1401 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری

 

 

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 1401 - مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری

مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 1401 را به این دلیل آماده کرده ایم که با توجه به مسائل پیش آمده در چند ماه گذشته در مورد شیوع ویروس کرونا ممکن است دسترسی داوطلبان به مشاوران تخصصی محدود یا قطع شده باشد. بنابراین عوامل موثر بر انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی را باید مورد توجه قرار دهید که در ادامه آن را به صورت کامل برای شما ارائه می دهیم. بعد از مطالعه مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی در صورتی که هر سوال یا ابهامی در این زمینه داشتید می توانید از مشاوره های تلفنی، آنلاین و یا مشاوره حضوری انتخاب رشته ارشد  کنکور ارشد روانشناسی 3گام استفاده کنید. برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته ارشد روانشناسی می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. 

 

داوطلبان گرامی می توانند از مطلب انتخاب رشته کنکور ارشد خود آموز انتخاب رشته ارشد را مطالعه کنند.

 

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی 1401 - معیارهای انتخاب رشته 

نکاتی که باید در انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی 1401 باید در نظر گرفته شوند:

1- با توجه به موقعیت های شغلی و بازار کار کارشناسی ارشد روانشناسی در گرایش های مختلف آن داوطلبان در انتخاب گرایش مورد نظر خود با مشکل رو به رو می شوند. در رشته روانشناسی اکثر بچه ها بین گرایش بالینی و عمومی تردید دارند. با اینکه گرایش بالینی برای 90درصد داوطلبان جذاب تر از سایر گرایش ها است اما سختی های دروس کارشناسی ارشد روانشناسی و قبولی در این گرایش باعث می شود افراد سر جلسه حداقل به چند سوال عمومی هم پاسخ داده و شانس خود را برای گرایش روانشناسی عمومی از دست ندهند. اما مساله ای که باید مدنظر قرار گیرد این است که شما به عنوان کسی که رشته روانشناسی را به عنوان شغل و مسیر آینده خود انتخاب کرده اید به کدام حوزه علاقه بیشتری دارید؟ بعد از تمام شدن 2سال کارشناسی ارشد ترجیح می دهید در کدام زمینه فعالیت داشته باشید؟ علاقه مند به کار بالینی و درمان هستید؟ یا ترجیح می دهید به پژوهش در این رشته بپردازید؟ گاهی اوقات افراد در انتخاب گرایش فقط 2سال زمان تحصیل خود را می بینند. مثلا گرایش بالینی را انتخاب می کنند در حالی که پس از تمام شدن درسشان متوجه می شوند هیچ علاقه ای به کارهای درمانی ندارند و وقتی از آن ها سوال میکنی چرا این گرایش را انتخاب میکنی یا جوابی برای این سوال ندارند یا با شنیدن جملاتی مثل "خب همه میرن بالینی منم گفتم همینو انتخاب کنم" مواجه می شوید. بهتر است قبل از انتخاب گرایش این سوال اساسی را از خود بپرسیم که:" چرا میخوام گرایش X ( بالینی, عمومی و...) رو بخونم؟ شاید سوال بهتر این باشه که من میخوام 15سال دیگه از نظر شغلی در چه جایگاهی باشم؟" پس اولین کاری که لازمه انجام بدین تعیین لیست اهدافه. هدف یا اهداف بلندمدت شما در زمینه شغل چیه و تحصیل در رشته و گرایش X در رسیدن به این هدف چه کمکی به شما میکنه؟

2- مساله بعدی انتخاب دانشگاه است. برای اکثر افراد لیست دانشگاه ها از بهترین دانشگاه تا دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی مشخص است، اما چه چیزی باعث می شود افراد در انتخاب دانشگاه تردید کنند؟ اولین عامل شهر محل سکونت است. فرض کنید داوطلبی با رتبه زیر10 در گرایش بالینی در شهر شیراز سکونت دارد. اولین سوالی که برای این فرد پیش می آید این است: حالا که رتبم خوب شده و میتونم دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم، انتخاب اولم رو بالینی تهران بزنم یا بالینی شیراز؟ یا داوطلبی که ساکن تهران است و رتبه 60 آورده: شبانه تهران بهتره یا روزانه فلان شهر؟ اینجاست که افراد برای انتخاب رشته و تعیین اولویت ها دچار مشکل شده و به مشاور تحصیلی مراجعه می کنند. مساله ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که اولویت شما چیست؟ افراد در موقعیت های مختلف تصمیمات یکسانی نمی گیرند چون چیزی که برای یک نفر مهم است برای دیگری اولویت ندارد. کسی که اولویتش درس خواندن در بهترین دانشگاه (با توجه به رتبه اش) است حاضر است برای رسیدن به این هدف سختی دور بودن از شهر و خانواده را هم تحمل کند. اما فردی را تصور کنید که متاهل و بچه دار است فکر می کنید چنین فردی باز هم دانشگاه را به خانواده ترجیح می دهد؟ یا فردی که شاغل است می تواند برای گرفتن مدرک از یک دانشگاه خوب تهران شغل خود را رها کند و به شهر دیگری برود؟ پس اولین کاری که لازم است قبل از پر کردن فرم انتخاب رشته انجام دهید پس از تعیین اهداف، تعیین لیستی از اولویت هایتان در زندگی است. پس از مشخص کردن اهداف و اولویت هایی که برای خود داریم مشورت از افرادی که اطلاعات بیشتری در زمینه گرایش های مختلف یا سطح علمی دانشگاه ها دارند می تواند به ما کمک کند انتخاب دقیق تری داشته باشیم.

3- ادامه تحصیل: اگر به دنبال مجوز هستید بهتر است به سراغ گرایش و دانشگاهی بروید که ادامه تحصیلی برای دکترا را برای شما راحت تر کند، به خصوص داوطلبان تغییر رشته به کارشناسی ارشد روانشناسی چون شما برای اخذ مجوز نیاز دارید تا دو مدرک پشت سر هم را در گرایش های روانشناسی خوانده باشید.

4- ادغام کنکور دانشگاه ارشد دانشگاه سراسری و آزاد در تمامی رشته ها باعث می شود تا تنوع انتخاب ها و دانشگاه ها حتی بیشتر از قبل شود. بنابراین همین ادغام و البته جدا بودن انتخاب رشته های آزاد و سراسری در مقطع ارشد باعث می شود تا سردرگمی چندین برابر شود. تفاوت ها و مقایسه رتبه بندی دانشگاه های آزاد و سراسری و غیرانتفاعی و پیام نور و پردیس های خودگردان، از جمله مواردی است که حتما باید در نظر گرفته شود. در صفحه شهریه دوره نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه های کشور می توانید در مورد هزینه تحصیل هر یک از انواع دانشگاه ها مطلع شوید و آن ها را با هم مقایسه کنید.

در نتیجه همه این عوامل باعث پیچیده تر شدن فاز انتخاب رشته و بیشتر شدن سوال ها در ذهن داوطلبان خواهد شد.

مشاوره های حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد روانشناسی 1401، با رعایت کردن تمامی این نکات، بهترین انتخاب ها را با توجه به رتبه شما خواهند چید تا با توجه به رتبه خود، بتوانید بهترین عملکرد را در قبولی داشته باشید. چنین نکات مهمی که در بالا ذکر شد، در سیستم نرم افزاری انتخاب رشته مجازی ارشد روانشناسی 1401 نیز گنجانده شده است تا شما به اطلاعات زیر دست یابید:

1- احتمال قبولی با توجه به رتبه

2- در نظر گرفتن تغییرات رتبه های قبولی با توجه به تغییرات موجود در دفترجه با مراجعه به مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد

3- اولویت بندی دانشگاه ها به ترتیب گرایش و سطح علمی

4- اولویت بندی اختصاصی با توجه به جایگاه علمی دانشگاه، شهریه، استان دور و نزدیک و همینطور نوع آموزش در گرایش

 

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشاسی 1401 - نمونه رتبه و محل قبولی

برای مشاهده رتبه ها و محل قبولی ارشد روانشناسی بروزرسانی شده روی لینک آبی شده کلیک کنید. در جداول زیر هم نمونه رتبه و محل قبولی سال های اخیر را می توانید مشاهده کنید.

اگر داوطلب کارشناسی ارشد روانشناسی هستید می توانید در پنل مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 3گام عضو شوید و بعد از عضویت از امکانات بی نظیر پنل استفاده کنید.

می توانید دقیق ترین تخمین رتبه ارشد روانشناسی را در سایت 3گام مطالعه کنید و همچنین با کلیک بر روی لینک زیر یک راهنمای کامل درباره برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی برای تضمین قبولی خود داشته باشید.

برخی از رتبه ها و قبولی های سال قبل کارشناسی ارشد روانشناسی را می توانید با دانلود و نصب نرم افزار رایگان راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد مشاهده کنید.

 

 

برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی سال 97

رتبه نام زیر گرایش محل قبولی
20 خانواده روزانه- دانشگاه شهید بهشتی - تهران
45 خانواده نوبت دوم- دانشگاه شهید بهشتی - تهران
56 روانشناسی بالینی کودک و نوجوان نوبت دوم- دانشگاه شهید بهشتی - تهران
108 روانشناسی بالینی روزانه- دانشگاه الزهرا(س)
140 روانشناسی بالینی نوبت دوم- دانشگاه اصفهان
207 روانشناسی بالینی نوبت دوم- دانشگاه تبریز
291 روانشناسی بالینی کودک و نوجوان نوبت دوم- دانشگاه تبریز
341 روانشناسی بالینی نوبت دوم- دانشگاه شهید باهنر - کرمان
500 روانشناسی بالینی پردیس- دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج)
1040 روانشناسی بالینی پردیس- دانشگاه تبریز
2521 روانشناسی بالینی کودک و نوجوان غیرانتفاعی- دانشگاه غیرانتفاعی علم و هنر - یزد (محل تحصیل واحد اشکذر)
46 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه فردوسی مشهد
161 روانشناسی تربیتی نوبت دوم- دانشگاه تهران
227 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه شیراز
321 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه تبریز
486 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)
621 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه ارومیه
701 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز
829 روانشناسی تربیتی نوبت دوم- دانشگاه لرستان - خرم آباد
941 روانشناسی تربیتی روزانه- دانشگاه خلیج فارس - بوشهر
1009 روانشناسی تربیتی نوبت دوم- دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل
1120 روانشناسی تربیتی نوبت دوم- دانشگاه شهید باهنر - کرمان
1838 روانشناسی تربیتی مجازی دولتی- دانشگاه تهران
2374 روانشناسی تربیتی پیام نور- دانشگاه پیام نور استان همدان - مرکز همدان
3179 روانشناسی تربیتی پیام نور- دانشگاه پیام نور استان فارس - مرکز خرامه
4203 روانشناسی تربیتی پردیس- دانشگاه تبریز
6661 روانشناسی تربیتی غیرانتفاعی- موسسه غیرانتفاعی شاندیز - مشهد
61 روانشناسی صنعتی و سازمانی نوبت دوم- دانشگاه علامه طباطبایی - تهران
180 روانشناسی صنعتی و سازمانی نوبت دوم- دانشگاه اصفهان
59 روانشناسی عمومی نوبت دوم- دانشگاه تهران
101 روانشناسی عمومی روزانه- دانشگاه تربیت مدرس
168 روانشناسی عمومی روزانه- دانشگاه الزهرا(س)
253 روانشناسی عمومی نوبت دوم- دانشگاه فردوسی مشهد
485 روانشناسی عمومی روزانه- دانشگاه بوعلی سینا - همدان
517 روانشناسی عمومی روزانه- دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)
648 روانشناسی عمومی نوبت دوم- دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)
781 روانشناسی عمومی روزانه- دانشگاه خلیج فارس - بوشهر
826 روانشناسی عمومی روزانه- دانشگاه زنجان
992 روانشناسی عمومی پیام نور- دانشگاه پیام نور استان تهران - تهران جنوب
1121 روانشناسی عمومی نوبت دوم- دانشگاه یزد
1138 روانشناسی عمومی پردیس- دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج)
1780 روانشناسی عمومی پیام نور- دانشگاه پیام نور استان تهران - مرکز اسلامشهر
2628 روانشناسی عمومی پیام نور- دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز نجف آباد
3459 روانشناسی عمومی غیرانتفاعی- دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی
5018 روانشناسی عمومی غیرانتفاعی- دانشگاه غیرانتفاعی دانش البرز - قزوین
7214 روانشناسی عمومی غیرانتفاعی- موسسه غیرانتفاعی شاندیز - مشهد
12854 روانشناسی عمومی غیرانتفاعی- موسسه غیرانتفاعی حکیم نظامی - قوچان
75 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی روزانه- دانشگاه اصفهان
144 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی نوبت دوم- دانشگاه اصفهان
650 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی نوبت دوم- دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز
1371 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی پردیس- دانشگاه تهران پردیس البرز کرج
2551 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی پردیس- دانشگاه شیراز
245 سنجش و اندازه گیری (روانسنجی) نوبت دوم- دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

 

 

برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96

رتبه عنوان زیر شاخه و گرایش محل قبولی
29 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه شهیدبهشتی -تهران
44 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه تهران
111 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه خوارزمی -تهران
121 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه الزهرا/س /-تهران
424 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه گیلان -رشت
459 روانشناسی عمومی نوبت دوم-دانشگاه بوعلی سینا-همدان
467 روانشناسی عمومی نوبت دوم-دانشگاه بین المللی امام خمینی /ره /-قزوین
498 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه سمنان
613 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه زنجان
733 روانشناسی عمومی روزانه-دانشگاه ملایر
876 روانشناسی عمومی نوبت دوم-دانشگاه اردکان
947 روانشناسی عمومی پردیس خودگردان-دانشگاه علامه طباطبایی -تهران
995 روانشناسی عمومی غیر انتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی خاتم -تهران
1584 روانشناسی عمومی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان تهران -واحداسلامشهر
1690 روانشناسی عمومی مجازی-دانشگاه تهران
1734 روانشناسی عمومی نوبت دوم-دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان
1992 روانشناسی عمومی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان تهران -مرکزپاکدشت
4096 روانشناسی عمومی غیر انتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی
4576 روانشناسی عمومی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان اذربایجان غربی -مرکزمهاباد
4890 روانشناسی عمومی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان مازندران -واحدنوشهر
25 روانشناسی بالینی کودک ونوجوان روزانه-دانشگاه شهیدبهشتی -تهران
31 خانواده روزانه-دانشگاه شهیدبهشتی -تهران
48 روانشناسی بالینی نوبت دوم-دانشگاه تهران
48 روانشناسی بالینی نوبت دوم-دانشگاه تهران
59 روانشناسی بالینی نوبت دوم-دانشگاه فردوسی مشهد
63 روانشناسی بالینی روزانه-دانشگاه خوارزمی -تهران
67 روانشناسی بالینی نوبت دوم-دانشگاه فردوسی مشهد
69 روانشناسی بالینی روزانه-دانشگاه تهران
91 روانشناسی بالینی روزانه-دانشگاه تبریز
114 روانشناسی بالینی روزانه-دانشگاه اصفهان
185 روانشناسی بالینی نوبت دوم-دانشگاه سمنان
397 خانواده غیر انتفاعی-دانشگاه علم وفرهنگ /غیرانتفاعی /-تهران
444 روانشناسی بالینی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان تهران -تهران جنوب
508 روانشناسی بالینی پردیس خودگردان-دانشگاه اصفهان
702 روانشناسی بالینی پردیس خودگردان-دانشگاه خوارزمی -تهران
987 روانشناسی بالینی کودک ونوجوان پردیس خودگردان-دانشگاه تبریز
1453 روانشناسی بالینی کودک ونوجوان پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان بوشهر-مرکزبوشهر
2120 روانشناسی بالینی کودک ونوجوان غیر انتفاعی-دانشگاه علم وهنر/غیرانتفاعی /-یزد
50 سنجش واندازه گیری /روانسنجی / روزانه-دانشگاه علامه طباطبایی -تهران
174 سنجش واندازه گیری /روانسنجی / نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی -تهران
53 روانشناسی واموزش کودکان استثنایی روزانه-دانشگاه تهران
398 روانشناسی واموزش کودکان استثنایی نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی -تهران
1107 روانشناسی واموزش کودکان استثنایی نوبت دوم-دانشگاه محقق اردبیلی -اردبیل
2350 روانشناسی واموزش کودکان استثنایی پردیس خودگردان-دانشگاه تهران
3 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه تهران
210 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه شیراز
260 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه الزهرا/س /-تهران
288 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه یزد
299 روانشناسی تربیتی نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی -تهران
377 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی -تهران
665 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه خلیج فارس -بوشهر
748 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه بیرجند
782 روانشناسی تربیتی نوبت دوم-دانشگاه بوعلی سینا-همدان
783 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه ارومیه
854 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان
876 روانشناسی تربیتی نوبت دوم-دانشگاه قم
898 روانشناسی تربیتی نوبت دوم-دانشگاه کاشان
918 روانشناسی تربیتی روزانه-دانشگاه شهیدمدنی اذربایجان -تبریز
1023 روانشناسی تربیتی نوبت دوم-دانشگاه سمنان
1094 روانشناسی تربیتی نوبت دوم-دانشگاه تبریز
1544 روانشناسی تربیتی پردیس خودگردان-دانشگاه شهیدبهشتی -تهران
1824 روانشناسی تربیتی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان اصفهان -مرکزاصفهان
1898 روانشناسی تربیتی مجازی-دانشگاه تهران
4473 روانشناسی تربیتی پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان بوشهر-مرکزبوشهر

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد

 

سوالات متداول:

✔️مشاوره انتخاب رشته ارشد روانشناسی به چه صورت انجام می شود؟

در مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی، نکات مهمی در مورد نحوه انتخاب رشته را ارائه داده ایم. چنانکه بعد از خواندن مطلب هرگونه سوال یا ابهامی داشتید می توانید از سه روش: مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری، از کمک مشاوران 3گام استفاده کنید. 

✔️مشاوره انتخاب رشته ارشد روانشناسی در چه مواردی به من کمک می کند؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روان شناسی 3گام ترکیبی از نرم افزار انتخاب رشته آنلاین و توصیه ها و کمک یک مشاور مجرب در زمینه انتخاب رشته ارشد تخصصی روانشناسی انجام می شود. در صورت استفاده از این مشاوره ها شما می توانید سوالات خود را در زمینه: رتبه های قبولی ارشد روانشناسی، بهترین گرایش ها و زیر گرایش ها، بازارکار، سطح دانشگاه ها، احتمال قبولی در کد رشته های مد نظر، نحوه چیدمان صد انتخاب کنکور ارشد  و مواردی نظیر این از مشاوران تخصصی رشته روانشناسی بپرسید. 

✔️مشاوره انتخاب رشته تا چه حد می تواند در نتیجه انتخاب رشته من موثر باشد؟

تاثیر مشاوره در نتیجه انتخاب رشته کنکور ارشد انکار ناپذیر است. تاثیر مشاوره در انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی به دلیل تعداد بالای گرایش های آن و پیچیدگی خاصی که به دلیل همپوشانی گرایش های آن به وجود می آید بسیار پر رنگ تر می شود. برای مثال مشاور می تواند به شما کمک کند که انتخاب هایی که از دید بقیه ممکن است پنهان مانده باشد را برای شما در انتخاب رشته وارد کند وشما در انتخاب بهتری نسبت به رتبه خود قبولی کسب کنید. یا بارها در جلسات پیش آمده که داوطلبان با چیدمان بسیار غلط به مشاوران مراجعه می کنن که حضور مشاور برای انتخاب رشته جلوی این نوع اشتباهات را می گیرد.

سایر بخش های مجموعه روانشناسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  Nazanin‏ - 01/1/21

  سلام وقت بخیر میخواستم ببینم برای قبولی دانشگاه محقق اردبیلی ارشد روانشناسی بالینی چ رتبه ای باید داشته باشیم؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  ماندانا گلشن‏ - 00/8/22

  مشاوره برای انتخاب رشته روانشناسی در کارشناسی ارشد 1401

 • تصویر فرد

  سمیه‏ - 00/7/6

  ایا رتبه بالای 3000احتمال قبولی در کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی رو دارد؟۰

 • تصویر فرد

  زینب‏ - 99/5/27

  سلام وقت بخیر
  گرایش روانشناسی تربیتی شبانه فردوسی تا چه رتبه ای پذیرش داره.
  رتبه من حدودن بین 300 هست!
  احتمال قبولی شبانه فردوسی رو دارم؟!

 • تصویر فرد

  samira‏ - 98/7/5

  من با رتبه 52 اولویت دانشگاه لرستان رو انتخاب کردم اما اولویت13 یعنی چمران اهواز قبول شدم نمیدونم چرا دانشگاه لرستانو قبول نشدم؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/7/13

  سلام
  احتمالا ظرفیت دانشگاه لرستان زودتر پر شده، بهرحال امیدواریم موفق باشید :-)

 • تصویر فرد

  یاسمن محمدی‏ - 98/7/2

  سلام ببخشید واسه قبولی دانشگاه دولتی تهران نوبت روزانه در رشته روانشناسی بالینی (ارشد) باید چه رتبه ای داشت

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/7/15

  باسلام
  زیر 50
  موفق باشید

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 98/5/7

  با عرض سلام بنده رتبه 650 روانشناسی عمومی رو اوردم بومی کرمانشاه هستم خواستم احتمال قبولی در دانشگاه رازی کرمانشاه روزانه چقدر هستش با توجه به اینکه ظرفیت قبولی پارسال 14 نفر و امسال 6 نفر است

 • تصویر فرد

  samira‏ - 98/4/19

  سلام من رتبه ام 52 هستش واسه روانشناسی تربیتی اولویت اول رو دانشگاه لرستان انتخاب میکنم آیا امکان قبولی واسه اولویت اول رو دارم؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/4/20

  بله با احتمال بالای 95 درصد قیول میشید. هرچند برای دانشگاه های خیلی بهتری مثل دانشگاه فردوسی هم شانس قبولی بالایی دارید.

 • تصویر فرد

  اعظم‏ - 98/4/18

  سلام رتبه ارشد روانشناسی بالینی من 302 شده آیا میتونم روزانه سمنان قبول شم؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/6/3

  سلام
  شانستون پایینه

 • تصویر فرد

  اشکان‏ - 98/4/18

  با سلام ، سئوالی داشتم مبنی بر اینکه عموما داوطلبانی که در دو زیرگروه عمومی و بالینی رتبه های تک رقمی کسب می کنند چه دانشگاه هایی را به ترتیب الویت انتخاب می کنند و کدام زیر گروه را انتخاب کند؟ آیا عقلانه است که عمومی را به بالینی ترجیح دهند و یا بالعکس؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/4/20

  سلام. بستگی به اولویت داوطلب داره. برخی داوطلبان عمومی دانشگاه های تهران رو به بالینی شهرستان ترجیح میدن. دانشگاه های تهران به ترتیب اولویت: تهران، شهیدبهشتی، تربیت مدرس، علامه، خوارزمی

 • تصویر فرد

  رضا موسوی‏ - 98/3/23

  با سلام
  خواستم بپرسم ازتون که در مورد قبولی در نوبت دوم دانشگاه توضیح میدین
  منظور از ورودی نوبت دوم ورودی بهمن؟؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/4/1

  سلام
  خیر. نوبت دوم معادل شبانه هست. برگزاری کلاس های دانشجویان نوبت دوم با روزانه تفاوتی نداره فقط باید شهریه پرداخت بشه. 

 • تصویر فرد

  zeinab‏ - 98/2/22

  سلام من اگه بخوام ارشدم رو روانشانسي بخونم با هدف زندگي بهتر خودم و كه روانشناسي زندگيم رو بهتر كنه چه گرايشي رو بايد انتخاب كنم؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/2/22

  باسلام
  سوالتون خیلی کلی هست، پیشنهاد میکنم به لینک زیر مراجعه کنید تا با گرایش های رشته روانشناسی بیشتر آشنا شوید:
  https://3gaam.com/field/content/1205/

 • تصویر فرد

  مسعود‏ - 97/12/19

  درود بر شما.
  عذرخواهی می کنم بنده سوالم این بود که اگر به طور مثال در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی خوانده بشه و در مقطع دکترا روانشناسی بالینی،مشکلی برای دریافت پروانه پیش نخواهد اومد؟الزامی که برای داشتن دو مقطع در یک گرایش یکسان نیست؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 98/1/21

  سلام. قانون سازمان نظام روانشناسی داشتن مدرک در رشته روانشناسی در دو مقطع متوالی است و گرایش ذکر نشده است. 

 • تصویر فرد

  لیلا‏ - 97/8/6

  سلام من کارشناسی جغرافیا دارم ارشد اگر روانشناسی بخونم میتونم مجوزبگیرم برای تاسیس مهدکودک؟

 • تصویر فرد

  سبحان‏ - 97/6/21

  سلام من مدرکم ارشد علوم تربیتیه برای ادامه تحصیل در روانشناسی میتونم ارشدروانشناسی روزانه کنکور بخونم؟ممنون

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 97/10/10

  سلام
  بله میتونید ارشد وزارت علوم شرکت کنید. موفق باشید

 • تصویر فرد

  خانم رشیدی ‏ - 97/6/14

  سلام خوبید؟من کارشناسی رشته مترجم زبان انگلیسی بودم.
  و الان ارشد رو دوست دارم روانشناسی رو بخونم امکان داره لطفا راهنماییم کنین؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 97/6/15

  سلام. بهتون پیشنهاد میکنیم مطلب زیر رو که در مورد برنامه ریزی کنکور ارشد روانشناسی هست مطالعه کنید و در سایت 3گام ثبتنام کنید تا از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید و سوالاتتون رو بپرسید:
  https://3gaam.com/field/content/1440/

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 97/5/24

  سلام از آموزش ابتدایی میشه به روانشناسی بالینی رسید؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 97/5/25

  سللام. اگر رشته کارشناسی تون آموزش ابتدایی هست و به رشته روانشناسی بالینی علاقه دارید می تونید در مقطع کارشناسی ارشد تغییر گرایش بدید. موفق باشید

 • تصویر فرد

  داریوش سنقری‏ - 97/3/14

  با سلاام

  نرم افزار شما آیا شانس قبولی انتخابهای دانشگاه ازاد رو هم بررسی میکند یا خیر؟

 • تصویر فرد

  فرخنده فکور معنوی‏ - 97/3/22

  سلام. بله در بازه انتخاب رشته دانشگاه آزاد میتونید از نرم افزار استفاده کنید.

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/3/23

  سلام دفترچه منتشر بشه نرم افزار ما هم انتخاب رشته آزاد باز میکنه

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت