گزیده ای از اتاق فکر مجموعه زبان انگلیسی

ورود به اتاق فکر
 • moarefi ketab moror

  Slm . Baraye reshteye teaching, baraye morur mataleb k ghbln az ruye manabee asli khunde shodan va alan shayad kheiliashoon faramoosh shodan, estefade az ketabaye modaresan ro tayid mikonid? Ham takdars... Ham majmooee konkurha.

 • قبولی دانشگاه تهران

  با سلام
  من دانشجوی سال آخر آموزش زبان انگلیسی هستم . با توجه به زمانی که تا کنکور ارشد مانده ، چند ساعت در هفته بهتره مطالعه داشته باشم
  رمز موفقیت در قبول شدن در دانشگاه تهران چیه

 • درس تدریس

  سلام وقتتون بخیر.
  من درس روش تدریس را کامل نخوندم.ولی ازمون و زبانشناسی را میتونم در حدود سی و پنج تا چهل درصد بزنم،مبخواهم درصد تخصصی ام به پنجاه و پنج برسد به نظر شما چه مباحثی ازتدریس را بخونم تا این درصد را بگیرم؟

 • عمومی یا تخصصی

  سلام من با اینکه گرامرم تقریبا خوبه اما اصلا نمیتونم اونها روی تستها اعمال کنم لغتها هم که نزدیک به نصف 3500 رو خوندم ولی دیگه نمیکشم همشو بخونم...پیش بینی میکنم تو کنکور نتونم عمومی ها رو خوب بزنم...سوالم اینه که برای رتبه خوب اوردن عمومی تاثیرگزار تره یا تخصصی
  برای حل مشکل گرامرم چیکار کنم؟واقعا خستم

 • قبولی

  با سلام ایا با 20 درصد عمومی و 20درصد تخصصی شانس قبولی در دوره شبانه و روزانه گرایش مترجمی وجود داره یا خبر؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی 99 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

تعداد بازدید 12105 دفعه

مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی سال 99 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی سال 99 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی 98 را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی 99 کمک می کند.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی
مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی 99

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی 99، به دلیل شرایط پیش آمده مربوط به شیوع ویروس کرونا، احتمالا با تغییراتی نسبت به سال های گذشته مواجه خواهد بود.مسائلی مانند تعداد دفعات ثبت نام کنکور ارشد و زمان بیشتر برای مطالعه کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی باعث شده که در زمان قبل از کنکور ارشد خیلی از داوطلبان تازه نفس به رقبای جدی تبدیل شوند و خیلی از داوطلبانی که زمان بیشتری برای مطالعه در رشته آموزش زبان انگلیسی گذاشته بودند از دور رقابت خارج شوند. بنابراین شناخت وضعیت موجود  تغییرات احتمالی در نمونه رتبه و محل قبولی کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی، از نکات مهمی است که کلیه داوطلبان در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی 99 باید آن را در نظر بگیرند. از طرفی با توجه به شرایط موجود جامعه و عدم امکان دسترسی به مشاوران یا محدودیت در آن تصمیم گرفتیم که مطلب راهنمای جامع و مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی 99را برای داوطلبان این رشته آماده کنیم که یک سری نکات مهم را در انتخاب رشته خود در نظر بگیرند. همچنین در هر کدام از مراحل انتخاب رشته ارشد آموزش زبان انگلیسی که برای شما مشکل یا سوالی ایجاد شود می توانید از کمک مشاوران ما استفاده کنید. مشاوره انتخاب رشته ارشد آموزش زبان انگلیسی 99 در حال حاضر به شکل مشاوره انتخاب رشته تلفنی، مشاوره انتخاب رشته آنلاین، و مشاوره انتخاب رشته حضوری قابل انجام است. برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته ارشد مترجمی زبان انگلیسی می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. 

 

اگر  به هر دلیلی نیاز به مراجعه حضوری، برای مشاوره انتخاب رشته دارید، در نظر داشته باشید که موسسه 3گام با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی امکان استفاده از مشاوره انتخاب رشته حضوری را فراهم کرده است . برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته حضوری روی دکمه زیر کلیک کنید. 

 

مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور ارشد

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی - معیارهای انتخاب رشته 

در انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی سال 99 به نکات زیر توجه فرمایید:

1- در نظر داشته باشید که اگر رتبه خوبی دارید بین انتخاب دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه تهران و بهشتی ممکن است دچار تردید شوید. هر کدام از این دانشگاهها برای شرایط خاصی مناسبند. بنابراین با نهایت دقت بین این دانشگاهها اولویت بندی کنید.

2- با رتبه های متوسط رو به بالا شانس قبولی شما در شبانه دانشگاه های تهران و روزانه شهرستان های خوب فراهم می شود. تصمیم قاطع بگیرید که کدام یک را ارجح کنید: روزانه های شهرستان های درجه یک و یا شبانه های تهران. با شبانه های تهران بازار کار خوبی در اختیار شما قرار می گیرد ولی باید حساب شهریه گزاف آنها را بکنید.  در صفحه شهریه دانشگاه ها در مقطع ارشد می توانید در مورد هزینه تحصیل هر یک از انواع دانشگاه ها مطلع شوید و آن ها را با هم مقایسه کنید.

 

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

3- با رتبه های متوسط شانس شما به شبانه های شهرستاهای خوب و یا روزانه های شهرستانهای درجه دو و سه کشیده می شود. اعتبار برای شما اهمیت دارد یا شهریه؟!

4- با رتبه های پایین شما شانس قبولی روزانه و شبانه را از دست می دهید، بنابراین در انتخاب پردیش خودگردان، غیرانتفاعی و یا پیام نور نهایت دقت را داشته باشید. امکان دارد که با یک انتخاب غلط نه تنها شهریه زیادی بپردازید بلکه از انتخاب خود بسیار پشیمان شوید. 

در نتیجه همه این عوامل باعث پیچیده تر شدن فاز انتخاب رشته و بیشتر شدن سوال ها در ذهن داوطلبان خواهد شد .

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد مجموعه زبان به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان

 

دریافت مشاوره رایگان

 

مشاوره های حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد آمورش زبان 99، با رعایت کردن تمامی این نکات، بهترین انتخابها را با توجه به رتبه شما خواهند چید تا با توجه به رتبه خود، بتوانید بهترین عملکرد را در قبولی داشته باشید. چنین نکات مهمی که در بالا ذکر شد، در سیستم نرم افزاری انتخاب رشته مجازی ارشد آموزش زبان 99 نیز گنجانده شده است تا شما به اطلاعات زیر دست یابید:

1- احتمال قبولی با توجه به رتبه

2- در نظر گرفتن تغییرات رتبه های قبولی با توجه به تغییرات  دفترچه انتخاب رشته ارشد 99

3- اولویت بندی دانشگاه ها به ترتیب گرایش و سطح علمی

4- اولویت بندی اختصاصی با توجه به جایگاه علمی دانشگاه، شهریه، استان دور و نزدیک و همینطور نوع آموزش در گرایش

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی  - نمونه رتبه و محل قبولی

در جداول زیر نمونه رتبه ها و محل قبولی کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی سال 99 و سال های قبل از آن را مشاهده می کنید. 

 

برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی سال 97

رتبه نام زیر گرایش محل قبولی
11 اموزش زبان انگلیسی نوبت دوم- دانشگاه تهران
41 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه علامه طباطبایی - تهران
60 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه علم و صنعت ایران - تهران
118 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه صنعتی اصفهان
209 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه مازندران - بابلسر
290 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه بینالمللی امام خمینی (ره) - قزوین
408 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه بوعلی سینا - همدان
693 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه کردستان - سنندج
804 اموزش زبان انگلیسی نوبت دوم- دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل
1047 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه ایلام
1531 اموزش زبان انگلیسی روزانه- دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
2358 اموزش زبان انگلیسی پردیس- دانشگاه شیراز
3247 اموزش زبان انگلیسی مجازی دولتی- دانشگاه علم و صنعت ایران - تهران
5741 اموزش زبان انگلیسی پردیس- دانشگاه تهران پردیس کیش
7545 اموزش زبان انگلیسی پردیس- دانشگاه لرستان - خرم آباد
8994 اموزش زبان انگلیسی پردیس- دانشگاه حکیم سبزواری - سبزوار

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

برخی از رتبه ها و قبولیهای رشته آموزش زبان انگلیسی سال 95

رتبه

دانشگاه

نوع پذیرش

تهران 

روزانه

26 

تربیت مدرس 

روزانه

38 

علامه طباطبایی

روزانه

93 

تهران 

شبانه

33 

شهیدبهشتی 

روزانه

107 

خوارزمی 

روزانه

121 

اصفهان 

روزانه

147 

الزهرا 

روزانه

179

علامه طباطبایی

شبانه

267 

باهنر کرمان 

روزانه

311 

مازندارن 

روزانه

379 

کاشان 

روزانه

403 

یزد 

روزانه

550 

بوعلی همدان

شبانه

613 

محقق اردبیلی 

روزانه

841 

سیستان و بلوچستان

روزانه

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی 

 

کانال تلگرام کارشناسی ارشد مجموعه زبان به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد مجموعه زبان

 

صفحه اینستاگرام موسسه 3گام

 

سوالات متداول:

✔️مشاوره انتخاب رشته ارشد آموزش زبان انگلیسی به چه صورت انجام می شود؟

در مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی 99، نکات مهمی در مورد نحوه انتخاب رشته را ارائه داده ایم. چنانکه بعد از خواندن مطلب هرگونه سوال یا ابهامی داشتید می توانید از سه روش: مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری، از کمک مشاوران 3گام استفاده کنید. 

✔️مشاوره انتخاب رشته ارشد آموزش زبان انگلیسی 99 در چه مواردی به من کمک می کند؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی 3گام ترکیبی از نرم افزار انتخاب رشته آنلاین و توصیه ها و کمک یک مشاور مجرب در زمینه انتخاب رشته تخصصی ارشد آموزش زبان انگلیسی انجام می شود. در صورت استفاده از این مشاوره ها شما می توانید سوالات خود را در زمینه: رتبه های قبولی ارشد آموزش زبان انگلیسی، بهترین گرایش ها و زیر گرایش ها، بازارکار، سطح دانشگاه ها، احتمال قبولی در کد رشته های مد نظر، نحوه چیدمان صد انتخاب کنکور ارشد  و مواردی نظیر این از مشاوران تخصصی رشته آموزش زبان انگلیسی بپرسید. 

✔️مشاوره انتخاب رشته تا چه حد می تواند در نتیجه انتخاب رشته من موثر باشد؟

تاثیر مشاوره در نتیجه انتخاب رشته کنکور ارشد انکار ناپذیر است. تاثیر مشاوره در انتخاب رشته کنکور ارشد آموزش زبان انگلیسی به دلیل اطلاعات کم داوطلبان بسیار پر رنگ تر می شود. برای مثال مشاور می تواند به شما کمک کند که انتخاب هایی که از دید بقیه ممکن است پنهان مانده باشد را برای شما در انتخاب رشته وارد کند وشما در انتخاب بهتری نسبت به رتبه خود قبولی کسب کنید. یا بارها در جلسات پیش آمده که داوطلبان با چیدمان بسیار غلط به مشاوران مراجعه می کنن که حضور مشاور برای انتخاب رشته جلوی این نوع اشتباهات را می گیرد.

سایر بخش های مجموعه زبان انگلیسی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  ارسلان‏ - 97/3/11

  سلام خسته نباشید همگی
  من در رشته ی آموزش رتبه ی 69 کشوری رو کسب کردم متاسفانه و الان تکلیفم مشخص نیست ک چ دانشگاهی میارم.بنظرتون علامه یا شهید بهشتی میارم؟خوارزمی تهران چی؟نظرتون در مورد دانشگاه خوارزمی چیه؟

 • تصویر فرد

  maryam‏ - 97/3/11

  سلام با رتبه 1484اموزش زبان شانس قبولی تو روزانه هس؟ شبانه شهر های همجوار گلستان چطور ؟

 • تصویر فرد

  مجتبی زارعی‏ - 97/2/16

  با سلام
  آیا از رتبه لازم برای قبولی آموزش زبان با سهمیه فرهنگی دانشگاه شهید رجایی تهران اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم

 • تصویر فرد

  مهسا‏ - 97/1/25

  سلام ببخشید دانشگاه گیلان تا چه رتبه ای برای آموزش زبان شبانه و روزانه میگیره؟

 • تصویر فرد

  سید روح الله محمودی‏ - 96/7/20

  سلام.من دانشجوی ازاد هستم و بسیاری از منابع ارشد تدریس نمیشه.با توجه به اینکه الان من در ترم۳هستم از اکنون تا ازمون ارشد۳سال زمان باقیست.توصیه شما برای من چیست،.سپاس

 • تصویر فرد

  خانم عباسی‏ - 96/9/16

  سلام
  نگران عدم تدریس دروس منابع ارشد نباشید چون بجز 2 دانشگاه، در مقطع لیسانس هیچ دانشگاهی منابع ارشد را تدریس نمیکنند. با یک برنامه ریزی سبک، پیوسته و درست در این مدت شانس رتبه تک رقمی خواهید داشت .
  برای اطلاع از روش برنامه ریزی و معرفی منابع اصلی و ضروری میتوانید بطور رایگان عضو پنل شوید تا با شما تماس بگیرم.
  www.edu.3gaam.com
  باسپاس
  عباسی

 • تصویر فرد

  فاطمه‏ - 96/5/28

  باسلام،با رتبه 671,در گرایش اموزش زبان،در دوره روزانه دانشگاه گیلان احتمال بالای قبولی وجوددارد؟باتشکر.

 • تصویر فرد

  خانم عباسی‏ - 96/9/16

  سلام
  برای روزانه گیلان تا 450_500 ب اختمال ضعیف شانس دارید اما با 600ب بالا باید شبانه انتخاب کنید یا ب دانشگاهی دیگر
  با سپاس
  عباسی

 • تصویر فرد

  نگین‏ - 96/3/19

  منم رتبه 1201 اوردم.اگه احتمال قبولی هست لطفا بگید.

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/26

  سلام. لطفا از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید.
  به آدرس: final.3gaam.com

 • تصویر فرد

  سید ناصر‏ - 96/3/15

  با سلام
  با رتبه 1219 در ارشد آموزش زبان انگلیسی از استان آذربایجان شرقی آیا در روزانه یا شبانه یا پیام نور قبول میشم ؟ یا استان های همجوار مثل اردبیل و ارومیه و زنجان و گیلان ؟
  با تشکر

 • تصویر فرد

  پشتیبانی 3گام‏ - 96/3/31

  سلام. بله شانس دارید بیشتر شبانه و پیام نور.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc