نرم افزار انتخاب رشته | تخمین رشته قبولی با رتبه دقیق

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 1402 براساس دفترچه سنجش، پس از پشت سر گذاشتن نه سال، امسال به اوج بلوغ خود رسیده است. نرم افزار انتخاب رشته کنکور 1402، دارای ویژگی هایی منحصر بفرد است که با اضافه شدن آزمون استعداد سنجی، میزان موفقیت شما را در همه رشته های دفترچه سنجش ارزیابی می کند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور

نرم افزار انتخاب رشته کنکور 1402

 

 

 

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته کنکور 3گام روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

 

نرم افزار انتخاب رشته 1402

بعد از اینکه داوطلبان کنکور سراسری را پشت سر می گذارند یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل بعد از آن یعنی انتخاب رشته کنکور، ذهن داوطلبان را به خود مشغول می کند. ممکن است داوطلبان سوالات پر تکراری را از خود بپرسند. سوالاتی نظیر اینکه چگونه تخمین رشته قبولی را با رتبه داشته باشیم؟ یا بهترین نرم افزار انتخاب رشته کدام است؟ یا آیا دانلود نرم افزار انتخاب رشته امکان پذیر است یا نه؟ و انواع سوالات دیگر که می تواند جای بحث و بررسی برای داوطلبان گرامی داشته باشد به ویژه وقتی که دفترچه انتخاب رشته کنکور منتشر می شود، داوطلبان به تکاپو می افتند تا دقیق تر و با دقت تر و با اطلاعات کامل تر به پیشواز انتخاب رشته بروند. لذا نرم افزار انتخاب رشته آنلاین تا حدود زیادی می تواند به دغدغه ها و سوالات داوطلبان پاسخ دهد.

در اینجا تلاش خواهیم کرد در راستای پاسخگویی به سوالات مطرح شده در بالا،  نرم افزار آنلاین انتخاب رشته کنکور سراسری را برای تان توضیح دهیم. شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار انتخاب رشته مجازی، تخمین رشته قبولی با رتبه است که تا حدود زیادی به واقعیت نزدیک خواهد بود. در واقع امکان انتخاب رشته آنلاین این فرصت را در اختیار داوطلبان قرار می دهد که شانس قبولی خود را بررسی کرده و تا با داشتن اطلاعات بیشتر بتوانند مرحله انتخاب رشته خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. لذا می توان گفت راهنماهای انتخاب رشته کنکور در این زمان، بسیار مورد نیاز خواهند بود و می بایست توسط داوطلبان به خوبی مطالعه شوند.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 3گام، برخلاف سایر نرم افزارها حتی کد رشته محل های پیام نور، غیر انتفاعی، پردیس خودگردان، مجازی، نیمه حضوری و هر گونه انتخابی را برای شما احتمال سنجی می کند.

 

 

نرم افزار انتخاب رشته 1402 : تخمین رشته قبولی با رتبه

نرم افزار انتخاب رشته آنلاین و مجازی به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها در این حوزه می تواند برای گروه های آزمایشی مختلف امکان تخمین رشته قبولی با رتبه را امکان پذیر سازد. برای مثال جهت تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور در رشته علوم تجربی، می توان رشته، منطقه و رتبه خود در منطقه و سهمیه تعلق گرفته را وارد نرم افزار کرد تا به ما نشان دهد که در کدام رشته ها، شانس قبولی بیشتری داریم. تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور بر اساس اطلاعات کارنامه های کنکور سال های گذشته نظیر درصدها و رتبه های داوطلبان طراحی می شود و ممکن است تا حدود خیلی کمی دارای خطا باشد. در حقیقت داوطلبان با استفاده از تخمین رشته قبولی با رتبه متوجه خواهند شد که با چه رتبه ای کجا قبول خواهند شد! یا با چه رتبه ای در چه رشته ای قبول می شود! و با چه رتبه ای در چه دانشگاهی می تواند بهترین شانس قبولی را داشته باشد.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 : مزایای تخمین رشته قبولی با رتبه

تخمین رشته قبولی با رتبه از طریق نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری دارای مزایای فراوانی است که به چند نمونه از آن پرداخته می شود:

 • یکی از مزایای تخمین رشته قبولی با رتبه، دسترسی داشتن داوطلبان به کارنامه و رتبه های قبولی سال های قبل می باشد که این امکان را به آن ها می دهد گزینه های انتخابی خود را در انتخاب رشته بر اساس همان اطلاعات دسته بندی کنند.
 • همچنین داوطلبان در طی فرآیند تخمین رشته قبولی با رتبه می توانند درصدهای دروس و رتبه خود را با رتبه و درصدهای دروس سایر داوطلبان در سال های قبل مقایسه نمایند.
 • تخمین رشته قبولی با رتبه کنکور، دقیق ترین و بهترین نحوه چینش رشته ها را بر اساس رتبه داوطلبان در کنکور نشان می دهد.

 

داوطلبان گرامی می توانند در راستای کاملتر شدن اطلاعات انتخاب رشته ای خود به صفحه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مراجعه کنند تا انتخاب رشته خود را با درصد آزمون و خطای بسیار پایین تری انجام دهند.

 

حالا که با تخمین رشته قبولی با رتبه آشنا شدید، می توان نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. هفت سال پیش، 3گام برای انتخاب رشته کنکور سراسری یک نرم افزار آنلاین و مجازی بسیار پیشرفته را معرفی کرد. برای انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 براساس دفترچه سنجش، امسال این سیستم منحصر بفرد و با ویژگی های بسیار بیشتر ارائه می شود که این سیستم پیشرفته از پنج بخش اصلی تشکیل می شود:

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 : دسته بندی شانس قبولی 

حتمی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما پس از انتخاب رشته کارشناسی، در این رشته ها پذیرفته شده اند.

پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سال های گذشته در این رشته ها و دانشگاه ها قبول شده اند.

خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.

کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

 

 

 

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402: انتخاب رشته  براساس استعدادها و توانایی ها 

امسال در انتخاب رشته کنکور 1402، تمامی کد رشته های دفترچه سنجش را براساس آزمون استعداد سنجش شغلی و تحصیلی، بررسی می کنیم. چهارمین بار است که آزمون بسیار معتبر استعداد سنجی و مهارت های شغلی "هالند" را برای شما در نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری قرار داده ایم و تک تک رشته های دفترچه سنجش 1402 را با توجه به علایق، استعدادها و تجربیات شما ارزیابی می کنیم و در نهایت به شما می گوییم که در انتخاب رشته کنکور سراسری چه رشته هایی برای شما بسیار مناسب هستند.

با این کار، شما از بابت اینکه رشته ای را می خوانید که قطعا در آن موفق خواهید بود راحت می شود. در نتیجه یکی از بزرگترین کمک هایی که نرم افزار انتخاب رشته کنکور 1402 موسسه 3گام به شما می کند این است که بهترین رشته های متناسب با شما را به شما معرفی می کند.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402: اولویت بندی عمومی انتخاب رشته  براساس سنجش

اولویت بندی عمومی، اولویت بندی و چیدمانی است که داوطلبان در سال های گذشته در نرم افزار انتخاب رشته سنجش انجام داده اند. منظور از این اولویت بندی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402، همان چیدمان عمومی داوطلبان است. یعنی داوطلبانی که رتبه ای شبیه شما داشته اند، انتخاب های خود را چطور از بالا به پایین می چینند تا بهترین انتخاب ممکنه را قبول شوند.

در واقع هر داوطلبی با توجه به شرایط خاص خود، نوعی از چیدمان و اولویت بندی را در فرم نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری سنجش دارد که ما حالات و شرایط خاص آن را حذف کرده و آن چیزی که به صورت متعارف و بدون در نظر گرفتن شرایط باید چیده شود را به شما ارائه می دهیم.

طبیعی است که این اولویت بندی عمومی براساس چیدمان داوطلبان در نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری سال های گذشته سنجش برای این است که شما تا حدودی به کیفیت دانشگاه ها و رشته ها و همچنین اولویت بندی کلی آشنا شوید. بهترین اولویت بندی در نرم افزار سنجش، اولویت بندی خواهد بود که شما شرایط خاص خود را در آن با توجه به رتبه و علایق خود در نظر گرفته باشید.

 

 

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 : اولویت بندی اختصاصی برای نرم افزار انتخاب رشته سنجش 1402

3گام در سیستم منحصربفرد انتخاب رشته خود برای کنکور سراسری، ابزاری را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید سلیقه شخصی خود را در چیدمان عمومی داوطلبان سال های گذشته در نرم افزار انتخاب رشته سنجش اعمال کنید.

ما انتخاب های شما را در زیر مجموعه های صرفه اقتصادی (از نظر شهریه و هزینه تحصیل)، فاصله جغرافیایی، کیفیت دانشگاه ها و کیفیت رشته ها آنالیز می کنیم و به شما می گوییم در هر پارامتر چه ترتیبی بهترین چیدمان و اولویت بندی است.

نام علمی این کار ماتریس تصمیم گیری است. در نهایت با برآیند گیری از تمامی شرایط و اعمال سلیقه و علاقه شخصی شما اولویت بندی اختصاصی شما را به شما تحویل می دهیم. اولویت بندی اختصاصی انتخاب رشته شما خواهد بود. کدرشته های دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سنجش نیز در پایان به شما داده می شود تا شما به راحتی بتوانید این کدرشته ها را در نرم افزار انتخاب رشته سنجش وارد کنید.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 : کد رشته های مطابق با دفترچه 1402 انتخاب رشته سازمان سنجش

ما تمامی کد رشته های دفترچه انتخاب رشته کنکور 1402 را به صورت به روز به شما ارائه می دهیم تا بتوانید مستقیما انتخاب های آنالیز شده 3گام در اولویت بندی اختصاصی را وارد نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش بکنید.

پس از ارائه دفترچه جدید انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 سازمان سنجش، کدرشته ها به سرعت به روزرسانی می شود. از آنجایی که سیستم آنلاین می باشد، با یکبار پرداخت هزینه آن بارها می توانید به سیستم مراجعه نمایید و می توانید شانس قبولی براساس قبولی های سال گذشته کنکور سراسری را ببینید و پس از آن سیستم با اولویت بندی اختصاصی، همه کدرشته های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش 1402 را به شما می دهد و بدین ترتیب شما پس از انتخاب کد رشته هایی که می خواهید، نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری، همه 150 انتخاب را برای شما اولویت بندی می کند که می توانید آن کد رشته ها را مستقیما در نرم افزار انتخاب رشته سنجش وارد کنید.

 

 

 

این اتفاقات باعث شد تا بسیاری از سیستم های نرم افزاری انتخاب رشته از این ایده ها کمک بگیرند و جالب اینجاست که تنها قسمتی را که توانستند پیاده سازی کنند، همان بحث شانس قبولی بود که آن را نیز در سه سطح احتمالی ارائه کردند.

با توجه به موفقیت چشمگیر 3گام در بحث انتخاب رشته کنکور کنکور سراسری، تصمیم بر آن شد تا این سیستم با تغییرات بسیار زیادی در بحث گرافیکی و زیبایی محیط کاربری و حتی با مجهز شدن به آزمون های استعداد سنجی شغلی و تحصیلی بهینه سازی شود و شما با مفهوم اولویت بندی عمومی، آنالیز اختصایی، آزمون استعداد سنجی هالند و ماتریس تصمیم گیری در انتخاب رشته کنکور سراسری و وارد کردن کدرشته در نرم افزار انتخاب رشته سنجش آشنا شوید.

 

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 : ویژگی های خاص نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

 1. آنلاین بودن آن.
 2. آنالیز تمامی انتخاب های موجود در دفترچه از ابتدا تا انتها از روزانه گرفته تا پردیس خودگردان، مازاد و غیرانتفاعی و پیام نور
 3. مشخص کردن توضیحات منحصربفرد هر کدرشته
 4. به روز رسانی کدرشته ها براساس دفترچه جدید انتخاب رشته کنکور سراسری 1402
 5. آنالیز شانس قبولی در 4 سطح حتمی، پراحتمال، خوشبینانه، کم احتمال.
 6. انتخاب 150 تایی از بین انتخاب ها و مبتنی بر احتمال قبولی
 7. آزمون استعداد سنجی هالند برای مشخص شدن رشته هایی که به درد شخصیت و استعدادهای شما می خورند.
 8. نمایش اولویت بندی عمومی داوطلبان در سال های گذشته
 9. آنالیز پیشرفته برای اولویت بندی اختصاصی
 10. ارائه فایل پی دی اف و اکسل از انتخاب ها
 11. بازگشت چندین باره به سیستم برای تغییرات خاص در بعضی انتخاب ها و آنالیز آن ها. در واقع شما می توانید هر چقدر که خواستید در سیستم آنالیز نمایید بدون این که نگران این باشید که هزینه جداگانه ای بپردازید.
 12. آنالیز تمام انتخاب های موجود بر اساس سهمیه 5 درصد ایثارگران

 

در نهایت تلاش ما در نرم افزار انتخاب رشته کنکور 1402 این است که به عنوان یک مشاور مجازی انتخاب رشته کنکور سراسری و با کمک هوش مصنوعی به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب رشته کنکور 1402 را در نرم افزار انتخاب رشته سنجش هم انجام دهید آن هم با هزینه ای بسیار پایین. هر چند نرم افزارهای انتخاب رشته گزینه دو و یا نرم افزار انتخاب رشته کانون و یا نرم افزارهای سایر موسسات کنکوری می تواند تا حدودی ویژگی های نرم افزار فوق را داشته باشند ولی باید توجه داشته باشید که بهترین نرم افزار انتخاب رشته کنکور را انتخاب کنید و با دقت شانس قبولی خود را بسنجید.

 

 

 

 

سوالات متداول:

بهترین نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری چه ویژگی هایی دارد؟

نرم افزار انتخاب رشته خوب نرم افزاری است که ویژگی های زیر را پوشش دهد:

 1. آنلاین بودن آن.
 2. آنالیز تمامی انتخابهای موجود در دفترچه از ابتدا تا انتها از روزانه گرفته تا پردیس خودگردان، مازاد و غیرانتفاعی و پیام نور
 3. مشخص کردن توضیحات منحصربفرد هر کدرشته
 4. به روز رسانی کدرشته ها براساس دفترچه جدید انتخاب رشته کنکور سراسری
 5. آنالیز شانس قبولی در 4 سطح حتمی، پراحتمال، خوشبینانه، کم احتمال.
 6. انتخاب 150 تایی از بین انتخابها و مبتنی بر احتمال قبولی
 7. آزمون استعداد سنجی هالند برای مشخص شدن رشته هایی که به درد شخصیت و استعدادهای شما می خورند.
 8. نمایش اولویت بندی عمومی داوطلبان در سالهای گذشته
 9. آنالیز پیشرفته برای اولویت بندی اختصاصی
 10. ارائه فایل پی دی اف و اکسل از انتخابها
 11. بازگشت چندین باره به سیستم برای تغییرات خاص در بعضی انتخابها و آنالیز آنها. در واقع شما می توانید هر چقدر که خواستید در سیستم آنالیز نمایید بدون این که نگران این باشید که هزینه جداگانه ای بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار انتخاب رشته حرفه ای ارشد می توانید مطلب نرم افزار انتخاب رشته کنکور را بخوانید.

امکان انتخاب رشته دانشگاه آزاد با نرم افزار انتخاب رشته وجود دارد؟

بله

شما می توانید از کمک نرم افزار انتخاب رشته موسسه 3گام، برای قبولی در رشته مورد نظرتان در دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  محسن کریمی‏ - 02/3/13

  سلام
  در قسمت فیلتر یه گزینه هست که نوشته مرتب سازی بر اساس احتمال. این مرتب سازی از احتمال بالا به پایین هست یا از کم احتمال به پراحتمال مرتب میکنه. این قسمت نرم افزارتون رو درست کنید بهتر میشه. ممنون

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 01/5/14

  سلام نرم افزار در قسمت سهمیه نهایی ایثارگر ظرفیت ۲۵ درصد نداره؟

 • تصویر فرد

  امین مقدم درخشان‏ - 01/5/18

  سلام خدمت شما چون باید یه سری ملاحضات در رتبه ورودی لحاظ بشه دسترسی بهش وجود نداره ولی امکان استفاده وجود داره با موسسه تماس بگیرین راهنماییتون کنن 
  02162839000

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 00/6/2

  سلام خسته نباشیدخواستم بدونم بارتبه در سهمیه93170 منطقه2
  استان همدان میشه پرستاری دانشگاه آزادملایر/همدان یاتویسرکان قبول شد؟ممنون میشم جواب بدین

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 00/5/24

  سلام بارتبه ۷۰۰۰ و تراز ۸۰۰۰ منطقه سه انسانی تو شهری ک پدیرش فرهنگیان ۷۲ خانمه احتمال قبولی هست

 • تصویر فرد

  بی نام‏ - 99/7/26

  سلام لطفا زود جواب بدید خیلی استرس دارم . من رتبه 6448منطقه دو رشته تجربی شدم و زیر گروه یکم شد 8133 ایا دامپزشکی هر جا روزانه قبول می شم ؟من اهل خراسان رضوی هستم .

 • تصویر فرد

  نرگس میردار‏ - 99/7/5

  با عرض سلام من در ازمون سال 99رشته علوم انسانی شرکت کردم در دوره های روزانه و نوبت دوم صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مجازم آیا مجاز به انتخاب رشته هستم یا نه مهلتش تمام شده

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 99/7/2

  سلام من الان پرداخت کردم اما برای من دیگه چیزی نیمدو حتی نرف انالیز و ابن حرفا.... من ازبعد پبرداخت پول دیگه چ کنم. چقدر باید صبرکنم جوابش بیاد

 • تصویر فرد

  مینا‏ - 99/7/1

  سلام خواهشا بگین با رتبه 30 هزار و تراز 7 هزار پرستاری آزاد کرمانشاه میارم بنظرتون خواهش میکنم بگید

 • تصویر فرد

  نامی صادقی‏ - 99/6/19

  بسیار عالی ممنون از سه گام
  هم من و همسرم از این نرم افزار انتخاب کردیم و اطلاعات جامع و عالی گرفتیم
  به همه ی کنکوری های عزیز چه کارشناسی و چه ارشد پیشنهاد میکنم
  ی

 • تصویر فرد

  بهار وصال‏ - 99/6/12

  من میخوام این برنامه اناخاب رشته بخرم چیکار باید بکنم

 • تصویر فرد

  Essi‏ - 98/6/10

  سلام و خسته نباشید خدمت کادر زحمت کش و بی نظیر 3گام . یه سوال داشتم. بنده رتبه 12300 زیر گروه 4 تجربی و 14000 زیر گروه 1 شدم اما در سهمیه ایثارگران. در نرم افزار انتخاب رشته ی شما طرح طلایی برای من دو دانشگاه شیراز و فردوسی مشهد رشته ی دکتری عمومی دامپزشکی رو زده (حتمی) آیا امیدوار به این موضوع باشم؟ من با توجه به نرم افزار خوب شما این دو رشته رو جزو اولویت هام گذاشتم . با تشکر از شما

 • تصویر فرد

  علی اصغر‏ - 98/6/6

  سلام با تراز ۶۷۷۰ ومعدل ۱۹ وسهمیه ایثارگران وکارت بسیج چقدر احتمال قبولی فرهنگیان می باشد ؟

 • تصویر فرد

  ریحانه ‏ - 98/5/21

  سلام این نرم افزار احتمال قبولی دانشگاه آزاد رو هم میده؟

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/26

  سلام وقت بخیر، بله

 • تصویر فرد

  مهدی ‏ - 98/5/20

  سلام پول واریز کردم مبلغ 39000تومان ودر ادامه دیگر نشدکه دنبال کنم 39000تومان را باید ازکی بگیریم ممنون

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/21

  سلام وقت بخیر 
  کدرهگیری برای شما لحاظ شده که میتوانید هرچند باری که میخواهید وارد نرم افزار شده و لیست تفکیکی رشته ها رو چک کنید. و اگر به مشکلی برخوردید لطفا با موسسه تماس بگیرید.

 • تصویر فرد

  ناشناس‏ - 98/5/19

  خدا قوت دوستان عزیز. من خودم امسال داوطلب کنکور سراسری بودم و الان در حال انتخاب رشته هستم اطلاعات خوبی هم راجع به انتخاب رشته دارم. متاسفانه مشاوران زیادی هستند که با دریافت رقم های بالا سر داوطلبان و خانواده هاشون رو کلاه میزارن ولی نرم افزار شما انتخاباش هوشمندانه تر بودش و مثل اونا نبود اگر  تبلیغات خوبی انجام بدین میتونین خیلی موفق باشین.

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/20

  سلام وقت بخیر 
  ممنون از تعریف و توصیه شما، ما تلاش میکنیم هر سال برای داوطلبان بهترین باشیم، تا بتوانیم رضایت شما رو جلب کنیم. 
  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  آوینا‏ - 98/5/16

  سلام قیمت نرم افزار چقدره

 • تصویر فرد

  خانم حسن زاده‏ - 98/5/16

  سلام وقت بخیر 
  طرح نقره ای 25000هزار تومان 
  طرح طلایی 39000 هزارتومان هست.

 • تصویر فرد

  رامین‏ - 98/5/15

  سلام این نرم افزار احتمال قبولی در دانشگاه آزاد را هم میده؟

 • تصویر فرد

  محمدصادق زارعی‏ - 98/5/15

  ایا اینجا انالیز رشته کردیم ثبت میشه تا پایان هم نرفتیم فقط برای اطلاع از رتبه کنکورم بوده

 • تصویر فرد

  a.r‏ - 98/4/17

  mikhastam bedunam man ke rotbam khub nist vali inja zade 171 ta code reshte mitunam gabul sham, reshtehaye be dard bokhore? fg tabriz mikham, jahaye dur oftade ina ro ham hesab karde? dar vage che tazmini hast ke in entekhab reshte be dard mikhore ya na?
  اگر کسی از این نرم افزار استفاده کرده و نتیجه دیده لطفا اطلاع بده

 • تصویر فرد

  اسماعیل صیادیان‏ - 97/7/3

  سلام .از لطف عوامل ممنونیم

 • تصویر فرد

  اسماعیل‏ - 97/6/29

  آیا بدون خرید کارت اعتباری کد رشته فرهنگیان ثبت نهایی میشود؟ممنون از شما

 • تصویر فرد

  یاسر الیاسی نسب‏ - 97/6/14

  سلام نتایج کی میان؟؟؟؟؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  نتمن‏ - 97/5/27

  سلام ببخشید اولویت مهمه برای انتخاب ها

 • تصویر فرد

  الياس‏ - 97/5/27

  سلام . ايا سهميه بسيج فعال امسال حذف شده ؟

 • تصویر فرد

  پوانه‏ - 97/5/16

  سلام با تراز 5946 میشه ازد شهرستان پیراپزشکی بیارم حتی نقاط دور ؟ بومی زاهدان منطقه دو

 • تصویر فرد

  پیام‏ - 97/5/16

  سلام با رتبه ۳۳۰۰۰زیر گروه ۱ تو منطقه ۲ احتمال قبولی پرستاری سراسری هست؟اگه هست کدوم شهر ها
  مرسی

 • تصویر فرد

  حسین از کلمسون‏ - 97/5/15

  سلام
  من با چه رتبه ای تو منطقه 1 تجربی، میتونم چه رشته ای رو کجا قبول شم. شهرشم واسم مهم نیست. با تشکر 

 • تصویر فرد

  یاسر‏ - 97/5/15

  سلام ببخشید شاید خنده دارباشه سوالم ولی با رتبه ۲۶۰۰۰انسانی میشه یه دانشگاهی تو ایران رشته حقوق یا روانشناسی قبول شد؟؟؟😓😓😓

 • تصویر فرد

  سید‏ - 97/5/14

  سلام
  خسته نباشید..بارتبه35منطقه3و297کشوری کنکورتجربی پزشکی دانشگاه احتمال داره بیارم؟باتشکر

 • تصویر فرد

  Shadi‏ - 97/5/13

  سلام.بارتبه ۱۱۵۴ منطقه ۳و تراز ۹۷۳۹ آیا احتمال قبولی در رشته پزشکی روزانه رو دارم؟خواهش میکنم جواب بدید

 • تصویر فرد

  ابوالفضل‏ - 97/5/13

  سلام با رتبه ۸۳۴۹ میشه روزانه اراک قبول بشم

 • تصویر فرد

  کیمیا‏ - 97/5/13

  سلام ببخشید در قسمت وارد کردن رتبه در سهمیه باید رتبه منطقه رو وارد کنم یا سهمیه؟ آخه من سهمیه ۵٪دارم.

 • تصویر فرد

  فائزه رویتوند‏ - 97/5/12

  سلام نرم‌افزار انتخاب رشته سه گام تضمینی انتخاب رشته میکنه و

 • تصویر فرد

  ملیکا‏ - 97/5/11

  سلام بارتبه10هزار منطقه1امکان قبولی دررشته پرستاری رو دارم؟

 • تصویر فرد

  samin‏ - 97/5/11

  سلام با رتبه 2700 منطقه دو زیر گروه یکم شده5660 زیر گروه دو شده3700 میتونم دارو یا پزشکی قبول بشم چه ازاد چه پردیس چه دولتی؟

 • تصویر فرد

  Zh‏ - 97/5/11

  سلام آیا با رتبه 37500 سهمیه رزمندگان5% ومنطقه 3 شانس قبولی در رشته پیراپزشکی استان فارس دارم؟

 • تصویر فرد

  سارا‏ - 97/5/11

  سلام ایا با رتبه 6412 منطقه2 رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی روزانه یزد.اصفهان .کاشان یا شیراز میارم

 • تصویر فرد

  محدثه‏ - 97/5/10

  با تراز 7697 رتبه ام 25000 شده چرا؟
  درصدام هم در حد 25000 نیست

 • تصویر فرد

  نفیسه‏ - 97/4/27

  خسته نباشید.
  آیا با رتبه ی ۱۵۰۰گرايش حقوق جزا و جرم شناسي امکان قبولی در پردیس دانشگاه مازندران وجود داره؟آخرین رتبه مجاز در سهمیه ۵۹۷۷۳

 • تصویر فرد

  نرگسم‏ - 97/4/20

  من ازاین نرم افزار استفاده کردم وشماره پرونده مو وارد کردم میگم نکنه انتخاب رشته ای که برا دانشگاه ازاد قبلا انجام دادم این انتخاب رشته وارد شه اونجا ایا اینجوری امکانش هس انتخاب رشته اصلیم بهم بخوره 😐😐

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/4/25

  سلام نه این انتخاب رشته ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو تغییر نمیده و فقط نرم افزار انتخاب هست برای راهنمایی و انتخاب رشته بهینه شما

 • تصویر فرد

  آرمین عینی‏ - 97/4/16

  سلام، من قبلاً ۶۰۰۰۰تومن رو واریز کردم و برای استفاده از نرم‌افزار ثبت نام کردم الآن که برای دانشگاه آزاد میخوام استفاده کنم دوباره پول باید پرداخت کنم؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/4/16

  سلام الان میتونید با کد رهگیری که دارید 50% تخفیف بگیرید و یا با توجه به شرایط اعلام شده بطور رایگان از نرم افزار ما برای انتخاب رشته استفاده کنید

 • تصویر فرد

  سارا سادات پور حسینی‏ - 97/3/25

  سلام لطفا توضیح دهید با رتبه 69 در سهمیه 5 در صدی ایثارگران و رتبه 1215 در یدون سهمیه رشته مشاوره و راهنمایی ارشد ایا شبانه شهر دور مثلا اردبیل یا مشهد مشاوره خانواده یا شغلی ، توانبخشی یا مدرسه قبول هستم ؟ یا خیر / پردیس خوارزمی یا علا مه یا دانشگاه تهران چطور ؟ اخرین رتبه مجاز در سهمیه 168

 • تصویر فرد

  حاتمی‏ - 97/3/23

  سلام با رتبه 862 آزاد زیست جانوری قبول میشم؟؟ در ضمن من روزانه مجاز نشدم.

 • تصویر فرد

  امیرحسن‏ - 97/3/22

  سلام. رشته زبان و ادبیات فارسی با این درجه از محبوبیت و متقاضی رو در بین رشته ها قرار ندادین؟

 • تصویر فرد

  محسن‏ - 97/3/20

  با سلام.
  من برای صحه گذاری انتخاب هام، با نرم افزار شما مجددا انتخاب رشته کردم.گمون میکنم منطقی و حرفه ای طراحی شده.
  با آرزوی توفیق

 • تصویر فرد

  احمدرضائي‏ - 97/3/16

  آيا با رتبه ١٠١(در سهميه)مديريت دولتي گرايش منابع انساني دانشگاه فارابي قم روزانه قبول مي شوم؟

 • تصویر فرد

  M‏ - 97/3/14

  سلام آیا با رتبه 100 حقوق دعوت ب مصاحبه چند برابر ظرفیت علوم قضایی خواهم شد؟؟

 • تصویر فرد

  پریا‏ - 97/3/14

  سلام.با رتبه2000اقتصاد میتونم شبانه شهر خودم یعنی تبریز قبول بشم؟

 • تصویر فرد

  عفت غفوری‏ - 97/3/13

  چرا آزمون تمام دانشگاه ها یکی باشه
  اما فقط همه جا مدارک دولتی قابل قبول هست .
  انتقالی لز آزاد به دولتی نیست خوب شهریه اش رو بگیرن
  نخبگان آزاد در دانشگاهای دولتی سهمیه ندارند؟
  خواهشا فکری به حال کلمه آزاد و دولتی و ...بکنید.لااقل همه دانشنامه یه جور باشه مثل ازمون که یکی شد و...

 • تصویر فرد

  donya‏ - 97/3/13

  باسلام من با تخمین رتبه ربات شما که عضو شدم رتبا ام بین 450 تا 500 می شد ولی رتبه اصلیم 1225 شد و متاسفم از رباتی که اصلا دقیق نیست

 • تصویر فرد

  محمدرضا‏ - 97/3/12

  سلام.با رتبه 173 روابط بین الملل روزانه میشه قبول شد؟؟

 • تصویر فرد

  علیرضا‏ - 97/3/11

  سلام بارتبه ۱۲۹بدون سهمیه و۱۱۷باسهمیه ارشدفقه وحقوق دانشگاه دولتی قم میشه قبول شد؟؟؟؟باتشکر

 • تصویر فرد

  حدیث بهرسی‏ - 97/3/11

  سلام .وقتتون به خیر
  من نرم افزار رو به صورت اینترنتی خریدم کی نرم افزار رو میتونم داشته باشم؟
  ممنون

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 97/3/30

  سلام میتونید به صورت آنلاین از نرم افزار مون استفاده کنید

 • تصویر فرد

  Sahar‏ - 97/3/11

  سلام با رتبه ی ۶۷۷میشه فیزیولوژی جانوری روزانه قبول شد؟؟؟؟😣😢

 • تصویر فرد

  دانشجو‏ - 97/3/10

  باسلام.من درربات تخمین رشته شما عضو شدم و رتبه بین ۱تا۲۰را برای من تخمین زد. رتبه اصلی من۲۲شد.ممنون بخاطر ربات دقیقی ک ایجادکرده اید

 • تصویر فرد

  داوطلب دوره مجازی‏ - 96/11/13

  سلام و عرض ادب.
  با چه رتبه ای میشه کارشناسی ارشد مجازی (((مجازی هااااااا))) روانشناسی عمومی دانشگاه تهران قبول شد

 • تصویر فرد

  محمد حسنی‏ - 96/9/8

  سلام برای سهمیه ایثارگران چرا چیزی نگفتین برای تکمیل ظرفیت

 • تصویر فرد

  مهدیه‏ - 96/6/26

  سلام دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد کی میاد؟؟؟؟

 • تصویر فرد

  ش‏ - 96/6/11

  سلام ببخشید میشه بگین برای مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک نوبت دوم حدودا تراز یا رتبه باید چند باشه ممنون میشم اگه زود جواب بدین با تشکر فراوان خدانگهدار

 • تصویر فرد

  موژان‏ - 96/6/7

  چرا اخه احتمالش کمه من که رتبم بد نشده.هرجارفتم بهم گفتن میشه.ینی کجا میتونم قبول شم پس چی قبول میتونم بشم اخه

 • تصویر فرد

  موژان‏ - 96/6/7

  سلام تروخدااا جواب بد ین.من رتبه در منطقه دو 23 هزار شده و ترازم 4976 سهمیه پنج درصدم دارم و رشتم تجربیه به نظرتون با اینا حسابداری یا مدیریت غیرانتفاعی تهران مثل ارشاد یا خاتم قبول میشم؟؟؟خووواهش میکنم جواب بدید.

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/6/7

  سلام احتمالش خیلی کم هست

 • تصویر فرد

  صادق‏ - 96/5/29

  سلام سریال کارت این انتخاب رشته مجازی رو اشتباهی خریداری کردم ! امکان بازگت که نیست اگه کسی خواست زیر قیمت میدمش .کسی خواست ایمیل بده 00sadegh@gmail.com

 • تصویر فرد

  علی‏ - 96/5/25

  ایا میشه بدون خرید کارت اعتباری فرهنگیان کد رشته های ان را در انتخاب رشته وارد کرد؟ وثبت نهایی کرد؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/28

  سلام نه 

 • تصویر فرد

  کنکور۹۶‏ - 96/5/24

  سلام با رتبه ۱۵۷۰سهمیه ۲۵درصدی و تراز ۴۳۰۰و کشوری۸۴۰۰۰میشه صنایع آزاد نجف آباد قبول شد؟

 • تصویر فرد

  mahsa‏ - 96/5/23

  سهمیه ایثارگران ۵% رو هم داره؟
  با ۱۵هزار میشه پرستاری اورد تو سهمیه ایثار؟

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 96/5/21

  باسلام من بارتبه ۸۷۰ امکان قبولی در کدام شهر ورشته رادارم رشتم انسانیه

 • تصویر فرد

  شقایق‏ - 96/5/21

  سلام، من با یه گوشی پولو واریز کردم حالا میخوام با لپ تاپ واردش بشم، چطوریه؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/24

  سلام با کد رهگیری با هر سیستمی بخواهید میتونید وارد بشید

 • تصویر فرد

  ابوالفضل‏ - 96/5/21

  سلام من تو سهمیه یک هفت هزارو هشتصد شدم چی میتونم دولتی بخونم تو مشهد ؟

 • تصویر فرد

  مجتبی‏ - 96/5/21

  این نرم افزار واسه سهمیه ایثارگری هم انتخاب رشته میکنه آیا؟؟

 • تصویر فرد

  بیتا‏ - 96/5/20

  یعنی با این نرم افزار ثبت نام شدم دیگه؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/24

  سلام نه 
  این نرم افزار پیشنهاد ی چیدمان هوشمندانه رو به شما میده فقط و شما باید کد ها رو در سیستم سنجش وارد نمایید

 • تصویر فرد

  fahime‏ - 96/5/19

  سلام من رتبه 17860ریاضی منطقه2 هستم بنظر شما دانشگاه اصفهان روزانه قبول میشم؟؟!!

 • تصویر فرد

  دينا‏ - 96/5/19

  سلام خسته نباشيد
  ببخشيد اينايي كه زده پر احتمال چقدر بايد اميد داشته باشم كه قبولم؟
  مثلا رشته تعاون و رفاه اجتماعي دانشگاه تهران زده پر احتمال با اين كه رتبه من خيلي بدتر از اين حرفاس😶 ميتونم اعتماد كنم به ابن نرم افزار؟

 • تصویر فرد

  فرناز کریمی‏ - 96/5/18

  سلام ایا با رتبه 119000میشه پرستاری ازاد اورد؟؟
  منطقه 2هستم

 • تصویر فرد

  عباس‏ - 96/5/18

  سلام آیا سهمیه 5 درصدی در این نرم افزار لحاظ شده

 • تصویر فرد

  مريم كنكوري‏ - 96/5/18

  سلام.نرم افزارتون آيا انتخاب رشته براي دانشگاه ازاد هم داره؟؟؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/25

  سلام نه متاسفانه

 • تصویر فرد

  شاهرخ‏ - 96/5/17

  اين نرم افزار براي سهميه ايثارگري ٥ درصدي (بخشنامه جديد) هم كاربرد داره ؟

 • تصویر فرد

  هلما‏ - 96/5/17

  اقاتوروخدااااااااااااااااااااااا جواب بدین توروخداااااااااااااااااااااااااااا اونایی ک سهمیه ایثارگرین بایدچیکارکنن؟؟؟اصلامن نمیدونم تاثیر سهمیه ایثارگری چجوریه خواهش میکنم جواب بدین ب سوالای امیروسیدعلی هم جواب بدین سولای منم هس

 • تصویر فرد

  سیدعلی‏ - 96/5/17

  آقا ما سهمیه ایثارگرانی ها چه گناهی کردیم که هیچ سایتی انتخاب رشته نمیکندمون من سهمیه 5 درصدی هستم و ازون جایی که امسال سال اولیه که این سهمیه بوجود اومده اصلا نمیدونم رتبه در سهمیم چجوری عمل میکنه! دارم دیوونه میشم ب خدا رتبم در سهمیه 5 درصدی 3900 و نمیدونم بدرد میخوره یا نه:((

 • تصویر فرد

  محمد اسکندری ‏ - 96/5/16

  من فقط یه سوال دارم شهرشم باسم مهم نیست با ۱۲۰۰ منطقه ۱ میتونم پزشکی قبول شم باتشکر

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 96/5/16

  با سلام و تشکر از شما
  یک سوال داشتم
  با رتبه ی 30در سهمیه ی خانواده شاهد (رتبه ی کشوری69000)احتمال قبولی پزشکی هست؟

 • تصویر فرد

  sharareh‏ - 96/5/16

  سلام خسته نباشيد من منطقه ٢هستم با رتبه ١٠٣٠٠٠ميتونم پيراپزشكي مازاد قبول بشم؟

 • تصویر فرد

  شراره‏ - 96/5/16

  سلام خسته نباشين با ١٠٣٠٠٠ميتونم پيراپزشكي مازاد بيارم منطقه ٢هستم شهرشم برام مهم نيست ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 96/5/16

  این نرم افزار سهمیه پنج درصدی هم در نظر میگیره؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/17

  سلام نه . سهمیه 5درصد و 25 درصد لحاظ نشده

 • تصویر فرد

  Nazanin‏ - 96/5/16

  سلام.
  خود سايت كد رهگيري پيشنهاد كرده بايد همونو بزنيم؟
  چون كد رهگيري خودمو قبول نميكنه

 • تصویر فرد

  ریحانه پناهی‏ - 96/5/16

  سلام 40000تومان برای یه انتخاب رشته؟

 • تصویر فرد

  رها‏ - 96/5/16

  سلام
  من شنيدم نرم افزار هاي مختلف (فك كنم سنجش) سهميه ايثارگران رو لحاظ نميكنن درسته؟!
  من تو اين سهميه هستم ميخوام بدونم چي قبول ميشم و از چه نرم افزاري استفاده كنم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/17

  سلام بله
  میتونید از مشاوره حضوری و تلفنی ما استفاده کنید

 • تصویر فرد

  مریم عمادی‏ - 96/5/16

  سلام
  برای مشاوران که تعدد انتخاب رشته رو دارن،هزینه به چه صورت است؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/17

  هزینه مثل تک رشته ای محاسبه می شود

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 96/5/15

  با ۱۳۵۰منطقه سه امیدی به پزشکی روزانه هست؟؟و اگه ن به نظرتون ارزششو داره یه سال دیگه بخونم برا پزشکی یا برم فیزیو یا بینایی سنجی؟

 • تصویر فرد

  علی‏ - 96/5/15

  با سلام
  نرم افزار شما قابلیت انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد رو داره؟

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/5/17

  سلام هنوز دفتر چه انتخاب رشته دانشگاه ازاد منتشر نشده

 • تصویر فرد

  نسرین‏ - 96/5/15

  سلام
  وقت بخیر
  میخواستم بدونم اطلاعاتی که شما اون رو مبنای منطقی خوشبینانه و ... غیره کردید و طی جوابی که به دوستان دادین مثلا منطقی ینی اینکه سال های قبل با این رتبه جای مورد نظر رو قبول شدن ؛ بر چه اساسی این مورد گفته میشه ؟
  بهتره بگم آیا شما به کارنامه های داوطلبان سال های قبل دسترسی دارید ؟ و اگر دارید تا چه حدود از کارنامه ها رو و چطور ؟
  در واقع میخام مطمین بشم که نرم افزار انتخاب رشته شما نتیجه ایی که ارائه میده بر چه موثقاتی هست ؟

 • تصویر فرد

  SARA‏ - 96/5/15

  باسلام.
  آیا بارتبه54000تجربی منطقه2می توان در رشته های روزانه یا شبانه قبول شد؟

 • تصویر فرد

  sarhadi‏ - 96/5/15

  سلام نرم افزار نامحدود را چطور می تونم بخرم؟ آیا امکانش هست؟

 • تصویر فرد

  مائده‏ - 96/5/12

  با سلام و خسته نباشید
  من نمیتونم ثبت نام کنم حتی مرحله اول ک وارد کردن ایمیله رو هم واسه من error میده
  تشکر

 • تصویر فرد

  مجتبی ضابطی‏ - 96/5/5

  مطالب بسیار جامع وکامل بود ممنونم

 • تصویر فرد

  امیر‏ - 96/4/2

  سلام من طبق همین نرم افزار انتخاب رشتمو انجام دادم
  میخواستم بدونم احتمال قبولی که میده تا چقدر دقیقه و میشه امیدوار بود؟مثلا اون موردهایی که زده منطقی یعنی قطعا قبول میشم؟۴ مورد از رشته هایی که میخواستم قبول بشمو نرم افزار زد منطقی احتمال قبولی قطعی در یکی از این چهار مورد هست؟

 • تصویر فرد

  مسعود‏ - 96/4/1

  سلام
  رتبه من در ارشد مدیریت کسب و کار 8078 و در دوره های آزاد و غیر روزانه 7800 شده و آخرین ظرفیت رو 15000 اعلام کرده اند
  با توجه به اینکه شاغل هستم فقط مجازی ها و مجازی شاغلین و پیام نور را انتخاب کرده ام
  با نرم افزار شما انتخاب رشته کردم و ممنون از نرم افزار خوبتون
  اما یک سوال
  چند درصد احتمال میدهید که پیام نور یا مجازی قبول شوم چون برایم بسیار مهم و حیاتی ست
  ممنون از پاسخگویی شما

 • تصویر فرد

  محسن بيگي‏ - 96/3/28

  سلام مجموعه فوتونيك رو ندارين؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  نه متاسفانه

 • تصویر فرد

  پری دخت‏ - 96/3/27

  سلام کد های انتخب رشته ۳گام اگه صحیحه میشه دیگه دفترچه دانلود نکرد و از روی همون انتخاب رشته کرد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. تا 99 درصد این کدرشته ها همه صحیح و منطبق بر دفترچه هستند.

 • تصویر فرد

  پری دخت ‏ - 96/3/27

  سلام شهریه کل پردیس و غیر انتفاعی هرکدوم برا رشته حقوق هر ترم ده واحدیچقدره و ثبت نام ازاد کی اعلام میشه

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. پردیس بستگی به اعتبار دانشگاه داره اما رقمی بین 6 تا 8 ملیون و غیر انتفاعی حدود 2

 • تصویر فرد

  موناسادات حسینی‏ - 96/3/27

  سلام گروه بچه های کارشناسی ارشدومیخواستم برای انتخاب رشته سوال کنم ازشون

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. م یتونید تو کانالمون عضو بشید. به این لینک برید:
  https://t.me/entekhabreshteharshad

 • تصویر فرد

  پری دخت ‏ - 96/3/25

  برا انتخاب رشته پردیس خود گردان و غیر انتفاعی کدم را زودتر بزنیم

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 96/3/26

  سلام. پردیس کیفیت بهتر ولی شهریه خیلی بیشتری داره. بستگی داره که کیفیت براتون مهم باشه یا شهریه.

 • تصویر فرد

  لیلا‏ - 96/3/24

  سلام

  با رتبه 5429 شیمی فیزیک,5335الی,5490معدنی, 5465تجزیه, 5508 نانو روزانه یا شبانه قبول میشم چه رشته ای و کدام دانشگاه؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. لطفا از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید.
  به آدرس: final.3gaam.com

 • تصویر فرد

  الهام ‏ - 96/3/23

  سلام من یه بار وارد نرم افزار انتخاب رشته شدم ولی اطلاعات کارنامه رو کامل وارد نکردم می خوام از اول وارد بشم نمیشه ؟ چکار کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. با کد رهگیری قبلیتو نوارد بشید و یا از بچه های پشتیبانی بخواید براتون کارنامه رو ویرایش کنند

 • تصویر فرد

  نظری‏ - 96/3/22

  درانتخاب رشته مجازی نتیجه اینکه کحا قبول میشویم آنلاین داده میشود؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  بله

 • تصویر فرد

  احسان م‏ - 96/3/22

  سلام.سامانه موقعی که 500 نفر به بالا توش درحال انتخاب رشته هستن جواب نمیده.چقد منتظر بمونم؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. سامانه قابلیت پشتیبانی 10000 نفر به صورت همزمان رو داره. شاید از کندی اینترنتتون باشه

 • تصویر فرد

  مریان‏ - 96/3/21

  من میخام رتبمو دقیق تر وارد کنم امکان اصلاح رتبه نداره؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. به پشتیبانی آنلاین بگید تا براتون درست کنند.

 • تصویر فرد

  وحید‏ - 96/3/21

  سلام
  میخواستم بدونم این نرم افزار اتخاب های ما رو فقط برای دوره های روزانه و شبانه میده یا اینکه برای غیر انتفاعی و غیره و حتی آزاد هم میگه که اولیت به چه صورت می باشد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. برای همه دوره ها می ده به جز آزاد. برا یآزاد نرم افزار جدایی خواهیم داشت که بعد از انتشار دفترچه آزاد فعال خواهد شد.

 • تصویر فرد

  هستی‏ - 96/3/20

  سلام چرا وارد نمیشه؟روی همین الان انتخاب رشته ...میزنم باز نمیشه.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. مرورگتون رو کروم انتخاب کنید.

 • تصویر فرد

  لیلا‏ - 96/3/20

  منظور از رتبه کل درسهمیه همون نمره کلی هست که در کارنامه درج شده یا رتبه ای ک اعلام شده؟؟یکم ایهام داره؟؟اخه سهمیه ازاد ک حساب نمیشه باید قسمت بدون سهمیه رو وارد کرد . نمیدونم کدوم رو وارد کنم تا اشتباه نشه ـممنون میشم راهنمایی کنید!!

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. رتبه در سهمیه فقط مهمه

 • تصویر فرد

  یوسف‏ - 96/3/18

  کد 1112 نیست

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  جزء رشت هایی که نرم افزار انتخاب رشته نداره براش متاسفانه

 • تصویر فرد

  یوسف حاتمب‏ - 96/3/18

  سلام.چرا سیستم شما رشته اللهیات-فقه ومبانی حقوق نداره؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. این رشته رو متاسفانه موسسه ساپورت نمی کنه.

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 96/3/17

  سلام آیا با رتبه 153 میشه روزانه گرایش سازه قبول شد؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. بله قطعا

 • تصویر فرد

  مریم‏ - 96/3/17

  سلام.پ چرا رشته مهندسی اب وجود نداره تو لیست ؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. متاسفانه اطلاعات کافی در این زمینه نداشتیم.

 • تصویر فرد

  نیایش‏ - 96/3/16

  نرم افزار برای کد رشته 1214 نیست?

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. نه متاسفانه.

 • تصویر فرد

  هادی بهادر‏ - 96/3/16

  سلام چرا رشته اقتصاد نیس؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/30

  سلام. به زودی اضافه میشه.

 • تصویر فرد

  میلاد‏ - 96/3/8

  عالی

 • تصویر فرد

  محمد‏ - 96/2/6

  سلام.میخوام برای دکترا این کارو انجام بدم این نرم افزار برای دکترا جواب میده؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/2/6

  سلام. خیر برای مقطع دکترا امکان پذیر نیست.

 • تصویر فرد

  فاطمه ‏ - 95/8/9

  باسلام انتخاب رشته در مرداد ماه نکردم اعلان نمی توانم بکونم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/8/11

  خیر

 • تصویر فرد

  فاطمه ‏ - 95/8/1

  باسلام من مخواستم ثبت نام کنم تربیت بدنی نمیدونم چطور مکنن ب دانشگاه موسات عالی95

 • تصویر فرد

  آقای افشار‏ - 95/8/2

  سلام. تربیت بدنی کلا رشته نیمه متمرکزه. اگه انتخاب کرده باشید تو انتخاب رشته و برای چند برابر ظرفیت مجاز شده باشید دعوت میشید یه امتحان عملی

 • تصویر فرد

  نجم الدين‏ - 95/7/13

  انتخاب رشته مجازى

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/20

  3 گام هر ساله برای کنکور ارشد و سراسری انتخاب رشته مجازی داره .

 • تصویر فرد

  azar‏ - 95/6/6

  سلام من در انتخاب رشته۲۲مورد را زدم ب نظرتون سیستم ردم میکنه لطفا جواب بدید خیلی مهمه من رتبم خوب شد دوست ندارم یک سال الکی پشت کنکور بمونم!!!حالا باید چه کار کنم

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/6/7

  سلام. نه ردتون نمی کنه.

 • تصویر فرد

  pari‏ - 95/5/27

  سلام راستش هرچقدرتلاش میکنم که ملغ موردنظر روپرداخت کنم نمیشه اطلاعاتم درست واردمیکنم ولی پرداخت نمیشه

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 95/5/28

  سلام می تونید با دفتر موسسه تماس بگیرید
  02188853548

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 95/5/27

  انتخاب رشتش چطوریه؟ بر اساس شهر و رشته ای هست که خودمون انتخاب میکنیم؟ یا خودش اتخاب میکه؟؟

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/5/30

  سلام. لیست همه انتخابها رو می ده و شما براساس استان و رشته و دانشگاه و نوع پذیرش و نوع دوره فیلتر می کنید.

 • تصویر فرد

  زهرا‏ - 95/5/26

  خوب

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  موفق باشید.

 • تصویر فرد

  محمد کاظمی‏ - 95/5/24

  عالیه

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/1/24

  زنده باشید.

 • تصویر فرد

  reyhan‏ - 95/5/22

  ۲۵۰۰۰ هزارتومان برای یک انتخاب رشته؟؟؟؟؟؟ واقعا ک...

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 95/5/24

  سلام. قیمت نرم افزار به اندازه سایر سیستمهای پولی انتخاب رشته است و حتی در طرح نقره ای قیمت 15000 تومنه که عملا همون احتمالات قبولی رو پیش بینی می کنه و زیر قیمت بازار هست.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت