نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 98 براساس با دفترچه سنجش

تعداد بازدید 9347 دفعه

نرم افزار انتخاب رشته مجازی آزمون کنکور سراسری سال 98 منطبق با دفترچه سازمان سنجش، پس از پشت سر گذاشتن پنج سال، امسال به اوج بلوغ خود رسیده است. نرم افزار انتخاب رشته کنکور 98 موسسه 3گام، دارای ویژگیهایی منحصر بفرد می باشد که احتمال قبولی شما را در تمامی کد رشته محل های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش به شما ارائه می دهد.

نرم افزار مجازی انتخاب رشته کارشناسی ارشد
نرم افزار مجازی انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 98 منطبق با دفترچه سنجش

پنج سال پیش، 3گام برای انتخاب رشته کنکور ، یک نرم افزار آنلاین و مجازی منطبق با دفترچه سنجش را معرفی نمود. برای انتخاب رشته کنکور سال 98 یعنی امسال، این نرم افزار مجازی انتخاب رشته با ویژگیهای بسیار بیشتری ارائه می شود که این نرم افزار مجازی و آنلاین تنها نرم افزار انتخاب رشته در ایران است که دقیقاً تمامی کد رشته های دفترچه سازمان سنجش را مطابق با دفترچه همان سال سنجش به شما ارائه می دهد و احتمال قبولی شما را در تمامی کد رشته های دفترچه انتخاب رشته سال 98 سازمان سنجش ارائه می دهد. ویژگیهای اصلی نرم افزار انتخاب رشته 3گام، عبارتند از:

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

دقیق ترین نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور 98

نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، از یک سیستم بسیار توانمند هوشمند برای تحلیل کارنامه های قبولی و کد رشته محل های قبول شده و قبول نشده داوطلبان کارشناسی در سالهای گذشته به خصوص در سال 97، استفاده می کند و دقت این نرم افزار در پیش بینی شانس و احتمال قبولی در سال گذشته بیش از 96 درصد بوده است که یک رقم بسیار بسیار فوق العاده برای یک نرم افزار انتخاب رشته به حساب می آید. با توجه به رشد تکنولوژی های نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی 3گام و افزایش تجربه 3گام و افزوده شدن متخصصان بیشتر به سیستم مشاوره و داده پردازی 3گام، امسال تصمیم داریم تا دقت نرم افزار به 99 درصد برسد و تا حد بسیار زیادی نیز به این موفقیت بزرگ و شگفت آور نزدیک شده ایم.

احتمالات دقیق قبولی در نرم افزار انتخاب رشته 3گام، خیال شما را از اینکه در چه جاهایی قبولی می شوید و در چه جاهایی شانس قبولی ندارید و یا شانس قبولی شما کم است راحت می کند تا بتوانید بهترین انتخاب رشته را در سایت سازمان سنجش انجام دهید.

 

تعیین احتمال قبولی برای تمامی دوره های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، مجازی، پیام نور، غیرانتفاعی

نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، تنها نرم افزاریست که بدون استثنا احتمال قبولی شما را در تمامی کد رشته های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیش خودگردان، مجازی، پیام نور و غیرانتفاعی را مشخص می کند. تمامی این دوره ها دقیقا منطبق است با دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش.

 

پشتیبانی از سهمیه های آزاد و سهمیه های 5 درصد ایثارگران در نرم افزار مجازی انتخاب کنکور 98

با اضافه شدن سهمیه 5 درصد ایثارگران و با توجه به تعداد بسیار زیاد کسانی که می توانند از این سهمیه تازه افزوده شده به آزمون استفاده کنند، دغدغه بزرگی برای همه داوطلبان به وجود آمد. خوشبختانه نرم افزار مجازی انتخاب رشته 3گام، برای سهمیه 5 درصد ایثارگران نیز تمامی حالات و احتمالات قبولی را در تمامی کد رشته های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، ارائه می کند و از همه مهم تر دقت بسیار بالایی در این تعیین احتمالات و شانس قبولی دارد.

در نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، سهمیه های آزاد و 5 درصد ایثارگران پوشش داده می شوند و سایر سهمیه ها از جمله سهمیه 25 درصد ایثارگران می توانند از خدمات مشاوره حضوری و تلفنی 3گام با مشاوران مجرب استفاده نمایند.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

احتمال قبولی همه کد رشته های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش در سال 98

نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، احتمال و شانس قبولی داوطلبان سال 98 را در 4 سطح ارائه می کند که این 4 سطح عبارتند از:

شانس قبولی حتمی:

در نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام که هر ساله به صورت آنلاین در آدرس final.3gaam.com ارائه می شود، اگر برای کد رشته محلی از دفترچه انتخاب رشته سال 98 سازمان سنجش، نوشته "حتمی" ذکر شود به معنای این است که افرادی با رتبه بدتر از شما پس از انتخاب رشته، در این رشته ها پذیرفته شده اند و قبولی شما نیز در این کدرشته محل حتمی خواهد بود.

شانس قبولی پراحتمال:

زمانی که در نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، در کنار کد رشته محلی از دفترچه سال 98 سازمان سنجش عنوان "پراحتمال" قید شود به این معناست که افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند و اگر اتفاقات عجیبی پیش نیاید، قبولی شما با احتمال بیش از 80 دصد وجود دارد.

شانس قبولی خوشبینانه:

عبارت "خوشبینانه" در نرم افزار انتخاب رشته 3گام، به این معناست که اگر شانس بیاورید در آن کد رشته محل از دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش سال 98 قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید، یعنی واقعا خیلی خوش شانس بوده اید.

شانس قبولی کم احتمال:

همانطور که نام عبارت کم احتمال مشخص است، شانس قبولی شما در کد رشته محل هایی از دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش که در نرم افزار انتخاب رشته 3گام با عنوان "کم احتمال" درج شده است بسیار بسیار ضعیف و تقریباً صفر است.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

نرم افزار مجازی انتخاب رشته کارشناسی ارشد 3گام
نرم افزار مجازی انتخاب رشته 3گام

آنالیز نامحدود انتخاب های دفترچه سازمان سنجش نرم افزار انتخاب رشته کنکور 98

نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، تنها نرم افزاریست که تنها با یک بار پرداخت، امکان آنالیز نامحدود از تمامی انتخاب های شما را تا آخرین روز انتخاب رشته به شما می دهد. شما می توانید بارها و بارها و بدون هیچ محدودیتی وارد نرم افزار بشوید و کد رشته های مختلف دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش را بررسی، آنالیز و اولویت بندی نمایید تا به بهترین حالت ایده آل خود برسید.

 

اولویت بندی عمومی انتخاب رشته کنکور 98

در نرم افزار انتخاب رشته مجازی موسسه 3گام، منظور از این اولویت بندی، همان چیدمان عمومی داوطلباندر سنوات قبل می باشد. یعنی داوطلبانی که در سال های گذشته در آزمون های، رتبه ای شبیه شما داشته اند، انتخابهای خود را چطور از بالا به پایین می چینند تا بهترین انتخاب ممکنه را قبول شوند. اولویت بندی مهم ترین قسمت انتخاب رشته سازمان سنجش است. در فرم 100 انتخابی انتخاب رشته سازمان سنجش، شما باید 100 انتخاب خود را به صورت مرتب در نرم افزار چینش انتخاب رشته سازمان سنجش باید بچینید و باید توجه داشته باشید که اگر در اولیت بندی اشتباه کنید تقریباً اشتباهی غیر قابل جبران مرتکب شده اید. اولویت بندی غلط باعث می شود تا شما در کد رشته محلی از دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش قبول شوید که بسیار بسیار بدتر از رتبه شماست و با اولویت بندی صحیح می توانید با رتبه خود، در دانشگاه و رشته و گرایشی پذیرفته شوید که حتی فراتر از رتبه شما باشد.

نرم افزار مجازی و آنلاین انتخاب رشته 3گام، تنها نرم افزار در سراسر ایران است که اولویت بندی را دو سطح عمومی و اختصاصی برای شما انجام می دهد. در نرم افزار 3گام، هر 100 انتخاب شما با دقت بسیار بالایی براساس کیقیت رشته و گرایش، کیفیت دانشگاه و شهریه و سایر موارد که به صورت عرف و عمومی است چیرمان می شود. البته در نرم افزار بسیار هوشمند 3گام این اولویت بندی عمومی تازه آغاز ماجراست و عظیم ترین قسمت این اولویت بندی، اولویت بندی اختصاصی شماست.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

اولویت بندی نرم افزار انتخاب رشته مجازی براساس احتمال قبولی

در نرم افزار مجازی انتخاب رشته سازمان سنجش، بهترین نوع اولویت بندی و چیدمان این است که شما در ابتدا 20 درصد از انتخاب ها را از انتخاب های بسیار عالی و رویایی که ممکن است احتمال قبولی شما در نها صفر باشد قرار دهید. سپس 20 درصد از انتخاب ها را از بین انتخاب های خوشبینانه که شانس دارید و لی شانس شما برای قبولی زیر 50 درصد است، قرار دهید و در نهایت در نرم افزار انتخاب رشته سنجش، 30 درصد از انتخاب های بعدی باید انتخاب های پر احتمال و 30 درصد پایانی انتخابهای حتمی باشد.

در نرم افزار انتخاب رشته 3گام، با توجه به اینکه تمامی کد رشته محل های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، با دقت تمام احتمال بندی می شود و شانس قبولی شما در 4 سطح حتمی، پراحتمال، خوشبینانه و کم احتمال سنجیده می شود، عملا می توانید بهترین نوع چیدمان را در نرم افزار سنجش برای انتخاب رشته انجام دهید. با توجه به بهترین الگوی ممکن برای انتخاب رشته، شما می توانید متناسب با درصدهایی که اعلام کردیم از بین انتخابهای دفترچه سنجش و براساس شانس ها و احتمالات قبولی نرم افزار انتخاب رشته 3گام، اولوبت بندی دقیق خود را انجام دهید.

 

اولویت بندی اختصاصی نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 98

نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام برای آزمون سال 98، یک کار بسیار بزرگ را برای داطلبان انجام می دهد. با انتشار دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، فرآیند انتخاب رشته آغاز می شود ولی انتخاب رشته یعنی اولویت بندی تعداد معینی از کد رشته محل های موجود در دفترچه سازمان سنجش، هر داوطلبی با توجه به شرایط خود، این انتخاب ها را می چیند. بدیهی است که در چیدمان انتخاب رشته، پارامترهایی همچون سطح کیفی دانشگاه، اعتبار و بازار کار رشته و گرایش، شهریه، دوری و نزدیکی به محل سکونت، امکان ادامه تحصیلی در دکترا، اعتبار نوع مدرک و ... دخالت دارند. این شرایط برای هر داوطلبی متفاوت است. ممکن است برای یک داوطلب شهریه بسیار مهم باشد و برای یکی دیگر شهریه هیچ اهمیتی نداشته باشد. در این صورت داوطلب انتخاب رشته پردیس های خودگردان را به راحتی انجام می دهد چون هزینه برای او ملاک نیست.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کارشناسی 3گام، تنها نرم افزاریست با استفاده از سیستم های پشتیبان تصمیم گیری، ماتریس تصمیم گیری و البته هوش مصنوعی، شرایط شما را به صورت ویژه بررسی کرده و اولویت بندی کاملاً اختصاصی را برای شما ارائه می کند به نحوی که شما به سادگی بتوانید با کمترین دانش و حتی بدون دانش، بهترین اولویت بندی ممکنه را با کمترین هزینه انجام دهید. اولویت بندی اختصاصی انتخاب رشته نرم افزار 3گام، یکی از آن ویژگیهایی است که به عنوان نقطع عطف انتخاب رشته شناخته می شود.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کارشناسی دانشگاه آزاد 98

در نرم افزار انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد 98، شماا می توانید انتخاب رشته هر دو نوع دفترچه انتخاب رشته را انجام دهید. با ادغام آزمون های سراسری و آزاد از سال 96، دو انتخاب رشته متفاوت در دو بازه زمانی پشت سر هم توسط داوطلبان انجام می شود. نخست انتخاب رشته در سایت سنجش برای دانشگاه های سراسری، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و مجازی و سپس انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد برای دانشگاه های آزاد. با توجه به این که یک کارنامه یکسان برای هر دو انتخاب رشته صادر می شود، بنابراین انتخاب رشته براساس تراز و رتبه موجود در همان یک کارنامه واحد صادر شده توسط سازمان سنجش در زمان انتخاب رشته، انجام می شود. یعنی ملاک قبولی شما در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز همان رتبه و ترازی خواهد بود که در انتخاب رشته دانشگاه سراسری در سایت سنجش استفاده کردید.

3گام، تنها نرم افزاریست که انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد 98 را نیز انجام می دهد. در دو سال گذشته این دو نرم افزار از هم جدا بودند. یعنی ابتدا نرم افزار انتخاب رشته مجازی سرساری و مطابق با دفترچه کارشناسی سازمان سنجش ارائه می شد و بعد از اتمام انتخاب رشته در سایت سنجش و همزمان با شروع انتخاب رشته دانشگاه آزاد، نرم افزار انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد ارائه می شود. امسال برای اولین بار تصمیم گرفتیم تا هر دو نرم افزار را با هم و در یک جا و همزمان ارائه دهیم، چرا که درخواست بسیاری از داوطلبان این بود که نتیجه هر دو انتخاب رشته خود را با هم مقایسه کنند تا بتوانند نسبت به قبولی احتمالی خود و در نتیجه انتخاب رشته نهایی خود بهترین تصمیمات را بگیرند ضمنا باید اعلام کنیم که برای دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز، اولویت بندی عمومی و اختصاصی همچون نرم افزار انتخاب رشته مجازی سراسری سنجش انجام می شود و نگرانی از بابت اولویت بندی صحیح 100 انتخاب خود در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نداشته باشید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

کد رشته محل های نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری مطابق با دفترچه انتخاب رشته سنجش

نرم افزار انتخاب رشته مجازی 3گام، با انتشار دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، کد رشته های همان سال را به روزرسانی می کند تا شما بتوانید بدون اینکه به دنبال کد رشته ها در دفترچه انتخاب رشته سنجش بگردید، کد رشته ها را داشته باشید. از طرفی چون 3گام، احتمالات قبولی را به شما می دهد، اولویت بندی عمومی را برای شما مشخص می کند و در نهایت اولویت بندی اختصاصی شما را نیز با هوش مصنوعی مرتب می کند، با دادن کد رشته های به روز دفترچه انتخاب رشته سال 98 سازمان سنجش، کار را برای شما تمام می کند و شما می توانید با خیال راحت، نسخه نهایی را از سایت 3گام پرینت بگیرید و بدون دردسر و با اطمینان صد در صد در نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش وارد کنید.

 

گواهینامه ها، تاییدیه ها و جوایز نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 98

نرم افزار انتخاب رشته مجازی  3گام، با توجه به ویژگیهای منحصر بفرد و البته کاربری عمومی آن، تمامی مجوزها و تاییدیه ها را دریافت نموده است که در زیر تصویر این مدارک برای اطمینان بیشتر داوطلبان گذاشته شده است.

گواهی تایید نرم افزار انتخاب رشته 3گام از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

 

تاییدیه نرم افزار انتخاب رشته 3گام از معاونت فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

همچنین 3گام، با توجه به خلاقیت ها و نوآوری های خود، در سال 98 موفق به کسب جایزه کارآفرینی نوبل یونیورسال در حوزه خلاقیت و کیفیت آموزشی شده است.

نوبل کارآفرینی: جایزه و مدال نوبل یونیورسال کارآفرینی 2019

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

 

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور - یک انتخاب رشته تمام عیار و کامل

با توجه به مطالب گفته شده می توانید به صورت خلاصه، مراحل و ویژگیهای نرم افزار انتخاب رشته 3گام را در زیر مشاهده نمایید:

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 3گام در یک نگاه
نرم افزار انتخاب رشته 3گام در یک نگاه
تعیین احتمال قبولی در 4 سطح
دقت پیش بینی بیش از 99 درصد
امکان انتخاب رشته سهیه آزاد
امکان انتخاب رشته سهمیه 5 درصد ایثارگران
تعیین شانس قبولی دوره های روزانه
تعیین شانس قبولی دوره های نوبت دوم
تعیین شانس قبولی دوره های پردیس های خودگردان
تعیین شانس قبولی دوره های پیام نور
تعیین شانس قبولی دوره های غیرانتفاعی
تعیین شانس قبولی دوره های مجازی
تعیین شانس قبولی دانشگاه آزاد
تعیین احتمال قبولی در همه کد رشته های دفترچه سنجش
امکان اولویت بندی عمومی
امکان اولویت بندی اختصاصی
امکان ارائه فایل نهایی منطبق با کدرشته های دفترچه سازمان سنجش
امکان آنالیز نامحدود انتخاب های دفترچه سازمان سنجش
امکان اولویت بندی های نامحدود تا روز انتخاب رشته
امکان پشتیبانی آنلاین برای استفاده بهتر از نرم افزار

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  آرام‏ - 98/4/16


  سلام من یه سوال مهم دارم ممنون ميشم راهنماییم بفرماييد.من کارشناسی ارشد وزرات علوم روزانه سلولي مولكولي میخونم (سهميه استعداد درخشان دارم)، میخوام ژنتيك انساني روزانه وزارت بهداشت قبول بشم.ایا مشکلی پیش نمیاد دوتا روزانه ارشد ولی دو وزارت خانه جدا؟؟

 • تصویر فرد

  پژمان‏ - 98/4/14

  چجوری میتونم از نرم افزار استفاده کنم

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/4/15

  سلام وقت بخیر 
  نرم افزار زمان اعلام نتایج اولیه روی سایت گذاشته میشه و بعد از اعلام ظرفیت ها میتونید استفاده کنید

 • تصویر فرد

  محمد محسن پیله سوارچی‏ - 98/4/13

  برای دریافت نرم افزار انتخاب رشته مجازی کارشناسی ارشد منطبق با دفترچه سنجش چکار باید انجام دهم.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc