دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401

نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401 موسسه 3گام، دقیق ترین تخمین رتبه را با توجه به کارنامه های واقعی به شما نشان می دهد. در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401 اطلاعات جامع از همه کارنامه های  کنکور ارشد حسابداری از سال 93 تا 1400 سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد استفاده شده است و می تواند دقیق ترین تخمین رتبه را به شما ارائه دهد. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری را به صورت رایگان هم می توانید استفاده کنید.

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 99
دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401

 

 

دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 1401

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد حسابداری و برنامه ریزی برای کنکور آن نشان می دهد که داوطلبای کنکور ارشد حسابداری همیشه تو روند مطالعشون نیاز به داشتن یه مرجع برای تخمین رتبه رو به نسبت درصدای دروس مختلف حس می کنن این احساس نیاز برای یه داوطلب ممکنه تو همون شروع مطالعه باشه که ببینه باید برای هدفی که داره با چه درصدایی چه رتبه ای رو باید کسب کنه یا اینکه حتی بعد کنکور ارشد حسابداری ببینه با توجه به عملکردش حدودا چه رتبه ای رو میاره که بتونه برای انتخاب رشته آماده باشه. حالا بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری هم اینجا لازم میشه که داوطلب ها برای تخمین رتبه مطالعه کنند. پس تو استفاده از تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری کسی شک نداره بحث اینه از چه ربات یا نرم افزار تخمین رتبه ای استفاده کنیم یا اینکه اصلا خودمون می تونیم تخمین رتبه انجام بدیم یا نه. قابل ذکر است که رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد حسابداری هم می تواند ذهن داوطلب ها را برای تخمین رتبه باز کند. حالا می خوایم بررسی کنیم ببینیم یه تخمین رتبه دقیق برای کنکور ارشد حسابداری چه ویژگی هایی باید داشته باشه. توجه داشته باشید با توجه به تغییر بعضی از ضرایب کنکور ارشد حسابداری صرفا با دیدن نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد حسابداری سال های گذشته نمی تونید دید خیلی دقیقی نسبت به کنکور ارشد حسابداری پیدا کنید. تو جدول زیر می تونید ضرایب کنکور ارشد حسابداری 1401 رو ببینید. تو این جدول درسایی که ضرایبشون تغییر کرده رو با رنگ قرمز نشون دادیم. سعی کردیم تو مطلب تحلیل تغییر ضرایب دروس ارشد رشته حسابداری به صورت کامل تر بگیم که این تعییرات روی روند مطالعه و تخمین رتبه و انتخاب رشته شماچه تاثیری می تونه داشته باشه.

 

جدول گرایش ها و ضرایب دروس کارشناسی ارشد حسابداری

گرایش ها و ضرایب دروس ارشد حسابداری

زبان عمومی و تخصصی

حسابداری مالی

حسابداری صنعتی

حسابرسی

ریاضی  وآمار

حسابداری و حسابرسی دولتی

اصول تنظیم و کنترل بودجه

حسابداری

2

3

2

2

2

0

0

حسابرسی

2

2

2

3

2

0

0

حسابداری مدیریت

2

2

3

2

2

0

0

حسابداری بخش عمومی

2

2

0

0

2

3

2

 

*گرایش حسابداری بخش عمومی کارشناسی ارشد حسابداری از کنکور ارشد سال 99 به کنکور ارشد اضافه شده است.

اما با توجه به توضیحات بالا برگردیم به اصلی ترین موضوع یعنی ویژگی های دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری 1401 و ببینیم که مهم ترین نکاتی که باید از تخمین رتبه بدونید چیه؟

 

لیست کامل رشته هایی که با ربات تخمین رتبه تلگرام 3گام می توانید در آنها تخمین رتبه انجام دهید: تخمین رتبه کارشناسی ارشد

 

 

ویژگی های دقیق ترین تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری

ما نرم افزار تخمین رتبه 3گام رو دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری می دونیم. دلیلشم ویژگی هاییه که این نرم افزار داره و سعی در بهتر کردنشم داریم اما قبل اینکه بخوایم این ویژگی ها رو توضیح بدیم می تونید تو مصاحبه با رتبه های برتر ارشد حسابداری نظرشونو در مورد تخمین رتبه ارشد 3گام و البته بقیه خدمات 3گام ببینید.

اولین ویژگی ای که هرتخمینی باید داشته باشه اینه که بتونه تا حد ممکن به واقعیت نزدیک باشه. قطعا وقتی از تخمین رتبه دقیق صحبت می کنیم باید یه معیاری وجود داشته باشه که بدونیم با هر ورودی ای که شما به نرم افزار تخمین رتبه میدین خروجی ای دریافت کنید که درست و مطمئن باشه. این معیار فرمول محاسبه ترازیه که ما ازش تو ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری استفاده می کنیم. فرمول محاسبه تراز نرم افزار تخمین رتبه 3گام کاملا منطبق بر فرمولیه که سازمان سنجش برای تعیین رتبه ها ازش استفاده می کنه. شما می تونید از این فرمول تراز استفاده کنید و با استفاده از کارنامه کنکور ارشد حسابداری که لینکشم بالاتر براتون گذاشتیم میزان دقت این فرمولو بسنجید. فرمول محاسبه ی ترازی که ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری 3گام ازش استفاده می کنه رو تو تصویر زیر می بینید.

 

نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد
نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد

 

 

با توجه به صحبتای بالا و فرمول محاسبه تراز دقیق ربات تخمین رتبه 3گام، این نرم افزار با اطلاعات خیلی کم هم می تونه خروجی مطلوبی بده ولی ما تو 3گام با پشتوانه چندین سال فعالیت تو حوزه انتخاب رشته و تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری اطلاعات کارنامه های زیادی رو در اختیار داریم که اونارو به ربات تخمین رتبه هم وارد کردیم که بتونه با دقت بالا یه تخمین رتبه عالی داشته باشه.

ویژگی سوم که به صحبتای قبلی هم مربوط میشه اینه که ما توی چندین هزار کارنامه کنکور ارشد حسابداری که به اطلاعات ربات تخمین رتبه اضافه کردیم سعی کردیم اطلاعات متنوعی رو از کنکور ارشد حسابداری سال 93 تا 1400 واردش کنیم و همچنین کارنامه از همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد داخل این اطلاعات وجود داره. تعداد بالای کارنامه ها و همچنین تنوع توی سهمیه ها باعث میشه همه داوطلبای کنکور ارشد حسابداری با هر سهمیه ای بتونن از این ربات تخمین رتبه با خیال راحت استفاده کنن و رتبشونو ببینن.

ویژگی بعدی اینه که خروجی ای که از دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری دریافت می کنین مثل کارنامه کنکور ارشد رتبه شمارو تو همه گرایش های حسابداری شامل: حسابداری، حسابرسی و حسابداری مدیریت نشون میده و می تونید وضعیت خودتونو توی همه گرایش ها بسنجین .

تا یادمون نرفته این نکته رو هم اضافه کنم که تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری رایگان هم با این ربات امکان پذیره که تو ادامه کامل تر بهش می پردازیم و برای این که با محیط ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری 3گام تو تلگرام هم بیشتر آشنا بشین به صورت مرحله به مرحله کار باهاشو توی عکس توضیح دادیم.

 

تخمین رتبه ارشد حسابداری رایگان

معمولا برای هر مصرف کننده ای استفاده رایگان از چیزی که لازم داره همیشه یک گزینه ایه که بتونه کیفیت محصول یا خدماتی که می خواد دریافت کنه رو بسنجه به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم امکان تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری رو به صورت رایگان هم فراهم کنیم. برای این کار فقط کافیه پنج نفر از دوستانتونو به این ربات دریافت کنید تا اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ بشه. فقط در نظر بگیرین خیلی از تخمین رتبه هایی که در حال حاضر به صورت رایگان وجود دارن به دلیل نداشتن اطلاعات کافی توی نرم افزارشون نمی تونن خروجی خیلی دقیق به شما بدن و اغلب باعث گمراهی شما میشن پس به این نکته توجه داشته باشید و حتی اگه از تخمین رتبه رایگان دیگه ای هم می خواید استفاده کنید زیاد بهش اعتماد نکنید. حالا که امکان تخمین رتبه رایگان را دریافت کردین می تونید دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد حسابداری را هم به صورت رایگان داشته باشید.

 

کار با ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری

در تصاویر زیر مراحل کار با ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری  رو به صورت مرحله به مرحله مشاهده می کنید.

مرحله اول تخمین رتبه: شروع به کار با ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری: با کلیک روی دکمه زیر می توانید به محیط ربات تخمین رتبه وارد بشوید یا در تلگرام خود ArshadTakhminBot@ را جستجو  کنید.

 

 

شروع کار با نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری
شروع کار با نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری

 

 

مرحله دوم تخمین رتبه : انتخاب رشته حسابداری با کد 1134 از بین رشته های موجود در لیست ربات تخمین رتبه

 

انتخاب رشته حسابداری با کد 1134 در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری
انتخاب رشته حسابداری با کد 1134 در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری

 

 

مرحله سوم تخمین رتبه : وارد کردن مرحله به مرحله درصد دروس مختلف مجموعه حسابداری به همراه معدل کارشناسی

 

وارد کردن اطلاعات خواسته شده در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری
وارد کردن اطلاعات خواسته شده در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری

 

 

مرحله چهارم تخمین رتبه : در این مرحله اطلاعاتی که وارد ربات تخمین رتبه کردین نمایش داده میشه، در صورت درست بودن اطلاعات میتونید روی دکمه تایید کلیک کنید و در صورت نیاز به ویرایش روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

 

تایید نهایی اطلاعات وارد شده به ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری
تایید نهایی اطلاعات وارد شده به ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری

 

مرحله پنجم تخمین رتبه : نمایش رتبه های شما در گرایش های مختلف مجموعه حسابداری 

 

 

نمایش رتبه در گرایش های مختلف مجموعه حسابداری
نمایش رتبه در گرایش های مختلف مجموعه حسابداری

 

مرحله ششم تخمین رتبه : انتخاب سال کنکور ارشد مبنای تخمین رتبه. با این قابلیت می توانید تخمین رتبه خود را نسبت به کنکور سال های مختلف مشاهده کنید. به زودی امکان انتخاب کنکور سال 1400 به ربات اضافه خواهد شد.

 

 

انتخاب سال کنکور ارشد حسابداری برای تخمین رتبه
انتخاب سال کنکور ارشد حسابداری برای تخمین رتبه

 

 

سوالات متداول:

آیا امکان تخمین رتبه رایگان با نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری 3گام امکان پذیر است؟

معمولا برای هر مصرف کننده ای استفاده رایگان از چیزی که لازم داره همیشه یک گزینه ایه که بتونه کیفیت محصول یا خدماتی که می خواد دریافت کنه رو بسنجه به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم امکان تخمین رتبه کنکور ارشد حسابداری رو به صورت رایگان هم فراهم کنیم. برای این کار فقط کافیه پنج نفر از دوستانتونو به این ربات دریافت کنید تا اعتبارتون برای تخمین رتبه شارژ بشه. فقط در نظر بگیرین خیلی از تخمین رتبه هایی که در حال حاضر به صورت رایگان وجود دارن به دلیل نداشتن اطلاعات کافی توی نرم افزارشون نمی تونن خروجی خیلی دقیق به شما بدن و اغلب باعث گمراهی شما میشن پس به این نکته توجه داشته باشید و حتی اگه از تخمین رتبه رایگان دیگه ای هم می خواید استفاده کنید زیاد بهش اعتماد نکنید.

دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری کدام است؟

نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 مجموعه حسابداری موسسه 3گام، وارد پنجمین سال خود شده است و تاکنون با توجه به نظر سنجی ها و گزارشات از داوطلبان، دقیق ترین و بهترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 به حساب می آید. 

این نرم افزار تخمین رتبه به صورت یک ربات تلگرامی ارائه می شود تا دسترسی به آن و استفاده از آن آسان تر باشد.

این نرم افزار تخمین رتبه قابلیت استفاده به صورت رایگان را دارد.

در مقایسه با نرم افزار های تخمین رتبه موجود، تنها نرم افزاری است که پس از برگزاری کنکور ارشد ، تحلیل  آزمون انجام می شود و تخمین رتبه ها بر اساس آن بهینه سازی می شود.

این ربات امکان تخمین رتبه رایگان ارشد 99 را نیز دارد که با دعوت 5 نفر از دوستانتان به این ربات تا 5 بار تخمین رتبه رایگان برای شما انجام می دهد.

نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری همیشه در دسترس اس. برای استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری به لینک https://telegram.me/ArshadTakhminBot مراجعه کنید.

درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد حسابداری چقدر است؟

داشتن اطلاعات درصد، رتبه، و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 98 به داوطلبان ارشد حسابداری  سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حسابداری  98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود. برای اطلاع از درصد و رتبه های لازم برای قبولی ارشد حسابداری به نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها، و قبولی های ارشد حسابداری 98 در سایت 3گام مراجعه کنید.

سایر بخش های مجموعه حسابداری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته حسابداری