رشته های مجاز برای کنکور ارشد بیوشیمی بالینی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بیوشیمی بالینی

تعداد بازدید 2352 دفعه

رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

رشته های مجاز برای کنکور ارشد بیوشیمی بالینی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بیوشیمی

لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته بیوشیمی را در جدول زیر مشاهده می کنید. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد مجاز به شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد بیوشیمی بالینی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. برای راحتی کار شما لیست رشته های مجاز به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است.
همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی رشته بیوشیمی را مطالعه کنید. 
 

رشته امتحانی  مدارک  مجاز  مورد پذیرش در کنکور ارشد بیوشیمی بالینی
بیوشیمی بالینی ایمنی شناسی پزشکی
بهداشت مواد غذایی
بهداشت وبازرسی گوشت 
بیوشیمی
داروسازی
زیست شناسی (کلیه گرایشها)
شیمی
علوم آزمایشگاهی
علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
علوم تغذیه
علوم دارویی 
علوم و صنایع غذایی
ویروس شناسی

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانی می توانم در کنکور ارشد بیوشیمی شرکت کنم؟

دارندگان مدرک 13 رشته کارشناسی از جمله : بهداشت مواد غذایی، شیمی، علوم و صنایع غذایی می توانند در کنکور ارشد بیوشیمی شرکت کنند. برای مشاهده لیست کامل رشته های مجاز شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 
رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد بیوشیمی که اعلام کرده اید بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد بیوشیمی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی بیوشیمی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد بیوشیمی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد بیوشیمی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته بیوشیمی استفاده کنید. 

سایر بخش های بیوشیمی بالینی

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  کامیاب رحمانی‏ - 99/10/4

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید فرمودید تمام گرایش های شیمی میتونن بیوشیمی بالینی شرکت کنن.پس من هم که لیسانس دبیری شیمی دارم میتونم؟ممنون

 • تصویر فرد

  ریحانه تائبی‏ - 99/10/4

  سلام در دفترچه شیمی ذکر شده و داوطلبای شیمی محض و کاربردی داشتیم که قبول شدن اما در مورد دبیری شیمی ذکر نشده تو دفترچه. برای اطمینان از طریق سایت سنجش پزشکی بهشون پیام بدید یا اینکه تماس بگیرید 

 • تصویر فرد

  سوگند‏ - 99/10/1

  سلام شیمی محض هم میتونه ارشد بیو ازمون بده؟

 • تصویر فرد

  ریحانه تائبی‏ - 99/10/2

  سلام بله تمام گرایش های شیمی مجاز هستند

 • تصویر فرد

  احسان رنجبر‏ - 99/9/20

  ببخشید بنده کارشناسی بیوتکنولوژی میخونم میخواستم ببینم میتونم برای ارشد بیوشیمی بخونم یا نه ممنون میشم به سوال جواب بدین

 • تصویر فرد

  ریحانه تائبی‏ - 99/9/23

  سلام رشته های مجاز کارشناسی بیوشیمی؛ ویروس شناسی؛ ایمنی شناسی پزشکی؛
  شــــیمی؛ علوم آزمایشــــگاھی؛ علوم تغذیه؛ داروســــازی؛ زیســــت
  شناسی )کلیه گرایشھا( ؛ علوم داروئی؛ علوم و صنایع غذائی؛ علوم
  آزمایشــگاھی دامپزشــکی؛ بھداشــت و بازرســی گوشــت؛ بھداشــت
  موادغذایی  هستن اگر شما زیست شناسی شاخه بیوتکنولوژی هستید امکان شرکت دارید
   

 • تصویر فرد

  ماهان‏ - 99/9/8

  سلام.کارشناسی میکروبیولوژی هستم .الویت رشته هایی که هم تو ازمایشگاه بازارکارخوبی داره و هم تو هیئت علمی بهتره جذب میشه رولطف کنین؟یعنی این دو شرایط رو یه جا داشته باشن با الویت .ممنون

 • تصویر فرد

  ریحانه تائبی‏ - 99/9/10

  سلام در مورد آزمایشگاه بیوشیمی بالینی جذب بهتری داره و برای هیئت علمی هم نسبت به بقیه رشته های علوم ازمایشگاهی استخدامی بیشتری داشته. 

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc