زمان اعلام نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401

نتایج نهایی کنکور ارشد بهداشت 1401 معمولا یک ماه پس از فرآیند انتخاب رشته کنکور ارشد بهداشت 1401 از سوی سازمان سنجش پزشکی کشور اعلام می شود.

اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت
اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401

 

 

زمان اعلام نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401

نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401 یک ماه پس از انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت منتشر خواهد شد. روز دقیق و زمان اعلام نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401 به محض انتشار نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401 در این صفحه منتشر می شود.

 

لینک مشاهده نتایج نهایی کنکور ارشد بهداشت 

 

نتایج اولیه کنکور ارشد بهداشت 1401 روز 30 شهریور ماه منتشر شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آموزش سنجش پزشکی کارنامه اولیه کنکور ارشد بهداشت 1401 را دریافت کنند و از رتبه خود مطلع شوند.

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 با تاخیر برگزار شد. همین موضوع سبب شد که نتایج اولیه و سپس نتایج نهایی کنکور ارشد بهداشت 1401 با تاخیر اعلام شود.

 همچنین از روز 31 شهریور 1401 امکان انجام فرآیند انتخاب رشته کنکور ارشد بهداشت وجود دارد. داوطلبان می توانند دفترچه انتخاب رشته ارشد بهداشت را از سایت سنجش پزشکی کشور تهیه کنند و با بررسی دفترچه، کد رشته محل های مورد نظر خود را در فرم نهایی انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 وارد نمایند.

 

 

زمان نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401 دانشگاه آزاد

در زمان اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1401، نتایج نهایی ارشد بهداشت دانشگاه آزاد نیز توسط سازمان سنجش پزشکی اعلام می شود.

همانطور که می دانید برای انتخاب رشته ارشد بهداشت هر ساله فقط یک دفترچه منتشر می شود که کلیه کد رشته محل های دانشگاه های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد را شامل می شود. داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت نیز برای هر سه دوره در یک فرم انتخاب رشته ارشد بهداشت، فرآیند انتخاب رشته خود را انجام می دهند. در زمان انتشار نتایج ارشد بهداشت 1401، نتایج دانشگاه های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش پزشکی اعلام می شود.

 

 

دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1401

برای دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1401 به سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه کنید. بعد از ورود به سایت سنجش پزشکی، کد رهگیری خود در بخش کارشناسی ارشد وارد کنید. بعد از ورود کد رهگیری شما می توانید نتایج نهایی ارشد خود را دریافت کنید و ببینید در چه رشته ها و دانشگاه هایی قبول شده اید.

پس از اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1401 داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانند در مدت زمان معین ثبت نام در دانشگاه ها، فرآیند ثبت نام خود را در دانشگاه محل قبولی انجام دهند.

 

راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بهد از طی کردن فرایند انتخاب رشته در بازه زمانی مشخص شده می توانند برای مشاهده نتایج نهایی به سایت وزارت بهداشت مراجعه کرده و بر طبق مراحل تصویری زیر اقدام به دریافت نتایج نهایی کنکور ارشد بهداشت نمایند:

  1. داوطلبان می بایست ابتدا به سایت مرکز سنجش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کنند و در زیر منوی باز شده کارشناسی ارشد از سمت راست گزینه «ارشد» را انتخاب نمایند.
  2. بعد از طی مراحل فوق بر روی گزینه «نتایج نهایی» کلیک نمایند.
  3. در این مرحله با صفحه زیر رو به رو خواهید شد که لازم است داوطلبان کد رهگیری خود را جهت مشاهده نتایج در کادر مربوطه درج نمایند.

 

 

نکات مهم در مورد بررسی کارنامه نهایی ارشد وزارت بهداشت 1401

بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلبان می بایست کارنامه نهایی یا نتایج نهایی خود را دریافت کنند که در اینجا ذکر چند نکته در مورد کارنامه نهایی ضروری می باشد:

  1. تمامی داوطلبانی که در انتخاب رشته ارشد بهداشت شرکت کرده باشند و رشته محل های مورد علاقه خود را در فرم اینترنتی انتخاب رشته وارد کرده باشند، کارنامه ای تحت عنوان کارنامه نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دریافت خواهند نمود.

 

راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت - ورود به سایت
راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت - ورود به سایت

 

 

  1. در کارنامه نهایی، جایگاه هر داوطلب در هر رشته محل نسبت به سایر داوطلبانی که آن رشته محل را انتخاب کرده اند، تعیین می شود. بعد از آن با مقایسه نمودن رتبه داوطلب با آخرین رتبه پذیرفته شده در سهمیه آزاد، وضعیت قبولی داوطلب مشخص می شود.

 

راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت - کلیک روی نتایج نهایی
راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت - کلیک بر روی نتایج نهایی

 

 

  1. با توجه به اینکه پذیرفته شدگان دوره روزانه شامل شرایط محرومیت از ثبت نام آزمون سال بعد می شوند به داوطلبان توصیه می کنیم که در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1401 به دوره قبولی مندرج در کارنامه توجه لازم را داشته باشند.

 

راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت - درج کد رهگیری
راهنمای تصویری دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت - درج کد رهگیری

 

 

سوالات متداول:

برای دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت چه اطلاعات شخصی لازم است؟

برای اطلاع از نتایج نهایی ارشد ورازت بهداشت 1401 شما می توانید از کد رهگیری خود استفاده کنید و به وسیله آن وارد سایت سازمان سنجش پزشکی کشور شوید و نتیجه نهایی ارشد وزارت بهداشت 1401 را ببینید.

نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401 دانشگاه آزاد در چه سایتی منتشر می شود؟

نتایج نهایی ارشد بهداشت 1401 دانشگاه آزاد در سایت سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir  منتشر می شود و داوطلبان می توانند نتیجه نهایی و قبولی خود را در دانشگاه های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد را در این سایت ببینند.

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 را از کجا تهیه کنم؟

داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 می توانند دفترچه انتخاب رشته ارشد بهداشت را از مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سایت 3گام دریافت کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت