جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی

تعداد بازدید 113741 دفعه

آگاهی از روش های صحیح برنامه ریزی و داشتن یک جدول برنامه ریزی مناسب برای کنکور 1400 تجربی با تضمین رسیدن به نتیجه از مهمترین عوامل موفقیت در کنکور تجربی می باشد.

جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی

 

مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور 99 تجربی
مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور 99 تجربی

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

موفقیت در کنکور تجربی 1400 با وجود تعداد زیادی از کتاب های درسی، جزوات ومباحث سنگین برای بیشتر داوطلبان کار سخت و طاقت فرسایی است. به همین دلیل علاوه بر آگاهی از روش های صحیح درس خواندن و تست زنی، داشتن بهترین منابع کنکور 1400 تجربی، برنامه ریزی منظم و منسجم هم تاثیر بسزایی در این موفقیت دارد. گاهی هم پیش می آید که داوطلب همه چیز را می داند ولی در برنامه ریزی برای کنکور مشکل دارد و نمی داند چه درسی را چه مقدار و در چه زمانی باید بخواند. شما اگر بدون جدول برنامه ریزی درس بخوانید و انتظار داشته باشید که نتیجه عالی کسب کنید، این انتظار اشتباه و غیر منطقی است. بدون داشتن دانش برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی که ضمانت اجرا و رسیدن به نتیجه را نیز داشته باشد، به نتیجه دلخواه خود نمی رسید.

 

مزیت جدول برنامه ریزی 3گام برای کنکور 1400 تجربی در این است که برای هر نوع شرایطی، مناسب ترین و ایده آل ترین برنامه ریزی را زیر نظر مشاوران متخصص و باتجربه طراحی می نماید.

 

برای ثبت نام در پنل و درخواست جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

 

در کنکور 1400 نظام جدید شرکت کنم یا نظام قدیم

تفاوت کنکور نظام قدیم و نظام جدید تجربی

 

بهترین زمان برای شروع درس خواندن و ریختن جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی چه زمانی است؟

یکی از سوالات پرتکرار داوطلبان، در مورد بهترین زمان برای شروع درس خواندن برای کنکور است. برای پاسخ به این سوال در ابتدا به مثال زیر توجه نمایید.

اگر به مسابقات دو توجه کرده باشید، هنگام شروع مسابقه عده‌ای به موقع شروع به حرکت کرده و از سایر رقبا پیشی میگیرند و تا پایان مسابقه با فاصله از سایرین می‌دوند. به این گروه، گروه پیشرو می‌گویند و اغلب برنده مسابقه از میان این گروه است.

کنکور سراسری هم مانند مسابقه دو، یک ماراتُن بزرگ است و برای موفقیت در این رقابت باید از ابتدا با شروع به موقع از سایر رقبا پیشی گرفته تا در پایان جزء نفرات برتر این ماراتُن باشید. تا قبل از سالی که کنکور داشته باشید، آغاز سال تحصیلی و شروع فرآیند برنامه ریزی برای دانش‌آموزان اول مهرماه است، اما در سالی که کنکور داریم، آغاز برنامه ریزی برای مطالعه از اوایل و اواسط تیرماه آغاز می ‌شود و به همین علت است که مدارس در پایه دوازدهم از تابستان شروع به فعالیت می‌کنند. دوره تابستان حدود 30% از دوران مطالعه و یادگیری برای موفقیت در آزمون سراسری را در بر می‌گیرد. پس در این دوران باید با شروع به موقع، موفقیت خود را تضمین کنید و با داشتن یک جدول برنامه ریزی مناسب و منطبق با کنکور 1400 تجربی، گوی سبقت را از سایرین بدزدید.

همانطور که در مقدمه  اشاره شد، موفقیت در کنکور سراسری 1400 نیازمند ایجاد تغییرات عملکردی متعددی خواهد بود. اما آیا روش مطالعه و برنامه‌ ریزی برای کنکور 1400 تجربی برای همه داوطلبان یکسان است؟

به طور کلی داوطلبان کنکور سراسری 1400 را به سه دسته می‌ توان تقسیم کرد:

 1. دانش‌آموزان پایه دوازدهم (نظام جدید)
 2. فارغ‌التحصیلان نظام جدید
 3. فارغ التحصیلان نظام قدیم

اصول و روش‌ های کلی وزمانبندی ها برای هر دو گروه تقریباً یکسان است اما در جزئیات جداول برنامه ریزی تفاوت‌ هایی وجود دارد که به آن‌ها اشاره خواهد شد.

سال کنکور را می‌ توان به 3 بخش مطالعه و یادگیری و جمع‌ بندی نهایی تقسیم‌ بندی کرد: تابستان، پاییز و زمستان فرصتی است برای مطالعه و یادگیری و پیش‌‍‌ جمع‌ بندی‌ های مبحثی و بهار زمان جمع‌ بندی نهایی است.

 

عضویت در کانال کنکور سراسری 

 

جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی : دوران مطالعاتی تابستان

قطعاً همانطور که در ابتدا گفته شد، شروع به موقع یکی از مؤلفه ‌های موفقیت در آزمون سراسری است و داوطلبی در کنکور موفق می‌ شود که زودتر و بهتر شروع کند.

برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی نظام جدید- دوازدهم تجربی در تابستان

دانش‌آموزان پایه دوازدهم (داوطلبان نظام جدید) به دلیل اینکه هنوز کتاب‌ های پایه دوازدهم ارائه نشده‌اند، چاره‌ای جز جمع‌ بندی پایه‌ های دهم و یازدهم (البته با اولویت پایه یازدهم) ندارند.

برنامه ریزی  برای کنکور 1400 تجربی نظام قدیم در تابستان 

فارغ‌التحصیلان نظام قدیم علاوه بر جمع‌ بندی پایه باید به مطالعه دروس سال آخر نیز بپردازند. پس به طور کلی تابستان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

در شروع تابستان قبل از هرچیز هدف خود را واضح و روشن یادداشت کنید و یک برنامه بلند مدت برای موفقیت خود ترسیم نمایید. در مرحله بعد سر و سامانی به کتابخانه خود بدهید و اصطلاحاً کتابخانه خود را بتکانید.

توصیه ما این است که حد‌الامکان کلاس‌های متفرقه خود را به حداقل و یا حتی صفر برسانید. برای موفقیت باید برروی یک هدف تمرکز کنید، پس تمام تمرکز خود را معطوف به موفقیت در آزمون سراسری و انجام جدول برنامه ریزی خود نمایید.

نمونه جدول برنامه ریزی رایگان کنکور تجربی 1400

روز اول برنامه ریزی کنکور تجربی 1400
روز اول برنامه ریزی کنکور تجربی 1400
روز دوم برنامه ریزی کنکور تجربی 1400
روز دوم برنامه ریزی کنکور تجربی 1400
روز سوم برنامه ریزی کنکور تجربی 1400
روز سوم برنامه ریزی کنکور تجربی 1400

 

 

جدول رایگان برنامه ریزی کنکور تجربی 1400- ویژه دروس پایه- تابستان

با کلیک بر روی لینک زیر جدول رایگان برنامه ریزی هفته اول کنکور تجربی 1400 را دانلود کنید.

دانلود جدول رایگان برنامه ریزی کنکور تجربی 1400 - هفته اول

 

دانلود جدول رایگان برنامه ریزی کنکور تجربی 1400 - هفته دوم

 

دانلود جدول رایگان برنامه ریزی کنکور تجربی 1400 - هفته دوم

 

دانلود هر سه هفته برنامه ریزی در یک فایل فشرده

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

استفاده از یک مشاور تحصیلی ماهر حتماً روند موفقیت شما و اجرای صحیح جدول برنامه ریزی را تسریع می‌ بخشد، فراموش نکنید شما فرصت آزمون و خطا کردن ندارید و باید از حداقل زمان، حداکثر استفاده را نمایید. مشاوران دپارتمان کنکور تجربی 3گام راهنمایان خوبی در این زمینه می باشند.

 

تابستان فرصت مناسبی برای تکمیل نواقص سال‌های پایه است. اگر خلاصه‌ نویسی نکرده‌اید یا خلاصه‌ هایتان ناقص است، تابستان فرصت مناسبی برای تکمیل خلاصه‌ نویسی‌های شما خواهد بود. فراموش نکنید هرچه خلاصه‌ های بهتر و کامل‌ تری داشته باشید، تعداد دفعات مرورتان بیشتر و بهتر خواهد شد.

 

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی

 

جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی - دوازدهم تجربی در شروع نیمسال اول تحصیلی

جدول برنامه ریزی دوازدهم تجربی در شروع نیمسال اول سال تحصیلی باید به صورتی باشد که دانش‌آموزان با برنامه معلم مدرسه پیش‌ روی کنند و درس هر روز را در همان روز مطالعه کنند. این شعار را همیشه به خاطر داشته باشید؛ درس هر روز همان روز!

10% از کل ساعت مطالعه خود در هفته را به جبرانی اختصاص دهید. فراموش نکنید بهتر است ساعات جبرانی را در هفته پخش کنید تا درصورت بروز اتفاقات پیش‌بینی نشده در اوایل هفته، فرصت جبران آن فراهم شود و تا انتهای هفته طول نکشد.

بهترین روش مرور دروس برای کنکور 1400 تجربی

یکی از اصول مهمی که باید به آن توجه کنید، مرور است. بهترین روش مرور دروس برای کنکور طبق منحنی فراموشی است. در جدول برنامه ریزی خود حتماً طبق منحنی فراموشی و فواصل زمانی مرور؛ زمان‌هایی را برای مرور در نظر بگیرید. این زمان‌ها می‌ تواند در انتهای هر روز قرار گیرند و یا در انتهای هفته جا بگیرند.

در برنامه ریزی حتماً متعادل عمل نمایید، قطعاً ساعت مطالعه هر درس با ضریب آن درس در آزمون سراسری و ضعف و قوت داوطلب نسبت مستقیم دارد. البته ترتیب مطالعه دروس هم در طول روز بسیار مهم است. سعی کنید دروس را به ترتیبی در برنامه خود قرار دهید که بیشترین بازده مطالعاتی را داشته باشید. مثلاً توصیه می‌ شود در ابتدای روز که انرژی شما در بالاترین سطح خود قرار دارد، دروس مفهومی و سخت تر را قرار دهید.

برخی مباحث حفظی مانند لغات زبان و عربی و ... نیازمند مرور روزانه هستند. پس حتماً در جدول برنامه ریزی خود این مباحث را فراموش نکنید و سعی کنید هرروز ساعتی را به مرور این موارد اختصاص دهید.

قطعاً برنامه‌ای کامل و قابل اجرا خواهد بود که واقع ‌بینانه تدوین شده باشد. حتماً در برنامه ورزش روزانه را لحاظ کرده و یک نیم روز را به صورت مشخص به تفریح و استراحت اختصاص دهید تا انرژی خود را در طول هفته بازیابی کنید.

جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی نظام قدیم در شروع نیمسال اول تحصیلی

این دسته از داوطلبان در صورتی که به آموزشگاه می‌روند، باز هم باید درس هر روز را در همان روز را مطالعه کنند. اگر خودشان بدون معلم و آموزشگاه به مطالعه می‌پردازند، می‌توانند دروس را با توجه به بودجه بندی آزمون آزمایشی به ترتیبی مشخص و ثابت در هر روز چیدمان کنند.

سایر موارد مطابق آنچه برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم گفته شده یکسان بوده ولی فارغ‌ التحصیلان می‌ توانند از ساعات تفریح و استراحت بیشتری به نسبت دانش‌آموزان در حال تحصیل استفاده کنند.

 

عضویت در کانال کنکور سراسری 

 

روش های مطالعه و یادگیری دروس کنکور تجربی 1400

یادگیری و مطالعه رابطه تنگاتنگ و مستقیمی با یکدیگر دارند و برای افزایش میزان یادگیری باید بتوان مطالعه ای پویا و فعال داشت. به همین دلیل توصیه مشاوران 3 گام به داوطلبان، آشنایی با روش های مطالعه و یادگیری دروس کنکور تجربی 1400 است تا بتوانند یادگیری خود را افزایش و فراموشی را کاهش دهند.

همانطور که می‌دانید اطلاعات در ابتدا وارد حافظه حسی ما می‌ شوند. هرآنچه در طول روز می‌ بینیم، می‌‌ شنویم، بو می‌ کنیم، می‌ چشیم و یا لمس می‌ کنیم در حافظه ما باقی نمی‌ ماند و تنها در صورتی که به آن‌ها دقت کنیم در خاطرمان می‌ ماند و یا اصطلاحاً وارد حافظه کوتاه مدت ما شده و پس از مدتی باز هم از فراموش می‌ شود. اما در صورتی آن‌ها را مرور کنیم وارد حافظه بلند مدت شده و مدت زمان بسیار طولانی، گاهاً چندین سال در حافظه باقی می‌ ماند. پس به طور کلی مراحل یادگیری به این صورت است:

 

مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور 99 تجربی

 

مراحل یادآوری عکس مراحل یادگیری است؛ یعنی اطلاعات از حافظه بلند مدت وارد حافظه کوتاه مدت شده، سپس به حافظه حسی منتقل شده و آن‌ها را بر روی کاغذ می‌ نویسیم.

همانطور که اشاره شد، نوع یادآوری در کنکور سراسری نسبت به سال‌ های پایه تغییر کرده، به این صورت که در سال‌های پایه دانش‌ آموزان می‌ توانستند با مطالعه شب امتحانی، نتیجه دلخواه خود را کسب کنند اما کنکور شب امتحان ندارد! حتی اگر شب امتحانی هم وجود داشت به علت حجم اطلاعات امکان مطالعه و مرور آن در شبِ قبل غیر ممکن بود.

در سال‌ های پایه برای امتحان فقط بر روی یک درس تمرکز می‌کردیم اما یک داوطلب کنکوری در گروه‌های مختلف آزمایشی باید به چندین درس پاسخ دهد و از درسی به درسی دیگر برود.

تفاوت دیگری که می‌ توان به آن اشاره کرد، تفاوت در نوع امتحان است. در سال‌ های پایه دانش آموزان با سؤالات تشریحی مواجه هستند و درصورتی که بخشی از سؤال را پاسخ دهند، بخشی از نمره را دریافت خواهند کرد؛ اما یک داوطلب کنکوری با سؤالات تستی مواجه بوده و برای رسیدن به جواب آخر و گزینه صحیح مجبور است تمام راه حل را تا انتها پیش ببرد.

در سال‌ های پایه فرصت کافی برای پاسخ دادن به سؤالات وجود داشت اما یک داوطلب کنکوری در برخی دروس تنها کمتر از 30 ثانیه فرصت دارد تا صورت سؤال را بخواند، الگوی جواب را در ذهن خود تداعی کند، آن‌ را حل کند و در گزینه‌ ها به دنبال پاسخ صحیح بگردد.

به دلیل تمام تغییرات فوق نتیجه می‌ گیریم که نوع یادگیری داوطلبان باید تغییر کند و با روش‌ های صحیح مطالعه برای کنکور آشنا شوند.

 

مطالعه جبرانی در جدول برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 تجربی

بر اساس تحقیقاتِ محققانِ حوزة علوم مطالعه و یادگیری، حدود 10% از ساعت مطالعه در هفته باید به جبرانی تعلق بگیرد و این ساعت بهتر است که در هفته پخش شود.

به دلایل مختلف اعم از تصمیم ناگهانی برخی معلم‌ها برای گرفتن امتحان، اتفاقات از پیش تعیین نشده در خانه و خانواده، بیماری، عقب ماندن از برنامه و مواردی از این قبیل، ضرورت وجود واحد جبرانی در هفته را حس می‌ کنیم.

اما سؤالی که به وجود می‌آید این است که آیا برای آن دسته از داوطلبانی که در هفته به برنامه خود می‌رسند و یا اتفاق خاصی در هفته برایشان رخ نمی‌ دهد هم وجود واحد جبرانی در برنامه هفتگی لازم است؟

باید پاسخ بدهم که بله! واحد جبرانی در هر صورت باید در برنامه قرار گیرد، اما اگر داوطلبی به تمام برنامه خود در هفته برسد و از برنامه عقب نماند، می‌ تواند در واحد جبرانی به دروس ضعیف خود بپردازد.

 

جدول برنامه ریزی کنکور 1400 تجربی بر اساس آزمون های آزمایشی

داوطلبانی که در آزمون آزمایشی ثبت نام می کنند باید بر اساس بودجه بندی آزمون ثبت نام شده، جدول برنامه ریزی خود را انجام دهند. تحلیل این آزمون ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بعد از هر آزمون آزمایشی به تحلیل آن پرداخته و تک‌ تک سؤالات آزمون را بررسی نمایید.

 

شیوه درست و اصولی تحلیل آزمون را می توانید از مشاوران متخصص 3گام بخواهید.

 

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی

 

تمرین و تست در طول هفته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اصلی ترین دلیل موفقیت رتبه‌ های برتر سال‌های گذشته، تمرین و تست آموزشی به میزان کافی در هفته بوده است.

 

اهمیت آزمون‌های آزمایشی برای موفقیت در کنکور 140 تجربی 

در مسابقات حرفه‌ای و قهرمانی، یک ورزشکار و یا یک تیم ورزشی، برای موفقیت در مسابقه اصلی نیازمند برگزاری چندین مسابقه تدارکاتی در طول دوران آمادگی برای مسابقه اصلی است که هدف از برگزاری این مسابقات در اصل یافتن نقاط ضعف، حفظ نقاط قوت و تکرار شرایط مسابقه است.

اگر کنکور سراسری را مسابقة اصلی برای یک داوطلب کنکوری بدانیم؛ آزمون‌های آزمایشی به منزلة مسابقات تدارکاتی خواهد بود که داوطلب برای یافتن نقاط ضعف خود، حفظ نقاط قوت و تکرار شرایط آزمون نیازمند شرکت در آزمون‌ های آزمایشی است.

 

برای کنکور 1400 تجربی در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنم؟

با توجه به تعدد مؤسسات برگزار کننده آزمون‌های آزمایشی در بازار، مانند قلم‌ چی، گزینه دو، تعاونی سنجش، گاج، مبتکران و ...؛ این سوال برای خیلی از داوطلبان وجود دارد که در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنم و بهترین آزمون آزمایشی برای کنکور 1400 کدام است؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه به ویژگی های یک آزمون آزمایشی استاندارد می پردازیم تا بتوانید بهترین آزمون آزمایشی کنکور را متناسب با شرایط انتخاب کنید.

 

ویژگی های یک آزمون آزمایشی استاندارد 

اگر به ویژگی‌ های یک آزمون آزمایشی استاندارد بخواهیم اشاره کنیم، اولین فاکتور جامعه آماری یا به عبارتی تعداد شرکت گنندگان در آزمون آزمایشی است. زیرا جامعه آماری هر چقدر بیشتر باشد، نتیجه‌ای که داوطلب در آزمون می‌ گیرد به واقعیت نزدیک‌ تر است و براساس آن می‌ تواند برنامه ریزی واقع‌ بینانه و منطقی‌ تری داشته باشد.

کیفیت سؤالات و رعایت استانداردهای موجود در طراحی سؤالات آزمون‌ های آزمایشی دیگر فاکتوری است که از اهمیت بسزایی برخوردار است و آزمونی مناسب است که هر سه سطح آسان، متوسط و دشوار را در طراحی سؤالات رعایت کند.

پوششی بودن آزمون و وجود مرورهای مناسب در برنامة آزمون یکی دیگر از موارد مهم در آزمون‌ های آزمایشی است. گاهی مواقع داوطلبان بنابر دلایلی از برنامه آزمون عقب می اُفتند و این موضوع اجتناب ناپذیراست. اما اگر آزمون استاندارد باشد و برنامه مرور خوبی داشته باشد، با مرورهای به موقع و متعادل مطالب را دوباره پوشش داده و به داوطلب فرصت می‌دهد تا مطالبی را که در گذشته نتوانسته بخواند؛ جبران کند.

وجود بودجه‌ بندی مناسب هم از فاکتورهای یک آزمون آزمایشی استاندارد است. بودجه بندی مناسب یعنی متناسب بودن حجم آزمون با فرصت مطالعاتی آزمون به این صورت که فرصت مطالعاتی در نظر گرفته شده برای آزمون که همان فاصله بین آزمون‌هاست باید برای مطالعه، تست زنی و تسلط بر مباحثِ آزمون کافی باشد. به گونه‌ای که داوطلب در هر آزمون بتواند حداقل ۸۰ درصد از مباحث آزمون را مطالعه کند و فرصت کافی برای رسید به تسلط در آن مباحث را داشته باشد.

اما آخرین موردی که باعث می‌ شود یک آزمون آزمایشی به استاندارد نزدیک شود، وجود کارنامة مناسب و جامع است که به داوطلب در تحلیل هر چه بهتر آزمون کمک کند. 

 

عضویت در کانال کنکور سراسری 

سوالات متداول:

جدول برنامه ریزی دیگران تا چه اندازه می تواند برای من نیز مفید باشد؟

دانش آموزان و داوطلبان کنکور تجربی، هموراه به دنبال راهها و روش هایی می کردند که به سادگی تکلیف آنها را روشن کند. بی خبر از اینکه ممکن است چنین راههایی حتی آنها را از هدف دور کند. حتی منابعی که دواطلبان و دانش آموزان استفاده می کنند و برای آنها مفید است، با یکدیگر متفاوت است چه برسد به نوع جداول برنامه ریزی. در مطلبی که درباره منابع مناسب برای کنکور تجربی 1400 نوشتیم، اشاره کردیم که منابع باید با توجه به سطح علمی و زمان و شرایط داوطلبان متفاوت باشد. بنابراین بهتر است هر دانش آموز و داوطلبی، جدول برنامه ریزی مخصوص و متناسب با خود را داشته باشد.

مهم ترین عوامل موفقیت در طراحی یک جدول رایگان برنامه ریزی چیست؟

از جمله این عوامل باید به این موارد اشاره کرد:

1- زمان شروع مطالعه

2- منابع مورد استفاده

3- مقدار زمان در دسترس برای مطالعه

4- مقدار تمرکز

5- محیط مطالعه

6- پایه علمی

7- شرکت در کلاسهای آموزشگاهی و یا خصوصی

8- شرکت در آزمون های آزمایشی

9- نوع برنامه ریزی مدارس

10- هدف قبولی

چند نوع جدول برنامه ریزی وجود دارد و بهترین نوع جدول برنامه ریزی کدام است؟

اگر بخواهیم دقیق تر باشیم اصولا براساس نوع زمانبندی دروس، سه مدل جدول برنامه ریزی وجود دارد:

1- جدول برنامه ریزی روزانه

2- جدول برنامه ریزی هفتگی

3- جدول برنامه ریزی ماهیانه

براساس حجم مباحث در جدول برنامه ریزی، مدلهای زیر برای جدول برنامه ریزی وجود دارد:

1- جدول برنامه ریزی حجمی

2- جدول برنامه ریزی زمانی.

در این بین جدول برنامه ریزی حجمی استرس کمتری وارد می کند و جدول برنامه ریزی روزانه دقت بیشتری دارد.

از نظر نوع هدف نیز جدولهای برنامه ریزی متفاوتند و دارای انواع زیر هستند:

1- جدول برنامه ریزی متناسب به آزمون های آزمایشی

2- جدول برنامه ریزی متمرکز بر روی یادگیری

3- جدول برنامه ریزی مرور

4- جدول برنامه ریزی تسلط و تست زنی

سایر بخش های کنکور تجربی نظام قدیم و نظام جدید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  احسان امیری کیا‏ - 99/5/31

  روش مطالعه کردن و برنامه ریزی کنکور

 • تصویر فرد

  تینا‏ - 99/1/6

  سلام تینا هستم ،پایه یازدهم ، واسه برنامه ریزی مشاوره می خواستم ، می خواستم بدونم درس های پابه رو چطور و چقدر واسشون وقت بزارم ،پایم تقریبا خوبه ولی تا حالا واسه کنکور حسابی درس نخوندم میشه کمکم کنین؟؟

 • تصویر فرد

  شاهین‏ - 98/11/22

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما مشاوران عزیز و محترم
  نمیدونم خداییش چیکار کنم فقط میخام واسم ی برنامه واسه کنکور بدین.اصلا نمیدونم کدوم کتابارو کی و چگونه بخونم.روزی مثلا چن کتاب بخونم؟؟؟میشه تو ی برنامه بنویسین.خیلی ممنونم.تورو خدا کمکم کنین.میخام تو ۹۹قبول شم.رشته تجربی نظام قدیم
  بی نهایت تشکر از شما🙏

 • تصویر فرد

  ارام محمدی‏ - 98/7/13

  سلام میخواستم من 8سال پیش دیپلم تجربی گرفتم الان لیسانس معماری امامیخوام مجددکنکورتجربی بدم باید کتابای جدیدبخونم ایا ؟

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc