مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1402 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1402 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402 کمک می کند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 99 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین
مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1402 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

 

 

 

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام روی لینک زیر کلیک کنید.

https://final.3gaam.com/

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402، به دلیل شرایط پیش آمده مربوط به شیوع ویروس کرونا، احتمالا با تغییراتی نسبت به سال های گذشته مواجه خواهد بود.مسائلی مانند تعداد دفعات ثبت نام کنکور ارشد و زمان بیشتر برای مطالعه کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای باعث شده که در زمان قبل از کنکور ارشد خیلی از داوطلبان تازه نفس به رقبای جدی تبدیل شوند و خیلی از داوطلبانی که زمان بیشتری برای مطالعه در رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای گذاشته بودند از دور رقابت خارج شوند. بنابراین شناخت وضعیت موجود  تغییرات احتمالی در نمونه رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای، از نکات مهمی است که کلیه داوطلبان در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402 باید آن را در نظر بگیرند. از طرفی با توجه به شرایط موجود جامعه و عدم امکان دسترسی به مشاوران یا محدودیت در آن تصمیم گرفتیم که مطلب راهنمای جامع و مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402 را برای داوطلبان این رشته آماده کنیم که یک سری نکات مهم را در انتخاب رشته خود در نظر بگیرند. همچنین در هر کدام از مراحل انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای که برای شما مشکل یا سوالی ایجاد شود می توانید از کمک مشاوران ما استفاده کنید. مشاوره انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402 در حال حاضر به شکل مشاوره انتخاب رشته تلفنی، مشاوره انتخاب رشته آنلاین، و مشاوره حضوری انتخاب رشته ارشد قابل انجام است.

 

داوطلبان گرامی می توانند از مطلب انتخاب رشته کنکور ارشد خود آموز انتخاب رشته ارشد را مطالعه کنند.

 

اگر  به هر دلیلی نیاز به مراجعه حضوری، برای مشاوره انتخاب رشته دارید، در نظر داشته باشید که موسسه 3گام با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی امکان استفاده از مشاوره انتخاب رشته حضوری را فراهم کرده است. برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته حضوری روی دکمه زیر کلیک کنید. 

برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته ارشد حسابداری می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. 

 

 

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای- معیارهای انتخاب رشته 

در انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 1402 به نکات زیر توجه فرمایید:

1- در نظر داشته باشید که رتبه اعلام شده برای شما بدون در نظر گرفتن آزمون عملی و تشریحی می باشد و در نهایت نمره شما در آزمون عملی و تشریحی تعیین کننده قبولی نهایی شما خواهد بود. یعنی این آزمون یا رتبه شما را بهتر و یا برتر خواهد کرد ولی فرآیند انتخاب رشته قبل از این آزمون انجام می گیرد. بنابراین با توجه به مجاز شدن در دوره روزانه و یا سایر دروه ها انتخاب رشته خود را انجام می دهید و بهتر است که بدون در نظر گرفتن رتبه خود و با در نظر گرفتن رتبه مجازی خود و براساس علاقه و برتر بودن گرایش و دانشگاه انتخاب رشته کنید.

 

 

 

2- مهم ترین اطلاعاتی که نیاز دارید این است که در سال گذشته دیگران چه رتبه ای داشته اند و در آزمون عملی چه نمره ای به دست آورده اند که رتبه خود را بهینه کرده اند و در کجا قوبل شده اند. در این جا باید حتما از یک مشاوره خبره و آگاه و با تجربه کمک بگیرید.

3- هدف نهایی خود را از تحصیل در مقطع ارشد مشخص کنید. دکترا را در ایران می خواهید یا خارج از ایران؟ در حین تحصیل در ارشد می خواهید کار کنید یا خیر؟ بعد از فارغ التحصیلی به کار در چه زمینه ای علاقه دارید؟ چه مهارتهایی قبل از ورود به ارشد دارید که می تواند شما را جلوتر بیندازد؟ هر کدام از این عوامل می تواند شما را به سمت دیگری در انتخاب رشته بکشاند. لطفا با چشمان باز و وسواس ویژه انتخاب رشته کنید.

4- ادغام کنکور دانشگاه ارشد دانشگاه سراسری و آزاد در تمامی رشته ها باعث می شود تا تنوع انتخاب ها و دانشگاه ها حتی بیشتر از قبل شود. بنابراین همین ادغام و البته جدا بودن انتخاب رشته های آزاد و سراسری در مقطع ارشد باعث می شود تا سردرگمی چندین برابر شود. تفاوت ها و مقایسه رتبه بندی دانشگاه های آزاد و سراسری و غیرانتفاعی و پیام نور و پردیس های خودگردان، از جمله مواردیست که حتما باید در نظر گرفته شود. در صفحه شهریه دوره نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه های کشور در مقطع ارشد می توانید در مورد هزینه تحصیل هر یک از انواع دانشگاه ها مطلع شوید و آن ها را با هم مقایسه کنید.

 

 

 

مشاوره های حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 1402، با رعایت کردن تمامی این نکات، بهترین انتخاب ها را با توجه به رتبه شما خواهند چید تا با توجه به رتبه خود، بتوانید بهترین عملکرد را در قبولی داشته باشید.

 

چنین نکات مهمی که در بالا ذکر شد، در سیستم نرم افزاری انتخاب رشته مجازی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای نیز گنجانده شده است تا شما به اطلاعات زیر دست یابید:

1- احتمال قبولی با توجه به رتبه

2- در نظر گرفتن تغییرات رتبه های قبولی با توجه به تغییرات موجود در دفترچه با مراجعه به مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد

3- اولویت بندی دانشگاهها به ترتیب گرایش و سطح علمی

4- اولویت بندی اختصاصی با توجه به جایگاه علمی دانشگاه، شهریه، استان دور و نزدیک و همینطور نوع آموزش در گرایش

 

 

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای - نمونه رتبه و محل قبولی

برای مشاهده رتبه ها و محل قبولی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای بروزرسانی شده روی لینک آبی شده کلیک کنید. در جداول زیر هم نمونه رتبه و محل قبولی سال های اخیر را می توانید مشاهده کنید.

برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 97

رتبه نام زیر گرایش محل قبولی
4 برنامه ریزی منطقه ای روزانه- دانشگاه تهران
28 برنامه ریزی شهری نوبت دوم- دانشگاه تهران
57 برنامه ریزی شهری نوبت دوم- دانشگاه شهید بهشتی - تهران
75 برنامه ریزی منطقه ای نوبت دوم- دانشگاه شهید بهشتی - تهران
105 برنامه ریزی شهری نوبت دوم- دانشگاه علامه طباطبایی - تهران
209 برنامه ریزی شهری نوبت دوم- دانشگاه یزد
593 مدیریت شهری غیرانتفاعی- موسسه غیرانتفاعی معماری و هنر پارس - تهران
984 برنامه ریزی منطقه ای پردیس- دانشگاه گیلان - رشت
1826 برنامه ریزی شهری پردیس- دانشگاه یزد

 

 

 

برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای سال 96

رتبه عنوان زیر شاخه و گرایش محل قبولی
5 برنامه ریزی شهری روزانه-دانشگاه تهران
61 برنامه ریزی شهری نوبت دوم-دانشگاه تهران
64 برنامه ریزی منطقه ای روزانه-دانشگاه شهیدبهشتی -تهران
75 مدیریت شهری روزانه-دانشگاه تهران
163 برنامه ریزی شهری روزانه-دانشگاه بین المللی امام خمینی /ره /-قزوین
168 برنامه ریزی شهری نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی -تهران
222 برنامه ریزی شهری روزانه-دانشگاه یزد
258 برنامه ریزی شهری نوبت دوم-دانشگاه یزد
289 برنامه ریزی شهری نوبت دوم-دانشگاه ارومیه
397 برنامه ریزی شهری پردیس خودگردان-دانشگاه تهران
950 برنامه ریزی منطقه ای پردیس خودگردان-دانشگاه گیلان -رشت
1212 برنامه ریزی شهری غیر انتفاعی-موسسه غیرانتفاعی دانش پژوهان پیشرو-اصفهان

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد

 

 

سوالات متداول:

✔️مشاوره انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای به چه صورت انجام می شود؟

در مطلب مشاوره  انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای، نکات مهمی در مورد نحوه انتخاب رشته را ارائه داده ایم. چنانکه بعد از خواندن مطلب هرگونه سوال یا ابهامی داشتید می توانید از سه روش: مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری، از کمک مشاوران 3گام استفاده کنید. 

✔️مشاوره انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای در چه مواردی به من کمک می کند؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای 3گام ترکیبی از نرم افزار انتخاب رشته آنلاین و توصیه ها و کمک یک مشاور مجرب در زمینه انتخاب رشته ارشد تخصصی برنامه ریزی شهری و منطقه ایانجام می شود. در صورت استفاده از این مشاوره ها شما می توانید سوالات خود را در زمینه: رتبه های قبولی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای ، بهترین گرایش ها و زیر گرایش ها، بازارکار، سطح دانشگاه ها، احتمال قبولی در کد رشته های مد نظر، نحوه چیدمان صد انتخاب کنکور ارشد  و مواردی نظیر این از مشاوران تخصصی رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای بپرسید. 

✔️مشاوره انتخاب رشته تا چه حد می تواند در نتیجه انتخاب رشته من موثر باشد؟

تاثیر مشاوره در نتیجه انتخاب رشته کنکور ارشد انکار ناپذیر است. تاثیر مشاوره در انتخاب رشته کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای به دلیل اطلاع کم داوطلبان از رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای و بازار کار آن بسیار پر رنگ تر می شود. برای مثال مشاور می تواند به شما کمک کند که انتخاب هایی که از دید بقیه ممکن است پنهان مانده باشد را برای شما در انتخاب رشته وارد کند وشما در انتخاب بهتری نسبت به رتبه خود قبولی کسب کنید. یا بارها در جلسات پیش آمده که داوطلبان با چیدمان بسیار غلط به مشاوران مراجعه می کنن که حضور مشاور برای انتخاب رشته جلوی این نوع اشتباهات را می گیرد.

سایر بخش های مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

 • تصویر فرد

  پولادي‏ - 96/6/6

  سلام. من كارشناس ارشد مهندسي عمران گرايش زلزله هستم. مي تونم در آزمون رشته دكترا مديريت برنامه ريزي شهري شركت كنم

 • تصویر فرد

  خانم پور واحدی‏ - 96/6/7

  سلام برای شرکت در ازمون ارشد مجاز هستید هر رشته ای که علاقه دارید شرکت نمایید

 • تصویر فرد

  زارع‏ - 96/5/18

  سلام من لیسانس معماری دارم میتونم ارشد شهرسازی بخونم

 • تصویر فرد

  خانم روزگار‏ - 96/9/11

  سلام بله میتونید 

 • تصویر فرد

  احمد محمدی یزنی‏ - 96/4/19

  با سلام لطفا درخصوص آزمون تشریحی مدیریت برنامه ریزی شهری راهنمایی بفرمایید .

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری