زمان اعلام نتایج نهایی ارشد بهداشت 99

تعداد بازدید 2697 دفعه

نتایج نهایی کنکور ارشد بهداشت 99 معمولا یک ماه پس از فرآیند انتخاب رشته کنکور ارشد بهداشت 99 از سوی سازمان سنجش پزشکی کشور اعلام می شود.

اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت 99
اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

زمان اعلام نتایج نهایی ارشد بهداشت 99

نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 یک ماه پس از انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت منتشر خواهد شد. روز دقیق و زمان اعلام نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 به محض انتشار نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 در این صفحه منتشر می شود.

 

نتایج اولیه کنکور ارشد بهداشت 99 روز 30 شهریور ماه منتشر شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آموزش سنجش پزشکی کارنامه اولیه کنکور ارشد بهداشت 99 را دریافت کنند و از رتبه خود مطلع شوند.

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 با تاخیر برگزار شد. همین موضوع سبب شد که نتایج اولیه و سپس نتایج نهایی کنکور ارشد بهداشت 99 با تاخیر اعلام شود.

 همچنین از روز 31 شهریور 99 امکان انجام فرآیند انتخاب رشته کنکور ارشد بهداشت 99 وجود دارد. داوطلبان می توانند دفترچه انتخاب رشته ارشد بهداشت 99 را از سایت سنجش پزشکی کشور تهیه کنند و با بررسی دفترچه، کد رشته محل های مورد نظر خود را در فرم نهایی انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 وارد نمایند.

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

زمان نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 دانشگاه آزاد

در زمان اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 99، نتایج نهایی ارشد بهداشت دانشگاه آزاد نیز توسط سازمان سنجش پزشکی اعلام می شود.

همانطور که می دانید برای انتخاب رشته ارشد بهداشت هر ساله فقط یک دفترچه منتشر می شود که کلیه کد رشته محل های دانشگاه های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد را شامل می شود. داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت نیز برای هر سه دوره در یک فرم انتخاب رشته ارشد بهداشت، فرآیند انتخاب رشته خود را انجام می دهند. در زمان انتشار نتایج ارشد بهداشت 99، نتایج دانشگاه های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش پزشکی اعلام می شود.

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 99

برای دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 99 به سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه کنید. بعد از ورود به سایت سنجش پزشکی، کد رهگیری خود در بخش کارشناسی ارشد وارد کنید. بعد از ورود کد رهگیری شما می توانید نتایج نهایی ارشد خود را دریافت کنید و ببینید در چه رشته ها و دانشگاه هایی قبول شده اید.

پس از اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 99 داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانند در مدت زمان معین ثبت نام در دانشگاه ها، فرآیند ثبت نام خود را در دانشگاه محل قبولی انجام دهند.

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

سوالات متداول:

برای دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت چه اطلاعات شخصی لازم است؟

برای اطلاع از نتایج نهایی ارشد ورازت بهداشت 99 شما می توانید از کد رهگیری خود استفاده کنید و به وسیله آن وارد سایت سازمان سنجش پزشکی کشور شوید و نتیجه نهایی ارشد وزارت بهداشت 99 را ببینید.

نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 دانشگاه آزاد در چه سایتی منتشر می شود؟

نتایج نهایی ارشد بهداشت 99 دانشگاه آزاد در سایت سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir  منتشر می شود و داوطلبان می توانند نتیجه نهایی و قبولی خود را در دانشگاه های روزانه، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد را در این سایت ببینند.

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99 را از کجا تهیه کنم؟

داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 می توانند دفترچه انتخاب رشته ارشد بهداشت را از مطلب دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در سایت 3گام دریافت کنید.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc