رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فیزیک پزشکی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فیزیک پزشکی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته فیزیک پزشکی مطلع شوید اما برای دسترسی راحت، این لیست را در جدول زیر آورده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید.

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات و منابع کنکور کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فیزیک پزشکی

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.

همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز برای ارشد فیزیک پزشکی وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته به ویژه در مقطع ارشد مطالب زیر را مطالعه کنید: 

معرفی کارشناسی ارشد رشته فیزیک پزشکی 

بهترین منابع ارشد فیزیک پزشکی

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد فیزیک پزشکی

 

فیزیک پزشکی

فیزیک

بیوفیزیک

فیزیک مهندسی

تکنولوژی پرتو درمانی

تکنولوژی پرتو  شناسی (رادیولوژی)

بینایی سنجی

فیزیوتراپی

اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

مهندسی پزشکی

علوم آزمایشگاهی

مهندسی هسته ای ( گرایش پرتو پزشکی و رآکتور )

تکنولوژی پزشکی هسته ای

 
 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش رادیوبیولوژی

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد رادیوبیولوژی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد رادیوبیولوژی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد رادیو بیولوژی

 

رادیو بیولوژی

تکنولوژی پرتو شناسی

تکنولوژی پرتو درمانی

تکنولوژی پزشکی هسته ای

فیزیک

شیمی

زیست شناسی سلولی مولکولی

مهندسی هسته ای (گرایش پرتو پزشکی)

بیوفیزیک

ژنتیک

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد فیزیک پزشکی شرکت کنم؟

ارشد فیزیک پزشکی دارای گرایش های مختلفی است و داوطلبان کنکور ارشد فیزیک پزشکی می توانند در لینک رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی، لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی را در سایت 3گام ببینند.

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیک پزشکی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد فیزیک پزشکی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی فیزیک پزشکی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد فیزیک پزشکی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد فیزیک پزشکی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته فیزیک پزشکی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت